Jump to content

tza

 • פרסום הודעות

  287
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

46 נייטרלי

אודות tza

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,415 צפו בפרופיל
 1. מעדכן שפיוז אור גבוה של צד אחד שנשרף (נראה לי שנשאר בו מגע חלש) עשה את כל הבלגן. שאלתי מוסכניק שמכיר טוב את הדגם והוא ישר שלח אותי לפיוז
 2. אשמח לעזרתכם בפתרון התקלה שקרתה לי: נשרפה לי נורת דרך קדמית ראשית H1, פירקתי אותה כדי לקנות נורה זהה וכנראה כשמקום הנורה היה ריק חוט החיובי ישב על השלילי (מדובר בנורה שהחיובי מחובר בקונקטור והשלילי מחובר למסגרת). נסעתי נסיעה של כמה מאות מטרים וישר שמתי לב שנורת הבקרה הכחולה בלוח השעונים של אור גבוה דולקת חלש. עצרתי וראיתי שאורות גבוהים דולקים חלש, פירתי את מקום הנורה החסרה וראיתי שהחיובי והשלילי נוגעים, הפרדתי אותם ואז הם נכבו אבל כשאני מדליק אורות גבוהים האור בצד של הנורה החסרה לא נדלק כלל והאור בצד השני עובד רגיל. התקנתי נורה תקינה והמצב כרגע כך: בהדלקת אורות דרך בצד הבעיית
 3. אאל"ט דרוש תיקון ניסוח: בכל השקת רכב/גרסה חשמליים שאני וכל מי ששאלתי הצלחנו לחשוב עליה, המחיר שלה היה בין גבוה יותר לבין גבוה הרבה יותר מהגרסאות החשמליות או הדגמים החשמליים המקבילים. כנראה התכוונת "מהגרסאות הבנזיניות או הדגמים הבנזינים המקבילים" אפשר למחוק את ההודעה שלי
 4. tza

  גניבות רכב מתוחכמות

  הבנתי שהגנבים כבר למדו לפרוץ את הכספת. זה לא "אם", זאת בדיוק השיטה שבה נגנבים הרבה רכבי יוקרה בשנים האחרונות. ראה בערוץ היוטיוב של איתוראן.
 5. tza

  גניבות רכב מתוחכמות

  3 הודעות מעל ההודעה שציטטת אני מדבר על מפתח בכיס תמיד + קודנית אז איך המפתח בסוויץ?
 6. איך אתה מצמיד את הביטוח לכלי? אין מספר רישוי.. אני כרגע בדיבור עם סוכן של אחד היבואנים הוא אומר שיש כלי תפעולי בלי לוחית רישוי שמותר לו לנוע רק בשטח תפעולי סגור ומשולט ויש טרקטור משא רגיל שחייב ברישוי צהוב רגיל (+ביטוח וטסט כרגיל). א"א להחליף סוג רישוי אחרי הכניסה של הכלי לארץ. אני מנסה למצוא מס שלדה שהוא יבדוק לי על איזה רישוי הכלי הזה נרשם.
 7. tza

  גניבות רכב מתוחכמות

  ברור אבל זה לא מספיק זמן לסיטואציה שתיארת בתדלוק כשאנשים קופאים/נתלים על הרכב, שם העיכוב של הקודנית ימנע את הגניבה. מה שכן היו גניבות שהגנב נכנס לרכב מספיק מהר לפני שהקודנית נדרכה.
 8. דיברתי עם פקידה נחמדה של היבואן מהקישור למעלה והיא אמרה שעד כמה שידוע לה צריך טרקטורון משא רישוי צהוב. לפי זה אני משתמש בעצם בכלי שהורד מהכביש (או לא עלה עליו). 1. מה ההתייחסות החוקית לשימוש בכלי ללא רישוי בשטח? בטרקטורון רגיל ללא רישוי (ירוק במקרה ההוא) הבנתי שזה מסתכם בקנס 500₪ שזה סיכון לא גדול בהתחשב בזה ששוטרים לא מסתובבים בד"כ בשדה שלי או בשטח בכלל. 2. האם אפשר להעלות בכלל כלי כזה לכביש? בעצם אין לי שום מסמך בעלות או רישוי עליו מעבר לזה שהוא פיזית במשק שלי. (הוא לא שלי.. לצורך הנוחות כתבתי בגוף ראשון)
 9. tza

  גניבות רכב מתוחכמות

  התגובה הראשונה שלי הייתה בציטוט מה שכתבת על גניבות בתדלוק/מילוי אויר ורק לזה התייחסתי בתגובתי. כשיש להם לילה שלם ברור ששום דבר לא יעזור.
 10. tza

  גניבות רכב מתוחכמות

  כשאתה מתדלק או ממלא אויר? איך הוא יתניע? עריכה: אתה מדבר על ללא מפתח עם קודנית, אם אפשר לסרוק ולהשתמש במקום ללא עבודת שכפול שלוקחת זמן אתה צודק.
 11. tza

  גניבות רכב מתוחכמות

  לזה יש פתרון יחסית פשוט: להתרגל תמיד אבל תמיד לכבות את הרכב ולקחת את המפתח איתך, אני מקפיד על זה בקנאות. למי שיש התנעה ללא מפתח וללא קודנית זה לא יעזור, לכן אצלי העפתי את כל ההתקנות המקומיות חוץ מהקודנית. וכל רכב ישן הוא יחסית לא גניב, גם אם הוא אמין.
 12. מדובר בכלי ישן נושן ללא שום נייר רשמי, אני לא ידע להגיד להם אפילו באיזה דגם בדיוק מדובר. אבל אם זאת הברירה היחידה אנסה.
 13. מדובר בכלי כזה https://www.jdisrael.co.il/john-deere-גייטור תמונה מאתר היבואן:
 14. חבר במושב קנה טרקטור משא ישן של גון דיר בלי רישוי, המוכר אמר לו שזה כלי תפעולי שלא צריך רישוי. חפרתי ברשת ולא מצאתי איזה רישוי צריך אבל הבנתי שכנראה אין סיכוי שלא צריך רישוי וביטוח. אשמח לעזרתכם: מה צריך מבחינת רישוי וביטוחים כדי לנהוג בו בשדה/בשטח?
×
×
 • תוכן חדש...