Jump to content

nitch

 • פרסום הודעות

  2,826
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות nitch

 • דירוג
  פסיקופט

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אלביון הנוכלת
 • תחביבים
  בקלאווה
 • מקצוע
  הזרעה ווטרינרית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מסכים עם כל המגיבים שלפני ומוסיף שמנסיוני עם מספר 1.0 הכל נראה לי סבבה, אבל אחרי צפיה בטלוויזיה עם כתוביות הייתי סובל מכאב ראש מציק במיוחד במהלך הלילה.
 2. nitch

  מתקן אופניים לוו גרירה

  אכן זו הכוונה. כלומר מתקן במידה 2 אינץ' צריך להתאים?
 3. nitch

  מתקן אופניים לוו גרירה

  אחדד את השאלה. מה המידה של וו גרירה נשלף בארץ?
 4. nitch

  מתקן אופניים לוו גרירה

  נראה לי שלוו נשלף אבל גמיש
 5. קהל קדוש, רבנן ומרנן, חבר חוזר מארה"ב לארץ עם מכולה ושוקל להביא מתקן אופניים לוו גרירה. מישהו פה יודע אם המידות הן אותן המידות או שמה זה לא יתאים? רב תודות.
 6. איזה טיזרית, כבר ביצים נהיה לי. מתי כבר יהיו עניינים?
 7. nitch

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  אם הילד על מוצקים, אני מבין לחלוטין את הדחף להפטר מהחיתול כמה שיותר מהר ושלא יהיה בתוך אותה הדירה איתך. ובכל זאת...
 8. nitch

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  אתה חיפאי, זו פלנטה אחרת. מאידך, יש לי שכנים ערסים צעצוע שהקשיחו אותי בשנים האחרונות. זרקו את האשפה שלהם בפח שלנו בזמן שהיינו בחופשה, דיברתי איתו והבטיח שלא יקרה שוב. כעבור שנה בול עשו את אותו הדבר בעוד אנחנו בחופשה, שלחתי לו הודעה יחידה שאומרת שלא מקובל. קיבלתי מכתב מעורך הדין שלו (יש לנו סכסוך גבולות נכס שמנתנהל בעצלתיים) שאני אגרסיבי ומטריד ושלא אפנה לשכן אלא לעו"ד בלבד. ענינו לעו"ד שהם המשיכו לזרוק לנו אשפה בפח עוד פעמיים אחרי ההודעה האחרונה שלנו, כך שאין לנו אלא להסיק שהם מנסים להתנכל לנו בכוונה, זה נפסק מיד.
 9. nitch

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  שמים מצלמה טובה, מאתרים את הדירה ממנה הפסולת מושלכת, שמים להם את הכל לפני דלת הדירה. לחובבי אקסטרים ואמנויות לחימה: דופקים בדלת וכשהם פותחים זורקים הכל פנימה.
 10. לא חושב שיש כרטיס, בוודאי לא באירופה שהחוקים שלו קובעים שבמקרה של ביטול מצד חברת התעופה לא יינתן החזר.
 11. זה ממש לא יחודי לאתיופים. מה שכן משותף (בערך), זה שיש תמריצים יחודיים של מערכת הרווחה לאתיופים שתוקעים אותם שם. אתיופים הם היחידים שממשיכים להיות תחת משרד הקליטה גם אם נולדו בארץ לדוגמה.
 12. אחוזי הכליאה גבוהים כי כל מיני סיבות, אבל לא בהכרח בגלל צבע, יותר שילוב של רקע חברתי ושל הפרטת מערכת הכליאה שיוצרת תמריצים בעייתיים מאוד. תקרת הזכוכית נמצאת שם בעיקר עבור אפריקנים אמריקאים. לאשתי ולי יש משחק כל פעם ששומעים על אדם שחור שהגיע לצמרת בארה"ב אנחנו בודקים את הרקע האתני שלו. רוב מובהק של קריביים ואפריקאים. שים לב שלמרות שאובאמה מזדהה כאפריקאי אמריקאי, הוא מגיע מרקע שונה בתכלית. אבא שלו היה אקדמאי מאפריקה, וברוב השנים המעצבות שלו הוא גודל ע"י לבנים ממעמד בינוני גבוה, בדיוק השכבה שמייצרת נשיאים.
 13. הריונות בוסר נמצאים בצניחה חדה בשתי המדינות וכבר לא מהווים בעיה עד כדי כך משמעותית. בשנות התשעים זו הייתה בעיה רצינית, אבל מאז הייתה ירידה משמעותית מאוד, וקו המגמה נמשך באופן מובהק.
 14. ספציפית לגבי התפרקות מבנה המשפחה הגרעינית בקרב אפריקאים אמריקאים בארה"ב, ועם הבדלים לעומת אוכלוסיות שחורות אחרות (קריביים, ניגרים, גנאים וכו'), יש פה מעין תנועת מלקחיים. מצד אחד, יש מחסור בגברים שחורים זמינים בגיל המתאים. אחוזי הכליאה שלהם גבוהים מאוד. זה אומר שנשים מוכנות להתפשר ולעשות ילדים עם גבר שלא נשאר איתן. זה כמובן יוצר נורמה חברתית גם אצל הגברים שלא רואים שום צורך להיקשר ולקחת אחריות אלא פשוט מפיצים את זרעם. מהצד השני מדינת הרווחה מעודדת את זה בכך שהיא משלמת את החשבון, ובעצם מאפשרת (enables) את המבנה המשפחתי של חד הוריות ומעודדת אותו בכך שהיא מורידה את הלחץ מהגברים. יש לא מעט מחקרים על מה היעדרות דמות יציבה של אב עושה לילדים, אלו לא דברים טובים. לגבי קריביים ואפריקאים, אלו אוכלוסיות שרואות עצמן נבדלות מהאפריקאים אמריקאים (צאצאי עבדים על אדמת ארה"ב) ולרוב מתנהלות באופן שונה עם תוצאות מוצלחות בהרבה. יחד עם זאת, עם השנים והדורות החדשים שנולדים בארה"ב, ניתן לראות אימוץ של נורמות פחות חיוביות גם אצלם. בדומה לאתיופים מסויימים בארץ שמאמצים תרבות אפרו-אמריקאית אפילו שחוץ מהצבע אין להם דבר וחצי דבר במשותף איתה, לא רקע הסטורי, לא רקע חברתי ולא רקע גיאוגרפי או גנטי. הנושא של חינוך מיני לא רלוונטי, אנשים יודעים היום טוב מאוד איך רביה עובדת, מה שמשנה זה האם אכפת להם מהתוצאות. מי שרוצה לצעוק גזענות, מציע שיעלה מולי בה"פ קודם כדי להבין את הרקע המשפחתי והחברתי שלי ומאין אני שואב את הדעות שלי.
×
×
 • Create New...