Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ניסיתי את הדפדפנים שהצעת, הם לא מספיק טובים. תנסה chrome beta ותראה מה אני רוצה (כזה רק שעובד).

מה היתרון של הרום CM9 על פני סמסונג המקורי?

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הקרום,חוץ מאנמציות ותזוזות לא ראיתי משהו שונה ולמה הוא לא עובד?

הCM בנוי על האנדרואיד הנקי [קוד מקור] בלי קישקושים ושטויות של סמסונג.

הרום עדיין בגרסת בטה אבל הוא עובד נפלא.

אבל יש לי רושם ששום דבר לא ימצא חן בעינייך,לכן למה שלא תחזור לאייפון אם אתה כזה מעריץ אותו?

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני יודע שכבר חרשו על האמ-אמ-אמא של הנושא הזה כאן,

אבל מקריאה שלי לפחות, לא הגעתי למסקנה, וכבר כמה חודשים טובים שאני מנסה לפענח מה יותר טוב לי: אייפון 4S או גלקסי S2.

מה חשוב לי?

מחיר- פה הגלקסי לוקח. 2100 מול 3400. לפי זאפ.

נוחות שימוש- שיחקתי בהרבה אייפונים של חברים, בעיקר ב4, ומאודדד נוח לי ואינטואיטיבי השימוש בו. מעט פעמים השתמשתי בקלקסי S1- לא היה לי נוח. אבל אולי זה כי התרגלתי לאייפון. מה עדיף?

משחקים- רק בחינם. אני לא מתכוון לשלם שקל נוסף מעבר למחיר של המכשיר על הורדות. אז באייפון זה אומר לפרוץ אותו. מה ההשלכות של פריצה לגבי? אחריות יצרן? ביטוח ממילא לא אעשה.

האם אם כל המשחקים שיש באייפון (דרו סמת'ינג, פרוט נינג'ה, טמפל ראן, וכ'ו) יש גם בגלקסי?

מהירות גלישה- זה לא קשור בכלל לאיזה מכשיר? רק באיזה רשת?

לראות סרטים וסדרות- לא יודע. אולי. לפעמים. זה אפשרי בשני המכשירים? (רק בחינם, כמובן)

הורדת שירים וצלצולים והגדרת צלצול פר איש-קשר- אפשרי בשניהם? מה הקטע עם הורדת מוזיקה באייפון שהבנתי שזה מאוד לא סימפטי?

אייפון פרוץ- מאיפה מורידים אפליקציות? גלקסי- יש צורך לפרוץ? או שהכל בחינם?

מצלמה זה גם חשוב- יש פלאש בכולן? מצלמה קדמית (פחות חשוב אבל בונוס חביב)?

טעינה- כמה זמן מחזיקה הסוללה בכל אחד מהם? לא מה שהיצרן מצהיר, אלא מה בפועל קורה? הבנתי שבאייפון הסוללה לא ניתנת להחלפה בעוד שבגלקסי כן- מישהו באמת מחליף סוללות? מצב הסוללה כזה נורא?

ועכשיו לשיחות- האם עדיף דרך "חבר" או דרך אחת החברות החדשות?

אם בחדשות- איזה? ומאיפה הכי טוב לקנות את המכשיר? ואם אני קונה באייבי- מה לבדוק לפני ההזמנה?

אם דרך "חבר"- יש להם איזה מבצע שבערך ב160 שקלים בחודש (לא יודע לכמה חודשים) שמקבלים גם את המכשיר וגם חבילה שאני לא אגיע אליה בחיים בשימוש שלי (היום אני משלם לאורנג' בחבילה דרך העבודה של אבא שלי בסביבות ה150 שקלים בחודש. נוקיה 5800 שנמאס לי לחלוטין ממנו. הוא נורא.)

אני יודע שזה מלא שאלות, והן ממש חופרות, וזה לילה, אבל אני אשמח להתייחסותכם, כי פשוט אין לי מושג על מה ללכת.

אגב, גם חברה שלי מחפשת סמארטפון. יעזור לנו במחיר אם נקנה שניים? אם כן- איפה לקנות?

