Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

כיוון שהוא הולך להיות אצלי בכיס איזה שנתיים ככה, אז לא בא לי לקנות מוצג ארכיאולוגי, אלא משהו שיצא בחודשים האחרונים.

גם לא בא לי על מסך ברזולוציה של 12*15 פיקסלים, או משהו בסגנון. מעל 300 פיקסלס פר אינץ' נראה לי נחמד.

הדרישה העיקרית היא שלא יהיה "אבל" במפרט של הטלפון.

שום דבר לא צריך להיות חוד החנית של טכנולוגית החלל בנאס"א, אבל בלי אבל.

למשל, בלי מיזו "אבל אין לי חיבור לרכב ב-proclip דרים"

למשל, בלי לומיה "אבל אין לי מצלמה מקדימה" 520.

למשל, בלי איצ' טי סי "אבל לא מוכרים אותי בארץ" וון מיני.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין רשימה של מה שאתה לא מוכן לוותר עליו במכשיר.

מצלמה קדמית... מה עוד?

אני אומר את זה כי תמיד יהיה אבל כזה או אחר והשאלה היא מה האבל'ים שאתה לא מוכן להתפשר עליהם בכלל.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כרגע שהמועמד היחיד, לצערי, הוא הגלקצי 4 מיני במחיר "שווה לכל נפש" של 2300 ש"ח ליחידה, שהאבל היחידי שלו (חוץ מהמחיר, שנראה סביר ביחס למתחרות) הוא שהוא סמסונג, ואני לא סובל אותם.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי המכשיר הבא?

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_2s-5397.php

הוא עושה סלט מהS4 מבחינת החומרה ואיכות הבניה ובמיוחד בתוכנה.

ב380$ כולל מישלוח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמדים המלוכסנים הללו, אם כי אני עדיין לא סומך על זה שהמכשיר ישמור על ביצועים לאחר שבוע. בלי קשר, אין לו מטען של פרוקליפ, שמתחבר לאוטו פיקס.

אגב, למה בסוני, אחרי שסוגרים שיחה (בזמן שהוויז פועל), המכשיר ננעל, ולא חוזר אוטומטית לוויז?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי במלוכסנים הרגילים-(גם לא)

אבל המכשיר הזה הוא רמה מעל כולם, והרום של MIUI שם את כולם בכיס הקטן, רק ליראות את קהילת הפיתוח שלהם, הגרפיקה המושקעת של המפתחים שמשחררים כ3000 אייקונים למערכת, עידכוני רום כל שבוע!, ועוד....

והוא עם אותו המעבד של HTC ONE ושות'.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה היא דוגמא למופת באיכות הבנייה שלה- שנות אור מסמסונג העלובה.

באותה קטגוריית המחירים אפשר ליראות שנוקייה מצליחה לייצר מכשיר איכותי מבחינת החומרים והחלקים- מה שמראה שמסמסונג רק רוצה למקסם רווחים בלי טיפת השקעה באיכות המוצר לטובת הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר מאז ומעולם שסמסונג היא חברה בינונית מינוס שבמקרה עלתה על הגל של מכשירי הסלולאר.

מצאו את הנוסחה של מקסימום פלסטיק זול וחומרה חזקה באותו כסף ובמינימום השקעה.

מי שיחזיק פעם אחת את ה ONE של HTC ויראה מה זה SENSE, יזרוק את סמסונג לים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים גיליתי שבאדיבות מיקרוסופט, BSOD עשה הסבה ל-WindowsPhone8, שזה כיף לא נורמלי להדליק את המכשיר ולקבל BSOD על הבוקר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר מאז ומעולם שסמסונג היא חברה בינונית מינוס שבמקרה עלתה על הגל של מכשירי הסלולאר.

מצאו את הנוסחה של מקסימום פלסטיק זול וחומרה חזקה באותו כסף ובמינימום השקעה.

מי שיחזיק פעם אחת את ה ONE של HTC ויראה מה זה SENSE, יזרוק את סמסונג לים.

מצד שני יש לא מעט ביקורת על הבדיקות של HTC ושהם מוציאים לשוק אחוז גבוה של מכשירים פגומים.

איך הסנס בגרסתו האחרונה לעומת הסנס של desire hd למשל? היה משפט שאמר "HTC מוציאים מכשירים עם חומרה של נסא רק כדי שיוכלו להזיז את הסנס". עם CM המכשיר שלי עובד הרבה יותר טוב מאשר עם הסנס המקורי.

אתה חושב שעדיף לבדוק את HTC שוב או פשוט ללכת על הנקסוס?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית כל הממשקים של כל החברות הם זבל Huawei ZTE Samsung HTC Sony

ולכן אני מחליף את הממשק בלאנצ'ר אחר.

את החומרה "קשה" להחליף, ולכן לשפוט מכשיר עפ"י הממשק שלו זה שטות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

יש לי מכשיר עולם שלישי של נוקיה בנוסף לסמארטפון

ושומעים בו פשוט מעולה. NOKIA 100 עולה 130 שקל.

מי שרוצה לטעום קצת מהמצלמת 41MP המטורפת הזאת:

http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/nokia-lumia-1020-pro-highres-18.jpg

http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/nokia-lumia-1020-pro-highres-13.jpg

http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/nokia-lumia-1020-pro-highres-18.jpg

m3x7r3m3- איזה מכשיר יש לך?

ToMeR- יש לי DESIRE HD, הסנס לא זז עליו! למעשה, כמעט שום דבר לא זז עליו, ברזומה בסביבות 50 רומים שונים, כולל MIUI כולל סנסים 2,3,4,4A וכו' וכו'...לא יודע איך זה במכשירים החדשים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...