Jump to content

tza

 • פרסום הודעות

  188
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

25 נייטרלי

אודות tza

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,193 צפו בפרופיל
 1. מעניין כי בהתחלה כתבת שהחלפת פילטר דלק וזה לא עזר, מתעניין כי שוקל להחליף אצלי.
 2. בהודעה הראשונה שלי יש קישור לאיביי מתחיל מ400₪. יכול להיות שיש בחול מקומות יותר זולים, זה מה שמצאתי. תוסיף לזה תשלום למוסך על עבודה ואתה לא רחוק ממה שרוני אגזוזים לוקח. ככה יוצא לי עכשיו בחשבון גס אבל שוה לבדוק. לגבי אחורי או קדמי: לא נדלקה לך נורת תקלה? אם נדלקה תוציא קוד תקלה ותדע אם צריך אחורי או קדמי.
 3. תברר אצל רוני אגזוזים יצא לי אצלו דנסו מקורי כולל עבודה בפחות מ1000₪. אפשר גם להזמין מחול.
 4. הייתי בסרט הזה עם הקדמי ובסוף שילמתי ביוקר אבל מהבירורים הכי זול בארץ יצא אצל רוני אגזוזים מרחובות שמומלץ בכל מקרה. אם זה אפרי להגיע לרחובות ברר אצלו עלות ב 08-946-2014. בחו"ל חפש dox 0307 מקורי של denso בלבד, חיפוש באיביי. זכור לי שגם האחורי זה אותו דגם חיישן אבל לא בטוח. אתה בטוח שאתה צריך גם קדמי וגם אחורי? אגב, מה היה בסוף עם הבעיה שהרכב לא סחב?
 5. ברור, אבל כשאני מכניס לטיפול שנתי זה הטיפול שתיארת + מה שנקרא "הכנה לטסט" שזה איתור ותיקון מה שעלול להכשיל בטסט. בלנסר קלאסיק לא בוצעה הכנה לטסט.
 6. 1. שכחתי לציין קודם ואלי זה ברור מאליו שלא הייתה לנו איתו אפילו תקלה משביתה אחת, נכנס למוסך (היבואן) רק לטיפול שנתי. 2. לגבי אמינות לשקל לרכבים במחיר הזה (עד 10k₪) התרשמתי שגם אימפרזה בשנתונים המקבילים לקלאסיק תיתן תמורה מעולה הבעיה שיותר קשה למצוא אחת שמורה לעומת הקלאסיק.
 7. מצטרף לכותב מעלי. סובארו עשו קצת בעיות בטלפון, קפצתי אליהם ותוך 5 דקות הייתי בחוץ עם הניירת בחינם. והרכב גם היה ע"ש אשתי.
 8. קריוז על האמינות של הלנסר קלאסיק אצלנו: בגלל נסועה נמוכה ובטחון באמינות הרכב הטיפול השנתי בוצע כל שנה אחרי הטסט מה שאומר שהרכב ניגש לטסט שנה אחרי הטיפול האחרון ובכל השנים עד שנמכר ב2017 הרכב נפל בטסט רק פעם אחת וגם זה על ליטוש פנסים בלבד..
 9. אחרי שורה של אמריקאיות ואירופאיות סופר לנסר אוטו' (רמת אבזור הגבוהה GLXI) שנת 1994 הייתה היפנית הראשונה במשפחה. שירתה בנאמנות עד 2010 ובגלל האמינות המופתית הוחלפה בלנסר 2007 ושוב בלנסר 2015 עד היום.. גם לסובארו יש לי פינה חמה, חבר טוב החזיק אחת ידנית מהצורה הזאת אמנם שנת 2000 אבל כשריסק אותה לפני שנתיים הרכב היה עם 580 אלף ק"מ על השעון! וזה עוד כשהרכב שימש ללימוד נהיגה בשנים הראשונות. מה שכן הרכב עבר רק בתוך המשפחה וטופל בסובארו כל חייו. אני חושב שזה הרכב הידני שהכי נהנתי מהגיר שלו.
 10. שואל בשביל חבר הוא מספר שנהג ברכב מהכותרת, לקח סיבוב בצורה שמפעילה את ה esp ברכב (עושה את זה קבוע בסיבוב הזה), ואיך שהסתובב המנוע נכבה בקפיצה כמו בזריקת קלאץ'. הרכב לא מניע, יש סטארטר. מה יכול להיות?
 11. יש מצב לקובץ בקידוד טקסט רגיל? לא משנה איך txt csv וכדו? תודה
 12. תודה על העדכון! 1. מצטרף לקודמי, אמרו לך במפורש שהעדכונים חינם? 2. אין הבדל במחיר בין שלושת התוכנות? לקחת את ההכי טובה לדעתי, ברור שיש גם יתרונות לאחרות אבל היא הכי מתקדמת. דוגמה קטנה חיפוש חופשי יש רק בה.
 13. יוני וגם זה הוכרז רק היום, מעניין להוציא בספטמבר עדכון מיוני שמנסיון העבר כנראה נסגר במאי ומעודכן כמה חודשים אחורה..
×
×
 • Create New...