Jump to content

bennnn

 • פרסום הודעות

  1,073
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות bennnn

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 1. שלום רב, מאזדה 3 2004. 1600. לפני חצי שנה הרכב לא הניע כלל, לא היה רעש של הנעה. דפקו לי על הסרטר והניע.נסעתי למכון סטרטרים ושם נאמר שהפחמים במצב חדש, והמתנע חלק חשמלי תקול. החליפו לי לחלק חדש, ומאז חצי שנה לא הייתה בעיה.שבוע שעבר שוב אין רעש דל סטרטר, דפיקה עליו הניעה את הרכב.חזרתי למכון הסטרטרים, הוא הלחים איזה 2 חוטים שם..ואמר שכנראה זו התקלה. הרכב באמת הניע מאז שבוע שלם.אך אני מודאג שזה לא תיקון זמני להתנער מאחריות.ושצריך לפתוח את הסטרטר לבדוק את המתנע מה דעתכם?
 2. שלום, היום באתי להיכנס לרכב, יש לי שלא של קוברה עם ה 4 מספרים, שמתי את הקוד, וזה כאילו נפתח ומיד נסגר בעצמו, כמה פעמים עשיתי בשלט.אחכ, פתחתי את הדלת והאזעקה לא הייתה מנוטרלת,לחצתי על הכפתור השחור באוטו מעל האור של האזעקה ופתאום כלום לא עבד. השלא לא מגיב, האוטו לא מניע כלל,כאילו האזעקה לא מנוטרלת.החלפתי מצבר וגם בדקו לי הוא תקין,הוחלף לפני חודש.גם סטרטר הוחלף לפני חודש. יש למישהו מושג מה כדאי לעשות? האוטו 20 קמ מהבית, אסע אליו מחר עם אופניים, אבל אולי פיןז נשרף? יש כיוון? מבלי שאצטרך להזמין גרר? תודה
 3. כנראה היה לך מזל. דור 4, ידוע לשימצה. הרכב הכי לא אמין שקיים. התיבה האוטומטית 01m מתקלקלת כי אין לה קירור טוב. ברכב שנקנה עם 95 אלף קמ והלך למזלי טוטלוסט ב162 אלף, וטופל באהבה אצל רון. נהרסו פלאנג מים מדחס מעבה חימום הפסיק לעבוד מנגנון מגבים! חיישן סיבובי מנוע. עוד איזה חיישן שעלה 700 שח. סלאונדים בגיר. משאבת דלק. אטם מכסה שסתומים. לא מדבר על בלאי כגון, בולמים, תושבות וכו.והרשימה עוד ארוכה.באמת שיסכימו איתי שהרכב לא אמין בעליל.ולא בגלל כל הכשלים שהתגלו אצלי.
 4. במאזדה 2004 שלי, לא עברה טסט לפני שנתיים בגלל זה. הלכתי לאוטודיפו, עשה איזה ליטוש והכל היה בסדר.עברה שנה ו8 חודשים ושוב הם עכורים.
 5. שלום, ברשותי מאזדה 3 2004.מנוע z6. האצבק 1600. הפלאגים הם אירודיום של ngk. הרכב אצלי מ89 אלף קמ, כרגע על 176.לא הוחלפו הפלאגים, אין שום בעיה, אבל קראתי שרצוי להחליף. מאיפה ניתן לרכוש במחיר הטוב ביותר? לא ככ סומך על איביי, מפחד מזיופים.תודה
 6. יש לי גם מאזדה 3 - 2004. מתקרבת ל176 קמ.אני חושב שמה שלא מתקלקל, אין צורך לגעת.במיוחד ברכב ככ ישן.
 7. יש לי מאזדה 3, 2004. אין לי מושג מתי הוחלף שמן גיר. הרכב אצלי מ90 אלף קמ.עכשיו 176 אלף. יש בעיטה קטנה במעבר מ 1 ל2.ועוד יותר קטנה מ 2 ל 3. ככה זה עוד שהרכב היה ב90 אלף. ראיתי את כל השירשורים, ומישהו העלה מתוך היצרן ציטוט שאין צורך להחליף. מאוד מתלבט מה לעשות.
 8. תודה רבה. נסעתי עם הפרדו 85 אלף קמ. ועדיין הרכב עוצר כמו חדש, ויש בשר.לא מבין איך זה הגיוני. בכל מקרה אני מחליף בכל מקרה. תודה.
 9. הוא כבר רכש ממישהו פרטי. הרכב עבר רק 72 אלף קמ, למה שיהיו ככ הרבה בעיות? המלצתי לו בשביל השקט הנפשי שייסע לרון, ויבדוק את המשאבת מים, המוכר אמר שהוחלפה... * איזה מחלות יש לרכב? פרט לגיר dsg. ומשאבת מים?
 10. בסוף לא היה להם של פורדו, וקניתי של ברמבו, האם הן גם נחשבות לטובות? תודה לכל מי שענה.
 11. שלום, הרכב הוא מאזדה 3, 2004. איזה רפידות מומלצות יותר, foredo( בעבר אמרו לי בפורום שהן המקוריות של מאזדה?), או ate?? אגב, יש לרכב הזה פילטר מזגן? ופילטר דלק? לא הוחלף לפחות 80 אלף קמ. תודה
 12. אין לי מושג. זה רכב שחבר קונה ממישהו. האם זה רכב אמין יחסית? ביחס למאזדה? פרט לגיר הבעייתי dsg. האוטומט, כאן יש ידני.
 13. שלום, חבר שלי מעוניין לקנות את הרכב הנל. שנת 2014. יד 1 עם 72 אלף קמ. איך הבדיקה?
 14. כמה קמ עבר הרכב?? חשבתי שמאזדה לא מתקלקלת.מפחיד לשמוע על ראדיטור שהלך ברכב שנת 2009.שלי 2004.
×
×
 • תוכן חדש...