Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני הלכתי על האקספריה אבל קניתי בנפרד מכשיר אחר (לומיה). עצה שלי, אל תבנה על האקספריה בתור המכשיר העיקרי שלך. מהר מאוד הוא יתחיל לזחול ולהיתקע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אתה קונה היום S3 ב-1800 שקל ובעוד שנתיים וחצי (אם תמצא אותו) יהיה שווה מתחת ל-1000 שקלים, אבל את ה-60 שקל לחודש אתה עדיין תשלם כאילו הוא שווה עדיין 1800 שקל.

אם זה נוח לך ואתה רואה את עצמך שנתיים וחצי עם ה-S3/Mini אז סבבה, אבל קח בחשבון שה-S3 הוא כבר בן שנה וחצי בעת הרכישה (המיני גם משהו דומה), אני לא בטוח כמה תוכל למשוך איתו עוד שנתיים וחצי (4 שנים מרגע ההשקה).

עקרונית על ה-Xperia E אתה יכול לוותר, אבל זה כן נוח לפעמים שיש מכשיר גיבוי בבית, לא שימושי ב-90% מהזמן, אבל כשזה שימושי אתה מוכן להרוג למכשיר חלופי, אפילו אם הוא Old school.

אני אמשיך לשלם, כי זה היה המחיר בזמן הרכישה, והתחייבתי ל-X תשלומים.

הוא בן שנה וחצי אבל הוא "יעלה לכביש" כשאני אקבל אותו. למה שלא יוכל למשוך? בגלל טכנולוגיה מיושנת יחסית לאותה תקופה? ניחא, גם היום אני "מפגר" עם מכשיר טיפש ועתיק.

שוב, לצרכים שלי, לא נראה לי שאני צריך יותר.

לפי מה שידוע לי ה - S3 mini לא עתיד להשתדרג בתחום התוכנה.

אם אופציית ה - S4 עלתה על הפרק, אז למה שלא תלך על אחיו הקטן, S4 mini?

לא עתיד להשתדרג זה אומר שלא אוכל להתקין עליו אנדרואיד 4.2?

ה-S4 מיני לא מוצע לנו בהתקשרות.

לסיכום, האם ניתן בכל זאת להסתפק במיני S3 בתקציב מצומצם, או עדיף ורצוי להתאמץ ולהשקיע, ללכת על קידמת הטכנולוגיה, ה-S4.

ושוב, גם הגודל מהווה שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי ה - S3 mini לא עתיד להשתדרג בתחום התוכנה.

סמסונג בזמנו הכריזו שהם הולכים לעדכן אותו עד 4.2.2, יחד עם כל המכשירים ממשפחת גלקסי S2.

אגב, שלא יהיה טעויות, אומנם מכשיר נקרא S3 מיני, ודומה בצורה שלו לS3, אבל מבחינת חומרה מדובר במכשיר שונה מהS3 (לא אומר שהוא רע, הוא פשוט שונה).

המלצה לפותח השירשור - המחירים שהציעו לך דווקא סבירים למכשירים הנ"ל, אבל הייתי מציע לך לברר אם אתה יכול לשלם בפחות תשלומים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל מקרה תחליט ללכת על ה- S4, דאג שיהיה i9505 (שיכול לקבל את הרום של גוגל) ולא i9500 (שלא). הרום של גוגל מתפקד בעשרות מונים טוב יותר מהרום הסטנדרטי של סמסונג.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמשיך לשלם, כי זה היה המחיר בזמן הרכישה, והתחייבתי ל-X תשלומים.

הוא בן שנה וחצי אבל הוא "יעלה לכביש" כשאני אקבל אותו. למה שלא יוכל למשוך? בגלל טכנולוגיה מיושנת יחסית לאותה תקופה? ניחא, גם היום אני "מפגר" עם מכשיר טיפש ועתיק.

שוב, לצרכים שלי, לא נראה לי שאני צריך יותר.

עניין פסיכולוגי ולאו דווקא כלכלי, להרבה אנשים קשה לקבל את זה שהם משלמים לפי מחיר X כשהמחיר הוא כבר X/2.

הוא יעלה לכביש כשתקבל אותו, אבל דרישות התוכנות עולות כל הזמן, אם תקח היום S1 שבזמנו היה פסגת האנדרואידים, הוא מתקשה להריץ דברים.

