Jump to content

BRAVO_SX

 • פרסום הודעות

  322
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות BRAVO_SX

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. שלום לכולם. בעקבות התרחבות המשפחה אנחנו נאלצים לשדרג את הרכב הקיים ספורטאג׳ 2019. הקיה מאוד אמינה וכנראה חושבים להמשיך עם קיה אבל שהתחלתי לחפש סורנטו 7 מקומות ראיתי הרבה עם מובלאיי ולא עם מערכות בטיחות מובנות. אשמח לדעת מאיזה שנה/דגם הסורנטו עם מערכות בטיחות מובנות? האם המערכות בטיחות כמו בספורטאג׳ או שיש נוספות? האם יש רכב אחר של 7 מקומית מומלץ? הניסן אקס טריאל נראית לא מרווחת חשבנו על פורד אקספלורר 2016 וגם על שברולט טרווסט 2016 אבל הסבירו לנו שהם עושות 1-6 לא יודע עד כמה זה נכון(אנחנו נוסעים בעיקר רק בעיר) התקציב בגדול עד 180 טל.
 2. יש שני חניונים אפשריים: חניון פסי רכבת אקספו תל אביב(מדובר על חניון היכל קבוצת שלמה) - יש מתחת לגשר של הרכבת צל אבל אין מקום להתפנות/לקנות דברים. חניון נוסף בסינמה סיטי החניון התחתון מסומן בחץ אדום שהוא פתוח וריק בדרך כלל בשעות האלה טל.
 3. מה עם פיג'ו 3008 אבל הדגם GT? נראה שעונה על רוב הדרישות ויש למכירה ביד 2 אחת אין לי קשר למוכר/למודעה https://www.yad2.co.il/s/c/nr4fcw טל. ערכיה: לפי בדיקה ב icar רק בדגם החדש עם 177 כ"ס יש את כל הדברים ולא בדגם עם 181 כ"ס.
 4. צהריים טובים חבר מחפש רכב 7 מושביםוראה דודג' ג'רני 2015. ברשת לא נמצא הרבה מידע לגבי הרכב. מה מצב האמינות שלו? האם יש תקלות מוכרות לרכב? קראתי באינרטנט שהרכב 4 הילוכים, יכול להיות או שיש טעות? ואם הוא כן בעל 4 הילוכים איפה באה המשמעות לכך? התקציב שלו 60 אלף. טל.
 5. BRAVO_SX

