Jump to content

Skins

 • פרסום הודעות

  476
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Skins

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. מחזק וממליץ. גם הסכומים המדוברים נכונים. עצה מעולה
 2. טריפי במובן החיובי של המילה. יש עוד בסגנון ?
 3. ה5,000 ש"ח הללו הם לא 5,000ש"ח נטו אלא 5,000 מינוס (1.5% מסך עלות הרכב) ! התוצאה למשוואה הנ"ל הינה סכום הפיצוי האמיתי, והפיצוי האמיתי לא מספק, לפחות מנק' המבט שלי. מי יכול להבטיח לו שכל הברגים יסגרו לפי המומנט הנכון ? ורק לפרוטוקול, לא זילזלתי בכסף, לא קרוב לכך.
 4. ממש לא הצגתי שום תסריט, בייחוד בקטע בו צוטטת אותי ! בנוגע לסדרי עדיפויות וכו', אנסה לסכם זאת - 5,000 שקל ביחס לשכר של ישראלים שעובדים 50% משרה, זה "הרבה" כסף. 5,000 שקל ביחס לרכב שעולה 110,000~ שקל, שעובר ירידה של 1.5%, זה לא "הרבה" כסף. ייעצו לו ובצדק, לקבל את הרכב מושכר שהיבואן הציע (כל הכבוד ליבואן שוב), ולחכות לרכבו החדש - חדש כפי שהוא רצה להזמין מלכתחילה. ובזה הכל מסתכם, רצה חדש, יקבל חדש. אתה באמת חושב שההצעה של היבואן "משתלמת" ? היית מקבל אותה ?
 5. מאיפה - אם אתה תושב אוקלוהומה, אני ממליץ על אוטו-זון. איזה כדאי - אם אתה נוסע על סמי-טריילר, ממליץ על הג'ק הבא: ועכשיו ברצינות, תציין איזור מגורים (והאם מוכן להזמין במשלוח), תציין תקציב, את סוג הרכב או סוג הרכבים אשר תעבוד עליהם. כן אוכל לתת כעת חו"ד אישית בנוגע ל"מיטה", ואני לא ממליץ עליה מפני שהיא לא נוחה לטיפולים. תפרוש חתיכת קרטון גדול מתחת לרכב ויהיה לך נוח ויציב כפליים.
 6. קראתי את השירשור פעמיים, ועדיין לא הבנתי מה הקשר בין הערך של 5,000 לישראלי הממוצע לבין מה שנכתב כאן ע"י פות"ש. חופשת סקי ? שכר חודשי של רוב הישראלים ? SO ? זה לא רלוונטי ולא קשור, ואם אנשים כאן מזלזלים ב5,000ש"ח - זה לא המקום להעמיד אותם על טעותם, שמא פותח השירשור יקרא את הדברים ודעתו תלך לכאן או לכאן מהסיבות הלא נכונות. ובחזרה לשירשור, פות"ש רכשת רכב חדש ולא כזה שעבר תיקונים, ברכישת יד2 "חוקי המשחק" הם שונים לחלוטין, אבל ברגע שאתה רוכש רכב חדש - כשמו הוא - זכותך להיות בעלים של רכב חדש לחלוטין. כאשר אני רכשתי רכב "מהחברה" - דאגתי להכניס סעיפים לחוזה שאם במידה ויעשה כל התקנה מקומית, מכל סוג שהוא, אני יכול להחזיר את הרכב ולקבל את כל הסכום בחזרה. ומה ניתן ללמוד מכך ? שברגע שהזמנת רכב חדש, אתה מצפה לקבל מוצר מסויים לפי הדרישות שלך - כי זו הסיבה שקנית רכב חדש. בא היבואן, הודיע לך על מה שקרה (ומגיע לו כל הכבוד על ההתנהלות הכנה), והציע לך פיתרונות. כי באת לשאול את עצות משתמשי הפורום, אוסיף את העצה שלי (שנמנת עם רוב העצות בשירשור), אל תיקח את הרכב בשום פנים ואופן. הרבה רשמו כאן שתקח מהם רכב מושכר, ותיסע בו עד אשר יגיע רכבך החדש. נ.