Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אויש, זה לא טוב בכלל. לפי מה שראיתי ההפרש במחיר הוא בערך פי 4. אם ב Airmail עולה 10$, עכשיו ב USPS Priority Mail זה יעלה 40$. יימח שמם.

טוב, כשתגיע החבילה למחסנים אני אחשב שוב לפי גודל ומשקל החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, נראה שכדאי לך לנסות את ה iphone 5s.

אם להביא מארה"ב במזוודה אפשרי עבורך, אין לך מה להפסיד גם אם תחליט למכור.

אגב, וואטסאפ עולה כסף באייפון? אם כן, יש דרך להוריד בחינם בלי לפרוץ? (פריצה מבטלת אחריות, לא?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי אייפון 5 שפה, אשמח לדעת איך הסוללה שלו מחזיקה לכם בשימוש סביר וללא משחקים וניווט? אצלי בגלקסי היא מחזיקה יומיים ובסוף היום השני נשאר כ10-15%.

אם ככה תשאר עם הגלאקסי

אחרי שימוש של חודש ב 5S אני יכול להגיד לך שיומיים הסוללה לא תחזיק בוודאות

ב7 בבוקר היא על 100%

אחרי ביצוע שיחות, הודעות, וואטסאפ, קצת אינסטגרם, קצת גלישה ושמיעת מוזיקה דרך AUX בזמן הנסיעה באוטו (שעה בממוצע כל יום)

אני נשאר ב9 בערב על 25-30%, אז אני אפילו לא מנסה להמשיך ליום הבא בלי להטעין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה תשאר עם הגלאקסי

אחרי שימוש של חודש ב 5S אני יכול להגיד לך שיומיים הסוללה לא תחזיק בוודאות

ב7 בבוקר היא על 100%

אחרי ביצוע שיחות, הודעות, וואטסאפ, קצת אינסטגרם, קצת גלישה ושמיעת מוזיקה דרך AUX בזמן הנסיעה באוטו (שעה בממוצע כל יום)

אני נשאר ב9 בערב על 25-30%, אז אני אפילו לא מנסה להמשיך ליום הבא בלי להטעין

זה הכול תלוי בשימושים, אני מניח שהשימושים של פותח השרשור לא נרחבים במיוחד. כי אחרת, אין שום סיכוי שהגלקסי 4 מחזיק יומיים בשימוש כמו שלך.

אני מניח שזמן הסוללה שלהם יהיה פחות או יותר דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שמחפש פתרון פשוט - גם אם מעט יותר יקר - Buy2 התחילו להביא אותו במחיר של 2200 ש"ח ל 16GB ו 2500 ש"ח ל 32GB - ולדעתי עם קצת סבלנות המחירים עוד ירדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפליקציה למרכז הודעות של ה BB לאייפון - בזה נמחק היתרון הזה.

ואיך קוראים לאפליקציה זו?

אם אלו הלאגים שמפריעים לך יש אפליקציות שמשאירות את ה-DB של האנשי קשר ב-RAM תמידית, ואז אין לאג

אשמח אם תרשום את שם האפליקציה או מה לחפש בפליי סטור. זה יעזור להורים שלי שמחזיקים ב3 מיני.

לגבי גודל האייפון והבלקברי ביחס לגלקסי 4, לדעתי יש הפרש משמעותי. בהתחלה לא חשבתי כך, אבל כשמחזיקים ביד פתאום ההבדל מורגש. ו7 מ"מ הפרש באורך שבין הבלקברי לגלקסי, או ה4 מ"מ במימד הרוחב (ושלא לדבר על יחסית לאייפון) הם לא מבוטלים.

אני לא מחפש בכוח סיבה להחליף. פשוט איך שלא אסתכל על כך, אני מפסיד מהמהלך סכום כסף מסויים, קטן ככל שיהיה (מעריך שבסביבות ה300-500 ש"ח). ואני פשוט רוצה לדעת שזה לא לשווא.

והרעיון של להזמין אייפון והתנסות בו, ושמקסימום לא ילך, אז אמכור אותו במחיר עלות גם נשמע הגיוני. לא?

ואני מסכים עם דייבמושטיין לגבי הסוללה. לי חשוב שיספיק עד סוף היום בלי שאצטרך לרדוף אחרי עירוי למכשיר. כל מה שמעבר ליום הראשון הוא בונוס מבחינתי.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאנדרואיד יש bbm. לא התכוונתי למסנג'ר שלהם אלא למרכז הודעות שמרכז את כל ההודעות במקום אחד- מיילים, smsים ו-whatsapp. כך שהמעבר והצפייה בהודעות נוחה שכן לא צריך לדלג בין אפליקציותsms לוואטסאפפ כל פעם. אלא אם יש כזה פתרון ולא ידעתי. כוונתי לאייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי מקודם, הוא לא אפשרות בגלל הלאגים שיש לו באנשי קשר וכדו' ושמוציאים אותי מדעתי.

אני אומר מניסיון של מכשיר כזה אצל ההורים שלי, נקנה מרשת פלאפון (מכשיר מהעבודה).

חשוב מאוד-

כל מכשיר של סאמסונג אל תמדוד לפי איך שהוא עם רום של המפעילות/סאני. הם אכישהו מצליחים לגרום למכשירים חזקים כמו ה S4 לקרטע ולהתחמם. לפני שאתה מתקבע על דעה בנוגע לכל מכשיר של סאמסונג, בדוק אך ורק עם רום נקי של מדינה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של ההורים, הבעיה היא שיש ביטוח, ולהתחיל לעשות רומים וכדו' זה בעיה. ותאמין לי שאין לי בעיה באופן אישי לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...