תודה רבה

אורן

נ.ב

שמעתי שמועה שבאייפון אין אפשרות להקליט שיחות. כאחד שמתקשר הרבה ל"הוט", זה דבר חיוני מאין כמוהו. זה נכון? ומה עם בגלקסי?

GPS- יש הבדל בין המכשירים?

רמקול טוב- גם לשמוע מוזיקה, וגם לשיחות על רמקול.

חיבור למחשב- בשניהם יש?

בינתיים זהו. שוב תודה לעונים

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה ולא זה. קנה Galaxy Nexus ב2400 ש"ח. זה המכשיר הרשמי של גוגל, עם מערכת תוכנה נקיה מהשטויות של סמסונג ועדכונים מיידיים לאנדרואיד (אתה תמיד עם הגרסה האחרונה, ישר מגוגל). מסך טוב יותר משניהם (1280x720) בגודל 4.7". מעבד טיפה יותר איטי מהS2, טיפה יותר מהיר מהאייפון. זה הטלפון הכי מוצלח כרגע לדעתי, להוציא את הHTC One X והגלקסי 3 שיגיע עוד חודש.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מפריע לך הגודל, בהחלט לך על הגלקסי נקסוס.

בתנאי שבא לך אנדרואיד.

להגיד שהתעסקת עם גלקסי ולא היה לך נוח, לא אומר כלום. המכשירים האלה כלכך ניתנים להתאמה אישית, שאם משהו לא נוח לך-אתה משנה אותו. החסרון היחיד הוא שיש איתם התעסקות רבה עד אינסופית, תלוי בך.

אם מתאים לך, ואתה לא מפחד להכנס לזה (לא כי זה מסובך, אלא בגלל הסיכוי הנמוך שלא תצא מזה) לך על אנדרואיד. כמובן שהתוכנות בחינם (ואלו שלא, תמיד אפשר להוריד מAPTOIDE), ומאפשר לך קאסטומיזציה מלאה.

אייפון זה כמו פלאג אנד פליי. אלא אם אתה פורץ אותו. אין התעסקות, אבל גם אין לאן לשאוף.

נ.ב - הייתי נמנע מהגלאקסי S2. אמנם מכשיר פצצה, אבל המערכת של סאמסונג מפגרת במקרה הטוב. ברור שאם אתה מתכוון להחליף רום זה לא רלוונטי. אני גם מאוד לא אוהב את שורת הכפתורים שלו.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות שימוש- שיחקתי בהרבה אייפונים של חברים, בעיקר ב4, ומאודדד נוח לי ואינטואיטיבי השימוש בו. מעט פעמים השתמשתי בקלקסי S1- לא היה לי נוח. אבל אולי זה כי התרגלתי לאייפון. מה עדיף?

מתרגלים לכל דבר, מה עדיף זה אינדיבידואלי. אני דווקא לא הסתדרתי עם אייפון.

משחקים- רק בחינם. אני לא מתכוון לשלם שקל נוסף מעבר למחיר של המכשיר על הורדות. אז באייפון זה אומר לפרוץ אותו. מה ההשלכות של פריצה לגבי? אחריות יצרן? ביטוח ממילא לא אעשה.

לא יודע האמת.

האם אם כל המשחקים שיש באייפון (דרו סמת'ינג, פרוט נינג'ה, טמפל ראן, וכ'ו) יש גם בגלקסי?

בינתיים, כן...

מהירות גלישה- זה לא קשור בכלל לאיזה מכשיר? רק באיזה רשת?

נכון. אם כי יש מכשירים שהם יותר איטיים, אבל לא ברמה של המכשירים האלה.

לראות סרטים וסדרות- לא יודע. אולי. לפעמים. זה אפשרי בשני המכשירים? (רק בחינם, כמובן)

לגבי אייפון, לא יודע. לגבי גלאקסי, כן.

הורדת שירים וצלצולים והגדרת צלצול פר איש-קשר- אפשרי בשניהם? מה הקטע עם הורדת מוזיקה באייפון שהבנתי שזה מאוד לא סימפטי?

