Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

התנסיתי בBB10 שלהם. דווקא בסדר גמור לטעמי, ועל הדרך מקבלים מרכז הודעות נוח מכל מה שהכרתי באנדרואיד ואייפון, וכן מקלדת טובה יחסית.

השיקול גם נובע מכמה יחזיק המכשיר הנ"ל. אם יחזיק שנה וחצי- שנתיים, זה כבר שווה את מחירו (לעומת האייפון, שישמש אותי, בתקווה, לשנתיים וחצי לפחות).

באשר לעתיד החברה- מה יקרה במידה והיא תפשוט את הרגל ולא תירכש? בהנחה והמערכת ההפעלה תישאר יציבה ותקינה (כך שלא יידרשו עדכונים)?

עריכה:

אכן, ה920 והATIV S גדולים מדי.

כל הרעיון הוא לקצץ במידות מבלי להתפשר בחוויית המשתמש מבחינת העיבוד וה"חלקות" המערכת. לעת עתה, רק הבלקברי והאייפון עומדים במשימה.

לגבי הווינדוס פון 8, איזה אפשרויות ניווט טובות יש להם? google maps?

וכן, האייפון יירכש באפל סטור.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי מקודם, הוא לא אפשרות בגלל הלאגים שיש לו באנשי קשר וכדו' ושמוציאים אותי מדעתי.

אני אומר מניסיון של מכשיר כזה אצל ההורים שלי, נקנה מרשת פלאפון (מכשיר מהעבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אייפון 3GS הרגיש לך טוב ביד אתה צריך להחליף יד:-P

זו הייתה עקיצונת למרק שעדיין מתגעגע ל3GS אחרי שעבר לטלפונים מתקדמים יותר

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה האם ניתן לשלוח בדואר רגיל או שחייב ups או פדקס ואז זה כרוך במיסים

הוא גר בניו יורק

לא ממש הבנתי מה אתה רוצה לעשות, אתה רוצה להזמין את המכשיר לכתובת של החבר שלך ומשם הוא ישלח את המכשיר אליך לארץ בדואר?

אם כן, אתה יכול לשלוח בדואר רגיל ואולי להתחמק ממסים, אם תשלח עם חברת שילוח כמו FEDEX או UPS תשלם מיסים 100%. פשוט תשלח בדואר רגיל עם מספר מעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון בעיקר לגלקסי 3 מיני.

אבל הבנתי שגלקסי 4 מיני אינו חף מלאגים, ואם להוסיף שמן על המדורה- הסוללה שלו חלשה יותר מגלקסי 3 מיני (שחלשה מזו שבגלקסי 4 הנוכחי שיש לי).

לסיכום- אין מכשיר אנדרואיד שעונה על דרישותיי. אם אחליט שאישאר באנדרואיד- אני פשוט נשאר עם הגלקסי 4 ואסבול ממנו קצת מגודלו.

ההתלבטות היא יותר בכיוון המעבר לפלטפורמות אחרות מאנדרואיד, באם לעשות את המעבר בגלל הגודל או שלא.

לא הייתי חסיד של אפל והגן הסגור שלהם, בלשון המעטה, אבל ההתעקשות שלהם על גודל ה4" היא הגיונית, ויתרונם הוא בתמיכה ארוכת הטווח שלהם (ולראיה- אייפון 4 שנמצא בשוק מעל ל-3 שנים קיבל את השדרוג לios7).

לבעלי אייפון 5 שפה, אשמח לדעת איך הסוללה שלו מחזיקה לכם בשימוש סביר וללא משחקים וניווט? אצלי בגלקסי היא מחזיקה יומיים ובסוף היום השני נשאר כ10-15%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S4 מיני הוא מכשיר מעולה מהחינת המהירות(מלהד משחקים תובעניים הוא מריץ כול דבר בצורה זהה לאחיו הגדול). מה שכן המסך שלו נחות יותר(למרות שהוא לא גרוע) וככה גם המצלמה די בינונית.

לדעתי 5s יהיה האופציה הטובה ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כבר נשלח אליכם? אני הזמנתי בראשון לנובמבר ונכתב בבירור שישלח בעוד 3-4 שבועות רק (עכשיו בדקתי וכתוב 2-3 שבועות עכשיו)

אני עם כתובת אמריקאית וכרטיס אמריקאי ככה שאין שום קומבינה בשום צורה :|

הזמנתי 16GB לבן.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ככה לשם הדיוק, IOS7 על האייפון 4 פועל בצורה סבירה בהחלט.

:mm_nah:

אולי אצלך. ברוב המקרים המוחלט, ובייחוד אם הטלפון קצת מלא, תגיד ביי ביי למהירות של האייפון.

אני נתקל בעשרות מקרים של לקוחות שמתחננים לחזור אחורה אחרי השדרוג לIOS7.

ושוב, אני לא מדבר על סמך משתמש אחד. לי עצמי אפילו אין אייפון. אני הולך עם גלקסי. אבל מה לעשות שבטלפונים כאלה הנסיון שלי

עשיר מאד מאד....

:mm_yeah:

אני עם אייפון 4 ואני יכול להגיד בצורה חד משמעית שהIOS7 פשוט חירבן לי את המכשיר.

בהתחלה זה היה נראה לא נורא כ"כ, טיפה לאגים, טיפה איטיות.

אבל האמת הכואבת היא ערימה של באגים, סוללה שמתרוקנת מהר הרבה יותר, הכל עובד הרבה יותר לאט, האייפון כולו תקוע ואיטי, קורס לא מעט ועוד רעות חולות.