בסופו של דבר שלושתם מכשירים טובים להיום, כנראה שה-S4 יישאר רלוונטי ליותר זמן, אבל אם גודל משחק אצלך תפקיד (גודל של סמארטפון בכיס או ביד זה לא גודל של מכשיר סלולרי מקשים אלא אם כן יש לך נוקיה N95), והמעבר ל-S3 Mini נוח יותר וטבעי יותר מאשר ל-S3 ובוודאי ל-S4 (הוא יותר קטן).

לסיכום, האם ניתן בכל זאת להסתפק במיני S3 בתקציב מצומצם, או עדיף ורצוי להתאמץ ולהשקיע, ללכת על קידמת הטכנולוגיה, ה-S4.

ושוב, גם הגודל מהווה שיקול.

ההבדל המשמעותי יהיה שה-S4 יישאר רלוונטי לתקופה ארוכה יותר, ומשחקים.

אם משחקים לא מדברים אליך או שאתה משחק משחקים קלים יחסית - ה-S3 Mini יעשה את העבודה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יעלה לכביש כשתקבל אותו, אבל דרישות התוכנות עולות כל הזמן, אם תקח היום S1 שבזמנו היה פסגת האנדרואידים, הוא מתקשה להריץ דברים.

לא, הרצת משחקים לא נכללה ברשימת התכונות הנדרשות.

לקחת את זה לקצה אחר.

אמנם הוא עם 1GB RAM, אבל אם קיימת אפשרות לשדרג ל-4.2 (זה בטוח אפשרי?), זה בכל זאת ירים אותו קצת, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם 4.1.2 ה-S3 Mini מצוין.

במשחקים מרגישים את זה יותר (כמו שציינת זה לא רלוונטי), בתוכנות הנפוצות פחות מרגישים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קיי., הספקות שישנתי עליהם בלילה התפוגגו. אחרי שקיבלתי מכם אישור שמדובר בכל זאת במכשיר ראוי, זה כנראה יהיה הכוון.

יש לי עוד שבוע להחליט, אם עולה לכם משהו בראש שאמור להטות את הכף, כיתבו, בכיף.

תודה רבה לעוזרים, כמה טוב שאתם כאן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים :

1.אתה צריך לראות אם מתאים לך בכלל גודל כזה של מכשירים. 4.8 אינץ' זה בלטה וקשה להשתמש בה ביד אחת

2. האס 3 מיני פלאפון נחמד בשימושים בסיסיים.בדברים טיפה יותר מסובכים (כמו WAZE למשל) הוא מתחיל כבר לקרטע. לטווח הארוך לא הייתי ממליץ עליו.

אם זאת הבחירה היחידה, אני הייתי בוחר את האקספיריה E בחינם וקונה מכשיר אחר עצמאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד שבוע להחליט, אם עולה לכם משהו בראש

הייתי מציע לך לברר אם אתה יכול לשלם בפחות תשלומים.

12345

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל מקרה תחליט ללכת על ה- S4, דאג שיהיה i9505 (שיכול לקבל את הרום של גוגל) ולא i9500 (שלא). הרום של גוגל מתפקד בעשרות מונים טוב יותר מהרום הסטנדרטי של סמסונג.

אין את הדגם הנ"ל ברשתות הסלולר בארץ, הדגם הנ"ל מיובא ביבוא מקביל בלבד ואינו נתמך ע"י סמסונג ישראל (סאני) בארץ יבוא סדיר אך ורק לדגם 9500.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוס 5 זמין ב PLAY STORE. משום מה אני לא מצליח להזמין עם כרטיס אשראי בינלאומי, הייתי בטוח שאפשר.

תיקון:

הצלחתי, פשוט הייתי צריך להגדיר את ה Billing address ככתובת של מחסני shipito (חברת השילוח). עכשיו אני תועה האם ההזמנה תאושר כיוון שה billing address שלי היא לא באמת בארה"ב אלא בישראל, האם ההזמנה שלי תבוטל בעקבות זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיהיו חמור קופץ בראש,תמיד לסדרות הראשונות של המכשירים יש פאקים כאלה ואחרים,ובסדרות האחרות יש שיפורים,כמו בנקסוס הקודם.

חוץ מזה תחכו לביקורות,יש לי הרגשה שהסוללה הולכת לאכזב קשות.

לא מבין מה הלחץ,סבלנות משתלמת.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...