Jump to content

ceyal

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  4,854
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

104 טוב

1 עוקב

אודות ceyal

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פה ושם..בעיקר שם.
 • תחביבים
  נהיגה - קריאה - מחשבים - וצילום
 • מקצוע
  גם וגם.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מצד אחד אתה מבקש הכי קטן ומהצד השני שיתאים לשבעה מבוגרים. לא קיים. קרניבל (גם הדור הקודם), סורנטו, ואפילו גרנדיס הישנה.
 2. למה לא? 1. אבטחת מידע. אפשר לתאר מה יקרה כשיגיע עדכון גרסה שלא ממש יהיה עדכון גרסה אלא ניצול פרצה בקוד והכנסת טרויאני חביב שיגרום, נגיד, לנעילת המצערת במצב לחוץ עד הסוף וינטרל את מערכת בקרת המשיכה וכריות האויר. או נגיד יצפין את כל המידע באמצע הנסיעה 2. נגיד שהעדכון כן מקורי אבל באמצע עדכון הקושחה נזכרת ששכחת את הסיר על האש וכיבית את המנועלמרות שכתוב בגדול לא לכבות. נשארת עם ברזל גדול וכבד שצריך לגרור למוסך לצריבה מחדש. 3. נגיד שהקובץ שירד הכיל באג שנועל את האימובילייזר? 4. נגיד שהכל בסדר, הסיר על אש נמוכה אבל אחרי העדכון הרכב פשוט לא מניע?
 3. אתה קצת מגזים. כבר היום יש יחידות תאורה ללד. פשוט מספיקים לייצר את אלו שמתאימות להלוגן. כמה זמן יקח לסיים את המלאי? שנה? שנתיים? לדעתי זה הזמן שיקח כשהיצרניות יחליטו. תאורת לד שמתוכננת נכון תחזיק לפחות 20k שעות אבל כן, כשהיא תישרף זה יכאב בכיס. לא צריך רגולציה. הצבע שמפיק לד לבן אחיד וקבוע. לא צריך להסכים על כלום. רכבים עם תאורת לד כבר עברו ועוברים תקינה כבר שנים.
 4. הגלקסי מציע תא מטען גדול יותר וגג גבוה יותר לזוג המושבים מאחו. המושבים עצמם נעים על מסילה לאחור על חשבון תא המטען כדי להעניק מרווח רגלים גדול יותר ליושבים שם ובנוסף, כיול רך יותר למתלים והגה נעים יותר. גרסת נוסעים שפויה לאלו שלא מחפשים להתפרע עם מיניואן.
 5. הערה חשובה: מאחר ולפי החוק הישראלי, שינוי בתאורת הרכב לא לחלוטין מותרת, סקירה זאת מתייחסת לטכנולוגיה בלבד והתאמתה לכלי רכב, ואינה ממליצה לאיש להתקין או לרכוש נורות אלו. קיצור תולדות האור. משחר האנושות, אנשים חיפשו דרך להאיר את החשכה. אז נכון, כשישבנו במערה, המדורה היתה מעל ומעבר (בהנחה שלא נחנקנו מהעשן) וכשהלכנו ברגל הלפיד סיפק את כל מה שהיינו צריכים, אבל כשהתחלנו להשתמש בבהמות ככלי רכב ולאחר מכן בכרכרות ובמכוניות שנעו במהירות ­(יחסית) גבוהה, הסתבר שיש צורך ממשי בתאורה שתגיע רחוק יותר כדי לפצות על מרחק הגדול שהרכבים עוברים בשניה, ואם אפשר, שתהיה גם חזקה יותר כדי להאיר כ
 6. הערה חשובה: מאחר ולפי החוק הישראלי, שינוי בתאורת הרכב לא לחלוטין מותרת, סקירה זאת מתייחסת לטכנולוגיה בלבד והתאמתה לכלי רכב, ואינה ממליצה לאיש להתקין או לרכוש נורות אלו. קיצור תולדות האור. משחר האנושות, אנשים חיפשו דרך להאיר את החשכה. אז נכון, כשישבנו במערה, המדורה היתה מעל ומעבר (בהנחה שלא נחנקנו מהעשן) וכשהלכנו ברגל הלפיד סיפק את כל מה שהיינו צריכים, אבל כשהתחלנו להשתמש בבהמות ככלי רכב ולאחר מכן בכרכרות ובמכוניות שנעו במהירות ­(יחסית) גבוהה, הסתבר שיש צורך ממשי בתאורה שתגיע רחוק יותר כדי לפצות על מרחק הגדול שהרכבים עוברים בשניה, ואם אפשר, שתהיה גם חזקה יותר כדי להאיר כ
 7. לא משנה מה הערך הכספי של הרכב. משנה ההרגשה שלך.
 8. קורס נהיגה מתקדמת עושים בלי קשר לכלום. לימודי הנהיגה ביזרוגל נעצרו איפשהו בשנות השמונים. היום אתה לומד לעבור טסט. לא לנהוג. ולדעתי האישית, רכב עבור נהג חדש צריך להיות הבסיסי והזול ביותר שאפשר להתנהל איתו בסביבה היומיומית בבטחה. חבל על כאב הלב כשהוא יגרד קירות/עצים/מכוניות חונות.
 9. ממה ששמעתי, לא ממש ראו משהו בתמונות שצילמו... עוד פלופ כתום כמו האחיות הגדולות מהולנד. אבל אותי מעניין משהו אחר. כמה כסף הכישלון הזה עלה? מי קיבל את המכרז? מה היו התנאים שלו?
 10. לא מנייד. זאת מצלמה קבועה. המדבקה עצמה היא חד פעמית. אני לא מסיר אותה מהסיבה הפשוטה. מספיק פעם אחת שאשכח אותה לא מחוברת ומרפי יכה..
 11. ניסיתי לדבר. החלון שלה נשאר סגור. המצלמה VIOFO A119 מוצמדת לחלון עם מדבקה.
×
×
 • Create New...