אל תשכח גם עריכת צילצולים ועוד אפשרויות מתקדמות. מה הקטע של האייפון, לא יודע...

אייפון פרוץ- מאיפה מורידים אפליקציות? גלקסי- יש צורך לפרוץ? או שהכל בחינם?

אין צורך לפרוץ גלקסי, אלא אם אתה רוצה להחליף לו רום. הכל נמצא או בחינם או ב"חינם".

מצלמה זה גם חשוב- יש פלאש בכולן? מצלמה קדמית (פחות חשוב אבל בונוס חביב)?

בגלקסי דור ראשון אין פלאש. #$%#&&*%). בדור 2 יש.

טעינה- כמה זמן מחזיקה הסוללה בכל אחד מהם? לא מה שהיצרן מצהיר, אלא מה בפועל קורה? הבנתי שבאייפון הסוללה לא ניתנת להחלפה בעוד שבגלקסי כן- מישהו באמת מחליף סוללות? מצב הסוללה כזה נורא?

בגלקסי זה פשוט אחושילינג. באייפון, לפי וידאו שראיתי, זה קרוב לבלתי אפשרי אם אתה לא טכנאי.

שימוש סביר (בלי להתעסק איתו כל רגע, אבל בהחלט שימוש) הגלקסי דור 1 מחזיק יום וחצי בערך בלי טעינה אצלי.

נ.ב

שמעתי שמועה שבאייפון אין אפשרות להקליט שיחות. כאחד שמתקשר הרבה ל"הוט", זה דבר חיוני מאין כמוהו. זה נכון? ומה עם בגלקסי?

יש לגלקסי אין-סוף תוכנות צד שלישי, ויש למחשב האישי גם מיקרופון שעובד נהדר עם הספיקר של הטלפון... וחוסך לך בטריה על הנייד.

GPS- יש הבדל בין המכשירים?

לא יודע.

רמקול טוב- גם לשמוע מוזיקה, וגם לשיחות על רמקול.

רמקול טוב, אם כי לגבי מוזיקה, אני כמעט לא משתמש. מעדיף רמקולים אמיתיים. לאייפון, לא יודע.

חיבור למחשב- בשניהם יש?

כן. רק שלאייפון צריך כבל ספציפי, בעוד שלגלקסי צריך כבל מאד נפוץ...

בינתיים זהו. שוב תודה לעונים

כמו שאתה מבין, אני ממליץ על "לא אייפון". מניסיוני האישי עם גלאקסי דור 1, המכשיר הזה שינה לי את החיים, בלי להגזים. יעברו עוד הרבה דורות עד שייצא מכשיר עם תכונות "משנות חיים" חדשות, כמו שעשה הגלאקסי או האייפון.

המלצתי האישית? שחק קצת עם המכשירים בחנויות, תשאל שאלות, תנסה להבין, ותדע להחליט לבד.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר, זה ממש בזבוז לחשוב על להוציא 3400 שקל על אייפון ולא לחכות שבועות בודדים עד שהגלקסי 3 יגיע לארץ.

ובכול מקרה, אם להשוות בניהם:

נוחות ושימוש- שניהם מהירים, עובדים חלק, ובאמת שלהוציא אנשים שבאים מראש עם מחשבה לקטול כזה או אחר, 2 מערכות ההפעלה מאוד קלות לשימוש ופשוטות.

פריצה- אין לי מושג לגבי פרוצדורה של אחריות(כניראה היא מתבטלת ב-2 המכשירים) אבל בניגוד לגלקסי 2, קשה לי לחשוב על מישהו שיתאפק לא לפרוץ את האייפון.

מהירות גלישה, סרטים, סדרות- פחות או יותר זהה.

אפליקציות, עריכת צלצולים וכו'- בחינם רק באייפון פרוץ(בגלל זה כולם פורצים אותו) באנדרואיד - אפשר למצוא הכול בחינם ללא פריצה.

