Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לי יש אייפון 5 ד"א והוא פלאפון מעולה, אבל למה שאמא שלך לא תקח איזה נקסוס 4 או אנדרויד זול?

אם אפשר להשיג עדיין נקסוס 4 אז זו תהיה אופציה טובה אבל לפי מה שהבנתי המלאי נגמר.

רוב האנדרואידים הזולים יהיו טובים לחצי שנה ואז יתחילו ה"בעיות".

צריך להחליף רום, לפרוץ את הטלפון וכו'.

זה ממש לא כזה סיפור גדול (ולדעתי שווה לשלם את ה"מחיר" לעומת ההפרש במחיר בין מכשיר כזה לאייפון) אבל הבחור ביקש מינימום התעסקויות וזה ממש לא עונה להגדרה הזו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את אמא שלך, אייפון. אם היא הרפתקנית, אפשר לנסות לבקש ממנה להמתין לנקסוס הבא, שיתבסס על אותה החומרה +/- ומשתחרר אוטוטו.

מביקורות ברשת, כמות ה bloatware שיש ב G2 יכולה לחרפן, שלא לדבר על הממשק של LG, שלטעמי פשוט מעיק ומבולגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשוב בכלל על משהו שהוא לא אייפון. היא רגילה אליו, הוא עובד, יש מצלמה מצויינת, זהו. אל תתחכם.

אם זה היה הסמארטפון הראשון שלה, אז זה משהו אחר. חוצמזה, האייפון ימשיך להתעדכן גם עוד שנתיים, כשהLG סתם יהיה ערימת זבל איטית ומלאת באגים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה על אתם מדברים שהאייפון הוא כמו רכב יפאני, ואם כבר היא התרגלה אז עדיף לשמור ולקנות עוד אייפון.

אני העברתי שלושה אנשים (שני הורים וחברה) מאייפון לנקסוס 4 וכולם מרוצים עד השמיים ולא רואים את עצמם חוזרים לאייפון, כי זה פשוט מיותר לשלם כל כך הרבה לאייפון חדש שלא באמת צריך את כל המפרט שלו.

לי יש אייפון 5 ד"א והוא פלאפון מעולה, אבל למה שאמא שלך לא תקח איזה נקסוס 4 או אנדרויד זול?

+1

להשקיע בטלפון סלולרי מעל 1,500 ש"ח בימינו = טמטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נקסוס, לא עדיף לחכות ל-5?

בכל אופן אני מעדיף לקנות רק עם אחריות של יבואן רשמי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אחרי ש-IOS7 החריבה לי את האייפון 4S, אני צריך להחליף מכשיר.

האופציה הראשונה שחשבתי עליה זה למכור את האייפון 4S ולקנות 4S אחר עם גרסת IOS 6. אבל חשבתי אם כבר אולי יהיו אופציות נוספות.

האופציות שחשבתי עליהם זה אייפון 5(עם גרסא 6.1.3 שבטוח אני לא אמצא) , ומכשיר אנדרואיד אבל אני לא חושב שאפשר למצוא מכשיר היי הנד שיהיה בגודל 4.3 אינץ' ומטה.

יש לכם הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת IOS 7 החריבה לך את הטלפון ?

יותר מ-100 מיליון אנשים התקינו את IOS 7 ואצלך דווקא המכשיר נדפק/לא עובד/עובד לאט.

תאכ'לס מה הבעיה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו לא שם לב לזה/מעלים עין בגלל הלוגו של התפוח/ לא מפריע לו, זה בעיה שלו, לא שלי.

מאז העדכון ל-IOS 7 על המכשיר שלי, המכשיר הלך דור אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעם אייפון 4 או 4S, יכול לשכוח מעבודה חלקה עם IOS7.

לא היה מישהו עם אחד מהדגמים שהזכרתי שהיה מרוצה מ-IOS7, כולם התלוננו על איטיות מחרידה ולאגים בלתי נסבלים.

הטלפון כנראה לא מספיק חזק כדי לסחוב את המערכת הזאת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת IOS 7 החריבה לך את הטלפון ?

יותר מ-100 מיליון אנשים התקינו את IOS 7 ואצלך דווקא המכשיר נדפק/לא עובד/עובד לאט.

תאכ'לס מה הבעיה ?

אני לא יודע אם אתה חולק את אותו האינטרנט איתי, אבל בזה שאני גולש בו יש הררים של תלונות על IOS7. באייפון 5 תלונות על זמני סוללה קצרים, תקלות מוזרות על ה GPS, ועוד שלל דברים קטנים פה ושם, ב 4/4S תלונות על איטיות.

בכל פורום גדול שביקרתי בו ממליצים בחום לכולם להימנע מהשדרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

להשקיע בטלפון סלולרי מעל 1,500 ש"ח בימינו = טמטום.

משום מה, בזמן האחרון, אתה רושם בעצמך, שטויות שלא ניתן לתאר. מי שמשקיע מעל 1500 = טמטום? טוב לדעת. אני ממליץ שתרכוש לפטופ נטבוק אמיתי עם מעבד אטום ובהצלחה, סתם לשם השוואה.

בזמן האחרון אתה יורה לכל עבר שטויות, מעשיות ודברים ללא כל ביסוס, ועוד טוען על דברים של אחרים שהם ללא ביסוס ושטויות לא מקצועיות, כאשר דרשתי ממך לעמוד על הטענות הללו, נעלמת כאילו מעולם לא הגבת.

עדיף שתשאיר מחשבות שטויות ולא מקצועיות לעצמך, טוב?

ובנימה אופטימית זאת, אני בהחלט אצתרף להמלצה על האייפון 5, מכיוון שהמסך שלו באמת בגבול המתאים בצורה טובה למשתמשים רגילים.

המכשיר מאוד מהיר, מאוד אמין, תקלות כגון קפיאה או ריסט וכו', זה משהו שבמידהו זה קורה? זה נדיר עד לא קיים כמעט. ( כל עוד מקורי כן ) .

וכמובן, עדכונים עדכונים עדכונים... אפל משחררת במיוחד עכשיו, ועובדת תמיד על גרסאות לשלל המכשירים שלה ולפחות לשנתיים הקרובות, המכשיר יקבל גרסאות ועדכונים ללא כל בעיה. משהו שבהחלט שווה לקחת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתה חולק את אותו האינטרנט איתי, אבל בזה שאני גולש בו יש הררים של תלונות על IOS7. באייפון 5 תלונות על זמני סוללה קצרים, תקלות מוזרות על ה GPS, ועוד שלל דברים קטנים פה ושם, ב 4/4S תלונות על איטיות.

בכל פורום גדול שביקרתי בו ממליצים בחום לכולם להימנע מהשדרוג.

עוד שבוע ימים זה יעבור כלא היה.

גם באנדרואיד גרסה 4.3 החליפו את כיוון האייקונים בתחתית המסך בכדי להתאימם לשפה העברית וכתוצאה מזה האינטרנט התמלא בימים הראשונים בשפע תלונות ושאלות כיצד מחזירים את הגרסה אחורה. היום כולם עברו להדממה.

עזוב בסוף הכול מסתדר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...