Jump to content

Nico62

 • פרסום הודעות

  260
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות Nico62

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש את האפשרויות שמיץ פטל רשם. ויש גם האפשרות של לקחת הלוואה מהבנק שמתאימה לך בתנאים טובים (אם אתה לא יכול לקבל כזו, כנראה שאתה ממש לא אמור לקנות את הרכב במימון) ואז להנות מהנחה בקניה בלי מימון. או באמת לקנות משהו אחר.
 2. מה הקשר בין התקופת החזקה לאופן התשלום/מימון? או שיש לך את הכסף, או שאין לך את הכסף. או שיש לך אפיק השקעה שיותר מעניין אותך לשים את הכסף או שאתה מעדיף את הריבית המוצעת (הרבה פעמים אתה משלם ככה מחיר גבוה יותר על הרכב אילו היית בא לסגור בלי צורך במימון, בלי קשר לריבית אותה אתה משלם). אין שום קשר בין מה שאמרת לאופן התשלום הנכון/מועדף. (אישית עד כמה שאפשר, מעדיף לקנות ללא מימונים)
 3. תראה מדובר ברכב שעבורי ובטח גם עבור אחרים הוא חלום ילדות. כ-20 שנה מאוחר יותר, אחרי שאני כבר מבוגר ויכול להגשים אותו, אז הרציונל מונע (לפחות ממני) את המימוש שלו כי מדובר בעלויות מאוד גבוהות לרכב שעבר כל כך הרבה. עם כל הערכה שיש לי לרכב הזה. אבל נשמע שלפותח השרשור זה היה יותר אפשרי עם שיקוליו וצרכיו ונותר לגמרי לפרגן ולקנא, אחלה רכב.
 4. היה לי סיוויק ידנית שאבי הוציא מהחברה בפברואר 98. שירתה אותי עד אוקטובר האחרון עד שנהגת פגעה בי מאחורה והרכב ירד מהכביש. אילולא ההורדה מהכביש הרכב היה סוחב עוד הרבה יותר בטח.
 5. אם הרכב שלך לא אמין ואתה לא סומך עליו לנסיעות שלך ומודאג שמשהו יתקלקל בהן- לדעתי תחליף את הרכב. היה לי רכב משמעותית יותר ישן (שלך בן 10, שלי היה בן 21) ואמנם הוא לא היה שיא הפינוק אבל לא היה לי שום חשש שלא אגיע ליעד והייתי נוסע איתו לאן שרציתי בלי לדאוג אם אגיע או אתקע בדרך. אני חושב שלהחליף לרכב שתוכל להרגיש איתו בנוח זה משהו שאפשרי בתוספת כספית מזערית. לא רואה טעם להחזיק רכב ולשלם עליו יחסית הרבה כסף אם אתה לא מרגיש שהוא יכול לקחת אותך מ-A ל-B ואתה צריך לדאוג מלעשות את הנסיעות שאתה רוצה לעשות. עריכה: כמובן שלא הייתי עושה עצירות עם הרכב בזמנו או שום דבר בסגנון. פשוט נ
 6. או גרוע מזה, תשלום שלא חוזר. שנה שעברה הרכב הלך לי טוטאל לוסט ובמהלך האירוע כשקראתי לגרר באמצע הלילה למוסך כמובן שלא חשבתי על הפסקל ופשוט גררו למוסך, משם השמאי כבר קבע אובדן להלכה ומשם לפירוקיה. את כספי הפסקל שישב בתא הכפפות כמובן לא קיבלתי חזרה. (פסקל בן 6.5 שנים, מן הסתם כבר לא היה תקין, יצאתי פראייר שהייתי כנה ואמרתי להם שכבר אין לי אותו, הייתי צריך להגיד "שהעברתי אותו" לרכב החדש)
