Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

למען האמת, לא חושב שנתקלתי בסמרטפון שאין בו פיקסלים מתים/תקועים. מי שטוען שאין, לא מחפש מספיק טוב. :wink:

בצג מחשב פיקסלים אכולי סרטים זה משהו שאני לא אוכל לסבול. בסמרטפון עם 400+ PPI, זה כבר באמת שלא כזה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא, ב S4 הקודם שהשתמשתי בו וב 2 מכשירי Note 3 שיושבים לי פה על השולחן אין פיקסל אחד תקוע/שרוף.

נ.ב-

משהו רע מאוד קרה בנקסוס, הביצועים שהוא מציג בבדיקות עלובים

945465_633191860066975_1707518501_n.jpg

עכשיו שהמכשיר בן כמה ימים כולם מתלהבים מכמה שהוא מהיר, אני רוצה לראות מה קורה בעוד חודש אחרי שכולם יעמיסו עליו אפליקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, לא חושב שנתקלתי בסמרטפון שאין בו פיקסלים מתים/תקועים. מי שטוען שאין, לא מחפש מספיק טוב. :wink:

בצג מחשב פיקסלים אכולי סרטים זה משהו שאני לא אוכל לסבול. בסמרטפון עם 400+ PPI, זה כבר באמת שלא כזה משנה.

מוזר. אני רגיש מאוד לנושא הפיקסלים, ולא נתקלתי בתופעה הזאת בשנים האחרונות (במכשירים חדשים-דנדשים).

מה שכן, אתה צודק לגמרי בנוגע ל-PPI, מי שלא רגיש לא יראה כלום גם אם תצביע על הפיקסל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שזו פשוט הקארמה הקלוקלת שלי, then.

Scorn - יתכן שבדומה לנקסוס 4, כשהסוללה היתה נושקת ל X מעלות (46, במקרה הספציפי), המכשיר היה מפחית את תדר הליבות ל 1.1 ג'יגהרץ במקום 1.5 (אלא אם כן הרצת קרנל מקוסטם). החזקת המכשיר בסביבה חמימה (או כף יד חמימה ולחה, כמו במקרה שלי) לפרק זמן של מס' דקות מכובד ככל הנראה תניב תוצאות דומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה קורא לי scorn? אפילו ב HW חזרתי להיות פיקה :-D

ל-Ynet באותו הבנצ'מארק יצא ציון של כמעט 28K.

מוזר. התמונה הנ"ל היא ממשתמש פה בישראל שקיבל את המכשיר שלשום והריץ את המבחן היום.

קיבלתי את נושא הורדת התדר עקב חום, אני רוצה לבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר עכשיו הגיע למחסני shipito באורגון. לקחו מידות, משקל, צילמו את החבילה ושילמתי.

למי שמעוניין לדעת זה גודל החבילה 20X11X6 CM, המשקל הוא חצי קילו והסכום הכולל שיצא לי כולל משלוח הוא 420$ (360 דולר על המכשיר ו 60 דולר משלוח)שהם כ 1400 ש"ח. זה המחיר במידה והמכשיר לא יתפס במכס.

מבחינת משלוח, בחרתי ב USPS Priority Mail, במשלוחים הזולים יותר לא ניתן לשלוח מוצרים שמכילים סוללות ליתיום ושאר האופציות אלו חברות שילוח שבטוח עוברות במכס.

מצורפת תמונה של החבילה במחסני shipito.

Untitled.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר נוח לרכוש את המכשיר באייבי ב 1700 ש"ח כולל משלוח?

http://www.ebay.com/itm/NEW-Nexus-5-16GB-White-UNLOCKED-AT-T-T-Mobile-Straight-Talk-ANY-GSM-Sim-/281201764706?pt=Cell_Phones&hash=item4178ee6962

או שאני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר נוח לרכוש את המכשיר באייבי ב 1700 ש"ח כולל משלוח?

http://www.ebay.com/itm/NEW-Nexus-5-16GB-White-UNLOCKED-AT-T-T-Mobile-Straight-Talk-ANY-GSM-Sim-/281201764706?pt=Cell_Phones&hash=item4178ee6962

או שאני מפספס משהו?

כשאתה מזמין את המכשיר בעצמך יש לך גם יכולת לממש אחריות אם צריך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק, זה מכשיר הנקסוס הראשון שאני מזמין, לא ידעתי שיש תיקוני חומרה בעקבות תקלות שהתגלו אצל לקוחות. בינתיים ב XDA אנשים התלוננו על כמה דברים:

1. כפתורי ווליום וכיבוי לא יושבים טוב בחריץ, כאשר מנענעים את המכשיר הם עושים רעש

2. אנשים קיבלו מכשירים עם פיקסלים תקועים.

3. הרטט במצבים מסויימים עושה יותר רעש מאשר רטט

4. קליטת WIFI חלשה

5. חתיכות אבק מתחת למסך

מצד שני, יש אנשים שאין להם את כל הבעיות האלו.

נשמע ממש כמו ה NEXUS 7 2013, האינטרנט מוצף בכתבות וביקורות של אנשים עם בעיות חומרה ותוכנה.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו רע מאוד קרה בנקסוס, הביצועים שהוא מציג בבדיקות עלובים

קחו בחשבון שבסמסונג מרמים את אפליקציות בדיקת הביצועים (אנטוטו ואחרות): כשהמכשיר מזהה הרצה של אפליקציית בדיקת ביצועים הוא נכנס למוד עבודה מיוחד שמפעיל את כל הליבות במהירות מירבית ומקצה את כל המשאבים לתוכנת הבדיקה. התוצאה של ה"בלוף" הזה הוא שהשוואה בין מכשירי סמסונג למכשירים אחרים נותנת תוצאות מדהימות לסמסונג, כשבמציאות לא זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...