Jump to content

ceyal

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  4,901
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ceyal שיחק אותה בתאריך דצמבר 13 2020

התכנים של ceyal היו האהובים ביותר!

מוניטין

233 טוב

1 עוקב

אודות ceyal

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פה ושם..בעיקר שם.
 • תחביבים
  נהיגה - קריאה - מחשבים - וצילום
 • מקצוע
  גם וגם.

צפיות אחרונות בפרופיל

4,489 צפו בפרופיל
 1. בהגדרות צריך להפעיל מצב מפתח ואז בתפריט יש אפשרות לכפות ישור לימין.
 2. ceyal

  רכב ביטחון - מה הוא ?

  די פשוט. רכב ”בטחון” למעשה רכב חירום. עם תאורה וכריזה וסימון. יעודו הצלת חיים או ביצוע פעולות למניעת סכנת חיים. בבעלות הרשות שלה הוא שייך (משטרה/מד"א/כיבוי) הנוהג בו צריך לעבור הכשרה. קיימים גם רכבי חירום בישובים המוגדרים כברי שמירה ע"י המדינה. בכל אופן רכבים אלו אסורים לשימוש פרטי. ואם אנחנו כבר שם, כל המתנדבים למיניהם עוברים על החוק במידה והם משתמשים באור כחול ואדום ביחד. רק רכבי משטרה. מתנדבי מדא איחוד וכו מותרים באדום בלבד. ככה שאם רואים במראה מהבהבים באדום כחול שמודבקים על החלון הקדמי יש סיכוי לא רע שזה מתחזה. צלמו לוחית ושלחו למש
 3. ceyal

  רכב ביטחון - מה הוא ?

  האכיפה בנושא קיימת, מי שנתפס יכול גם להגיע לבית משפט על התחזות. בלי קשר לזימון למשפט, יש גם קנסות. ההקפדה גדולה יותר באיזורים של קו התפר והדרום שם ההתחזות נעשית הרבה פעמים כדי לגנוב רכבים.
 4. זאת בסהכ מזימה של היצרנים. וברצינות יותר, לפני כמה שנים מצאתי בבית פחית שימורי לוף של צבא ההגנה לישראל מימי שירותי בסדיר. עברו עליה אי אלו 25 שנים. פתחתי, טעמתי, נשארתי חי כדי לספר. שימורים יכולים להחזיק נצח אם הפחית לא מחלידה או מנוקבת. כנ"ל גבינות קשות, מאפים ובשרים שנשמרים בקירור (קוראים לזה יישון) מוצרי חלב גם ככה כבר לא ממש מוצרי חלב. פעם התוקף שלהם היה 5 ימים. היום גם שבועיים לא מזיקים לדברים האלו. בקיצור, להריח, לטעום, והכל בסדר. איך אומר אבא של אשתי? חבל שלא יזרק.
 5. ceyal

  5008 בנזין\דיזל

  מנסיון עם 5008 עם מנוע בנזין 1.6 עם 180 כ"ס, ההבדל בצריכת הדלק בינו לבין לוגם הסולר לא משמעותי. הממוצע העירוני/בין עירוני אצלי היה בסביבות ה 14.5 ק"מ לליטר ואני לא אחד שחס על הדוושה. לעומת זאת, מנוע הדיזל חלש יותר ומצריך דריכה חזקה יותר על הדוושה כך שאם אני זוכר נכון, הממוצע נע סביב ה 16. מעבר לכך, מי שמחפש נהיגה מהנה ומאתגרת, יהנה הרבה יותר עם הבנזין. מה גם שהמנוע שקט יותר מהדיזל. בנוגע למזגן, גם בימים החמים ביותר של יולי/אוגוסט - המזגן סיפק את הדרישות לשבעה נוסעים. קחי בחשבון שמנוע ישן יותר, מגיע עם גיר 6 הילוכים שמשפיע גם הוא על צריכת הדלק.
 6. שלום חברים לא נעלמתי אבל הזמן האחרון סיפק הרבה אתגרים. שלושה בידודים של האישה והילדים שני הורים חולי קורונה שהיו צריכים טיפול אחת סבתא שהלכה לעולמה אפשר לשיר את זה במוסיקה של פסח... מקווה לחזור לעסק אחרי החג. ובינתיים אני מתמקצע בחיתוך קרמיקה לקוביות ובודק עד לאיזה גודל (או קוטן) אפשר להגיע. נשתמע
 7. בחול העדכונים שוטפים כי אין עניין של זכויות יוצרים כמו כאן בארץ. בארץ כדי להשתמש במפות, הברירה של NNG היתה או לשלם תמלוגים עצומים לחברת מפה או..לייצר מפה בעצמה. הם בחרו לייצר מפה בעצמם אבל מה שזה אומר שיש לעדכן באופן שוטף. כאן נפלנו.
 8. למה שתשלם להם אם יש לך את מפות גוגל/אפל ווויז בחינם?
 9. ה IGO לא קיים ברכבים שמגיעים לישראל בגלל עניני זכויות יוצרים למפות כאן. אבל חברת NNG חתומה עם כמה עשרות יצרני רכב ומספקת להם בלעדית את תוכנת הניווט בתשלום כמובן. ועדכון המפות כרוך בתשלום קבוע. ברגע שהם יבצעו התאמה לאנדרואיד אוטו, למה שהיצרניות ישלמו להם?
 10. לדעתי לא יקרה לעולם. כל מודל המכירה שלהם מתבסס על ניווט מובנה במערכת המקורית של היצרן. תמיכה באנדרואיד אוטו תייתר את זה.
 11. כשנאחס אז נאחס... העיקר שעכשיו הסתדר הכל. אני עם מקרר של LG-769 שכבר בן 5 עוד מעט. ללא שום תקלה או בעיה. שקט כמו בית קברות וגם כשהמנוע כבר נכנס לפעולה (אולי פעמיים שלוש ביום) שומעים רעש חלש מאד של מאוורר וגם זה רק ממש קרוב.
 12. כנראה שעשו ריענון לקו שלך במתג. מידי פעם זה נחוץ.
 13. מעניין מה שאתה כותב. את שמיר אני מכיר, כמו גם עוד עשרות חברות אחרות. הם מספקים סה"כ תוכנה וממשק שמחבר אותך לספקית הסלולאר. אפילו ה api מגיע לספקית הסלולאר. אין לה מנגנון חסימה. אולי הלקוח שלהם חסם את המספר במערכת שלו ופשוט לא יודע לתפעל. במקרה הזה באמת החלפת מספר לא תעזור
 14. המשגר כפי שאתה קורא לו נמצא אצל מפעילת הסלולאר. אולי אתה מתכוון לספקי התשתית כמו קונברס וכו, אבל השרתים והתוכנות והשליטה נמצאים אצל המפעילות. . עברת מפעיל, עברת מערכת. בדוק את הגדרות ה mms שלך. תמצא שם הכל.
 15. אתה עובר חברה, אתה משנה גם את המערכת. והכונה לעבור חברת אם (סלקום/פרטנר/פלאפון) ולא לנדוד למפעילי mvno בתוך הרשת כי אז לא עשינו כלום.
×
×
 • תוכן חדש...