  פתיחת תא מטען בעזרת שלט

  ברשותי קיה 2013 וחבר עם יונדאי שיש את הכפתור פתיחה מהשלט. אולי אין לך את המפתח המקורי? שכן קיים בו האופציה לפתוח את התא מטען. אולי זה קיים ברכב שלך ואתה צריך למצוא את המפתח המקורי ואין צורך בשום פרוייקט. טל.
 6. בדיוק היה אצלי בחדר שינה ידית חורקת ולא יורדת חלק במנעול מגנטי. התחלתי בלפרק את הצלינדר שבדלת ובשביל להוציא אותו צריך לפרק גם את הידית מהדלת. אצלי בשביל לפרק את הידית צריך לסובב את ההברגה שמסתירה את הברגים. אחרי שמוציאים את הצד עם המוט המרובע אפשר להוציא את הצלינדר. לקחתי את הצלינדר ומה שעשיתי פשוט פתחתי את ה 3 ברגי כוכב שימנתי הכל והחזרתי למקום. המנגנון הפסיק לחרוק והידית יורדת חלק. טל.
 7. מנצל את השרשור כי בדיוק צריך תנור חדש. חשוב לפי הסדר: תנור בילט אין, תא אפיה גדול, מסילות טלסקופיות וטריקה שקטה(אם יש צורך אפשר לוותר) תקציב 1500-2000 האם התנור הזה עונה על הדרישות? https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=990192 או יש המלצה לתנור אחר? טל.
 8. אפשר לפשט את זה מפורום אחר שאני משתמש בו ככה זה מופיע: הצטרף בתאריך: Aug 29, 2012 הבעות תודה: 424 מספר הודעות: 2726 ואז מופיע כמה תודות קיבל טל.
 9. http://www.citroen.co.il/wp-content/uploads/2019/10/5656703_C4_CACTUS-21x21_e.pdf עמוד 5 מופיע רוחב מושב אחורי טל.
 10. שאלה אם אני קונה רכב משומש לדוגמא 2013-2015 שקיים בו מובילאיי ומסיר אותו, האם זה אפשרי? באופן היפותטי הולך לעמדה 1 לעדכן את רמת הבטיחות בגלל שאין את ה"צפצפה" האם זה אפשרי? טל.
 11. שלום לכולם מכר מהעבודה יש לו צורך ברכב 6 מקומות בעקבות התרחבות המשפחה. בעקבות חיפוש ביד 2 עלה רכב מרצדס R קלאס שנת 2006/7 - חשוב לו שופוני. האם המנוע 3500 אמין? האם יש בעיות שצריך לדעת על הדגם הזה? נלקח בחשבון שהרכב 5 מטר, יש חניה פרטית בבית. כרגע ביטוח וטסט לא רלוונטי יש לו החזר מלא מהעבודה והנסועה השנתית היא 15 אלף אז מבחינת דלק לוקח בחשבון. אשמח לקבל חוות דעת על הרכב ולהעביר את המידע. או כיוון אחר של 6/7 מקומות בתקציב של 50-60 אלף שח טל.
 12. מוסיף קצת מידע לאחר שעזרתי לקרוב משפחה לייבא גם BMW מארצות הברית. הייבוא לקח כ 3 חודשים, הרכב שייובא BMW סדרה 4 קבריולט חדשה. העלות הסופית הייתה כמעט כמו המחיר קנייה בארץ שזה לא היה משתלם כי אין הטבות של רכב פלג אין. כשהרכב הגיע לארץ והמתין בנמל המכס החליט שלא קיבל מספיק כסף ויש שגיאה בין מחיר הקניה למחיר המוצהר והחליט שמעוניין לקבל עוד 17,000₪ שעד היום קצת מוזר איך הגיעו לסכום הזה אבל הרכב הגיע ובשביל שישחררו את הרכב בנמל מוכנים לשלם כל סכום. לאחר שהגיע הרכב מקבלים רשיון ל 3 חודשים ובשביל לבטח אותו צריך להגיע ללוי יצחק בתל אביב אבל אם אבללל גדול מאוד שהרכב הגיע לנמל חיפה אף סוכנות לא רצתה לבטח אותו במקיף או לפחות צד ג לפני שיש הערכה של לוי יצחק והערכה לוי יצחק נמצאת בתל אביב ובשביל זה היה אופציות של גרירה בעלות של 1500₪ או רק חובה לרכב של 500,000₪. בסוף נמצאה סוכנות שהייתה מוכנה לעשות ביטוח חובה ו צד ג לטובת נסיעה ללוי יצחק להערכת שמאי. לאחר הערכת שמאי לא מקבלים במקום את השמאות אלא אחרי שבוע אם אני זוכר נכון ורק לאחר מכן מבטחים מקיף כל התקופה עד שהיה מקיף הרכב חנה בצורה שהוא חסום שאי אפשר להזיז אותו. עלות הביטוח מקיף היא כ 12,000₪ בלי חובה. לאחר שעבר 3 חודשים היה צריך לעשות תקינה שעולה 1000₪ לקח חצי יום את התקינה עשיתי ביהוד. אחרי התקינה היה צריך לשלם אגרת רישוי בעלות חצי מהאגרה המקורית ועבר עוד 3 חודשים ונגמר הטסט לאוטו והיה צריך לשלם אגרה בסך 4,700₪. מה שקרה עם האגרה ששולמה הרכב בארצות הברית עלה בתאריך 12/18, הרכב עד שעלה לארץ היה 3 חודשים כלומר מרץ אפריל אחר כך רישוי זמני ל 3 חודשים ואחר כך תקינה ואז חלפה לה שנה ששולם כמעט 7,000₪ רק על אגרות רישוי למרות שנסע חצי מהתקופה בארץ. בגדול היבוא האישי צריך להיות עם הרבה סבלנות ולהיות מוכן נפשית לכל סכום שתשלם כי אי אפשר להתווכח עם המדינה. טל.
 13. בדיוק גם אצלי. שקניתי רכב מ 0 קמ ב 2013 לא הופיע כלום. שקניתי שוב ב 2019 הופיעה הרישום. טל.
 14. רק אני חושב שהוא היה עם קרוז קונטרול פעיל שיכול להיות ששיבש את המערכת ושהפניקה גרמה לכשל במוח בעצם ולא ברכב. טל.
×
×
 • Create New...