מצלמה- עדיפות ל-4S על פי מבחנים, בפועל? לא חושב שמישהו ישים לב להבדלים.

סוללה- המקורית מחורבנת בשניהם- מחזיקה בשימוש בינוני בערך חצי יום. ההבדל הוא שבאייפון זה מה יש, ולגלקסי אתה יכול להזמין ב-5 דולר סוללה חדשה עם קיבלות כפולה ולהחליף עצמאית.

חיבור למחשב- אם אתה כמוני, שמחבר את המכשיר למחשב פעם ב-3 חודש בערך, אני מניח שזה לא משנה, אבל אם אתה מתכוון לעשות את זה בתדירות גבוהה תזכור שבאייפון יש אייטיונס שלמרות שלי אין נסיון איתה, אני שומע מהסביבה אך ורק דברים שליליים עליה.

עוד משהו שלא אמרת ואני אגיד- אלא אם אתה מאלה שאוהבים שהמכשיר שלהם יראה כמו טנק מבוצר, לא הייתי הולך על אייפון. המכשיר כמה שהוא ניראה יוקרתי, פשוט רגיש ברמות, וכול נפילה מעבר לקו המתניים זה חתיכת סכנה.

אני אישית ראיתי בלייב מישהי שהתנפץ לה המסך כשהאייפון החליק לה בטעות מהידיים, לעומת הפלאפון שלי עם זכוכית גורילה(מה שיש גם בגלקסי 2) נפל ממיטת קומותיים ולא קרה לו כלום.

יתרונות שאני מוצא באייפון שאין בגלקסי- סירי. בחיים לא ראיתי מישהו משתמש בזה, אבל עושה רושם שזה יכול להיות מועיל.

דרך אגב,כול ההשוואה שלי תקפה כששני המכשירים עולים אותו מחיר. ברגע שיש פער של 1300 שקל בניהם, אין לי בכלל ספק מה המכשיר המועדף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להמתין להשקה של אייפון 5,

עניין של חודשיים שלושה.

אם זה יהיה המפרט האמיתי שלו אני בולע את הS2 ועובר לאייפון. :shock:

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, הסרטון הזה לקוח ממדע בדיוני.

256 SSD? סוללה שעובדת על תא דלק? קשקוש בלבוש. אני לא בטוח שיש את הטכנולוגיות האלה זמינות בגדלים כול כך זעירים בכלל, וגם אם כן, המחיר שלו יהיה בסביבות ה-10 אלף שקל ואני עוד אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. תודה על התגובות. אשמח גם להתייחסות לקטע הבא:

ועכשיו לשיחות- האם עדיף דרך "חבר" או דרך אחת החברות החדשות?

אם בחדשות- איזה? ומאיפה הכי טוב לקנות את המכשיר? ואם אני קונה באייבי- מה לבדוק לפני ההזמנה?

אם דרך "חבר"- יש להם איזה מבצע שבערך ב160 שקלים בחודש (לא יודע לכמה חודשים) שמקבלים גם את המכשיר וגם חבילה שאני לא אגיע אליה בחיים בשימוש שלי (היום אני משלם לאורנג' בחבילה דרך העבודה של אבא שלי בסביבות ה150 שקלים בחודש. נוקיה 5800 שנמאס לי לחלוטין ממנו. הוא נורא.)

תודה

אורן

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חישוב מה יותר משתלם לך.

תראה את זה ככה, 160 ש"ח פחות 99 לחבילה בגולן טלקום זה הפרש של 61 ש"ח בחודש שאתה משלם על המכשיר.

ואם זה בהוט ההפרש הופך להיות כבר 71 ש"ח, תעשה חישוב מה יותר זול לך בטווח של 3 שנים (התחייבות על המכשיר), כל חודש תשלום לחברת הסלולר או כל חודש לשלם לחנות פרטית על אותו המכשר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות גלישה, סרטים, סדרות- פחות או יותר זהה.

אפליקציות, עריכת צלצולים וכו'- בחינם רק באייפון פרוץ(בגלל זה כולם פורצים אותו) באנדרואיד - אפשר למצוא הכול בחינם ללא פריצה.

