Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

יכול להיות פסיכולוגי בהחלט. עדיין לא הרגיש טוב ביד כמו אייפון 3GS.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפליקציה מובנית זה אומר שהמערכת הפעלה מגיעה עם האפליקציה, כלומר את האפליקציה עצמה אתה לא צריך להוריד ולהתקין, המפות עצמן יורדות מהחיבור לאינטרנט (דאטה). ככה עובדות גוגל מאפס ווייז.

iGO דווקא עובדת בצורה שהיא שומרת את כל המפות במכשיר ומורידה רק עדכוני מפות ועדכוני תנועה.

יש בדרך כלל לפחות כמה אפליקציות שעושות את אותו הדבר, אל תתייאש עד שתמצא את האפליקציה הנוחה ביותר עבורך לכל מה שתצטרך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אייפון 3GS הרגיש לך טוב ביד אתה צריך להחליף יד:-P

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

passat'אתה תעשה מה שבראש שלך, לא אנחנו קובעים,

ובקשר לגוגל ארת', אל תתפסו על זה. זה סתם דוגמא למשל לתוכנה כבדה יחסית שלא תרוץ טוב על המיני.

אני לדוגמא סתם אוהב להכנס לזה, בלי שימוש כלשהו, וסתם לחפש מקומות מעניינים. אבל זה אני.

לגבי כל מיני עקיצות כמו "הדשא של השכן" וכו', חבל על המאמץ להשמע שנון.לא אמרתי לו שיקנה כדי לשים על השולחן בפאב שכולם יראו. תאמין לי שזה לא מזיז לי. יחד עם זאת, אם הוא קונה מכשיר לפחות לשנתיים הבאות, כדאי כבר ללכת על משהו עדכני, שיקבל עוד עדכוני תוכנה בעתיד כמכשיר דגל, שיש לו מעבד שיוכל להתמודד עם עדכוני תוכנה (לא כמו IOS7 על אייפון 4 שגמר את הטלפון לגמרי)

אני אומר שוב. אני נותן שירות טכני למכשירים כאלה, אני יודע שכמה שלא תגיד לאנשים שזה לא S3 מבחינת ביצועים, עדיין הם יחשבו שזה בערך, פחות או יותר, או דומה. זה לא. זה הכל. זה מה שצריך להבין מבחינת תאום ציפיות.

לאחר שאמרנו את זה, הוא יחשוב מה מתאים לו ומה חשוב לו יותר ומה תואם את היכולת הכלכלית שלו.

אגב פאסאט, מה שאמרת בפסקה האחרונה שאתה דווקא אוהב , פשוט לא היתה לך גישה עד היום אז כבייכול לא הרגשת שזה חסר, זה בדיוק מה שחשבתי ומה ש"הרחתי" ממך.

אמא שלי בת 59. עד לפני כשנה היה לה איזה מכשיר לחצנים (השם ישמור:-)) של פלאפון, היא לא ידעה בכלל מה זה ווטס, מה זה פייסבוק ומה זה בכלל לקבל תמונה ולעשות ,שומו שמיים, שומר מסך מהתמונה של הנכד שלה. שקנינו לה מתנה לפרישה S3 היא היתה בשוק. מה עושים עם זה , איך נכנסים, לאיפה , מה. היום היא מלמדת אותי ולא פעם אנחנו צוחקים שהיא כבר מפילה את השרת של הפייס והווטס בגלל עודף ההתעסקות.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות,

ברשותי גלקסי 4 דגם GT-i9505.

סה"כ אני מאוד מרוצה ממנו, הוא רץ על אנדרואיד 4.3 מקורי של סמסונג, עם טיפה שינויים (כגון מקלדת גוגל מנקסוס).

אבל מה? הוא ענק מדי לטעמי בכיס. בשאר המצבים הגודל שלו מצויין (בניווט, סרטים וכדו').

בלי מגן כלשהו הגודל עוד נסבל בכיס. אבל עם מגן זה כבר לא הכי נוח בכיס (ואני משתמש במגן SGP Slim Armor, שנחשב לדק). בלי מגן זו לא כ"כ אפשרות מבחינתי.

אין לי בעיה לוותר על חווית המסך הגדול בסרטים. השאלה היא איך זה יהיה להיות עם מסך קטן יותר בניווט וכדו'.

משחקים- חשבתי שאשחק, אבל מתברר שלא. אין עליו משחקים כלל.

השימושים שלי מסתכמים ב: אפליקציות מעקב משלוחים, הודעות, whatsapp, waze, מיילים שיחות וזהו בערך.

יש מי שיקנה את הגלקסי שלי בסכום יפה (מישהו שאני מכיר)- 2350 ש"ח על המכשיר עצמו+ המגן.

אני מתלבט האם בכלל להחליף אותו, ואם כן, אז במה להחליפו?

לאנדרואיד אין מה להציע שיהיה ראוי בגזרת ה4-4.3 אינץ' מבחינת חווית משתמש חלקה (וגלקסי 4 מיני לא מספיק מהיר לטעמי, ואני מצמיח קרניים מגלקסי 3 מיני מרוב שיש לו לאגים מחרפנים), ועדיף כמה שפחות התעסקות ברומים ורוטים למיניהם.

לפי סקר השוק הקצר שעשיתי, אם אני אחליף, אלו 2 האפשרויות (המכשיר יירכש בארה"ב):

1. בלקברי Z10 (מחירו כ1100 ש"ח).

2. אייפון 5S (מחירו כ2400 ש"ח).