זה נכון שלאחר אי אלו קינפוגים ושינויי הגדרות זה נהיה פחות גרוע, אך אם המטרה של אפל הייתה לאנוס את בעלי ה4 להחליף את המכשיר, זה הצליח להם. השרלטנים האלו היו צריכים לאשר את ה7 רק למכשירי ה5 (ואולי ה4S).

לקחו מכשיר שעבד בצורה הכי חלקה וטובה שיש - (הרבה יותר מS3 שיש לאחי למרות שיצא 3 שנים לפניו) ועשו ממנו מכשיר שמתנהג כמו מכשיר סיני ב80$. אני חושב שאני יכול לחזור אחורה כי היה לי פרוץ ה6.1.3 אבל אני מרגיש כאילו אשכרה הכניסו לי את היד לכיס וגנבו ממני את האייפון שהיה לי.

עכשיו רק נותר לי להחליט מי יחליף אותו. HTC ONE או LG G2

אבל תכלס אפילו עדיף לאייפון 3GS (יש לאחד הפועלים שלי ועובד הרבה יותר טוב מהאייפון 4 שלי. נשבע.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CamaroRS69, בתחילת ההזמנות באמת היה רשום שהמכשיר ישלח תוך כמה ימים, כנראה לאחר מכן המלאי התעדכן ולכן גם זמני המשלוח התארכו.

לא בטוח שהמכשיר ישלח אליך תוך 4 שבועות, זה המקסימום, יכול להיות שהוא ישלח מהר יותר. אצלי למשל היה כתוב שהוא יצא מהמחסן עד ה 8 לנובמבר, בפועל הוא נשלח ב 31 אוקטובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמבחינת הגודל הAtiv S יהיה כמעט באותו גודל כמו של הS4 וכנ"ל גם ה920. לכן, לא הרווחת כאן כלום.

אני חושב שבמצבך כדאי ללכת על האייפון 5S. רק תגלה לכולנו מאיפה אתה מתכוון להשיג אותו ב2,400 שח :)

גם האייפון לא בדיוק בגודל של מכשיר צדפה כן? הם בערך באותו אורך, והאייפון צר יותר.

התנסיתי בBB10 שלהם. דווקא בסדר גמור לטעמי, ועל הדרך מקבלים מרכז הודעות נוח מכל מה שהכרתי באנדרואיד ואייפון, וכן מקלדת טובה יחסית.

מצוין שהתנסית, כמו שאמרתי במ"ה שלהם יש המון עניין של טעם אישי ונוחות אישית.

השיקול גם נובע מכמה יחזיק המכשיר הנ"ל. אם יחזיק שנה וחצי- שנתיים, זה כבר שווה את מחירו (לעומת האייפון, שישמש אותי, בתקווה, לשנתיים וחצי לפחות).

באשר לעתיד החברה- מה יקרה במידה והיא תפשוט את הרגל ולא תירכש? בהנחה והמערכת ההפעלה תישאר יציבה ותקינה (כך שלא יידרשו עדכונים)?

השאלה אם החברה נניח תפשוט רגל, מה קורה ל-BlackBerry App World למשל, הרי רוב השימוש בסמארטפון הוא אפליקציות, שים לב שאתה בעצמך מתלבט בין אנדרואיד, BB10 ו-iOS, ואני הוספתי לך גם WP8, ככה שמערכת ההפעלה פחות רלוונטית מאשר האפליקציות אליה

עריכה:

אכן, ה920 והATIV S גדולים מדי.

כל הרעיון הוא לקצץ במידות מבלי להתפשר בחוויית המשתמש מבחינת העיבוד וה"חלקות" המערכת. לעת עתה, רק הבלקברי והאייפון עומדים במשימה.

שים לב שגם ה-5S וגם ה-ATIV וגם ה-920, וגם ה-S4 וגם ה-Z10 כולם באותו אורך כמעט, אתה מקצץ למעשה רק ברוחב וגם זה לא באופן משמעותי כל כך, מצד שני ה-BB למשל הרבה יותר עבה

לגבי הווינדוס פון 8, איזה אפשרויות ניווט טובות יש להם? google maps?

וכן, האייפון יירכש באפל סטור.

עד כמה שאני יודע יש לנוקיה / סמסונג תוכנות ניווט (לכל אחת תוכנה משלה), של הסמסונג מאוד נוחה אבל לא ניסיתי אותה בנסיעה.

כפי שכבר ציינתי מקודם, הוא לא אפשרות בגלל הלאגים שיש לו באנשי קשר וכדו' ושמוציאים אותי מדעתי.

אני אומר מניסיון של מכשיר כזה אצל ההורים שלי, נקנה מרשת פלאפון (מכשיר מהעבודה).

אם אלו הלאגים שמפריעים לך יש אפליקציות שמשאירות את ה-DB של האנשי קשר ב-RAM תמידית, ואז אין לאג

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הייתה עקיצונת למרק שעדיין מתגעגע ל3GS אחרי שעבר לטלפונים מתקדמים יותר

גם שלי הייתה עקיצונת אליו :p

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מייל שהמכשיר נשלח למחסני שיפיטו באורגון.

לכל מי שמזמין דרך shipito, שימו לב שיש בעיה חדשה עם המשלוח הכי זול.

זה ציטוט מהאתר שלהם -

Airmail doesn't accept lithium batteries (November 04, 2013) new!

Airmail shipping method doesn't accept lithium batteries effective immediately. For lithium battery shipments please use alternative shipping methods like USPS Priority or Express.

אני הזמנתי נקסוס 7 לפני השינוי הזה והוא הגיע אליהם אתמול.

נאלצתי לבחור במשלוח יותר יקר עם חברת שילוח, אני רק מקווה שזה לא פתח לבעיות במכס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפליקציה למרכז הודעות של ה BB לאייפון - בזה נמחק היתרון הזה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...