Jump to content

Lior_Django

 • פרסום הודעות

  44
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Lior_Django שיחק אותה בתאריך אפריל 5

התכנים של Lior_Django היו האהובים ביותר!

מוניטין

7 נייטרלי

אודות Lior_Django

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. למתי הוא קבע לך את הטסטים ? נשמע חריג מספר כזה גבוה של טסטים.. מה זה טופס כשלון ולמה הוא לא עובר עליהם איתך ? טוב, אז הלכתי לפוסט הראשון שפתחת ויש לי מספר הערות קטן: 1. לדעתי הצנועה, עדיף לגשת לטסט באזור יחסית פשוט. במקומך, הייתי מנסה לגשת ביישוב אחר. 2. מצלמת חנייה ? הייתי מנסה ללמוד חנייה בלעדיה. יש לי רכב עם מצלמה - בקושי מסתכל עלייה בחנייה. 3. רכב לימוד הנהיגה עצמו - לדעתי עדיף רכב נמוך עם טווח ראייה טוב לכל הכיוונים. 4. תעבור על כל טפסי הכישלון הללו ותנסה להבין מה חוזר על עצמו.
 2. מנכל במוו מדבר קצת - יונדאי מ 2018 שמראה גם באמצע שבחנו את בטיחות תאי הדלק
 3. עדיף שיעלו את אגרות הטסט לפי שווי הרכב.. ככה זה יצא דיפרנציאלי כמו שצריך.
 4. אני חושב שאפשר פשוט להוריד אותו מהכביש.. לא יודע על חובות, במיוחד שהוא טוטאל לוס.. עריכה: https://www.iguan.co.il/?p=79
 5. האמת שזה מדאיג. איך חברות ענק כאלה מנוהלות בכזו חובבנות ? איך מגיעים לכזה חוב?
 6. היי, המסך מאוד חלש במהלך היום. (ראו תמונה מצורפת) האם אפשר לשפר את המצב איכשהו מבלי להחליף את המערכת ? בדקתי את הבהירות והיא על המקסימום. תודה!
 7. בסדר, אבל בשביל להצדיק את המעבר לרכב חשמלי, מבחינה "ירוקה", אתה צריך לקיים נסועה מסויימת במסגרת זמן..
 8. העניין הוא שמבחינת זיהום הסביבה ייצור הסוללה מסתבר כתהליך מאוד מזהם, אז אתה צריך להגיע לסיטואציה שבה היה עדיף לך לעבור לחשמלי, מבחינת הקיימות. ואני מניח שזה לא קשור רק לנסועה, אלא גם לתקופת הזמן, הרי הסוללה תתרוקן לך גם בימים שבהם לא נהגת. (לפי מה שידוע לי) ואם לא הצדקת את הסוללה, אז עשית יותר זיהום, מאשר פשוט להשאר עם בנזין. ואם ארצה ביצועים, שיוסיפו לי סוללה קטנטנה שנטענת בבלימה ומהמנוע שתהיה מחוברת למנוע עזר חשמלי, שיעזור לי לעשות 0 למאה, תוך 2 שניות.
 9. אבל זה לא אותו הדבר.. הנצילות של מנוע הבעירה נשארת זהה, ללא קשר לכמה דלק יש לך ברכב. אתה יכול שיהיה לך ליטר דלק או מיכל דלק עצום בגודל של 500 ליטר במקום המושבים מאחורה - הנצילות תהיה זהה. וכנל לגבי הזיהום שהרכב שלך ייצר. שאתה עובר לרכב חשמלי מתוך מחשבה של קיימות וזיהום, הנצילות של המנוע החשמלי מן הסתם יותר גבוהה, אבל אם אתה סוחב איתך סוללה עצומה שאתה לא באמת צריך ובנוסף ייצורה גרם לזיהום אוויר עצום - אז לא באמת עשית משהו מבחינת הקיימות כאשר עברת מרכב בנזין לרכב חשמלי. הרי כל נסיעה שלך וכל יום (גם אם לא השתמשתי ברכב) - מצבה הכולל של הסוללה מדרדר. או
 10. ענייני קיימות.. אני מניח שזה פחות זיהום לייצר סוללה יותר קטנה. ורוב האנשים לא עם נסועה מטורפת ביומיום. ואם אני לפני סופשבוע ומתכנן נסיעה ארוכה - אז מזמין סוללה יותר גדולה או מחליף כל 50 קילומטר סוללה - למרות שזה כבר טרחה. מנקודת המבט של קיימות/יעילות/נצילות, למה אני צריך להשתמש בסוללה עם הספק שאני לא צריך..
 11. קיים שתפ כרגע בין טויוטה לb.m.w, אם אני לא טועה לא רק בסוללות, אלא גם בתאי דלק. אגב, אם כבר קיימות ורכבים ירוקים, למה אין איזשהו שילוב של טכנולוגיות בסגנון של בטר פלייס? אם אני צריך רכב שכל יום נוסע 50 קילומטר, למה אני צריך סוללה של 500 קילומטר ? חבל שלא פיתחו גם אופציה מודולרית..
 12. Lior_Django

  גניבות רכב מתוחכמות

  הייתי בונה מערכת שמזהה אם הבעלים נכנס לרכב ואם לא - מפוצצת פצצת בואש + עשן על מי שבתוך הרכב. ככה שגם אם גנב את הרכב, יבין שעשה קטע מסריח(גם יהיה קל לתפוס אותו - לכו לפי הריח😆) לזהות את הבעלים אפשר בהרבה דרכים..
 13. גירים שלא בוצעה בהם, יכול להתרחש כאשר בוחרים לגרוט את הרכב ואז תהיה הטייה.. כלומר כאלה שכן הייתה בהם החלפת שמן גיר, הבעלים החזיקו אותם לאורך זמן וברכבים שבהם לא החליפו הבעלים שמע "החלפת גיר" ובחר לגרוט את הרכב.
×
×
 • תוכן חדש...