Jump to content

ceyal

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  4,838
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

71 נייטרלי

1 עוקב

אודות ceyal

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פה ושם..בעיקר שם.
 • תחביבים
  נהיגה - קריאה - מחשבים - וצילום
 • מקצוע
  גם וגם.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא מנייד. זאת מצלמה קבועה. המדבקה עצמה היא חד פעמית. אני לא מסיר אותה מהסיבה הפשוטה. מספיק פעם אחת שאשכח אותה לא מחוברת ומרפי יכה..
 2. ניסיתי לדבר. החלון שלה נשאר סגור. המצלמה VIOFO A119 מוצמדת לחלון עם מדבקה.
 3. אין לי מושג האמת. כאמור הנהגת ברחה כשכתבתי ליסינג התכוונתי יותר לרמת הגימור
 4. למה? ובכן... מאחר ואם שוטר יחליט שלא עצרת בעצור או שעברת באדום, סוג הרכב שיש לך לא ממש ישנה את גזר הדין. אבל אם תהיה מצלמה ותוכיח אחרת, תינצל. כנ"ל אם מישהו יכנס בך כמו במקרה שלי. ודווקא ברכבי ליסינג המצלמה חשובה יותר מאשר ברכב פרטי, כי את חברת הליסינג לא ממש מעניין מה קרה אם אין לך הוכחות. פשוט מתקנים ומחייבים אותך בסכומי השתתפות עצמית מטורפים. (אצלי זה היה 900 שקל למכה) ולגבי התקנה, אין שום דבר כזה. פשוט להדביק את המצלמה על החלון, למשוך את הכבל לנקודת המצית/חשמל וזהו.
 5. אין לי חצי טענה לשופט. הוא היה אחלה וסיים עם הבדיחה הזאת בפחות מ 10 דקות.
 6. לפי הפנים של העו"ד, וההצגה של השרטוט המרהיב שהוא הביא איתו, אני יכול רק לנחש שאולי באמת הסרטון היה בכתב ההגנה אבל אף אחד לא טרח לצפות בו.
 7. עורך הדין של אלדן רצה בסה"כ את הכסף.. אם זאת היתה תביעה נגדי אישית הייתי קורע לה את הצורה ומוציא פיצוי של אלפי שקלים רק על הפגע וברח, עוד קצת על הפסד ימי עבודה, עוד טיפה על עוגמת נפש וגם יושב על המשטרה שתתן לגברת שרלילה שלילה. אבל נו.. אני לא קובע.
 8. אין לי מושג.. האמת שהעורך דין שלה התקשר אליה כמה וכמה פעמים והיא לא ענתה לו. עיכבו את הדיון ב 10 דקות בגלל שלא הופיעה. מן הסתם הם פשוט לא ידעו שיש צילום וניסו להוציא אותי אשם. אחרת זה היה נגמר מזמן. שיטת מצליח.
 9. הכל החל לפני שנתיים. עוד יום של נסיעה רגילה לעבודה הפך בשבריר שניה ליום מאתגר. וכל זה כי נהגת אוקטביה ליסינג שחלמה לילה לפני כי היא מלכת ספרטה ובגלל שיש לה דורבו במנוע אז ברור שהיא מלכת הכביש. מאחר וספרטכוס (ותסלחו לי על השם הסימבולי) לא ידעה שהיא מצולמת, היא החליטה בשבריר שניה להמלט על נפשה. פגע וברח קלאסי. האמת שאני מבין אותה. מי יודע מה מחכה לה בבית? נסעתי אחריה, הגעתי לרמזור, יצאתי בשיא האדיבות (אם לא לוקחים בחשבון את הידיים הרועדות) ניגשתי אל החלון שלה וביקשתי לעמוד בצד כי היא פגעה בי בטעות וכנראה שלא שמה לב. ספרטכוס בחרה באסטרטגית ההכחשה וההתעלמות. או שבדיוק היה משהו ממש מעניין בטלפון שלה. לא יודע.. ואז הרמזור התחלף לירוק והיא נמלטה שוב. מאחר והכל צולם, התלוננתי במשטרה, הכנסתי את הרכב למוסך ואת הסרטון העברתי לאלדן וחשבתי שבכך נגמר הסיפור. ההפתעה נחתה עלי לפני חודש. ספרטכוס החליטה לתבוע אותי בתואנה של לא פחות מ.. פגיעה ברכבה במזיד. העורך דין שלי מטעם אלדן שכמובן ראה את הסרטון, אמר לי לסתום את הפה ולתת לה ליפול לבד. אני אחד שנורא קשה לו לסתום את הפה, אבל הבטחתי לו שאנסה. ביום המיועד, גברת ספרטכוס כנראה נבהלה ממשהו. אולי חלמה חלום רע, או אולי משהו אחר.. בכל מקרה היא לא הגיעה לדיון. עורך הדין שלה שלף ציור מושקע ועם הרבה מלל שבו נטען שמאחר והמלכה עקפה אותי עם הרכב דורבו המהיר והאלגנטי שלה, אני התעצבנתי והתחלתי לרדוף אחריה כמו אחרון הבריונים האשכנזים עלי אדמות. ושומו שמיים, בסופו של דבר השגתי אותה, נגחתי ברכבה בצד ימין ונמלטתי תוך קללות וזלזול תהומי במותג שקודה. בנקודה זו אני מודה, הזדחל לו פס של אש במורד הצוואר בואכה הגרון ולמזלי העו"ד שלי הבחין בכך בעוד מועד ופשוט תפס אותי בגרון. כתב ההגנה שלנו כלל את הסרטון הזה. וזהו. עורך הדין שכנגד הליט את פניו בידיו אך התאושש במהירות מפליאה. כנראה גם הוא נצר ללוחמי ספרטה. אני מצטט. "אין ספק שרואים את הרכב עצמו סוטה לרכב התובעת אבל רואים בסרטון כי התובע יכל לצפות ולהאט את הרכב במקום להמשיך לנסוע ולגרום לתאונה" מדהים. בחיי אז לא רק שכתב התביעה השתנה תוך כדי תנועה בצורה דינמית, אלא שהוא הפך אותי לאשם, שוב בדרך מופלאה ונהירה רק לעורכי דין. סוף דבר? ספרטכוס ובא כוחה מחברת הביטוח ישלמו קרוב ל 13K ש"ח לאלדן פלוס שכ"ט פלוס 1000 ש"ח לעבדכם הנאמן שהגיע בתור ניצב וכמעט הרס א הסצנה. מסקנות? נבלות יש בכל מקום, נבלות יצירתיות יש גם בכל מקום, ומכל מקום, כדאי תמיד שמצלמת דרך טובה תהיה חלק מהפק"ל נהיגה שלכם בכל פעם שבו אתם מניעים את הרכב. אפילו למכולת. עד כאן. מי יתן והכח יהיה אתכם.
 10. אה..צר לי אבל האאוטלנדר אחד הצרים. אפילו בין המשפחתיות. 180 ס"מ. מה שכן, זה אחלה פיצ'ר לזיהוי מרחוק אם נעלת את הדלתות או לא.
 11. 1. נהגי קורולה בכללי 2. נהגי קורולה עם סמל של אלביט.
 12. העברתי לבוס. 25 אחוז פחות ונגיד עוד 100K הנחה ברכישה מקרב אותו למחיר שפוי
 13. מעניין אם תהיה גרסת ליסינג.
×
×
 • Create New...