Jump to content

omerkot

 • פרסום הודעות

  423
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות omerkot

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בעיר אין הבדל משמעותי. מחוץ לעיר יש הבדל עצום. 250 סמ"ק יכול להגיע ל120 קמ"ש אבל זה על הקשקש, ברכיבה קרוב למנתק ההצתה ובלי רזרבות בעוד ש400 סמ"ק יעשה את זה בלי שום בעיה. טסט שנתי לאופנוע עולה מעט מאוד. טיפולים וביטוחים יקרים מאוד.
 2. תל אביב נתניה יהיה לא נעים עם מנוע קטן יותר מ250 ואין פה חשש למשהו לא רגוע.
 3. קיה סיד דיזל ידנית נשמעת תפורה לך.
 4. התשובה שלי לבלייזר ולדוד היא כן. אני אשמח אם גם אתם תתחייבו כאן שלא לקבל טיפול רפואי במידה והניסוי משתבש. (בדרך, שווה לקרוא מה בית חולים באמת מסוגל להציע לחולי קורונה : https://www.facebook.com/ichilovmedical/posts/4084170661596489)
 5. אם היית קורא את המשפט שלי עד הסוף ולא נעצר באמצע אז היית צריך להבין שאני מתייחס למקרה הספציפי הזה. אבעבועות רוח היא מחלה מאוד לא נעימה בגיל מבוגר והחיסון שלה יעיל למדי ובטוח (עבר את התהליך כהלכתו) ולכן עשית נכון. בינו לבין חיסוני הקורונה המדוברים פעורה תהום.
 6. אז אתה בעצם מוכן להעמיד את גופך לרשות כל חברה שעושה ניסויים בבני אדם. טוב לדעת. בהצלחה. אני בהחלט מתנגד לחיסונים ולתרופות שלא עברו את תהליך הניסויים והאישורים המקובלים (שנמשך הרבה שנים) והראו אפקטיביות ובטיחות לאורך זמן. אם תרופה או חיסון מסוימים גורמים לסרטן, למחלות אוטואימוניות מסוימות וכדומה, אתה לא תדע את זה בתוך חצי שנה. גם לא בהכרח תוך שנתיים.
 7. הוסקוורנה 401 זה קטמ דיוק 390 בתחפושת. הדיוק לא ידוע בתור כלי אמין במיוחד אבל חלק גדול מזה נובע מהעובדה שהוא נרכש על ידי ילדים שקורעים לו את הצורה. תטפל בו כמו שצריך ותתנהג אליו יפה והוא יהיה בסדר.
 8. אני מתכוון ללכת בנתיב המוכר שעבר "פיתוח" על פני מאות מליוני שנות אבולוציה ולהשאיר את הניסוי המעניין לנסיינים.
 9. הונדה סיוויק ידנית (1.5 טורבו 180 כ"ס) עדיין מיובאת ולא מצריכה הזמנה מיוחדת אבל הם מביאים אותן במספרים מאוד נמוכים וזמן האספקה יכול להיות ארוך.
 10. בסקנדינביה חישבו אחרת ולא נראה שהחיסון נמכר (או בכלל מאושר) למרות הקישור של הCDC. תהליך הפיתוח והאישור של חיסונים לוקח כעשור ויש לזה סיבות טובות (ע"ע ניסוי "עומר 2" של המכון הביולוגי עם תופעות לוואי שפרצו כעבור שנים). אני לא מכיר דרך שבה ניתן לכווץ עשור לחצי שנה (בלי לערב את תורת היחסות) והמחשבה שחיסוני חפלפ יוזרקו לאנשים בצורה סיטונאית (ועוד בכפיה?) היא ענין שהדעת לא נותנת.
 11. חיסון הPandemrix לשפעת החזירים אושר באישור חירום בעקבות התפרצות המגיפה ב2009 וגרר תופעת לוואי מטרידה של נרקולפסיה (בעיה ניורולוגית שגורמת להפרעות די קשות של עירנות ושינה). לקח כשנה עד שרשויות מסוימות התחילו לחקור את העניין ברצינות ושנה נוספת עד שהקשר הוכח באופן ברור.
 12. דבר אחד אפשר לדעת לגבי עוד 15 שנה: בעוד 15 שנה גאווין ניוסום לא יהיה מושל קליפורניה כי הכהונה של מושלים במדינה מוגבלת ל2 קדנציות. יותר מזה, גם המושל שיחליף אותו (בעוד 3 או 7 שנים) לא יהיה מושל המדינה. במקרה הכי קיצוני, שבו גם הוא משלים כהונה של 8 שנים וגם המחליף שלו משלים כהונה של 8 שנים, המחליף של המחליף שלו יבחר לקראת סוף 2034 ויכנס לתפקיד בינואר 2035. לקבוע מה יעשה המחליף של המחליף שלך זה קצת יומרני...
 13. ענו לך אבל אני קצת ארחיב. הסכנה לרוכבים מפגיעות זנב היא סכנה רצינית ולכן אני תמיד אעדיף לעצור צמוד לאחד מצדי הנתיב (צמוד לשוליים או בין הנתיבים). גם כשאני מגיע לצומת עם שני נתיבים ואחד מהם פנוי לגמרי, אני לא עוצר באמצע הנתיב אלא בצד, משום שזה מקטין מאוד את הסכנה מנהג עיוור שיקטוף אותי מאחור. בנוסף, משום שהחתך של האופנוע הוא קטן ובהרבה מאוד מקרים, נהגים לא שמים לב אליהם, רוכב הגיוני וסביר ינקוט בפעולות על מנת להגביר את הנראות שלו. זה כולל עמידה מעט לפני הנהגים בקו הראשון (ולפעמים גם מבט לעבר הנהגים, על מנת לברר את מצבם וליצור קשר עין שמעורר תשומת לב) וזה כולל דברים נוספים כמו נסיעה תו
 14. החרדים והערבים גם חושבים שמהלך הסרק הזה לא פוגע באף אחד?
 15. לי זה נראה כמו להגיע למקום שמישהו הדליק בו סיגריה ולשפוך עליו חבית נפט...
×
×
 • תוכן חדש...