Jump to content

Electron

 • פרסום הודעות

  182
 • תאריך הצטרפות

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Electron שיחק אותה בתאריך נובמבר 15 2020

התכנים של Electron היו האהובים ביותר!

מוניטין

84 נייטרלי

אודות Electron

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • איזה רכב יש לך?
  תלת אופן
 • תחביבים
  אלקטרוניקה

צפיות אחרונות בפרופיל

1,245 צפו בפרופיל
 1. טיפ שאולי תוכל לאמץ, אם יש תמונה שברצוני לעלות לפורום והתמונה בסלולר, אפשר ליצור תקייה במחשב של Google Drive שתמיד תסתנכרן. כל פעם שתצלם תמונה תוכל לבחור לעלות אותה לDrive והיא תופיע בתקייה במחשב, לא צריך לחבר כבלים וזה דיי נוח, ואתה לא חייב לסנכרן את הכל הDrive שלך,פשוט יוצר תקייה לדג' photos ומסנכרן אותה. @פבל אפשר התייחסות להודעה הקודמת שלי?(בחלק התחתון של ההודעה)
 2. מוזר, אצלי התמונה לא עולה ישר לגוף ההדעה. שמתי לב שפעם מתחת לכל נושא אפשר היה לראות את הצופים עכשיו זה נעלם, מדוע?
 3. אם הם רוצים הם כן יכולים ליצור משהו איכותי, אבל הם מעדיפים להשתמש במינימום חומרים איכותיים ולמכור במחיר כפול מהמתחרה במסווה של קופסה גדולה שלא מכילה הרבה ובניצול חוסר המודעות של הצרכנים. במילים אחרות הם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. איפה יש תענוג כזה ?
 4. הבעיה עם בן אנד ג`ריס זה שהגלידה נגמרת מהר מידי
 5. כן הכתבה על הסרטון הזה(למטה), מה היה עם הסוכרת?
 6. ממליץ לבחור מסך 15" ומעלה מבדיקה זריזה ביד 2 יש מחשבים עם חומרה יותר טובה במחיר כזה.
 7. גלידה ללא גלידה, חצי מהתכולה אוויר, בנאנדג'ריס בתכולה זזה(+-) ובמשקל כפול ממנה, יש אנשים שאוהבים גלידות אווריריות ואין עם זה בעיה, אבל מדוע הגלידה האווריריות הזאת עולה כמו גלידה שמשקלה כפול ממנה ועוד עם רכיבים איכותיים יותר? זה די ברור שנעשה שימוש בחוסר ידע של הצרכן וכול עוד יקנו את זה, הם ימשיכו לייצר את זה.
 8. גם לי זה הפריע בעין. זה קליקבייט, אל תתיחס. צודק, גם למה משווים את התמותה לכלל האוכלוסיה ולא לכמות הנדבקים? בשביל לקבל מספרים קטנים?
 9. שלום לכולם, נתקלתי בפייסבוק בכתבה שנותנת הצצה מזווית אחרת על הקורונה, מצאתי את הכתבה ביוטוב ואני מעלה אותה לפה. חשבתי שזה יעניין אתכם, זה טיפה ארוך אז תכינו תה או משהו ^^.
 10. המצלמה יודע להבדיל בין מצב חנייה למצב רגיל(סוויץ' מופעל) על ידי שלושה חוטים: GND ,ACC ,BAT BATT- תמיד יש מתח 12V מהסוללה. ACC- יש מתח רק אחרי סוויץ'. GND- "אדמה". כאשר אתה נמצא במצב רגיל(סוויץ' מופעל), יש 12V בחוט ACC וגם בחוט BATT והמצלמה "רואה" את זה--- ככה היא יודע שאתה מצב רגיל. כאשר הרכב במצב חנייה, יש 12V בחוט BATT ואין ב ACC , ככה המצלמה יודעת שאתה במצב חנייה.
 11. כל הכבוד, ראיתי הכנת את ה PCB של השלט לבד, בעזרת etching? הקוד שלך? respect!
 12. אם בהודעה הקודמת כתבתי שטות ובהודעה הזאת אני מנסה לגבות את ההודעה הקודמת משמע שגם ההודעה הזאת שטות. יעלה כבודו ויסביר את עצמו, אל תחסוך במילים.
 13. אתה טועה ומטעה, אסביר: הפיוז/נתיך הוא החוליה החלשה בשרשרת ותפקידו להגן על המוליכים מזרמי יתר,המוליכים שעוברים מהמצבר לשקע המצית במקרה שלנו, מלהישרף. ערך הזרם שנקוב על הנתיך זהו הזרם המקסמלי שיכול לעבור בנתיך בתנאים *נורמלים מבלי שהתחמם ויתחיל להיהרס במהירות זה לא הזרם שבוא הנתיך נשרף, (* מדובר ב: תנאי טמפ' מסוים,לחות,ויברציות,הלם תרמי, ועוד ועד שנלקחים בחשבון) לכל נתיך יש גרף של זמן כתלות בזרם שבוא הנתיך נשרף בדומה לתמונה המצורפת מטה(גרף של פיוז מרכב), לכן לא מדובר רק בפונקציה של זרם בלבד אלה בזמן כתלות בזרם,לכן המשפט מטה לא מדויק. מכאן אפשר להעסיק שהחישוב
 14. אתה רק מצדיק את מה שכתבתי לפני. יכול להיות, ויכול להיות שלא, תלוי במעגל שיש בפנים ולכן: עריכה: עכשיו כשאני חושב על זה, יש דרך לבדוק אם מדובר חיבור ישיר למנוע- לבדוק התנגדות מה אומרים?
 15. מנוע DC בטוח יעבוד בקוטביות הפוכה אבל לא ידוע אך המעגל החשמלי יגיב, יכול להיות ולא יזיז לו ויכול להיות שישרף, תלוי בדגם ואך המעגל בנוי. אז בשביל מה אנחנו פה?
×
×
 • תוכן חדש...