Jump to content

joelsnet

 • פרסום הודעות

  122
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות joelsnet

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  שרון
 • מקצוע
  מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. למה צריך צליל, לא מספיק שההגה רועד לך בידיים ומתיישר?!
 2. אני יותר מוטרד מתאריך הייצור ומאיפה הרכב "טייל" לפני שהגיע לכאן... .
 3. רק תחשוב כמה זה מעמיס על המצבר וכמה זה מקצר את חייו...
 4. צודק, ויצא לי לרכוש רכב 0 ק"מ במחיר מציאה על אף שלא היה כל-כך הרבה זמן בבונדד. כוונתי כאן היתה לרכבים שעברו עדכון ו/או מתיחת פנים לאחרונה, ואמורים להגיע ארצה בשבועות/חודשים הקרובים, כך שאפשר יהיה להניח שהם "טריים", וזהו שיקול משמעותי בבחירת רכב חדש כיום, לדעתי. האם יש למישהו מידע לגבי ה-C5 איירקרוס ומועד הגעת הדגם המעודכן שלה אלינו? (ידוע לפחות על הדגם ההיברידי, אבל אני מתכוון לבנזין המאובזר יותר)
 5. תודה לכולם ותוספת לשאלה: מתי אמורים להגיע דיגמי 2021? פשוט, מעדיף לא להתעסק עם רכבים שעמדו כאן חודשים רבים במגרשי היבואנים...
 6. . eyalkar היקר, סייג לחוכמה שתיקה, וכמובן, תודה לך על תגובתך המאלפת...מעלפת?! נו, שוין...
 7. אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם סיטרואן, ועוד אחרים שפסלתי - מושב נהג חשמלי עם זיכרונות(כולל מראות-צד) לנהגים שונים, כיום אנו 3 נהגים על סקודה והזיכרונות שמורידים מאיתנו את הצורך בכיוונונים השונים טרום-נהיגה זה הדבר הבולט ששיפרנו מהרכב הקודם שהיה לנו! כך שאם אני מסתכל לא רק על המחיר אבסולוטית אלא מה שנקרא VFM (תמורה לכסף), הרי שתמורת התוספת למחיר אני מקבל המון(!) יותר, ורוב הדברים אכן שווים את התוספת. וכמובן, תודה על תגובתך!
 8. כן, יש הבדל במחיר, מקומות ישיבה (מה לעשות שלא מביאים קודיאק 5 מושבים?!), 4X2 מול 4X4 (לא שזה קריטי, אבל...), מה עדיף ואיך בוחרים בסוף?! לא יוצא מזה! זוג לא צעיר(...), יומיום בתוך העיר(לא הרבה), טיולי אמצע-שבוע וסופשים מצפון ועד דרום, כולל יממלח ואילת אפילו. אז?!
 9. אני לא מבין את ההתלבטות בין רכב בינוני למכונית מנהלים. לחבר היתה אקורד "דגם אמריקאי" שהיתה כבירה, ספורטיבית בתגובות ומנהלים בנוחות! בכל מקרה, לבדוק, לבדוק, לבדוק! ותהנה, כמובן...
 10. אחד מאיתנו עושה צחוק מעצמו, ולי יש אסמכתאות לריקולים שבוצעו ברכב שלי ולפיצויים שקיבלתי במסגרתם - מה יש לך?! דוגמאות (יש עוד): 2013: 1,300 ש"ח פיצוי בגין החלפת מצמדים, החלפתם בוצעה ללא עלות, כמובן! 2020: 800 ש"ח פיצוי בגין שרשרת תיזמון, החלפתה בוצעה ללא עלות, כמובן! עכשיו, עשה לי טובה, לא רוצה להמשיך לצעוק מול הרוח, תפסיק להתייחס אלי, תודה! עריכת הנהלה: ביטויים לא מכובדים נמחקו. נא לשמור על שפה מכובדת.
 11. על זה בדיוק הגבתי, על הכללה שאמרה: "המנוע בעייתי מאוד (1. , מאוד מומלצים דגמי 2 ליטר (בנזין +דיזל)" - וכמו שאתה כותב: " ומכליל את הניסיון האישי שלך על כולם " . . . אתה בא אלי בטענת הכללה, ואתה בעצמך הכללת - ועל זה אמרתי "שטויות"! אגב, אם הייתי זוכה בלוטו אולי היה לי מספיק כסף להוסיף למנוע 2 ליטר, אבל לא זכיתי. אבל, הבה נשכח מהויכוח, תתעלם ממה שאמרתי ושיהיו לנו ימים יפים, ביי!
 12. חברים תרגיעו, סה"כ הבאתי את הדוגמה של הרכב שלי, אין לי מניות אצלם... במהלך השנים החליפו מוח גיר, מצמדים, משאבת מים(?!), שרשרת תיזמון - הכל על חשבונם ואפילו קיבלתי פיצוי כספי הולם על הטירחה שנגרמה לי, הכל במסגרות של RECALL כזה או אחר. אבל אולי זה רק אני, אולי כבר יודעים שלא מתעסקים איתי (תשאלו את פיאט). בהצלחה לכל החברים!
 13. שטויות, מי ששומר על האוטו אין לו בעיות, חוץ מתקלות ידועות ליבואן שקורא לטפל בהן בחינם.
 14. לי יש סופרב קומבי (סטיישן) 2011 אלגנס, DSG7, לא אוכל שמן (קילו בשנה), עשו ריקולים כשהיה צריך, אין בעיות מעבר לזה. אוטו נהדר, אמנם לא נסע הרבה (72K ק"מ) אבל תענוג של ממש, כבר שנתיים רוצה להחליף (החל מאחרי 7 שנים) אבל לא מוצא תחליף ראוי, לא מפחד למשוך אותו עוד כמה שנים. כמובן שרצוי לקחת לבדיקה, וכמובן לברר הסטוריה במוסך (מקוה שטיפלו הכל במוסך יבואן, כמוני). בהצלחה!
×
×
 • Create New...