Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מס' נקודות,

גם ה3 וגם ה4 שניהם מכשירים מצויינים. תהנה מאד משניהם. גלקסי 3 מיני - לדעתי אל תתקרב. לא כי זה גרוע מאד, אלא פשוט כי הציפיות שלך כמשתמש , וכנגזרת משמו, יהרגו אותו ויאכזבו אותך מאד. אין קשר כל וכלל בין המיני לגלקסי 3 חוץ מהשם.

לא מהירות המעבד שמאד משמעותית ביישומים מסויימים, לא התצוגה, לא המצלמה וכן הלאה...

זה סמארטפון סופר בינוני ופשוט - ולכן גם מחירו כזה.

מי שקנה , התאכזב כי ציפה ליותר.

ואגב, כל נושא הרומים שמרומים, 99% מהאוכלוסיה לא משנים שום רום, לא מחליפים ולא כלום. אז אם אתה לא מה1% של קהילת ה"מפתחים" פה, אין לך שום בעיה ללכת על I9500 מקורי ומקומי ולקבל תמיכה מלאה ללא בעיה בשום מקום.

ואגב 2, המחירים שקיבלת טובים מאד, ואני לא מתייחס כמובן בזאפ לחנות "מויישה כהן", וכל אלו שמי יודע מה ומי מקורו של המכשיר בכלל.

כתבת שהמחיר כולל שירות תיקונים ואחריות, איפה? אצל איזה מפעילה?

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה הציפיות שלך.

אם גנבו לך את האייפון 5S/אקספיריה ז'/גלקסי S4, ויש לך רק 1200 שקל לS3 מיני, אז ברור שהמכשיר לא יעמוד בציפיות שלך.

אבל אם זה הסמארטפון הראשון שלך, או שאתה עובר אליו ממכשיר בסגנון S1 או ישן יותר, והשימושים שלך בסיסיים, הוא יתאים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שהמחיר כולל שירות תיקונים ואחריות, איפה? אצל איזה מפעילה?

פלאפון. מאחר ואני תחת ה"מטריה" של מקום העבודה, אני בכלל לא דואג, יהיה להם חבל מאוד ל"שחק" איתנו, הם גם מחוייבים לנו באמצעות מכרז חשכ"ל.

אבל אם זה הסמארטפון הראשון שלך ... והשימושים שלך בסיסיים, הוא יתאים

זה בדיוק המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל לזרוק אותך לכיוון S3/S4, שהם מכשירים שקשה מאוד להתאכזב מהם, אבל בתור סמארטפון ראשון הם יכולים להיות לך גדולים מדי, המעבר החד ממכשיר רגיל ל-Touch גדול הוא יכול להיות בעייתי עד שתתרגל, יכול להיות לך לא נוח.

לי לא הייתה בעיה כזאת כי עברתי מ-Nokia N95 (פשוט מפלצת) ל-Galaxy S ואז ל-S3.

אבא שלי לקח נוקיה 5800 אקספרס כ-Touch ראשון ואז עבר ל-Sony Ericsson X10 Mini ומשם לא מזמן ל-S3 Mini והוא מרוצה ממנו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל לזרוק אותך לכיוון S3/S4, שהם מכשירים שקשה מאוד להתאכזב מהם, אבל בתור סמארטפון ראשון הם יכולים להיות לך גדולים מדי, המעבר החד ממכשיר רגיל ל-Touch גדול הוא יכול להיות בעייתי עד שתתרגל, יכול להיות לך לא נוח.

לי לא הייתה בעיה כזאת כי עברתי מ-Nokia N95 (פשוט מפלצת) ל-Galaxy S ואז ל-S3.

אבא שלי לקח נוקיה 5800 אקספרס כ-Touch ראשון ואז עבר ל-Sony Ericsson X10 Mini ומשם לא מזמן ל-S3 Mini והוא מרוצה ממנו.

זה לא עניין של קל בכלל. אתה קונה מכשיר חדש"מודרני" שקוראים לו גלקסי 3 , ובאפליקציה הקצת יותר כבדה הראשונה שאתה מוריד כי אתה אוהב, וכי לחבר שלך יש, דוגמא google erthe או בוידאו מסויים, המכשיר מקרטע, אז אתה מתבאס.

אז נכון שאם אתה ממש, אבל ממש לא בקטע ומשתמש רק בווטס אפ, אז אין בעיה.ואני בכוונה מגזים כי המיני לא כך כך גרוע, הוא פשוט בכלל לא גלקסי 3, זה הכל.

נו ובחיאת, אתה משווה פה אדם מבוגר שעבר מ5800 אקספרס "טאץ" למיני S3 כמדד? בטח שהוא יהיה מרוצה.

ולגודל מתרגלים. ה3 וה4 נראים ענקיים בדיוק בשעה הראשנה.

מה שאני אומר וטוען הוא רק דבר אחד: תאום ציפיות. סה טו.

אם אתה מחפש בסיס, קצת אפליקציות לא כבדות, מסך בינוני ושיחות, הוא אחלה.