סוללה- המקורית מחורבנת בשניהם- מחזיקה בשימוש בינוני בערך חצי יום. ההבדל הוא שבאייפון זה מה יש, ולגלקסי אתה יכול להזמין ב-5 דולר סוללה חדשה עם קיבלות כפולה ולהחליף עצמאית.

חיבור למחשב- אם אתה כמוני, שמחבר את המכשיר למחשב פעם ב-3 חודש בערך, אני מניח שזה לא משנה, אבל אם אתה מתכוון לעשות את זה בתדירות גבוהה תזכור שבאייפון יש אייטיונס שלמרות שלי אין נסיון איתה, אני שומע מהסביבה אך ורק דברים שליליים עליה.

עוד משהו שלא אמרת ואני אגיד- אלא אם אתה מאלה שאוהבים שהמכשיר שלהם יראה כמו טנק מבוצר, לא הייתי הולך על אייפון. המכשיר כמה שהוא ניראה יוקרתי, פשוט רגיש ברמות, וכול נפילה מעבר לקו המתניים זה חתיכת סכנה.

אני אישית ראיתי בלייב מישהי שהתנפץ לה המסך כשהאייפון החליק לה בטעות מהידיים, לעומת הפלאפון שלי עם זכוכית גורילה(מה שיש גם בגלקסי 2) נפל ממיטת קומותיים ולא קרה לו כלום.

יתרונות שאני מוצא באייפון שאין בגלקסי- סירי. בחיים לא ראיתי מישהו משתמש בזה, אבל עושה רושם שזה יכול להיות מועיל.

דרך אגב,כול ההשוואה שלי תקפה כששני המכשירים עולים אותו מחיר. ברגע שיש פער של 1300 שקל בניהם, אין לי בכלל ספק מה המכשיר המועדף.

בקשר למהירות הגלישה - אני לא יודע מה זה קשור לשני המכשירים , זה קשור לחבילה שלו לא כך?

אל תשכח שגם באנדרואיד יש אפליקציות שעולות כסף ובשביל זה יש BLACK MARKET , הוא פשוט קל יותר להתקנה מהאינסטולוס שודרש פריצה

סוללה - באייפון זה לא "זה מה יש" , גם באייפון אפשר להחליף סוללה , התהליך טיפה יותר מורכב אבל מי שרוצה יכול.

בקשר לחיבור למחשב אתה צודק בגלקסי זה יותר קל זה כמו USB ומה שטוב בו הוא שהוא יכול לשמש גם כאחסון ובאייפון זה התעסקות וחפירה , האייטונס דיי מגבילה את האייפון אבל צריך קצת ללמוד אותה והכל עובר חביבי , אבל שוב הגלקסי יותר נוח בזה.

בקשר לנפילות , אני לא גאון פיזיקה אבל זה כל מקרה לגופו , יש מגנים מספיק טובים שלא עושים את האייפון טנק אבל שומרים עליו ואת הזכוכית שנשברת אפשר להחליף במחיר של מגן מסך , יש לי חבר שלא מוכן לשים שום מגן על האייפון ומתי שיקרה משהו הוא יחליף פשוט את החלק

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול אפליקציה שעולה כסף, אפשר למצוא דרך מנוע החיפוש של גוגל בחינם ,בקלות ולהתקין אותה. אין יותר פשוט מזה.

סוללה- ל-99 אחוז מבעלי האייפון, זה מה יש. אל תשכח שהרבה מהם משתמשים באייפון מכיוון שאנדרואיד "דורש התעסקות", אז ניראה לך מישהו מהם יעשה משהו פי כמה וכמה קשה יותר בדמות החלפת סוללה באייפון?

בקשר לאייטיונס מסכים, זה הכול עניין של הרגל. אבל מחברים בעלי אייפון כבר שמעתי לא מעט על מקרים שהאייטיונס פשוט החליט למחוק את כול השירים ודברים כאלה. ממתי בחיבור USB רגיל יקרה דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...