 7. פייסבוק גוסס למוות?! מה אתה יודע שמעל חצי טריליון דולר לא יודעים? למה שלא תעשה שורט על המניה ותעשה קופה?
 8. גם כשאתה מצביע למפלגה מסויימת, אתה מציע לבטל את כל יתר המפלגות כי הן מיותרות ומי צריך אותן? נחמד לראות פה את נהגי האוטומט מספרים לנהגי הידני מה שווה להם ומה לא.
 9. לא בדיוק. הסתכלתי הרגע ולבמו יש מערך סוללות כבד ויקר כאשר המנוע בנזין חלש יותר מהמנוע המדובר כאן והוא נטו מאריך טווח אך אכן המנועים יחסית דומים. והפיסקר זה כבר סיפור אחר עם מנוע 2 ליטר טורבו חזק. עכשיו על מנת שאני לא אובן לא נכון, אני לא מאמין שהפתרון הזה יתפוס שוק משמעותי במכוניות, זה מרגיש לי מאוחר מידי ופחות רלוונטי. אני רק אומר שאני לא הייתי ממהר לקטול את מה שהם פיתחו, סה״כ נדמה שאנשים טובים השקיעו בהם לא מעט כסף וכנראה הם ראו שם משהו.
 10. כל הקוטלים, קראתם את הכתבות לפני? אני קראתי הרגע. וכן, הכותרת והציטוטים קצת מבלבלים (ואולי אף משפטי שיווק מוגזמים לרעת מנועים קיימים/ניסוח בעייתי). אבל בקריאה מהירה פשוט ניתן להבין שהם באים בקונספט שונה, של מנוע שמשמש בתור גנרטור ולא להנעת הרכב והם פיתחו מנוע שבא להחליף בטריות כבדות ויקרות ברכבים חשמליים וזה יכול להיות פתרון ביניים מעניין סה"כ, בעצם רכב היברידי קצת יותר נציל. חיפוש קצר מראה שגם טויטה פיתחו מנוע דומה לפני כמה שנים (נראה שהנצילות והשימוש דומים, אך ההספק הרבה יותר נמוך, הוא רק מאריך טווח ולא המחולל חשמל העיקרי): https://www.cartube.co.il/טכנולוגיה-וירוק/טויוטה-חושפת-מנוע-מאריך-טו
 11. סביר שזה תלוי ברכב ובנהג, בטח בקונפיגורציות מסויימות התשובה תהיה אף פעם. אצלי נדמה לי היה מדובר בתדלוקים בודדים.
 12. @BRAVO30 תודה על התגובה. אני לא גר במרכז אבל אשמח לשמוע אילו תחנות הן המומלצות ל-98 בחולון ומה המחירים בהן כך שאזכור אותן כשאני בסביבה. אני אישית מתדלק בחיפה בתחנה בגראנד קניון ובפעם האחרונה שתדלקתי למיטב זכרוני ליטר עלה קצת מעל 6 (אם קריטי למישהו, יכול לחפש את החשבונית בהזדמנות). נ.ב, על מה אתה נוהג?
 13. @mcshmupi לצערי אין לי את ספר הרכב. בפתח התדלוק של הרכב מסומן שהרכב מתאים ל-95 וגם ל-98 וכך גם ראיתי באינטרנט. אני מקווה שזה לא פסיכולוגי, אבל אני מרגיש שבתדלוק שוטף עם 98 המנוע נשמע טוב יותר בהתנעות ובסרק וכמו כן סוחב טיפה יותר טוב. בנוסף אני מקווה שזה מסייע לשמירה עליו ושיזדקן טוב יותר. קצת באסה שהדלק 98 יותר יקר ונדיר, מרגיש שאין בו יותר מידי תחרות. שקלתי לפני כמה חודשים לפתח אפליקציה/אתר לעזור לאתר תחנות 98 משתלמות ואיכותיות בסביבת מקום ולתרום להפחתת המחירים אך הופתעתי לרעה כשגיליתי כמה הסוג דלק הזה לא פופולרי בארץ (סדר גודל של אחוז אחד מהצריכה לעומת 95). הנתון
×
×
 • Create New...