ב לפני כמה ימים קראתי כאן הודעה מאחד המשתמשים, שמו בפורום "ליין מן", אשר רשם שבעת קניית רכב חדש הוא לוקח אותו לבדיקת שלדה-פחחות-מרכב. לאחר מכן רשמו לו כתגובה, "האם כל מוצר חדש שאתה קונה תיקח לבדיקה ? היכן עוברו הקו ?". ובכן, הסכמתי איתו דאז, והשירשור הזה מחזק אותו היום - בעת קניית רכב חדש יש לקחת את הרכב לבדיקת פחחות/שלדה!
 7. תוציא רשימת מק"טים או פשוט תפנה לחנות חלפים טובה (כמו אבי חלפים) ותזמין דרך הרשת. עם החלפים תיעזר בחבר (פורום או שאתה מכיר) בעל כלי עבודה או תלך למוסך מתמחה שאינו מורשה. אני לא מאזורך אז חכה להמלצות מחברי פורום נוספים. העלות בהחלט גבוהה ואני מחזק מאוד את מאור30 בנוגע לחיסכון המדובר, אתה יכול לחסוך הרבה כסף, חבל.
 8. מה שאתה צריך זה לקנות קליבר/מיקרומטר, לפרק גלגל, למדוד את עובי הצלחות (והרפידות) ולהשוות אותם לנתונים התקינים (בתוכנת אוטודאטה). אם זה יותר מידי קאדר, כפי שאמר חבר כנופיית הטיפולים wa11a, ותעלה תמונה לכאן. מאמין שיצליחו לקבוע האם צריך להחליף לפי ראייה בלבד. בכל זאת הייתי ממליץ לרכוש קליבר/מיקרומטר בEBAY/AMAZON/חנות כלי עבודה, זה מוצר חובה לאנשים שרוצים לשמור על רכבם. בהמשך להמלצות מסוג זה, אוסיף גם רב מודד (או לפחות מטען מצת-USB שמציג נתון מתח באלט'), ומכשיר למדידת לחץ אוויר בצמיגים (במידה ואין לך מערכת כזו ברכבך).
 9. EBAY AND AMAZON פירוקיות פשפשוק (פייסבוק
 10. מאיזה איזור אתה ? יש לי קצת משחת סיליקון מיוחדת שקיבלתי ממנועלן, אני יכול לתת לך כמות מספקת על מנת לגרז את המפתח ואת הסוויץ. אני מהשרון. נ.ב. האם הרכב חדש ? אתה בטוח שאתה יודע כיצד להתניע את הרכב ? הרבה פעמים אנשים "מתעלמים" מהמצבים בסוויץ ולא מבחינים כי צריך רגישות מסויימת (לפעמים "לדחוף" את המפתח קצת בין מצבים בסוויץ'). אני שם לב כי זה קורה הרבה בעת רכישת רכבים יד2, הסוויץ לא "מסתובב חלק" אך הבעיה היא כי מנסים להתניע (במעין) תנופה מבלי להבחין בין מצב למצב. נ.ב.2. לא יזיק למרוח מעט אבקת גרניט או סיליקון ייעודי.
 11. בקיץ: מניע את הרכב, פותח את כל החלונות, ויוצא מהרכב לחצי דקה - דקה. חוזר אל הרכב ומתחיל לנסוע, להדליק מזגן, וכו'. בחורף: נכנס לרכב, מניע, מתחיל לחגור, מסדר את הטלפון, בוחר תחנה/טראק(שיר מתוך המבחר), רואה בעיניים כי מד הסל'ד(טורים) התייצב ומתחיל לנסוע. לאחר כמה שניות מדליק חימום.
 12. יש לך לינק להזמין ? אני גם מחפש כזה וגם בעל טראומה זהה
×
×
 • Create New...