אם אתה אוהב לצלם, אוהב מסך גדול ברור וחד, אוהב להוריד כל מה שאתה יכול - הוא לא בשבילך.

כמנהל במעבדת התיקונים של מפעילה גדולה, ראיתי הרבה יותר מידי אנשים שמה שהרג את ההנאה שלהם מהמכשיר, זה העובדה שהוא לא יכול לעשות מה שהמכשיר של השכן עושה או באותה איכות. זה הכל.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טוען שה-S3 Mini הוא כמו S3 רק עם מסך קטן, החומרה שלו הרבה יותר קרובה (ולכן הביצועים גם) ל-S2 דווקא.

ה-3 מיני יודע לעשות קצת יותר, לא ניסיתי אותו עם Google Earth (אבל מצד שני לא ניסיתי את זה גם עם ה-S3 או ה-G2 לשם השוואה), אבל ב-Waze, WhatsApp, שיחות, SMSים, גלישה וכו' הוא עושה את העבודה מצוין.

המצלמה לא ברמה של ה-S3 ולא של ה-S2 אבל בתור מצלמת פלאפון היא מספקת.

עניין של גודל לא רלוונטי לכולם רק לשעה הראשונה, להרבה אנשים זה Deal Breaker לחלוטין, נתתי את אבא שלי כדוגמה לאנשים כאלה, יכל לקחת S3/S4/G2/Note/Note2/Note3, ובסופו של דבר לקח S3 Mini כי הגודל בשבילו הוא Deal Breaker הרבה יותר מאשר הורדת קבצים או משחקים. ההתרשמות שלי היא ש-pasat04 מאוד דומה לו במובן הזה.

שים לב מה הוא כתב בהודעת פתיחה, חף מכל רעיונות שנזרקו לאורך השרשור:

אני נוטה ללכת על ה-S3 mini. נראה לי שלאור הצרכים שלי, המפרט שלו יתן לי את מה שאני צריך. גם הגודל שלו מתאים לי. בצד הפיננסי מדובר בחסכון של כמה מאות שקלים מול שני הדגמים האחרים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשתמש פה ב HOT SPOT SHIELD. כשאני גולש רגיל זה מראה לי IP אמריקאי אך כשאני מנסה להיכנס לחנות של גוגל אני מקבל הודעה שהשירות אינו זמין לאזור שלי. איך זה הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל קח בחשבון שה-S3 הוא כבר בן שנה וחצי בעת הרכישה (המיני גם משהו דומה), אני לא בטוח כמה תוכל למשוך איתו עוד שנתיים וחצי (4 שנים מרגע ההשקה).

אומנם מכשיר נקרא S3 מיני, ודומה בצורה שלו לS3, אבל מבחינת חומרה מדובר במכשיר שונה מהS3 (לא אומר שהוא רע, הוא פשוט שונה).

ההבדל המשמעותי יהיה שה-S4 יישאר רלוונטי לתקופה ארוכה יותר

ואני בכוונה מגזים כי המיני לא כך כך גרוע, הוא פשוט בכלל לא גלקסי 3, זה הכל.

אף אחד לא טוען שה-S3 Mini הוא כמו S3 רק עם מסך קטן, החומרה שלו הרבה יותר קרובה (ולכן הביצועים גם) ל-S2 דווקא.

הציטוטים שלעיל בכל זאת מונעים ממני להגיע להחלטה סופית.

בד"כ, אין לי בעיה לשלם קצת יותר ולקבל יותר. כאן, מלכתחילה לא היה לי איכפת לשם פחות ולקבל פחות, אבל לא בא לי להיות בעוד שנה 3 צעדים אחורה בטכנולוגיה.

אם ה-S3 מיני הוא לא S3 באריזה קטנה, אז הכל מתערבב עכשיו שוב.

אם אני משנה כיוון ל-S3 ומוותר על יתרון הגודל, ההפרש הוא כ-425 ש"ח. התקדמתי משמעותית בטכנולוגיה? להבנתי כן, אבל לא למכסימום.

בתיאוריה, אני כבר עם מכשיר גדול, ואם אוסיף 1275 ש"ח (425+850) אני כבר כן אהיה בקדמת הטכנולוגיה, עם ה-S4. הכסף פחות בעייתי. מי אמר שהגודל לא קובע??

אני מגדיר את עצמי כצעיר ברוחי, למרות שהיום המשחקים כבר לא מעניינים אותי. אני מעורה בטכנולוגיות (אמנם לא מכיר את האנדרויד) אבל לא מכיר אפליקציות, כי עד היום לא הייתה לי גישה אליהם, אבל בטוח שאני יכול להנות ממה שמכשיר כזה יכול לתת. לא בטוח שאשתמש בכל, בטח לא בשלב ראשון.

אני לא מאמין שאני שואל את זה אחרי שקיבלתי המון תשובות מפורטות - S3 או ללכת כבר על כל הקופה?

