Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אכן אתה צודק לא שמתי לב לזה :)

עדיין מבחינתי זה לא פאקטור לטוב או לרע, זה פיצ'ר שאפשר להוסיף ב30 שניות מהמרקט, אף על פי שאני עדיין נהנה מהאפשרות המובנת ב4.2.2.

וגם אם לא להוסיף כלום אז מדובר על הבדל של לחיצה אחת בלבד או שימוש ב2 אצבעות בזמן גרירת הנוטפיקשין באר.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נטפל לפונקציה הכי קטנה במכשיר ומתלונן עליה. למי אכפת מבהירות מסך? שוב, שמים על אוטומט ושוכחים, אחרת מה הקטע במכשיר חכם? אולי אתה רוצה גם לבצע סנכרון ידני כל 10 למיילים וכל 5 דקות לואטסאפ? תהיה רציני ותמצא פיצ'ר אחר להיטפל אליו. להיכנס זריז להגדרות של הטלפון ולשנות משהו זה שטויות. אפילו אמא שלי מסתדרת יותר טוב שהכל עובד אוטומטי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הייתה רק דוגמה, יש לי עוד הרבה אם אתה רוצה.

בעוד כמה ימים נוחת אצלי עוד HTC ONE, אם תרצה אכין לך רשימה בדיוק למה מצאתי שהוא כ"כ מתסכל, אני פשוט לא זוכר בעל פה את הכל.

ובהירות אוטומטית זה יציר השטן, הבהירות שהמכשיר קובע אף פעם לא מתאימה לתנאים המציאותיים מסביב.

בין אם זה באופטימוס G, ב HTC ONE, ב S4 או ב DNA, סתם ככה בשליף מתוך המכשירים שניסיתי איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול היופי באנדרואיד שלא חייבים לאהוב את מה שהיצרן עשה, אם אתה לא נהנה מהגדרת הבהירות כנס לחנות ותוריד תוכנה אחרת שתגדיר את הבהירות איך שמתחשק לך.

אתה מנסה לשפוט את המכשיר כמו נוקיה בן 15 שנה, ששם מה שהיצרן הגדיר זה מה שיש ואם לא מתאים אז קונים מכשיר אחר.

ואם כבר מדברים על מכשיר מהקופסה אז HTC עשו עבודה מדהימה אם סנס 5 לאומת S4 שבוא מראש אתה רוצה להחליף רום רק בגלל שהרום של היצרן עבר אופטימיזציה כול כך טובה שמכשיר בעל 8 ליבות מתקשה להריץ אותו חלק.

אני אישית מרוצה מסנס בגרסה הנוכחית, כמובן שיש כמה דברים שמציקים לי, אבל עד עכשיו אפילו לא מצאתי סיבה מספיק טובה לעשות רוט למכשיר שלא לדבר על החלפת רום.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולכים פה קצת במעגלים...

הגענו מזמן להסכמה שאם תתחיל לשנות כל דבר, אתה יכול להגיע קרוב לשלמות, על כל מכשיר שרק תרצה.

הדיון כרגע הוא על פונקציונליות מהקופסה, לאנצ'ר מול לאנצ'ר. מה שמאוד מפריע לי הוא ש HTC הלכו אחורה, והגרסאות הקודמות של הסנס נוחות ואינטואיטיביות יותר מגרסה 5.

בנוגע ל I9500- אין פה קשר לאופטימזציה של התוכנה, ה exynos octa היא פלטפורמה חצי אפויה שסאמסונג מיהרו להזרים לשוק- וזו הייתה טעות ענקית. אתה יכול להתעסק עם התוכנה לנצח, לאג פצפון ברגע שבו הצ'יפסט עובר משימוש ב 4 ליבות ה A7 ל 4 ליבות ה A15 תמיד יהיה. לכן אני ממליץ למי שאפשר ללכת על ה I9505 ושאר גרסאות ה S600.

-עם זאת, אותו לאג הוא פצפון וכמעט לא מורגש. אנשים נוטים לנפח אותו מעבר לפרופורציה. מה שכן קטסטרופלי הוא הרום המקורי של סאני בעברית, שאיכשהו הופך את אחד המכשירים האימתניים בעולם למכשיר מקרטע ומתסכל.

