Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עם איזה אנדרואיד הטלפון שלך? 2.3 או 4.0? לא שזה אומר משהו, כי גם עם 4.0 והשטויות שסמסונג דוחפים בפנים אני מתאר לעצמי שחוויית המשתמש רחוקה ממושלמת. הדרך היחידה לחוות אנדרואיד היא סטוק מגוגל (עם נקסוס לסוגיו) או עם ROM כמו Cyanogen (ואני תמיד אעדיף את הסטוק).

4.0.3 של סמסונג / אורנג'.

דווקא עובדת הרבה יותר טוב ממה שהיה לפניה (היו לי יום שימוש עם המערכת הישנה יותר עד ששדרגתי)

מכשיר של המעסיק באחריות באורנג'. לא יכול להתחיל מהפכים כי תלך האחריות...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה של רועי היא בהשוואה ל4.0.4 נקי בנקסוס או ל4.1 אני משאר.

גם אני לא ממש סובל את השטויות שכל יצרנית מכניסה בלנסות להמציא את הגלגל.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roee,

תודה! עכשיו ניתן להמתין שיגיע לS3 רשמי מסמסונג, או לכל הפחותCM10 יציב. :-)

בנוגע לזה שאנדרואיד ממש לא יציב ומלוטש אני לא מסכים איתכם, לאחרונה אחי קנה S3 לאחר שאני הפעלתי עליו לחץ שלא ייקח אייפון, והוא הודה לי כ"כ על זה. קודם כל מבחינת מכשירים אי אפשר להשוות את ה4S למכשירים הטובים שיש לסמסונג/HTC, הם פשוט לא רואים את האייפון ממטר. ומערכת ההפעלה נהדרת, לאחי לא היה לו אייפון ולא היה לו אנדרואיד והוא התרגל לאנדרואיד מהר מאוד, היה מאוד מבסוט ממבחר האופציות הרב שיש, מהווידג'טים ומהממשק שהוא הרבה יותר יפה לעין מאשר האייפון.

אני אישית גם עם S3, ומאוד הופתעתי שהוצאתי אותו מהקופסא והיה ניתן מיד לעבוד עליו בלי שום התקנות רומים וכד'. (בניגוד לS1 שדרש הרבה עבודות תחזוקה כדי שיעבוד כמו שצריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

האמת ששיחקתי איתם מעט,לא שעה, ועדיין לא הגעתי להחלטה חד משמעית.

עושה רושם שהאייפון הוא מכשיר יותר פופלרי,כמו המאזדות שיש על הכבישים שלנו :wink:

מה היתרונות למשל של הסמסונג לעומת האייפון ?

הבנתי למשל שכדי להעביר קבצים באייפון יש צורך בכבל מיוחד.האם גם כך בסמסונג?

לדעתי הנקסוס הוא הקניה הכי טובה היום מבחינת מחיר / תועלת, ולא צריך להיות מהנדס בשביל לתפעל אותו באופן מלא.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

הייתי היום בדינמיקה סלולר,יש להם מבצע של אייפון 4 ב 2800 ש"ח.

כשביקשתי לראות,מסתבר שהאייפון מגיע בקופסא סגולה (ולא הלבנה של אפל),בתוך שקית אנטי סטטית אדומה,עם כבל טעינה/נתונים.

כששאלתי לפשר הדבר,הנציג טען שמכיון שאפל הפסיקה למכור אייפון 4,אז נשארו רק יחידות בודדות בארץ שנכמרו לדינמיקה סלולר (שעובדים עם סלקום) ולכן הם מגיעים בקופסא סגולה. חשוב לציין שעל השקית היתה מדבקה עם סיריאל והופיעה המילה "חדש".

נראה לי מוזר קצת כל העסק. חבר שסיפרתי לו על זה טוען שמדובר על מכשירים מחודשים ולא חדשים.

דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש מוחלט.

אפל מוכרת ועוד איך אייפון 4 חדשים (אם תתעקש - אפילו 3GS יש חדשים לגמרי - מיועדים אבל לרוב למכירה עם מסלולים בהתחייבות בכל מני מדינות כשהמכשיר חינם).

בנוסף - לפי הסכם עם אפל - אסור לחברות לפתוח בעצמם חבילות של אייפון שמיובאות רשמית דרך אפל.

נשמע כמו קומבינה - וה2800 ש"ח לאייפון 4! זו עסקה גרועה.

להתרחק להתרחק להתרחק!

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות כן (לי היה אייפון 4 שהתקבל ישירות מנציגים של סלקום- אטום! אפילו את ספר ההוראות בעברית והאחריות צירפו מודבקים לאריזה המקורית)

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהאייפון מגיע בקופסא סגולה (ולא הלבנה של אפל),בתוך שקית אנטי סטטית אדומה,עם כבל טעינה/נתונים.

מדובר ככל הנראה במכשיר מחודש, שהגיע מלקוח סלקום שאו החזיר מכשיר תוך 14 יום, או שהמכשיר הוחלף ללקוח עקב תקלה ותוקן.

אם כבר באייפון יד שניה חשקה נפשך, המחיר נראה לי מוגזם (בסכום הזה אפשר לקנות גלקסי 2/נקסוס, ועוד יישאר לך עודף (הרבה), ועם מספיק מזל גם SGS3, שהם עדיפים בהרבה על אייפון 4).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3GS חדש לא נראה לי שתמצא, הפסיקו לייצר אותם.

4 חדש יש רק 8GB, הוא תפס את המקום של 3GS כמכשיר "LOW END" של אפל.

אם תמצא משהו אחר, אז זה או משומש או מחודש (לדחוף את המכשיר לקופסה ולניילץ אותה זה לא בעיה).

במקרה הטוב תמצא מישהו שמוכש סטוקים ישנים (עם הביקוש לתפוחפון לא נראה לי הגיוני).

איך שאני חושב את זה, לקחת דגם ישן ולמכור אותו בתור דגם "LOW END" זה מהלך גאוני, ככה אתה חוסך עלויות פיתוח וייצור של דגמים חדשים.

זה מה שסמסונג היו צריכים לעשות, במקום להוציא לשוק את כל הגלקסי מיני/GIO/ACE/Y/שקר כלשהו, הם היו צריכים להמשיך בייצור של SGS1, לעדכן אותו לאנדרואיד 4, ולהמשיך למכור אותו כסמארטפון בתקציב נמוך. אבל קוריאנים, לך תבין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתוני המכירות של סמסונג נראה לי שהם יודעים מה הם עושים

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה עשו טעות דומה עם שחרור של דגם חדש אחת לכמה שבועות, בשנים מסוימות.

אפשר לטעון שהשיטה של אפל הייתה הימור היסטרי על מכשיר אחד (תכל'ס),

אבל גם זה לא מדויק - כאשר מתרכזים במכשיר אחד (גג שניים...)

הוא זוכה להרבה יותר שעות פיתוח בהשוואה למכשירים של המתחרים -

מכיוון שהמתחרים מתפזרים על כמה עשרות מכשירים.

סמסונג זה לא נוקיה ומצבם בהחלט טוב,

אבל הם עדיין מרוויחים הרבה פחות מאפל על כל מכשיר. זה הפרש של סדר גודל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...