Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

איזה מכשיר יותר מתקדם?

מסך יותר טוב ?

חומרה יותר חזקה?

למי יש סוללה יותר חזקה?

כמובן מערכת הפעלה של ios מול האנדרואיד.

אני שואל כי לדעתי אלו שני המכשירים הכי חזקים

בשוק היום!

האייפון מגיע עם 64/32/16 נפח גיגה

הגלקסי מגיע עם 8 ו16 גיגה בלבד!

לדעתי זה חסרון בולט.

טוב אז קדימה מה דעתכם?

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם יענו לצרכייך, השאלה איזו מערכת הפעלה אהבת יותר.

אל תשכח שהאייפון עולה כמו חמש נקסוסים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך- למרות שלא ראיתי את הנקסוס 4, אני די בטוח שבתכלס הם די שווים ברמה.

חומרה- ע"פ מבחנים הבודקים הרצת מעבד - האייפון 5 לוקח. בפועל? לא תשים לב להבדל.

סוללה- כרגע משתמשים מדווחים שהסוללה של הנקסוס 4 לא להיט. ככה שהאייפון 5 לוקח

IOS VS ANDROID- תלוי בך. מסך 4 אינץ מספק אותך? אתה אחד שאוהב להתעסק מעבר עם המכשיר, או מבחינתך רק שיעבוד טוב וזהו?

בסה"כ, לא תתאכזב לא עם זה ולא עם זה.

ובקשר למחיר, אני נוטה לא להתייחס אליו, כי בעתיד כשתרצה למכור את המכשיר, האייפונים שומרים על מחיר מעולה לעומת האנדרואידים, ככה שהפער המחירים לא באמת כזה גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטונים ביוטיוב יש השוואות שהנקסוס מכשיר

מטורף!!

בכל זאת האייפון 5 עושה רושם יותר טוב גם מאיכות

החומרים וההרכבה.

המסך בנקסוס 4 הצבעים פחות ברורים ויפים.

אשמח לעוד דעות.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסכים באייפון, לדעתי החל ב 4S הם ללא תחרות.

ויזואליות מהממת, איכות תמונה ,צבעים הכי טובה בענף,

הם לא מתהדרים בפרמטרים בודדים שוברי שיאים כמו רזולוציה וטכנולוגיות מסובכות,

הם מסתכלים על איכות התצוגה כמכלול רחב של פרמטרים שמייצרים את התוצאה הסופית הכי מרשימה.

ואני לא בעל אייפון ולא חובב אפל כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לדעתי בגלישה באינטרנט הגודל כן קובע - ולכן 4.7" עדיף על 4". משמעותית. ניצחון לנקסוס בסעיף מסך.

2. מבחינת קלות שימוש - האייפון עדיף. לא יעזור כלום.

3. מבחינת אפשרויות להתאמת המערכת למשתמש המתקדם - נצחון ברור לאנדרואיד.

4. מבחינת נוחות לשים את המכשיר בכיס - ברור שהאייפון הקטן יותר יותר נוח. המכשירים הגדולים (לי יש גלקסי נקסוס) לא ממש נוחים בכיס.

5. מבחינת נפח אכסון - אתה שוקל לקנות אייפון עם 32 או 64?

כי אם אתה שוקל לקנות אייפון עם 16 אז מה בדיוק החסרון של נקסוס עם 16 מולו?

כנראה שזה תלוי גם באופי השימוש שלך, אני לא זקוק לכל ספריית המדיה שלי זמינה על המכשיר בו זמנית.

6. וכמו שאמרו - יש פער אדיר במחיר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני חוויתי, הנקסוס נחות משמעותית מהאייפון באיכות החומרים וההרכבה. ראיתי כמה נקסוסים חדשים שעושים כל מיני רעשים של חלקים זזים כשמנערים אותם. בכל זאת, מכשיר ב-350 דולר.

סמארטפון קונים אחת לכמה שנים, וזה המכשיר שאנחנו הכי תלויים בו בחיי היום יום - אל תתן למחיר להשפיע על הבחירה שלך.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

חברים,

לאחר 3 שנים עם אייפון 3GS חשבתי לעצמי להתחדש במכשיר חכם חדש.

אתמול נכנסתי לחנות סלולר לבדוק מחירים של מכשירים חדשים והופתעתי ממחירו של נקסוס 4 עם 16 GB במחיר של 2200 שקלים.

