Jump to content

Nico62

 • פרסום הודעות

  268
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות Nico62

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כאשר היה לי רכב מיושן, המוסכניק היה מרים לי על הליפט ולרוב גם מפרק גלגלים. הייתי משלם מאה שקלים. מאיפה אתה בארץ? סלח לי אבל זה קצת חצוף מצידך. הוא סה״כ שאל מהו מחיר הוגן. סביר להניח שאין לו כסף מיותר והוא חשב ובצדק ששילם קצת יקר (להרים על הליפט ולחתום על הטופס, בלי פירוק גלגלים זה 2 דקות, עם כל הכבוד), כפי שניתן לראות הרבה כאן משלמים מתחת לחצי, תמיד טוב להשוות. זה מזכיר לי סיפור מאוד חצוף לטעמי כאשר קניתי את הרנו. היא הגיעה עם נורה דלוקה, ייתכן כאשר הוחלף המצבר. הלכתי לרנו הרשמי, ביקשתי שיחברו למחשב יגידו לי מה התקלה. רק על חיבור למחשב הם ביקשו למיטב זכרוני כ500-600 שקל. (לל
 2. נהגתי בו בחו"ל (הזמנתי פוקוס ידנית, אמרו שזה "שווה ערך"). רכב ממש לא מעניין. נאלצתי לנסוע הרבה יותר רגוע ממה שאני אוהב, מדובר ברכב גבוה ולא נוסך ביטחון.
 3. בתקציב כזה עם הדרישות האלו מן הסתם תקבל רכב ישן עם פשרות. בכל אופן לי עולים בראש הונדה סיוויק ידנית ויאריס T.
 4. זה לא עקיפה על פרארי, אבל כן סה״כ יש כח מספיק בסופו של דבר לאפשר עקיפות בטוחות.
 5. אז ככה, אני מניח שיש לך מושג לגבי הביצועים בערך מהמספרים היבשים. אבל אוסיף פה תחושות נוספות שמקווה שיעזרו לך להבין אם האוטו מתאים לך (אשווה ביחס למכוניות שאני מכיר, גם על הונדות ידניות יצא לי לנהוג). בתאוצה מעמידה הפתיחה שלו נוראית. זה למה כנראה ה0 למאה קצת לא משקף והוא גבוה יחסית. עד שבהילוך ראשון אתה לא מתקרב מלמטה ל2000 סל"ד שזה למיטב זכרוני אומר עד שלא הגעת לאיזה 10-20 קמ"ש האוטו זוחל לרמה שמכוניות ממש עלובות משאירות לך אבק (בהנחה והן לחצו). אחרי שהגעת לשם והטורבו בועט, הקצב חביב ואתה מדביק ולא מרגיש על עגלה. זה היה על זינוק. בתאוצות ביניים, הסיפור קצת שונה כי אתה יכול לשלב להילוך המתאים ו
 6. @Cerebral Cortex אין צורך לספר לי. לפני הרנו הייתה לי הונדה שנקנתה במקור על ידי אבי ב-1998. גם כשעברה את גיל 20 האמינות שלה הייתה מופתית בלי צורך בתחזוקה מיוחדת מעבר לנוזלים איכותיים. אבל עדיין, כשבאתי לקנות משומשת בת 5, פערי המחירים בסוף הובילו אותי לנסות משהו אחר. אני ממש לא אומר שהונדה זה מכונית רעה ואני לא פוסל שהרכב הבא שלי יהיה שוב פעם הונדה. גם ברנו לא הכל מושלם ובהזדמנות אשמח להשתדרג (למשל הייתי שמח לקצת יותר כח וצריכת דלק טובה יותר).
 7. @yhruiho זו ממש הייתה ההתלבטות שלי וככה אני בחרתי. יכולתי לבחור בין סיוויק עם נתונים מעט יותר טובים מהמגאן ואותו שנתון או המגאן. (שתיהן ידניות). הסיוויק עלתה פי 2-3 ופשוט לא ראיתי לזה הצדקה בנהיגת המבחן ב-2 הרכבים. אני כבר שנה עם האוטו ובינתיים מסתמן מוצלח.
 8. יש את האפשרויות שמיץ פטל רשם. ויש גם האפשרות של לקחת הלוואה מהבנק שמתאימה לך בתנאים טובים (אם אתה לא יכול לקבל כזו, כנראה שאתה ממש לא אמור לקנות את הרכב במימון) ואז להנות מהנחה בקניה בלי מימון. או באמת לקנות משהו אחר.
 9. מה הקשר בין התקופת החזקה לאופן התשלום/מימון? או שיש לך את הכסף, או שאין לך את הכסף. או שיש לך אפיק השקעה שיותר מעניין אותך לשים את הכסף או שאתה מעדיף את הריבית המוצעת (הרבה פעמים אתה משלם ככה מחיר גבוה יותר על הרכב אילו היית בא לסגור בלי צורך במימון, בלי קשר לריבית אותה אתה משלם). אין שום קשר בין מה שאמרת לאופן התשלום הנכון/מועדף. (אישית עד כמה שאפשר, מעדיף לקנות ללא מימונים)
 10. תראה מדובר ברכב שעבורי ובטח גם עבור אחרים הוא חלום ילדות. כ-20 שנה מאוחר יותר, אחרי שאני כבר מבוגר ויכול להגשים אותו, אז הרציונל מונע (לפחות ממני) את המימוש שלו כי מדובר בעלויות מאוד גבוהות לרכב שעבר כל כך הרבה. עם כל הערכה שיש לי לרכב הזה. אבל נשמע שלפותח השרשור זה היה יותר אפשרי עם שיקוליו וצרכיו ונותר לגמרי לפרגן ולקנא, אחלה רכב.
 11. היה לי סיוויק ידנית שאבי הוציא מהחברה בפברואר 98. שירתה אותי עד אוקטובר האחרון עד שנהגת פגעה בי מאחורה והרכב ירד מהכביש. אילולא ההורדה מהכביש הרכב היה סוחב עוד הרבה יותר בטח.
 12. אם הרכב שלך לא אמין ואתה לא סומך עליו לנסיעות שלך ומודאג שמשהו יתקלקל בהן- לדעתי תחליף את הרכב. היה לי רכב משמעותית יותר ישן (שלך בן 10, שלי היה בן 21) ואמנם הוא לא היה שיא הפינוק אבל לא היה לי שום חשש שלא אגיע ליעד והייתי נוסע איתו לאן שרציתי בלי לדאוג אם אגיע או אתקע בדרך. אני חושב שלהחליף לרכב שתוכל להרגיש איתו בנוח זה משהו שאפשרי בתוספת כספית מזערית. לא רואה טעם להחזיק רכב ולשלם עליו יחסית הרבה כסף אם אתה לא מרגיש שהוא יכול לקחת אותך מ-A ל-B ואתה צריך לדאוג מלעשות את הנסיעות שאתה רוצה לעשות. עריכה: כמובן שלא הייתי עושה עצירות עם הרכב בזמנו או שום דבר בסגנון. פשוט נ
×
×
 • תוכן חדש...