Jump to content

אליעזר

 • הודעות

  90
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של אליעזר

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

5

מוניטין

 1. טויוטה לא, זה כמו בננה שחורה עם נורות לצד ימין ושמאל ושתי ספרות חיווי במרכז. נמצא אצלי מעל המראה. מדובר על טויוטה ורסו, גימור פשוט לדעתי. חיישנים עגולים על הטמבון האחורי, נראים חלק ממנו.
 2. האמת, נראה מקורי, אבל איך ניתן לדעת?
 3. שלום לכל המבינים לאחרונה, כאשר אני מכניס לרוורס, אחד החיישנים מתריע סתם. (התראה באה מצד ספציפי של האוטו). החיישן נותן כמה צפצופים מיותרים, ואז משתתק. לפעמים הדבר קורה גם תוך כדי נסיעה ברוורס. בדקתי שהוא נקי, ונראה טוב, לא רואה משהו חריג. אם זה משנה, מדובר, בטיוטה ורסו. מישהו מכיר/יודע? תודה רבה לעונים!
 4. מסלול ירושלים - בית שמש וכדומה. כן.. מסתבר שאני צריך להתעדכן בטרמינולגיה.. המרלין התקלקלו המון, בעיקר צירים נשברו לו. אבל הם נקנו משומשות, האם יתכן שזה מקור הבעיה? כתבתי בשורה קודמת מה היתה הבעיה עם המרלין. המידה 29''. לגמרי גברבר צעיר גובה קרוב למטר שבעים, מבנה גוף מלא. גם המרידה מדובר ביד2, התקציב שלו כ-1500 שח. האם בטווח הזה ניתן להשיג משהו טוב יותר? תודה רבה לכל העונים!!
 5. מתייעץ בשביל הבן שלי, בן 15, נוסע המון בשטח אתגרי, אחרי ניסיון טוב עם TREK 4 Series, וניסיון ממש גרוע עם TREK Marlin 6, הוא מעוניין להתחדש. כעת יש הצעה מקרוב משפחה ל MERIDA BIG.NINE 40, האם מישהו מכיר את הדגם הזה ואת האיכות שלו?
 6. אשמח להפניה לפורום מתאים לצורך ייעוץ לפני רכישת/שדרוג אופני שטח. תודה רבה!
 7. כי זה נראה מולד (מגיל מאוד קטן אני מתמודד עם זה)
 8. מעודד יש לי מיליון מתחרים. אבל אני לא מבין איך ה DNA שלי ידע שאני ישראלי?
 9. לבדוק כל הזמן את תגובות הסביבה גם יכול להיות מתכון הרס לחיים. כל מעשה שלי עלול להיות עם אלף ואחד חישובים, מה שהורג את הלהיות בחופשיות מי שאני. מצד שני להתעלם לגמרי מהסביבה גם לא בא בחשבון. יש כנראה איזה שביל זהב שאותו צריך לנסח. לגמרי! אצלי אישית זה שייך להנהגה והובלה. מגיל 0 אני מרגיש צורך עז להיות שם. אבל מה לעשות, זה לא עובד.
 10. אתה ממש צודק. להשוות לאחרים זה רעל. אבל כשאני חושב על זה שוב, לפעמים מה שאתה רואה באחרים מוציא או מעורר בך דברים מתוכך, כמו יכולות רדומות שלך, או דברים שמסתתרים מתחת מעטה של פחדים/חרדות. לכן לא הייתי מוחק את האחרים באופן גורף, הייתי משתמש בהם בתור קנה מידה, או משהו כזה. ובכל מקרה קשוב מאוד למה שזה מעורר בי. תקשיב, הדיון הזה ממש טוב לי. מה דעתך אולי לפתוח שרשור חדש בנושא ״הבטחון העצמי - ואני״? נראה לי יהיה לעוד הרבה אנשים פה מה להגיד ולשתף.
 11. אוף, הנושא החמקמק הזה - ״בטחון עצמי״. שנים שאני מנסה להגדיר אותו. ולמפות את עצמי ביחס אליו. והקטע הכי מעניין הוא שאנשים שנראים הבטוחים הגדולים ביותר בעצמם, כשאתה מגיע קצת קרוב, אתה מגלה כמה סדקים יש בהם. אז מה, הכל בולשיט? נשמע מושלם! זה רץ אוטומטי, אתה עושה kill אבל זה עולה שוב מחדש. איזה דימון מעלה אותו.
 12. אני ממש בטוח שאוכל להוציא מעצמי יותר. זה מרגיש כמו כמה קליפות. ואם אחזור לשאלה שממנה התחלתי, שמעתי ממשהי שהיתה בפסיכודרמה קבוצתית תיאורים שנשמעו ממש מתאימים להוציא מאזור הנוחות ולהתעמת עם מי שאתה מפחד להיות.
 13. זהו, שאני רואה הרבה אנשים מגבבים שטויות בכמויות אבל אומרים את זה בביטחון. יש פה ללא ספק גם שקר. אבל את מה שאתה בטוח בו, למה שלא תלמד להגיד אותו טוב?!
 14. ביצה ותרנגולת? אבל גם יש אנשים שאתה רואה שהם מקרינים את זה. כלומר זה בא מתוכם, לא מאישור של סביבה חיצונית.
×
×
 • תוכן חדש...