Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם למחשב רכב או גיר יש פיוז הגנה ?(מגאן דיזל 2016)

DIVON
מעבר לפיתרון נפתר ע"י vladclar,

פוסטים מומלצים

לפי ההסבר ישנם שני מקומות בתא המנוע. אני לא יודע איזה מהם בדקת, הנתיך של מחשב הגיר נמצא באחד מהם ( לא זה שליד המצבר ).

מספר 12 בתרשים, 7.5A

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DIVON כתב:

הנעתי את הרכב עם כבלים, ומאז שום הילוך לא נכנס.בדקתי את הפיוזים בתא נהג ובמנוע הכל שלם.חוץ מזה הכל עובד יש עוד מקום לחפש

התנעה נכונה בעזרת כבלים לא צריכה לגרום לשריפת פיוזים. האם במקרה הפכתם את הקוטביות של הכבלים בזמן ההתנעה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתתחיל את הסיפור מהתחלה. למה היית צריך מלכתחילה להניע את הרכב עם כבלים, כמה זמן הוא עמד עם מצבר פרוק, האם אחרי שהנעת עם כבלים נתת לרכב לעמוד קצת כדי להטעין את המצבר. בן כמה המצבר ומה הקיבולת שלו. אני שואל את כל השאלות הללו כי יכול להיות שהמצבר תקול או פרוק מדי וזה משגע את מחשב הגיר (שרגיש מאוד למתח לא תקין).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר בן 8 .ביום חמישי שבק חיים וביום שישי תכננתי להניע עם כבלים וליסוע להחליף מצבר .אחרי שהנעתי עם כבלים הגיר הפסיק לעבוד מאז הנעתי שוב עם כבלים והתופעה עם הגיר זהה.מה שאני שואל מאחר ורוב המוסכים סגורים בשל השבת והחג אם יש פיוז הגנה למחשב גיר כך שאוכל להתחיל מהחלפת מצבר ומשם להתקדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף מצבר ואחרי זה תראה מה המצב.

בצבר בן 8 זה הישג אדיר !

יש שירות החלפת מצברים עד הבית 24/7

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 2

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, DIVON כתב:

המצבר בן 8 .ביום חמישי שבק חיים וביום שישי תכננתי להניע עם כבלים וליסוע להחליף מצבר .אחרי שהנעתי עם כבלים הגיר הפסיק לעבוד מאז הנעתי שוב עם כבלים והתופעה עם הגיר זהה.מה שאני שואל מאחר ורוב המוסכים סגורים בשל השבת והחג אם יש פיוז הגנה למחשב גיר כך שאוכל להתחיל מהחלפת מצבר ומשם להתקדם

מצבר בן 8 זה כמו בן אדם בן 160. יש מצב טוב שאחד התאים כשל לגמרי, ולכן אתה יכול לנסות להניע עם כבלים עד מחר, זה לא יעזור. תתחיל דבר ראשון עם החלפת מצבר, תזמין מאחת מחברות מצברים עד הבית או שתיסע איך שהוא להביא מחנות פתוחה. אני מהמר שבהסתברות 95% אין שום בעיה בשום פיוז, והבעיה תיפתר מאליה מייד אחרי שתחליף מצבר, תניע, ותמתין במצב מונע כמה דקות כדי שכל המחשבים יתאפסו על עצמם.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה גיל המצבר 6 גיל האוטו 8 בקיצור מצבר זקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

בגוש דן אפשר להתקשר ל "מקס מצברים",  לבקש שיביאו וורטה או בוש עם שנתיים אחריות, זה לא ייצא יותר יקר מאשר בהגעה עצמית לחנות ( או בתוספת של 50₪).

בכל מקרה תצטרך להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...