Jump to content

Accent Coupe

 • פרסום הודעות

  976
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Accent Coupe

 1. לא מבין את החשש או הטענה שלך שפריטים מסין מגיעים אחרי חודשים או בכלל. אני ואשתי מקבלים לפחות 2 חבילות בשבוע, לרוב מגיע גג תוך 3 שבועות. דווקא חבילה קטנה שהזמנתי מאירופה לפני חודשיים עוד לא הגיע, אין לה מס' מעקב.
 2. מלפניך יש בור, בור עמוק מאוד ללא תחתית. אומרים לך: אל תקפוץ. אל, תקפוץ. ואתה בכל זאת קופץ. זאת חתונה.
 3. גם אני הייתי באותו סיפור איתם: הודעות מהממיר על בעיות חיבור, רזולוציה משתנה כל 15 שניות, אינסוף בעיות, בלתי נסבל. טכנאים של אורנג' האשימו את הוט, הוט טענו שהכל בסדר. נשבר לי, זה פשוט לא עבד ואי אפשר היה לראות טלוויזיה, ביטלתי את המנוי אצלם ועברתי לעידן פלוס. בתכלס היינו מנויים אצלהם בגלל הסדרות הטורקיות שאשתי מכורה אליהם (ראתה דרך הVOD שלהם), אמרתי לה עד כאן, חברי לפטופ לטלווזיה ותראי מה שאת רוצה. מאז החיים יפים יותר. בכלל ממליץ להמנע כמה שיותר משעות טלווזיה, חבל על הזמן שמתבזבז. עד היום מנסה להגמל מההרגל הרע הזה של לנתק את המוח מול הטלווזיה בשע
 4. אני חושב שכדאי שתבדוק לעומק את העניין האם יש פה צורך בפסיכולוג (זה גם עסק יקר אחרי הכל). פסיכולוג הוא איש מקצוע טיפולי, אתה צריך להיות ממוקד (או שהוא ימקד אותך) במה לטפל. יש לי זוג חברים שהם פסיכולוגים שאוכל לבדוק איתם בשבילך, אבל אם תוכל אפילו בהודעה פרטית לפרט יותר במה צריך לעזור פה על מנת שתופנה לאיש מקצוע המתאים ביותר זה יהיה טוב.
 5. שלום חבר'ס, xiaomi redmi note8 עם רום גלובלי אפשר להשיג באתרים הסיניים הפופלריים בפחות מ500 ש"ח. מאוד מתפתה להזמין, מצד שני, ראיתי תלונות לדוגמה בקבוצת שיאומי ישראל בפייסבוק על באגים מוזרים שלא מצאו להם פתרון, קליטת GPS לדוגמה. למישהו יש נסיון עם המכשיר עם הרום הגלובלי? התלונות מוצדקות? או שעדיף להוסיף כבר עוד כמה מאות שקלים ולהשאר עם סמסונג.
 6. לפני כמה שנים נחתכתי באצבע ממכסה פחית שימורים (בתפר בין הציפורן לאצבע), החתך היה קטן ואם אני זוכר נכון אפילו לא היה דם. המקום התנפח ולאחר מס' ימים שמתי לב שיש מוגלה. מפה לשם, אחות קופת החולים ניקזה לי את הזיהום על ידי דקירה עם מחט וסחיטת המוגלה מהאצבע תוך כדי שאני סובל מכאבים בפנטומימה. שורה תחתונה, אל תמעיטו בערך של חתכים מפחיות שימורים, זה יכול לגרום לזיהום.
 7. מישהו פה מתגורר ביקנעם ויכול להעיד על האוכלוסייה?
 8. Accent Coupe

  .......

  אני רוצה לנסות יום אחד להכין סביח בבית, איך עושים שיצא ממש טעים כמו בסביחיות המובחרות?
 9. אני מציע לך לנסות להשתמש בהדברה אורגנית, לי אישית זה דיי עוזר נגד אקרית הקורים באדניות בכל שנה באביב (אחרי טיפול של לפחות 3 שבועות). מתכון לחומר הדברה - לחפש בגוגל.
 10. שבתום ארוחת הצהריים במקום עבודה, שכולם קמים, תוך כדי הקימה אתה מברך את כולם: "רק בריאות".
 11. מאחל לדיג'יי דני ולבחור הכימי שנולד בשנת 85, שלישייה בהריון לא צפוי והרבה מקרים של קקי גב ב3 בבוקר
 12. פשוט עזוב ספריאל, זה אבוד. להסביר מה זה לגדל ילדים לבן אדם שמתבטא בצורה כזו מגוכחת, זה כמו להסביר למישהו מה הוא טעם של סטייק למישהו שלא אכל בשר אי פעם.
 13. הבעיה שתיארת בעצם מתרחשת בכל זמן נתון שאת בכביש מהיר? נשמע כמו שני תרחישים: 1.כפתור over drive לחוץ - דבר שמגביל את הגיר להילוך 3 - במהירות הנ"ל הטורים גבוהים, רעש מהמנוע שמתאמץ. 2. בעיה בגיר, הוא לא עובר להילוך רביעי - יש לאבחן במוסך.
 14. נופש עם פעוטות זה לא נופש, חבל הכסף והזמן, או שתמצא בייביסיטר או תדחה.
 15. לא ברור למה אתה מתכוון פיה עליונה, אתה מתכוון לצינור שמגיע ממיכל העודפים לראש של הרדיאטור? או החיבור של אחד משני הצינורים הראשיים. ואם הוא עשוי מפלסטיק, הגיוני שלאחר 14 שנה הוא יתפורר (מנסיון במערכת קירור ברכב אחר).
 16. מגניב. יש מצב שלקחו את הרעיון מCOD advanced warfare.
 17. לא מחייב שמש ישירה. יש לי חברים שהנביטו גלעין אבוקדו בצנצנת שממוקמת בפינה בסלון. קרני השמש לא מגיעות קרוב אפילו לצמח, והיום הצמח בגובה של 40 ס"מ בערך.
 18. זאת הרגשה שתלווה אותך כאדם בוגר עד הפרישה לפנסיה, כמו שהיא מלווה את כולנו ואין מה לעשות איתה
 19. אגב, אני מכיר מישהו שקרוב משפחה שלו נסע מהמרכז לאילת עם כלי של 125 סמ"ק, לקח לו הרבה זמן אבל הוא הגיע
 20. נכנסת לך בתקציב פונטו גרנדה ידנית בק"מ סביר, שנתון 2007.
 21. היו לנו 2 במשפחה, אחת עם המנוע המיושן, ואחת עם המנוע החדיש והחזק יותר. רכב מעולה, בנוי לתלפיות, צריכת דלק סבירה לגודל. אבל, מרגיש מיושן, וזה לא כזה חסרון גדול למי שחווית הנהיגה לא מעניינת אותו.
 22. מנסיון עם פיג'ו 206 1.6 אני יכול להגיד לך שאם הבן אדם יקבל 3000 ש"ח על הרכב אז הוא צריך להגיד תודה למוכר. תעבור הלאה לרכב אחר.
×
×
 • תוכן חדש...