בסופו של דבר, קצת פספסתם את הפואנטה שלי-

אני לא טוען לרגע שה ONE לא מכשיר טוב. אני אומר שאותי, ואותי בלבד, המכשיר מתסכל, בגלל זה שהתוכנה שלו הייתה יכולה להיות טובה בהרבה, והוא דורש הרבה יותר עבודה מכל מכשיר דגל אחר שהשתמשתי בו כדי להגיע למצב שכל הפונקציות הבסיסיות נגישות בצורה מספקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה צרכנית זה לא באמת מעניין אותי אם סאני יצרה את הרום או סמסונג, מבחינתי המכשיר יוצא מהחנות בארץ כמוצר לא בשל ומבייש חברה כמו סמסונג.

לגבי HTC, לדעתי האישית סנס 5 הוא שיפור לאומת 4, הרום הרבה יותר קליל ומעוצב בצורה יפה.

אומנם יש כמה דברים שאין לי מושג למה HTC החליטו לעשות בצורה עקומה כדוגמה החלפת אפליקציות מהפנל התחתון, או לחלופין חוסר יכולת לכבות את הבלינפיד.

בכללי שאני משווה סנס 5 לאומת הטאצ'ויז האחרון אני יכול לומר בלב שלם שרוב האנשים יהנו ממנו בגרסת סטוק ללא שינויים מיוחדים.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד מעבירים הודעות SMS וגם MMS מהאייפון לנקסוס 4 ?

באיזה חברת סלולר אתה מנוי?

ועוד דרך נמצאת פה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הנוקיה עם המקשים שלי נפל לדלי מים והלך לעולמו. רציתי לקנות אותו דגם, אבל המחירים שלו ביד 2\פשפשוק הם בסביבות ה-300. בחיפוש שם ראיתי גלקסי 1 במחירים של 400-500 ש"ח בערך. אין לי כל כך הרבה דרישות מהמכשיר, אני כן צריך להיכנס לפייסבוק, ומדי פעם גלישה בוואינט וכו' (שאלה דברים שגם הנוקיה הצליח בהם). מבחינת ניווט אני לא צריך וויז, אבל אם הוא יוכל להריץ איזו אפליקציה של ניווט זה סבבה.

אורך סוללה- אין צורך במשהו מפלצתי, ביום עבודה אני מדבר אולי 10 דקות, בלי זמן לגלוש\לשחק.

הגלקסי 1 מספיק בשביל זה, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוקיה עם המקשים שלי נפל לדלי מים והלך לעולמו. רציתי לקנות אותו דגם, אבל המחירים שלו ביד 2\פשפשוק הם בסביבות ה-300. בחיפוש שם ראיתי גלקסי 1 במחירים של 400-500 ש"ח בערך. אין לי כל כך הרבה דרישות מהמכשיר, אני כן צריך להיכנס לפייסבוק, ומדי פעם גלישה בוואינט וכו' (שאלה דברים שגם הנוקיה הצליח בהם). מבחינת ניווט אני לא צריך וויז, אבל אם הוא יוכל להריץ איזו אפליקציה של ניווט זה סבבה.

אורך סוללה- אין צורך במשהו מפלצתי, ביום עבודה אני מדבר אולי 10 דקות, בלי זמן לגלוש\לשחק.

הגלקסי 1 מספיק בשביל זה, נכון?

גלקסי 1 יכול להתאים.

אבל קח בחשבון שהוא די איטי, וסובל ממחסור חמור בראם.

אבל לפייסבוק וכאלה הוא די והותר.

לניווט בינוני מינוס גם יספיק. קח בחשבון שהאנטנת GPS שלו על הפנים.

ברגע שקצת קשה לו, הוא מתנתק מהלווין.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היום יש לי אייפון 4, למעשה אני עם אפל מהדור הראשון ובכלל הייתי חסיד שלהם לכל אורך הדרך כולל מחשבים שלהם וכל מוצר נילווה.

הם תמיד חידשו והיו שונים ותמיד היו הרבה הרבה יותר טובים מהמתחרים.

מהאייפון 4 אני מחכה לשינוי לחדשנות למשהו קצת אחר שיגרום לי לרצות לשדרג...

ב4s זה לא קרה, גם ב5 וגם ה5s פישל מבחינתי...