אגב, מה השימוש של Google Earth במכשיר כזה, לניווט? אם כן, יש לזה יתרון על תכנת ניווט כגון iGO?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את הידיים על נקסוס 5 של קולגה שכבר קיבל אותו. מגניב. מעט יותר ארוך, מסך מ ד ה י ם. יושב ביד ממש טוב, הגב שלו מרגיש איכותי, והמשקל הנמוך מעט יותר מורגש.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין בעיה של תקציב. לך על הS4.

אין ויכוח. מבחינת גודל הוא דומה לS3, אפילו מעט קטן ממנו.

לכן, S3 מול S4 יכול להישקל כאפשרות רק אם אתה מחפש לחסוך.

בבקשה: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=5125

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציטוטים שלעיל בכל זאת מונעים ממני להגיע להחלטה סופית.

בד"כ, אין לי בעיה לשלם קצת יותר ולקבל יותר. כאן, מלכתחילה לא היה לי איכפת לשם פחות ולקבל פחות, אבל לא בא לי להיות בעוד שנה 3 צעדים אחורה בטכנולוגיה.

אם ה-S3 מיני הוא לא S3 באריזה קטנה, אז הכל מתערבב עכשיו שוב.

אם אני משנה כיוון ל-S3 ומוותר על יתרון הגודל, ההפרש הוא כ-425 ש"ח. התקדמתי משמעותית בטכנולוגיה? להבנתי כן, אבל לא למכסימום.

בתיאוריה, אני כבר עם מכשיר גדול, ואם אוסיף 1275 ש"ח (425+850) אני כבר כן אהיה בקדמת הטכנולוגיה, עם ה-S4. הכסף פחות בעייתי. מי אמר שהגודל לא קובע??

אני מגדיר את עצמי כצעיר ברוחי, למרות שהיום המשחקים כבר לא מעניינים אותי. אני מעורה בטכנולוגיות (אמנם לא מכיר את האנדרויד) אבל לא מכיר אפליקציות, כי עד היום לא הייתה לי גישה אליהם, אבל בטוח שאני יכול להנות ממה שמכשיר כזה יכול לתת. לא בטוח שאשתמש בכל, בטח לא בשלב ראשון.

אני לא מאמין שאני שואל את זה אחרי שקיבלתי המון תשובות מפורטות - S3 או ללכת כבר על כל הקופה?

אגב, מה השימוש של Google Earth במכשיר כזה, לניווט? אם כן, יש לזה יתרון על תכנת ניווט כגון iGO?

כן ה-S4 יישאר רלוונטי לתקופה ארוכה יותר, בוודאי, הוא חזק יותר מבחינת החומרה.

ברמה העקרונית אני לא תומך גדול בקניית S3 היום, מבחינה פיזית הוא לא יותר גדול, מבחינת המסך (נוחות של האצבעות) זה לא משנה כי את שניהם לא תתפעל ביד אחת לכל הפעולות.

חסרון ב-S4 זה הרבה זבל של סמסונג, מצד שני גם ב-S3 יש הרבה זבל של סמסונג (אם כי פחות).

אפליקציות בד"כ פחות כבדות למכשיר, משחקים יותר כבדים.

ל-Google Earth אין הרבה שימוש חוץ מאשר להסתכל ולהגיד "איזה יופי" ו"איזה מגניב".

מפות יש לך גם ככה באפליקציה המובנית של Google Maps, ניווט יש לך באפליקציה המובנית של Google Navigation וגם את Waze/iGO.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשתמש פה ב HOT SPOT SHIELD. כשאני גולש רגיל זה מראה לי IP אמריקאי אך כשאני מנסה להיכנס לחנות של גוגל אני מקבל הודעה שהשירות אינו זמין לאזור שלי. איך זה הגיוני?

כמו שכבר כתבתי, עם הHOT SPOT SHIELD תיצור לעצמך יוזר חדש בגוגל. גוגל מכירים את המשתמש הישן שלך ויודעים שהוא ישראלי.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי הבייתה, הודעתי לכולם שאני מאוד קרוב להחלטה, בכיוון שונה ממה שהיה עד היום.

samg, תודה על הקישור להשוואה.

מפות יש לך גם ככה באפליקציה המובנית של Google Maps, ניווט יש לך באפליקציה המובנית של Google Navigation וגם את Waze/iGO.

כשאתה כותב "אפליקציה מובנית" על Google Maps, האם המכשיר מגיע עם האפ' ועם "כל" המפות בזכרון? כאשר יש שינויים במפות בעולם, איך הם מתעדכנים?

אני מניח שהניווט בעזרת שתי האפ' האחרות זה במסגרת חבילת הגלישה, לא offline, נכון?

נראה לי שבקרוב אני אתחיל לקרוא את השרשור הארוך על האפליקציות, להרחבת הידע.

שוב, תודה לכולם, אין ספק שהחכמתי בעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את הידיים על נקסוס 5 של קולגה שכבר קיבל אותו. מגניב. מעט יותר ארוך, מסך מ ד ה י ם. יושב ביד ממש טוב, הגב שלו מרגיש איכותי, והמשקל הנמוך מעט יותר מורגש.

איך אתה יכול להרגיש הבדל של 9 גרם בין נקסוס 4 ל-5 ?

זה הבדל של 2 כפיות סוכר...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...