שאלות לאחד שלא מכיר את מערכת ההפעלה אנדרואיד

1. האם המכשיר עדיף מבחינה חומרתית על אייפון 3GS מבחינת מצלמה, GPS, מסך ושאר חומרה ?

2. האם לנקסוס 4 ניתן להעביר בצורה פשוטה סרטים, מוסיקה וקבצים שונים כמו במחשב אישי ללא מגבלה של סוג הקובץ ?

3. האם סרטים בפורמט AVI עם קידוד DIVX או שאר קידודים מתנגנים ללא צורך בהתקנה של אפליקציה נוספת ?

4. כיצד מורידים עידכונים לנקסוס 4 (לא פרוץ) ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן. בכל כך הרבה מישורים, המסך (גם הגודל וגם באיכות), הזיכרון 256 לעומת 2GB, המצלמה ועוד.

2. כן. אם אתה מתכוון לשאול בתכלס האם אתה יכול להשתמש בו כDOK אז כן.

3. פה אני לא יודע לענות בוודאות, מה שכן, יש המון תוכנות עם מקודדים ככה שסביר להניח שכן.

4. לרוב העדכונים הם OTA, ככה שאין לך מה לשבור את הראש יותר מדיי.

5. תתחדש :)

הערת אגב, הייתי מציע לך לשחק קצת עם המערכת הפעלה טרם השדרוג, לראות שאתה מתחבר ושזה "זורם" לך.

רוב החנויות גם יציעו לך "טרייד-אין" אולי המחיר לא יהיה הכי משתלם, אבל זה בטוח יעזור לך "להפטר" מהאייפון באותו רגע, במידה ואין לך תוכניות עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני או שאתה סתם צוחק בגלל 1 באפריל?

הנקסוס 4 עובר את האייפון 5. אז 3GS ממש עגלה לידו.

עדכונים אתה מוריד דרך המכשיר. מתי שיש הודעה על עדכון אתה מאשר, הוא מתחבר לאינטרנט ומוריד את העדכון.

העברת קבצים ללא שום תוכנה או הגבלה, פשוט לחבר את המכשיר למחשב ולגרור את הקבצים.

ולדעתי S3 עדיף על הנקסוס 4, והוא נכון לרגע זה לפי זאפ עולה 2100. אז ממליץ לך יותר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוס 4 עדיף דווקא על הS3, בעיקר בגלל העובדה שאתה מקבל מערכת 'נקיה' של גוגל מכל השטויות/זבל

שסמסונג דוחפים למכשירים שלהם כמו הטוצ'וויז וכתוצאה מזה תקבל מכשיר מהיר ומגיב טוב יותר.

גם היחידה הגרפית בנקסוס 4 עדיפה על זאתי שבS3.

גודל המכשיר זה כבר עניין סוביקטיבי, אבל לרובנו זה חסרון, נסה לתפעל את S3 עם יד אחת כמו שאתה בטח רגיל עם אייפון ותראה איך ה'הרגשה'. :wink:

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול להזרים מדיה ב-DLNA, כמו כמעט כל סמארטפון היום (לא יודע לגבי BB או WP).

למיטב ידיעתי, באנדרואיד 4.2 אפשר לעשות את זה ברזולוציה 1080p.

עריכה:

וואו!!!

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא צוחק ! אין לי ניסיון עם נקסוס לכן אני שואל.

למה עדיף S3 על נקסוס ?

בS3 המסך יותר גדול ואיכותי, בנקסוס מקשי הניווט תופסים חלק מהמסך ולכן בפועל התצוגה קטנה יותר.

המצלמה מוציאה תמונות טובות יותר, יש סוללה נשלפת (של הנקסוס מובנת) שמחזיקה הרבה יותר זמן שימוש, יש אפשרות להוספת זיכרון (בנקסוס אין), יש מגוון ענק של כיסויים איכותיים מה שחסר בנקסוס, יש המון פיצ'רים יפים שפשוט אני אתעייף מלכתוב לך על כולם, ואני אישית חושב שהממשק של סמסונג הרבה יותר מעניין מהאנדרואיד הנקי.

שורה תחתונה, הנקסוס תמורה טובה למחיר רק כאשר אתה קונה אותו ישירות מגוגל ב300$. ב-2200 ש''ח עדיף ה-S3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...