Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עידקון מצב.החלפתי רום לרום 2.2 "מבושל"( NEXTROM-1.7.0 ).והטלפון עובד יופי,המצלמה ,המסרטה וכול הישומים.

הבעיה עכשיו ושהתחילה להופיע עוד עם הרום הקודם(4.0),זה שהטלפון התחיל לעשות לי ריסטרטים.גם במצב מנוחה ,וגם במצב עבודה.(כול 10-15 דקות)ניסיתי הכול ובזמן החלפת הסים לסים של (פאלפון),אין ריסטרטים,כמו כן בהפעלת הטלפון בלי סים בכלל,גם אין ריסטרטים.שלחתי מכתב לגולן ונקוה לטוב.(אים למישהו יש עצה,אשמח לשמוע.תודה .

להזכירכם הטלפון ()HTC DESIRE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידקון מצב.החלפתי רום לרום 2.2 "מבושל"( NEXTROM-1.7.0 ).והטלפון עובד יופי,המצלמה ,המסרטה וכול הישומים.

גולן לא יכולים לעזור לך.

תתקין CyanogenMod 7.2.

זה רום סופר יציב ויכול לשמש אותך כ-daily driver בלי שום בעיה.

http://www.cyanogenmod.com/devices/htc-desire-gsm

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.ומאיפו הרום הזה ,יש עיברית,?מה זה 2.2-2.3 ,להזכירך אני עדין חדש.ואולי צריך להחליף רדיו?.ולמה בסים של פאלפון הכול עובד בלי בעיות.תודה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עברית.

לאנשים בתחילת דרכם היית ממליץ בחום להתקין מה-play store תוכנה שנקראת ROM Manager.

היא מאפשרת לך להוריד רומים בקלות ודואגת לבצע את ההתקנה והעדכון באמצעות ממשק משתמש פשוט וקל.

בנוסף, יכול להיות שתידרש לשלם כמה דולרים עבור שימוש בחלק מהפיצ'רים שלה, אבל זה בהחלט שווה את המחיר!

אחרי שתתקין אותה אתה תמצא בקלות את ה-CyanogenMod מתוך התפריטים שלה.

בנוסף, תדאג לבצע backup לפני ההתקנה (אחרי שאתה תוריד את ה-ROM באמצעות האפליקצה, היא תשאל אותך האם אתה מעוניין לבצע גיבוי לפני ההתקנה, פשוט תסמן את ה-checkbox ואתה מסודר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.ומאיפו הרום הזה ,יש עיברית,?מה זה 2.2-2.3 רדיו?. .

גירסאות אנדרואיד הולכות ככה:

1.0 - 2.2 -גירסאות מיושנות שלא נתמכות כבר, אפילו הסינים כבר לא שמים אותם על מכשירי no name שלהם.

2.3 - גם קצת ישנה, אבל מרבית מכשירי אנדרואיד עדיין מריצים אותה, זאת הגירסה שהרבה מכשירים יחסית ישנים קיבלו עדכון רשמי, ולפעמים יוצא איזה מכשיר נו-ניים סיני איתה.

3.0 - גירסת טאבלט, לא כל כך נפוצה. היום גם הפסיקה להיות אקטואלית, כל הטאבלטים החדשים יוצאים עם 4.0

4.0 - גירסה עדכנית. זאת גם גירסה שיודעת לנצל מעבדים מרובי ליבות במכשירים חדישים

4.1 - גירסה עתידית, כרגע קיימת רק על מכשירי גוגל נקסוס למיניהם

ד"א, אצלי הרום מנג'ר אף פעם לא עבד, תמיד החלפתי רומים ידנית דרך ריקברי או אודין (סמסונג גלקסי 1 ו-2)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה כול מה שאתם כותבים חדש לי,ואת כול המידע שיש לי קראתי בפורומים(מבלבל לאללה).אים אפשר עוד כמה מילים על הרום המומלץ .איזה בסיס הוא(2.2-2.3?)ואיך אני יודע שמתאים לי(ראיתי כבר שיש כמה דגמים של דיזיר.שלי נירכש באוסטרליה ליפני שנתים)אצלי הוא שבוע(מישחק מענין).אבל מפחיד ,טעות קטנה ויש לי בלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) עברית יש.

ב) הוא מבוסס 2.3.7

ג) הנה הוראות התקנה מהעמוד הרשמי של הרום:

http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/HTC_Desire_%28GSM%29:_Full_Update_Guide

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

ולמה גם ברום הקודם (4.0.4 ),וגם ברום הנוכחי (2.2)הסים של גולן עושה לי ריסטרטים והסים של פאלפון עובד יופי.

אבל אני כן אתקין את הרום שמוצע(אמרנו מישחק)אחרי שאבדוק (לא יודע איך)מה הרדיו אצלי וכול מה שמסביב .את ההחלפת הרום עשיתי לבד,למזלי הכול מתאים,והכול עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם כבר משווים את הגלקסי S2, אז איך הוא ביחס לסוני אקספריה S החדש?

הדבר היחיד שאני יודע זה שהמחירים שלהם דומים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלומה?כול היום היתי בבית אחר והפלפון לא עשה ריסטרט אפילו פעם אחת.חזרתי ליפני חצי שעה וכבר 4 פעמים ריסטרט(איך שניכנסתי והנחתי אותו על השולחן ,התחיל ).להזכירכם בלי סים, או סים פאלפון הכול בסדר ורק בגולן יש לי בעיה.מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השלב שבו הייתי מתחיל לחשוד בבעיות חומרה.

תתחיל בלהוציא (או להחליף) את כרטיס -ה-micro sd מהמכשיר.

הייתה לי בעיה בעבר עם כרטיס micro sd שככל הנראה היה corrupted, וזה גרם לתופעות של ריסטרטים ספונטניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ,יבוצע.

קודם כול ,תודה רבה על הקישור לרום הורדתי,התקנתי ואני ממש מפסוט ממנו(יש הרבה אפשרויות לכיונים שונים ,היה חסר לי ברומים הקודמים).החלפתי כרטיס זיכרון ,אבל הבעיה (ריסטרט)עדין קימת.כרגע הטלפון על מצב טיסה,(ותודה לשמר.) (כול האלחוטי מנוטרל) .ובנתים שקט. מה שאני רוצה לדעת ואשמח להסבר או לקישור.ובשפת מתחילים בבקשה.

א.הטלפון שלי זה GSM או CDMA ומזה?

ב.האים הרום מגיע עים רדיו

ג.אולי צריך לשדרג גם רדיו או משהו אחר ליפני ההתקנה.(אצלי פשוט הורדתי והתקנתי.אבל הבעיה עדין ישנה)

אצלי רשום

גירסה 2.3.7.

גירסת פס בסיסי 32.56.00.32U_5.17.05. 08

גרסת ליבה2.6.37.6 -CYANOGENMOD-GEB50077

גירסת מוד7.1.0.- DESIRE

תודה רבה לעוזרים.

ד.מזה daily driver ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...