חשוב לי: מקלדת טאץ' איכותית (הבלקברי מנצח ובגדול) ואמינות לאורך זמן. לפחות ביחס זמן חיים למחיר, ואולי גם תמיכה טובה יותר (האייפון מנצח פה).

גם לבלקברי וגם לאייפון יש את כל האפליקציות הדרושות מבחינתי (ניווט, watsapp), ובתחום מעקב המשלוחים לאייפון יש יתרון אך זה לא קריטי. בטח לא מול פער מחירים כזה.

אז לסיכום- מה אתם הייתם עושים?

1. נשארים עם הגלקסי עד שיגסוס וימות.

2. מחליפים. ואם מחליפים- במה הייתם מחליפים?

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמוד אתה :)

אני עושה בדיוק מה שבראש שלי, אבל זה כיף שאפשר להסתמך על נסיון ועצות של בעלי נסיון.

הגורם העיקרי לשינוי הכיוון שעשיתי הוא מה שאתה ואחרים כתבו, שזה לא S3. אין ספק שאם כבר אני משתדרג ממכשיר טיפש (לחצנים כהגדרתך), אני כן רוצה להיות בקידמת הטכנולוגיה בשנים הקרובות.

כשרכשתי את הרכב הנוכחי של ב-175K, לא התלבטתי בכלל, ועם המכשיר הזה אני משגע את כולם סביבי. אבל שוב, זה לא הכסף, זה הגודל. אני מאלה שלא אוהבים לסחוב כלום, כולל תיק, אז הגודל היה גורם מכריע, שיכנס לכיס. עברתי את המשבר הזה, החזקתי הבוקר S4 ביד, והשתכנעתי, אני אוכל להתמודד עם זה, וכנראה אפילו אוכל להתחיל להנות.

אני בן 53, אבל הרבה יותר טכנולוגי מאימך. לא הרגשתי כל כך את הצורך במכשיר חכם כי כל היום, בעבודה, אני מול מחשב, כשאני מגיע הבייתה אני גם מתנחל מולו, אז הצרכים שלי היו רק לשיחות, מסרונים וזהו פחות או יותר. facebook אין לי ולא יהיה לי, וב-skype הייתי משוחח באמצעות המחשב.

האפשרות לשדרוג מהעבודה לאחר סיום ההתקשרות האחרונה, זה מה שהעיר את השדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מיסים אתה מתכוון?

אם אתה מתכוון למכס, אם חבר שלך יגיע לארץ מארה"ב עם המכשיר עליו ללא הקופסא ויגיד שזה המכשיר שלו, הוא לא ישלם מכס.

אם אתה מתכוון למס קניה, תלוי איפה החבר גר, אם תשלח אליו את המכשיר ויש מס קניה באותה מדינה, תצטרך לשלם.

הכוונה האם ניתן לשלוח בדואר רגיל או שחייב ups או פדקס ואז זה כרוך במיסים

הוא גר בניו יורק

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התפיסה של ה-BB היא שונה לחלוטין מהאנדרואיד והאייפון, כדי להעביר אפליקציה לרקע אתה שם אצבע בחלק התחתון-אמצעי של המסך ועושה Swipe למעלה בקו ישר וכו'.

אני מציע שתתנסה עם המכשיר ומערכת ההפעלה לפני, זה לא מתאים לכל אחד, בטח לא כשאתה משתמש מנוסה באנדרואיד.

מצד שני עכשיו גם עתידה של BB עצמה הוא קצת לוט בערפל.

ברור לי שזה עלול לבלבל אותך עוד יותר, אבל לשימושים שלך כדאי לך לבדוק Windows Phone 8 (נוקיה לומיה 920 או סמסונג ATIV S), נכון שבינתיים לא יהיה לך Waze, אבל יש תוכנות ניווט אחרות., שווה בדיקה - המחיר הוא קרוב יותר ל-BB Z10 והבשלות של המערכת הפעלה הרבה יותר קרובה לאנדרואיד ואייפון מאשר הבלאקברי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ככה לשם הדיוק, IOS7 על האייפון 4 פועל בצורה סבירה בהחלט.

אולי אצלך. ברוב המקרים המוחלט, ובייחוד אם הטלפון קצת מלא, תגיד ביי ביי למהירות של האייפון.

אני נתקל בעשרות מקרים של לקוחות שמתחננים לחזור אחורה אחרי השדרוג לIOS7.

ושוב, אני לא מדבר על סמך משתמש אחד. לי עצמי אפילו אין אייפון. אני הולך עם גלקסי. אבל מה לעשות שבטלפונים כאלה הנסיון שלי

עשיר מאד מאד....

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ל-S4 אני ממליץ על כיסוי S Cover (עם חלון מיוחד שמראה לך את השעה, ואם יש לך שיחה הוא נותן לך את המענה והניתוק בלי לפתוח אותו) כמו זה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמבחינת הגודל הAtiv S יהיה כמעט באותו גודל כמו של הS4 וכנ"ל גם ה920. לכן, לא הרווחת כאן כלום.

אני חושב שבמצבך כדאי ללכת על האייפון 5S. רק תגלה לכולנו מאיפה אתה מתכוון להשיג אותו ב2,400 שח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמבחינת הגודל הAtiv S יהיה כמעט באותו גודל כמו של הS4 וכנ"ל גם ה920. לכן, לא הרווחת כאן כלום.

אני חושב שבמצבך כדאי ללכת על האייפון 5S. רק תגלה לכולנו מאיפה אתה מתכוון להשיג אותו ב2,400 שח :)

מאפל סטור

אחרי מיסים זה יוצא 2489 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...