Jump to content

borisYalzin

 • פרסום הודעות

  397
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות borisYalzin

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. סקירה טובה, תודה גם ברשותי מאזדה 2 מהשנתון הנ"ל, נדרשתי להחליף רדיאטור כשהרכב חגג 10. מלבד זה החלפתי חיישן נקישות בעקבות נורת check engine שדלקה, ניקוי מצערת והחלפה של תושבת מנוע ימין ( בעקבות רעידות). האם הרדיאטור ברכב שרכשתם עדיין מקורי ? נראה שחלק זה לא שורד מעבר ל9-10 שנים.
 2. לא היה לי עם זה בעיה כל עוד יש גילוי נאות לצרכן בנוגע לרכב הספציפי אותו היבואן מבקש למכור. האם בנוסף להארכה שנינתנה לייבואנים גם חלה חובת שיקוף מידע ללקוח בטרם מסירה ? או שזה מהלך חד צדדי נטו..
 3. נכון ולכן ציינתי אותה כדוגמא ליוצא מן הכלל בנושא הסחירות אצל פיגו והוספתי את המשפט האחרון שמתייחס לכך שהסחירות של הרכב טרם נקבעה. בסופו של יום מי שיקבע את שווי הרכב זה הלקוח וכמה הוא מוכן לשלם על הרכב הנ"ל, אם ירצה יהיה סחיר אם לא נראה אותו מככב כמו גדול ב0 ק"מ במחיר קצת יותר קל לבליעה.
 4. אמרו את זה כבר לפני הרכב נראה פצצה, האבזור פצצה המנוע פצצה אבל יש לו בעיה אחת גדולה פה זה מדינת ישראל לא אירופה, ועם המוניטין של פגו בארץ (אמיתי או סטיגמה לא משנה) זה דופק את הסחירות בצורה קשה להרבה מהדגמים (ממה שהבנתי 3008 מצליח לחמוק מרוע הגזרה). לקנות סופר מיני ב125 אלף ולראות את זה נחתך בחצי אחרי שנתיים שלוש זה חתיכת פאנצר ובהחלט עלול להרתיע הרבה קונים. אולי הדגם הזה יוכיח את עצמו מספיק מבוקש ונחשק שכן ישמור על סחירות נורמלית אבל זה כבר ימים יגידו.
 5. זה על הדגם הישן עם 1.8 ליטר מנוע..
 6. בטוח שהם משיקים בקרוב ? הדיון הזה עוד מאוגוסט ונראה שיש עדיין דגמים ישנים של ה208 במלאי
 7. סוזוקי סלריו החדשה, רק במחיר הזיה, קשה לי להאמין שמישהו יעדיף לקנות מכסחת דשא ב62K כשדגם רגיל עולה 69 ב0 ק"מ. זה בטח יהיה הרכב שאתה מקבל בתור רכב חלופי כשהאוטו עבר תאונה, או איזה רכב שכירות סופר זול למי שצריך משהו לזמן מוגבל.
 8. אני לא יודע אם זה בהכרח עניין של "שמרנות" או יותר קטע של אובססיה לטורבו. ממתי סופר מיני נהיתה קטגוריה של מירוצים שלפתע הפרמטר הכי חשוב נהיה טורבו, סתם קטע מוזר. שמרנות אולי זה בקטע שאנשים נרתעים מתוצרת אירופאית/אמריקאית ואגב יש לזה סיבות די הגיוניות של מוניטין אמינות לא מרהיב ושמירת ערך נמוכה (שני הדברים קשורים אחד בשני מן הסתם) , לקהל הזה נראה שמאזדה בהחלט אופצייה רלוונטית..
 9. קרוב לשליש מהסקר הנ"ל מדווחים על תקלות חמורות, בהחלט מרתיע. מוזר שלא שומעים על זה יותר אני מניח שזה כתוצאה ממיעוט הרכבים האלו על הכביש.
 10. ישראל נמצאת במקום הראשון בעומסי תנועה ופקקים במדינות הOECD, אני לא יודע עד כמה היצרן תכנן את הגיר הזה להתמודד עם מצב קיצון כמו גודש התנועה שיש בארץ. תסע רגיל קצת בעיה כשאנחנו בתאכלס במצב לא רגיל ביחס לשאר העולם המערבי.
 11. מאזדה 2 החדשה כולל צפצפה בהתקנה מקומית, באמת מאכזב...
 12. נהנתי לקרוא את הסקירה. נתת פידבק על מכלול דברים ובצורה תמציתית, כולל תמונות שזה חשוב, תודה! גם טוב לדעת שלא כל הגירים הרובוטים נולדו שווים ונשמע שיש שיפור מתמיד בחזית הזאת לפחות אצל יונדאי.
 13. הרכב נראה טוב, שדרוג רציני ביחס לדגם הקודם שהגיע עם רמת אבזור בטיחותי של 1.. ידוע מתי נתחיל לראות אותו באולמות ?
 14. אז יש את הרכבים האלה כבר בארץ ופשוט דוחים את השיווק שלהם ?
 15. האמת ש208 חדשה (דגם ישן) הופיעה אצלי בשכונה לא מזמן, נראה שהתמחור האגריסיבי עושה את שלו. מזכיר לי קצת את מכירת החיסול של המיקרה טרם השיווק של החדשה.
×
×
 • Create New...