Jump to content

nitch

 • הודעות

  2,831
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

72 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אלביון הנוכלת
 • תחביבים
  בקלאווה
 • מקצוע
  הזרעה ווטרינרית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הבדל קל בצריכת האנרגיה לטובת היקר יותר. ליד היקר יותר גם מצוין שהוא מיבוא רשמי, הזול יותר אחריות של י. שלום, יבוא מקביל.
 2. אל תאמין למילה של חולגי, הוא אופוסום שגם עוסק בגניבת אוכל מפחים ומנסה להפיל את האשמה על המתחרים כדי להשתלט על השוק.
 3. יגואר XKR, שנת 1999. לקחתי אותה לטסט ראשון (בבריטניה) מאז שקניתי אותה, הכל מצוין אבל הצופר - יוק. הבחור העביר אותי בכל זאת כי הוא נחמד, ובדרך הביתה גיליתי שהצופר עובד אבל רק בלחיצה, בחלק התחתון של ההגה. מישהו נתקל בבעיה דומה? כמה מסובך זה אמור להיות בהנתן שההגה כולל גם כרית אוויר אז אני לא שש לרוץ לפרק בלי לדעת מה מחכה שם? רב תודות
 4. אלא אם תדאג למות במקום ובצורה שיבטיחו שלא ניתן יהיה לזהות את גופתך, במדינת ישראל זה לא יתאפשר. הרצון החופשי שלך לא משנה כשמעורבות בנושא כל מיני חברות קדישא שלא רוצות תקדימים.
 5. nitch

  הירושה שלי

  חובבן, שטרות של אלף פרנק שוויצרי, צפיפות ערך של פי 10 בערך משטרות של מאה דולר (השטר קצת יותר גדול והערך של הפרנק השוויצרי קצת יותר מהדולר).
 6. nitch

  הירושה שלי

  אשתי מסרבת לשרוף את הגופה שלי כמו שאני רוצה, האיום כרגע הוא שהצוואה שלי תהיה להנזיל את כל הנכסים שלי ולקבור אותי באדמה כמו שהיא רוצה עטוף בכל המזומן. משאיר בצד כסף לחברת שמירה כדי שלא יחפרו אותי החוצה עד שכל הכסף נרקב.
 7. לא כתבתי שאני מרוצה ממנו, כתבתי שאני מרוצה.
 8. יש לי Noco GB40, קניתי אותו כי אמור להספיק גם ל2.2 דיזל וגם ל4.0 בנזין שלי. אם המנוע שלך לא גדול ולא דיזל, הGB20 אמור להספיק והוא זול יותר. מרוצה מאוד היות ומאז שקניתי אותו הוא שוכב מתחת לרצפה של הבגאז' ולא נזקקתי לו בכלל. לגבי איפה לקנות, מחו"ל רק אם יש מישהו שיביא לך, אחרת ההבדל במחיר לא היסטרי.
 9. היוש בנות, רכשתי רכב משומש לפני כמה ימים, ובנסיעה הביתה מהמוכר ההגה רטט באזור ה110 קמ"ש. אצל הצמיגאי היום הראו לי שאחד הגלגלים הקדמיים עקום (רואים בעין כשמסתובב על המכונה), אבל הצליחו לאזן אותו. בנסיעת מבחן הרטט נעלם. להחליף חישוק או להמשיך בחיי רגוע? רב תודות
 10. מזל טוב @hans, זכית בחתימה שלי.
 11. הייתה תקלה, הם תיקנו אותה ברגע שהסבת את תשומת לבם, המשיכה הנוספת לא גרמה לך למשיכת יתר, חזרת צ'ק או כל דבר אחר. מה הבעיה? טעויות קורות.
 12. אם זה מנחם אותך, בסופרמרקט של היספנים בניו יורק המחיר של הלימונים בקופה לא התאים למה שהיה במדף. כשהתלוננתי, מול העיניים שלי היא הלכה לשנות את המחיר על המדף.
 13. חיבור מספר 6 הוא עם כותרת של 2N אפסים נפרדים) אבל בפועל נראה שיש שם חיבור לשתי פאזות עם אפס משותף. כנראה שתי פאזות מספיקות לכיריים האלו. יש איזשהו שרטוט שכולל גם את הדק מס' 1 או שהוא לא בשימוש בכולם?
 14. סבתא שלי האריכה ימים מאוד, מה שאמר שרוב החוג החברתי שלה נעלם מסיבות טבעיות. הייתה מכירה חברים במועדונית של ויצ"ו. מה שחשוב לזכור זה שככל שמתקדמים בגיל, האופציות מתמעטות, צריך לסבול גם אלמנטים מעצבנים לפעמים.
×
×
 • תוכן חדש...