Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

62 בשיא.

בירידה או ספרינט במישור?

סיים סיים לגבי ה 45 שלך. + אם זה אופני כביש.

שו מה זה תן לי קצת מהכושר שלך (ומכנס ארוך לאופניים למה קר). אני גם רוצה ככה לסגור 90 ק"מ בשעתיים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

בירידה או ספרינט במישור?

שו מה זה תן לי קצת מהכושר שלך (ומכנס ארוך לאופניים למה קר). אני גם רוצה ככה לסגור 90 ק"מ בשעתיים.

62 בירידה של כביש 5 אחרי אורנית

45 בירידה קטנה גם כן מהעבודה הביתה.

במישור ארוך אני מצליח לגרד 40

היברידים, לא כביש 700 על 35

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

בירידה או ספרינט במישור?

תנסה אופניים חשמליות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים את זה הבינו שלא יוכלו לאכוף אז שחררו ואנחנו נשב בבית😐

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q2/Article-6596a2fcbb13571027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

מרי.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע סביר בסה"כ, מדינה שיכולה לשלוט בכל יהודה ושומרון ולשמור על גבול עזה, לא יכולה לאכוף סגירת תלמודי תורה (לא כולם ד"א, מדובר בחלק, כנראה לא גדול, של הפלגים היותר קיצוניים).

תלמודי תורה וישיבות - כן, בתי ספר - לכו חפשו. שוב, הגיוני וסביר, אפילו מתבקש.

הימורים על סגר שלישי? אני שם כסף על אמצע דצמבר - תחילת ינואר.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה יקח 4 חודשים ( אמצע פברואר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רוצים? זה בגלל ההפגנות. המפגינים אשמים בזה לחלוטין. בכלל. לדעתי הם אלו שיצרו את הקורונה במעבדות בסין לפני שנה, כדי להחליף ראש ממשלה לא בקלפי. צריך לחקור את זה. אבל עם כל הדיפ סטייט כאן, מי יתעסק בזה?

• מצחיק 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא אביחי, וכנראה שגם לא מדלבליט. שי ניצן לא ירשה.

• מצחיק 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמומחים זועקים מזהירים מגל שלישי 

https://www.ynet.co.il/article/ByKc8EDvD#autoplay

מומחים.jpg

• מבאס 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדתי כל אמון בצמרת מערכת הבריאות.

מערכת שהמיטב שהיא מתיעה בעת משבר זה גליה-רהב ההיסטרית, הגסה והצעקנית, גמזו חסר עמוד השדרה והמחפה על מחדלי הממשלה ואלרועי פרייס המניפולטורית ומתחבאת מאחורי קלישאות והיעלבות מפני כל שאלה עניינית, זאת מערכת חולה בעצמה שלא כשירה לטפל במגפה או לעמוד מול פוליטקאי מושחת שמנסה לנווט את המשבר סביב בעיותיו האישיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכלו לאכוף את נושא הישיבות ואפילו בלי משטרה. יש תקציב ישיבות שאושר לפני חודשיים. 412 מליוני שח עד סוף שנת 2020 . עוד מיליארד שח צפויים בשנת 2021. ישיבה שתתגלה בה נוכחות : תשלל התמיכה התקציבית לשנה. פשוט . בלי אלימות . רוצים לפתוח : שיקחו תרומות מחו"ל. זה גם יחסוך כסף לאוצר.
אבל כשהכל גוש פוליטי ולא ממש מדעי : לך תעביר החלטה כזו .
ודרך אגב זו עוד הוכחה : כשצריך תקציב , יודעים להעביר אותו בדרכים יצירתיות.
אין סיבה שהחינוך הממלכתי/ממלכתי-דתי (שגם הוא מתוקצב) יהיה בר אכיפה והיתר לא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת נגד כל ההתנגחות בחרדים, כי זכותם כקהילה לבחור את אסטרטגיית ההתמודדות עם המחלה, אבל אי אפשר להסתמך על הסטטיסטיקה שלהם בשביל לקבוע מדיניות כלל ארצית

Image may contain: ‎text that says '‎צ'אט הכתבים N12- רון אברהם פרסום ראשון: ראשי הערים ביקשו -וכעת נשקלת האפשרות לאפשר פתיחת גני ילדים בגילאי 0-6 גם בערים האדומות 12:11 8 צ'אט הכתבים N12- ירון אברהם זו בקשה של הערים החרדיות לפתוח את 0-6 למרות שהן בסגר. ההיבט האפדימיולוגי נבחן. הטענה היא שעדיף שיהיו בגנים מסודרים מאשר במסגרות מפוזרות. צפויים דיונים בנושא הזה בשעות הקרובות. מסתמן שהבקשה תאושר 12:11‎'‎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הנשיא הצ'כי יצא בהודעה לתקשורת וקרא לציבור להשים מסיכה כל הזמן כי אין עדיין פתרון יותר טוב כי אין עדיין חיסון נגד הוירוס.

להלן הסרטון: יש תרגום למטה לאלה שלא מבינים צ'כית והדגשתי את החלקים היותר חשובים

ציטוט
Hello dear fellow citizens,
we meet in a difficult moment. The number of infected with pneumonias is growing, the number of hospitalized people grows, the number of heavily ill and worse, the death toll rises. Once upon a time, when the death toll was at a very low level, we could comfort ourselves by the fact that covid can be healed, but of course death cannot be cured and it is an immense loss for our society, for the families of those who died, for all of us.
Let me remind you of the beautiful sentence from Talmud, the one who saved one human life saved all mankind. We are in a situation where our paramedics are fighting for people's lives and I would like to pay my respects, admiration and thanks.
But all of us can fight for human lives. We have only one gun available because the vaccine does not exist yet. This gun is a small piece of fabric that we hang on our face and protects us from the disease and on the contrary, we protect others from this disease. And this is a problem I would like to discuss with you today first and foremost. Don't let this gun get out of your hand. Don't be seduced by people who don't know anything about the epidemic, but because of media attention they are willing to say things that harm our society. Of course I mean so-called antirouches, but also others, dentists, cardiologists, singers. One singer even said that Bill Gates is responsible for coronavirus. Ignore these people's opinions because they are not professional and trust the experts, because only they can help us. We called the winner over the first wave of coronavirus, Professor Prymula and I firmly believe that he will be successful even in the fight against the second wave. I fully support government measures even though I think it could have been better communicated at times.
But let's not just talk about government measures now. Let's talk about what we ourselves can do. And if we get rid of the idea that we will take this piece of fabric off for our comfort and endanger our loved ones and ourselves, if we endure, then we will win and then each of us contributed to saving a high number of lives. Look at Sweden, there are over six thousand dead already, not to mention Israel.
The time is over for a deal. I asked the Interior Minister Jan Hamáčka to use their permission for the Police of the Czech Republic and fines not wearing masks where masks are required. After all, Bavaria has now introduced something similar, France has introduced it. The problems we have almost every country on earth has. We are not alone in this, which is not comforting, of course.
Dear friends, when the dust sits on the battlefield, when this epidemic is gone, like all the epidemics have passed, we will add profits and losses. Let us do our best to pass this test with honor, not with cowardice, not with comfort, but with responsibility towards ourselves and others.
Thank you for your attention.

בואו ספרו לי עוד ההצלחה של ביבי במיגור הקורונה וכמה אירופה באה לשמוע ממנו.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...