Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

זה נכון, חלקית.

את הגלאקסי 2 רכשתי לפני יותר משנתיים, הוא משרת אותי נאמנה עד היום ואם זה היה בתשלומים זה היה מתקבל על הדעת.

בזמנו הוצאתי עליו 3000 שקל במכה, היום יש לי דברים טובים יותר לעשות עם סכומים כאלה והמצפון לא מאפשר לי להוציא 3200 ש"ח על פלאפון למרות שהסכום הזה זמין.

בכל אופן הורדתי את עצמי מהעניין אחרי חקירה מעמיקה על המכשיר.

בגלל שפלאפון זו מותרות בעייני הבטחתי לעצמי שאשדרג מהגלאקסי 2 המעולה שלי רק לפלאפון שיהיה מושלם בעייני.

לG2 כמה חסרונות שאני לא מוכן להתפשר עליהם:

1. הסוללה אינה נשלפת.

2. ניצול גדול המסך אינו מיטבי עקב כפתורי שליטה הממוקמים עליו ומגדלים את גדולו הפיזי של הפלא שגם ככה ענק.

3.אין אפשרות הרחבת זיכרון!

כשיצא מכשיר טוב כמו הLG G2 שיתגבר על החסרונות שציינתי, ארכוש אותו מיד.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-3G-GPS-New-Arrival-Galaxy-I9500-9500-S4-phone-MTK6589-1-6Ghz-Android4-2/1192214172.html

איך המכשיר הזה?

הרצון הוא שייראה כמו גלקסי והדרישות הן-טלפון,SMS,ווצאפ,פייסבוק,מיילים,גלישה באינטרנט,שירגיש שדרוג לעומת IPHONE 3GS.

עונה על הדרישות?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ללכת על הזבל הזה אלא אם בא לך להוציא 120 דולר על אוויר ואז לקנות מכשיר נורמלי.

אפשר בבקשה לקבל פירוט מדוע הוא כל כך נורא?

הרצון הוא מכשיר שנראה כמו הS4 אבל עולה פחות ועם נתונים טובים.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-3G-GPS-New-Arrival-Galaxy-I9500-9500-S4-phone-MTK6589-1-6Ghz-Android4-2/1192214172.html

איך המכשיר הזה?

הרצון הוא שייראה כמו גלקסי והדרישות הן-טלפון,SMS,ווצאפ,פייסבוק,מיילים,גלישה באינטרנט,שירגיש שדרוג לעומת IPHONE 3GS.

עונה על הדרישות?

מדובר בחיקוי עלוב עם פירוט חומרה מזוייף- בקיצור זבל.

חיקוי אמיתי לS4 עולה כ200$.

יש לך NO.1 S6 וHDC LEGEND.

http://www.merimobiles.com/no-1-s6-quad-core-1-5ghz-android-4-2-5-0-inch-hd-3g-wcdma-gsm-smartphone_p/meri7724.htm

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בחיקוי עלוב עם פירוט חומרה מזוייף- בקיצור זבל.

חיקוי אמיתי לS4 עולה כ200$.

יש לך NO.1 S6 וHDC LEGEND.

http://www.merimobiles.com/no-1-s6-quad-core-1-5ghz-android-4-2-5-0-inch-hd-3g-wcdma-gsm-smartphone_p/meri7724.htm

אשמח ללינק ל HDC LEGEND,

ואיך אתה יודע שפה מדובר ברמאות ושלך באמת מכיל את החומרה הרשומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה לקבל פירוט מדוע הוא כל כך נורא?

הרצון הוא מכשיר שנראה כמו הS4 אבל עולה פחות ועם נתונים טובים.

כי עם כול הכבוד, הסינים לא מוכרים מכשירים במחיר כזה כי הם פילנטרופים דגולים. הם מוכרים בשביל להצליח למכור מול המותגים הגדולים. ובשביל להרוויח משהו מהסכומים שהם מציעים את המכשירים שלהם, תוך כדי שמירה על נתוני בסיס טובים, הם חייבים לקצץ בעלויות של שאר הרכיבים בתחום ה"אפור" שבו אין באמת נתונים ממשיים.

לדוגמא:

אנטנת GPS

אנטנת WIFI

אנטנה פנימית

סוללה

ספיקר

מיקרופון+רמקול שיחות

איכות בניה

ובכלל בקרת איכות, והשקעה בהתאמת תוכנה לרכיבים.

אין דבר יותר גרוע מלקנות מכשיר 800 ליבות, 34 גיגה ראם, אנדרואיד 4.3, אבל עם סוללה שמחזיקה חצי יום ומתה כעבור חצי שנה, אנטנת GPS שלא קולטת כלום,או אנדרואיד 4.3 שנתקע פעם ביומיים בגלל איזה חוסר התאמה של תוכנה לחומרה.

אני לא מכיר מכשיר סיני שחף מתקלות מפגרות כאלה ואחרות. הסינים היחידים שבאמת כמעט ולא שמעתי דברים רעים עליהם, אלה מכשירים של XIAOMI או MEIZU שהם עולים פי 2-4 מרוב הזבל שנמכר באלי אקספרס, והמחירים שלהם כבר יותר מתקרבים למחירים של סמסונג, HTC וכו'...

