Jump to content

ceyal

אחראי פורום
 • הודעות

  4,932
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ceyal שיחק אותה בתאריך דצמבר 13 2020

התכנים של ceyal היו האהובים ביותר!

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פה ושם..בעיקר שם.
 • תחביבים
  נהיגה - קריאה - מחשבים - וצילום
 • מקצוע
  גם וגם.

צפיות אחרונות בפרופיל

4,855 צפו בפרופיל

הנקודות של ceyal

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

261

מוניטין

 1. מספר לכם סיטואציה. קחו אותה לאן שתרצו. לפני אולי חודש, באחד הפקקים שלא נגמרים באיזה כביש מהיר, אני עומד כמו כולם בסבלנות. אני בנתיב השמאלי כי זה מחלף שאני צריך להמשיך בו ישר. מאיפשהו אני קולט תולעת בגטס אדומה ופס לאורך הגג נוסעת בשול השמאלי, עד שלרוע מזלה (או מזלי) היא מחליטה שלהדחף לפני זה הייעוד שלה לזמן הנוכחי. אני מסתכל עליה, צעירונת בלונדינית עם גופיה שחושבת שכנראה הפוזות שהיא עושה לבוס שלה במשרד יעזרו לה גם בכביש היא נדחפת בהחלטיות כמובן בלי להסתכל ומגיע לנקודה שבה הגלגל השמאלי הקדמי שלי עוד רגע דורס לה את הגופיה.בכל זאת, היילקס. ואז היא מועילה בטובה להסתכל עלי במבט מתנשא ומרימה אלעל אצבע משולשת בתוספת מבט רצחני ועושה לי זוז כבר נו. באותו רגע איזה אב קדמון עם נבוט דופק לי על הקלבסה ולוחש לי באוזן: "אתה זוכר מאיזה עץ ירדנו נכון? אתה גם זוכר שהוא לא מרשות לנו להשאיר את הקרש של האסלה למעלה תן לה בראש או שאני לא מכניס אותך לגנעדן". (לא זה לא היה ת'ור. סתם רוסי סיבירי מעיק) אני מחליט שזהו. היא לא תידחף לפני. היא מנסה בכח וביותר כח וכשהיא מבינה שאין מצב ועוד רגע היא תקבל טביעת צמיג 50/50 על מכסה המנוע היא פותחת את החלון ומתחילה לקלל בשפה שאפילו צבעוני מהארלם (אסור לכתוב כושי.) היה מלבין כמו פרופסור חצרוני, מנופפת בידיים ומעלה קצף כמו גמל מטורף. הסתכלתי עליה בחיוך, שלחתי לה נשיקה באוויר ואמרתי לה, מותק, אפשר לתת לך את המספר שלי? את נשמעת מה זה מדהימה. היא יצאה ובעטה לי בצמיג. נפנפתי לה ביד לשלום ודאגתי שגם השלושה שאחרי לא יתנו לה להכנס. כאן הסתיימה תרומתי.
 2. שה! אין לי מקומות פנויים. אבל טכנית אני רק עם 2 בבית
 3. מצבר שהתרוקן כדאי מאד לטעון בטעינה איטית ככל האפשר. האלטרנטור נותן טעינה מהירה. המטען החיצוני טוען באיטיות ויש לו גם מצב שמירה על טעינה אם הרכב לא נוסע לעיתים קרובות.
 4. במצב כזה הייתי שוקל לחבר אותו למטען מצברים איטי לכל התקופה שהרכב לא זז.
 5. לא יודע באיזה פורומים קראת אבל הרכב שקט לחלוטין טובה מספיק למשפחתית. לא, להיפך. טובה יותר בכל היבט. בבקשה.
 6. העניין הוא שלא מדובר במועדון היוקרה. בשביל יוקרה יש את האודי Q7 לדוגמה. ובשביל Q7 אתה צריך להשכיב עוד 200K ש"ח. וזה לדגם הבסיסי. הפורד זה הכי אחי. לקבל את ה ST ב 390K שח, זה דיל קרוקודיל. לדעתי לפחות. ומוליטמדיה, תמיד אפשר להחליף במשהו אחר בכמה אלפי שקלים ולסגור את הפינה.
 7. אתה מתכוון פריקה? אבל יש טווין טורבו אז זה בטוח.
 8. אממ.. כן.. בתנאי שהאישה לא מצטרפת לעונג. בוא נגיד ככה. אתה תשלם על לחיצה אחת של 30 שניות במשך שלושה ימים.
 9. לא. אבל כאמור לא חשתי באיזושהי בעיה או החלשות שלהם בכל צורות הנהיגה. מוכר ת'smax? תודה אבל לא ניסיתי מעבר לשביל עפר. הגודל והמשקל פחות הטרידו כמו הצמיגים וחלקי הפלסטיק. נוסיף לזה את המתלים הרכים ואפשר לנחש שהמפגש עם אמא אדמה יהיה בלתי נמנע אני מעריך שנהג אמיץ במיוחד יוכל להתנהל בדרכים משובשות בלי בעיה עם הרבה זהירות ונהיגה איטית.
 10. או שלום הייתי בסידורים אז לקח קצת זמן לענות. הבלמים עושים את עבודתם בלי דרמה. בכל מהירות, בכל סיטואציה, רגל נחושה והגברגבר עוצר.
 11. גם בכוונון אוטומטי אפשר לכוון בצורה ידנית. על הפנס יש קו משורטט. עומדים חצי מטר מקיר חלק, מדליקים את האורות ומסתכלים על גובה האלומה. אם החלק העליון של האלומה גבוה/נמוך מהפס שנמצא על הפנס, מכוונים בעזרת בורג שנמצא על הפנס. לך יש אחריות, גש למוסך יבואן ושיכוונו.
 12. כמעט שנה עם 5008 ולא נתקלתי בדבר הזה. מוזר כנל. תבטל את האנימציות בהגדרות כנל מציע לך להסתכל על המתחרים. ובכללי, אם זה כל כך נורא, קנה רכב אחר.
 13. ההבדל היחיד הוא שאין הבדל. היצרן חסך כמה שקלים. לדוגמה, בסקודה אחרי מתיחת הפנים יש את שניהם.
 14. הכוונה שלי שאין התראה מקדימה רחוקה כמו במובילאיי ההתראה שקיימת ברוב הרכבים שאני מכיר פשוט צורחת עם אור אדום שניה או פחות לפני בלימה אוטומטית.
 15. נכון. הכוונה שזאת לא התראה לשמירת מרחק אלא התראה לפני בלימה. כלומר ממש ברגע האחרון ולא כמו במובילאיי.
×
×
 • תוכן חדש...