Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

תתקין MORE LOCAL 2 ותבחר עברית זה עובד מצויין, עברית יש בד"כ באנדרויד 4.1 או 4.2 כברירת מחדל.

ה ICS 4 אכן מעצבנת לאחר שהיום אני משתמש ב 4.2.2

מה כ"כ מסובך באנדרויד 4.0? אין יותר מדי מה לאבד את הראש בתוכנה, היא דיי זורמת וקלילה, אולי קצת יותר נוקשה מה 4.2 אבל מה לעשות, משתדרגים עם ההתקדמות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לא צריכה להיות עברית מובנית בכל גרסת אנדרואיד 4 ומעלה?)

אנדרואיד 4 ומעלה כולל עברית מובנית, באופן שאם תיכנס לאתרים בעברית, תקבל SMS בעברית או כל מידע אחר בשפתנו ייראה כראוי. לגבי ממשקים, חלק מהיצרנים מציגים ומסתירים ממשקים בשפות שונות על פי השוק אליו מיועד המכשיר, ובנוסף לא תמיד מתרגמים את הממשק לשפות כאלו או אחרות. במצבים מסויימים (אם כי לא בכולם), MoreLocale יעזור לחשוף ממשקים בשפות "מוסלקות".

מה שכן, הפתרון הכי פשוט, וזה מה שאני עשיתי בחלק מהמקרים, זה להשתמש בממשק האנגלי, ופשוט להוריד מקלדת שתומכת בעברית - אני משתמש ב aiType המופלאה (תוצרת כחול-לבן, והיא טובה גם בלי קשר לזה שהיא נכתבה בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה.... במידה וקרוב משפחה שמתגורר בארה"ב מגיע לארץ לביקור ומביא לי איתו את הטלפון מתנה. המכס אקראית עורך חיפוש ומוצא את הטלפון. האם הוא נדרש לשלם את ה 35% מיסים?

או שעדיף יהיה להוציא מהקופסה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג אם KitKat יגיע גם לגלקסי נקסוס או שרק ל- 4 ?

באופן רשמי לא יגיע לגלאקסי נקסוס אלא רק ל 4 ומעלה - באופן לא רשמי, כנראה שיגיע, אבל את ההתקנה תצטרך לעשות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שץחליף רומים- תנסה את הלאנצ'ר הפשוט הזה שהכי חסכוני במשאבים:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zeam

אני הייתי מריץ אותו גם על אקספיריה ישנה עם ICS ו512MB זיכרון.

הכי אהבתי שאתה מגדיר קיצורי דרך מהירים לפעולות בסיסיות לדוגמא:

2 קישות על המסך- פותח את הNOTIFICATION

גלילה כלפי מעלה-פותח חייגן

גלילה כלפי מטה-פותח APP DRAWER.

תעדכן אם השימוש נוח ומהיר יותר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PrinceT, למה אתה לא בודק באתר אם יש מלאי או אין?

יש את האתר הזה שמתעדכן במלאי המכשירים, לא לשכוח לבחור דגם למעלה:

http://www.n4checker.com/?type=n5_16gb_black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוס 4 כבר הזמנתי בזמנו 3 מהיוזר גוגל הרגיל שלי

עכשיו באתי לקנות נקסוס 5 אחד, ניסיתי דרך כל מני פרוקסים בדרכים שונות וכל פעם איך שהייתי מתחבר לחשבון שלי זה היה אומר שזה לא זמין לישראל

בסוף נפל האסימון והבנתי שהמשתמש שלי בגוגל מסומן כישראלי.

נרשמתי מחדש לגוגל - דרך הפרוקסי שלא יהיה שום זכר לישראל (למרות שהפרטים שלי בול כמו במשתמש הרגיל)

עכשיו זה עובד ביצעתי הזמנה 8)

16GB black

ודרך אגב הפרוקסי הכי נוח ומהיר הוא Hotspot Sheild, זה פשוט עובד לי מעולה לצורך הזה.

גם עם TOR זה לא רע.

הכי הזוי זה פעם קודמת שהזמנתי, הזמנתי דרך מכונה ווירטואלית מרוחקת מהאתר browserstack.com

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני, אם כי לא לשיפיטו. אני אאסוף את המכשיר עוד שלושה שבועות ואדווח.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...