עריכה: דוגמא טרייה-במכשיר ה-HDC שהציעו לך, כבר באותו דף מישהו מתלונן על קליטה גרועה ב-WIFI ו-GPS...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 מי שמצפה ליקנות מכשיר איכותי בכלום כסף יתאכזב מהר מאוד.

מכשירים טובים מסין מתחילים בלפחות 160$ לגירסאת QHD וMTK6589M. ומעל ל200$ למכשירים עם HD ו6589 הרגיל.

המכשיר הטוב ביותר לתקציב נמוך יחסית יהיה הRED RICE בגירסת הWCDMA של שיומי שאמור לצאת בחודשים הקרובים.

מדובר על מכשיר איכותי 4.7" ובתג מחיר של עד 250$ כולל מישלוח (בסין סביב ה130$).

אני ממש מצפה למכשיר ואקנה בשנייה הראשונה ב"ה.

אשמח ללינק ל HDC LEGEND,

ואיך אתה יודע שפה מדובר ברמאות ושלך באמת מכיל את החומרה הרשומה?

כי מדובר באתר מוכר ואמין ולא על מוכר עלום שם .

והNO.1 עדיף כי מדובר על מכשיר איכותי שלא מגיעה עם סימנים ולוגואים של S4- כי לך תסביר למכס שהזמנת מכשיר ב200$ ולא 800$... :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר מומלץ,כלשהו, במסגרת התקציב עם מסך 4.8-5 אינץ'?

שייראה טוב ושיהיה לו שוק חלפים(מגיני,מגיני מסך וכו').

התואם S4 ב200 דולר יעבוד סבבה לדרישות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S4 9500 או LG G2?

ואם S4, למה לא 9295 מלבד העובדה שאינו נפוץ כמו ה-9500?

ה-LG די קורץ לי, החשש הוא חוסר עדכונים או תמיכה עתידית, לא מעוניין להיות שפן ניסיונות.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S4 9500 או LG G2?

ואם S4, למה לא 9295 מלבד העובדה שאינו נפוץ כמו ה-9500?

ה-LG די קורץ לי, החשש הוא חוסר עדכונים או תמיכה עתידית, לא מעוניין להיות שפן ניסיונות.

לS4 יש את הקוסטומיזציה של סמסונג שלדעתי דיי הורסת את המכשיר.

לG2 יש את הכפתור הזה מאחורה.

חכה לנקסוס 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G2 של LG עם מעבד סנאפי 800 שנחשב לטוב בשוק היום, מצלמה מעולה, מסך מעולה ונמכר במחיר די זול -2900 כולל מדפסת כף יד מתנה.

יתרון אדיר זה מצלמה עם מייצב תמונה אופטי לתמונות וסרטים.

החסרון הוא שהמכשיר ללא חריץ לכרטיס זכרון וללא סוללה נשלפת.

לא קריטי ועדיף על ה S4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G2 של LG עם מעבד סנאפי 800 שנחשב לטוב בשוק היום, מצלמה מעולה, מסך מעולה ונמכר במחיר די זול -2900 כולל מדפסת כף יד מתנה.

יתרון אדיר זה מצלמה עם מייצב תמונה אופטי לתמונות וסרטים.

החסרון הוא שהמכשיר ללא חריץ לכרטיס זכרון וללא סוללה נשלפת.

לא קריטי ועדיף על ה S4

חיסרון נוסף הוא שהמכשיר אינו נפוץ מספיק לפחות בארץ, אני חושש מחוסר תמיכה עתידית או אביזרים נלווים.

מה בקשר ל-NOTE3? אני יכול לקנות אותו בסביבות ה-3500 ש"ח.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון משמח :-),

שמתי לב שיש קופון הנחה של 15$ בBanggood לכל המזמינים מעל 20$- משמע שניתן ליקנות מכשירים במחירי ריצפה!.

לדוגמא:

Xiaomi Mi2S 4.3 Inch 16G ב306$!

22224.1.jpg

לינק

Xiaomi-Mi2A ב-245$!

%20SKU083742%20%20(1).jpg

לינק

JIAYU G4T 4G ROM 3000mAh ב203.99$!

SKU060825R-%20(1).JPG

לינק

הקופון: 91a3aa

תהנו!

(אם לא איכפת לכם בלינקים יש קוד Referral שאולי יתן לי כמה נקודות, בעיקרון בואו נעזור אחד לשני מי שגם ככה קונה מכשיר וננצל עוד קצת את הסינים חחח)

מי שלא רוצה- שיכנס בצורה רגילה לאתר, מה שמעצבן שאחי עשה הזמנה ליפני שבוע בכ200$ בלי לישאול אותי ואני מיתבאס לחשוב שאולי גם אז היה את הקופון.. :-(

ועכשיו אני עוד יותר מיתלבט... שימו לב שהם הורידו את המחיר של Xiaomi Hongmi מ269 ל210 עכשיו, ואם לוקחים את ה15% הנחה אז אני ממש מיתלבט אם כבר שווה להזמין למרות שלא יהיה לי אינטרנט 3G (אני באורנג אז 2G סבבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...