והשינויים שבכל זאת נעשו, לא באמת מדברים אלי... עוד רבע שניה מהיר יותר או פחות, עוד מעיץ גרפי כזה או אחר - ביום יום זה לא עושה לי את זה יותר, חוץ מלהגיד שלי יש יותר גדול.

המתחרה היחיד שאני חושב שיכול לתת לי קצת מהאיכות בנייה של האייפון ורמת הגימור זה הhtc, פלוס משהו שונה וחדש( לא חדשני אבל חדש) ומסך גדול יותר - שזה באמת מה שחסר לי.

מה שמפשט עוד קצת את העיניין זה ממשק הסינס שמחביא קצת את האנדרואיד.

כמה דברים נוספים, מעולם לא פרצתי את האייפון ואני גם לא מעוניין לפרוץ ובמקביל גם אם אני יעבור לhtc, אני לא ישנה רומים ושטויות.

מבחינתי היה לי הכל בסטוק של האייפון.

הסיבה שהאייפון עוד נילקח בחשבון זה המצלמה בhtc.

את שניהם אני יכול לקנות חדשים ב2400 שקל

או שכדאי בכלל ללכת על ה5S ( קשה לי פסיכולוגית לעזוב את אפל)

בקיצור,

תעזרו לי, מה מומלץ?

המכשיר שלי בסוף ימיו ואין לי אפשרות לחכות כרגע לאייפון 6 (אם המכשיר שלי היה מאפשר זאת, כנראה שהייתי מחכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק הבנתי במה אפל איכזבו אותך (אולי ציפית למכשיר שמוסיף 15 כ"ס בגלגל?). בכ"א, שדרוגים משמעותיים יש רק בין ספרות, כל אות משמעותה שדרוג חומרה + הוספת פיצ'ר אחד או שניים. אז אם ה5S איכזב אותך (הוא שדרוג של ה5)- תחכה ל6.

לדעתי - אם אתה לא מתכוון להתעסק עם רומים, ואתה לא אוהב את הממשק של HTC, תלך על 5S.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי, כנראה לא הייתי ברור...

פחות חשוב לי השינויים הפנימיים שהם עשו, המעבדים הזיכרון וכו...

אין לי, ואני מאמין שגם לרוב האוכלוסייה, מה לעשות עם ההבדל בביצויים בן ה5 וה5s ואולי אני אגזים וגם אומר 4s ואולי לא.

בפועל, את השירותיים הנחוצים באמת לרוב האוכלוסייה הם כולם עושים ובצורה מעולה (מדבר כרגע רק על אייפון).

אבל כשבן אדם רוצה להתחדש (אני לפחות), אני רוצה לראות את זה בעניים, להרגיש בידיים - כמו בין הראשון ל 3g וכמו בין ה3 ל-4.

אבל מה-4 לדעתי האישית ולסוג השימוש שלי במכשיר הם ניתקעו.

ציפיתי לעיצוב חדש(לא באמת, ברור לי שS זה רק מקצה שיפורים - את העיצוב הם היו צריכים לשנות ב5), ציפיתי למסך גדול יותר.

מהאייפון 4 אין הרגשה של חידוש (לא מדבר על חדשנות) - זה פשוט אותו דבר.

ואת הממשק של הhtc אני דווקא מחבב - זה הייתרון שלו... הוא מצליח להסתיר קצת את המערכת אנדרואיד שאותה אני קצת פחות אוהב.

לסיכום -

אם לאייפון היה מסך גדול יותר - הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים

אם לhtc היתה מצלמה טובה יותר - הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים

כרגע, אני במצב שאני חייב מכשיר חדש - שלי כבר מסיים את הקריירה שלו.

אחרת הייתי מחכה עוד קצת, אני פשוט לא חושב שיש משהוא שמתאים לי בידיוק בשוק כרגע...

ההתלבטות היא בין שניהם, רוצה לשמוע מינוסים ופלוסים ודעות אישיות כדי לגבש החלטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה את ה5S בזהב: תקבל שינוי =]

אני אישית לא ציפיתי ליותר מידי מ5S ואני מחכה לאייפון 6S בשביל לשדרג (כרגע 4S ומרוצה מאוד)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...