Jump to content

snoop90

 • הודעות

  336
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

snoop90 שיחק אותה בתאריך אפריל 5 2020

התכנים של snoop90 היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

2,642 צפו בפרופיל

הנקודות של snoop90

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

82

מוניטין

 1. מה שאתה רושם נראה לי כמו איזה פרשנות מוגזמת. בחוזה שלי לא רשום איך עליי להשתמש בתן ביס שלי, יותר מכך, אפילו בע"פ לא הוטלו הגבלות מעבר שקיימות כרגע. כל מה שאתה רושם, זאת החמרה מוגזמת שאף אחד לא מודע אליה, חוץ ממך. אני ככה קרוב להתקשר למנכ"ל, לשאול אותו אם לפי החוזה זה בסדר שאני קונה מרשמלו בתן ביס 🤣
 2. זה מה שאתה חושב מה שאתה יודע? אצלי יש תקציב מוגדר בתן ביס ואני משתמש בו איך שבא לי ללא הגבלות וללא תנאים, אם בא לי אני קונה מרשמלו, אם בא לי אני אוכל עם בת זוג שלי במסעדה או מזמין גלידה הביתה. אתה הראשון, ששמנו אני שומע על "מטרה מסויימת ורמאות ושזאת הצרה הכי גדולה בהייטק" . שזה דיי אירוני, כי למעסיק שלי אין בכלל בעיה עם זה, אבל לבן אדם זר בפורום זה מאוד מפריע. ואת עניין החול ציינתי כדי להבהיר שהמעסיק מעניק כסף אמיתי לשיקול בלעדי על העובד, לכן הכסף של תן ביס - זה שטויות.
 3. הא? אצלי תן ביס זה חלק מהחוזה וזה מגולם במשכורת. אני יכול לקנות עם זה מקרר אם בא לי, יותר מכך אם אודיע במכתב רשמי למעסיק שאני קונה מקרר בתן ביס שלי אז הוא יסתכל עלי מוזר שבכלל טרחתי לומר לו. אם המעסיק שלך פותח עיניים על זה שאתה משתמש בתן ביס שלך במלואו, החלף מעסיק דחוף ! אנחנו מחפשים עובדים 😁 יותר מכך, אם טסים לחו"ל, אז כלל ההוצאות על חשבון מעסיק, אוכל, קפה, אלכוהול.
 4. זה מה שאתה חושב או יודע? גם ברכב אני יכול לשים קסדה ולהתקין חגורה 5 נקודות איגון, באופן חד משמעי וללא ספק, אני אוריד את הסיכון. מצד שני, בהתחשב באופן הנהיגה שלי והסביבה, סביר להניח שחגורה 3 נקודות ללא קסדה, יספיקו. כנ"ל לגבי המסיכה, אני לא עובד עם קהל, אני לא מבצע בדיקות קורונה, החשיפה שלי לאנשים זרים, היא מינימאלית ובאופן אנקדטולי לגמרי, עדיין לא יצא לי לחלות. כבר ראיתי כאלו ששמו מסיכה, משקפי מגן מעל משקפי ראיה ומעליהן קסדת מגן - זאת דיי התנהגות שנובעת מפניקה.
 5. חייב להגיד שאתה הראשון שאני שומע ממנו שהמסיכה חייבת להקשות על הנשימה. הדרישה היחידה שאני מכיר היא לפחות 2 שכבות בד (אם זאת מסיכת בד). המסיכות הסטנדרטיות לא מקשות לי על הנשימה, הבעיה היא הגומיות - אחרי זמן ממומשך הן מתחילות להכאיב, אבל גם לזה יש פתרונות.
 6. טסתי איתן לארה"ב וחזרה פעמיים, אז טכנית אני כבר ישן איתן. לגמרי לא בעיה, העיקר למצוא מסיכה נוחה ולא גנרית.
 7. ואימרו אמן. אני חושב שכתיבת קוד זה בעיה NP קשה. @Gosser1860 אם תפתור את בעיית העצירה - אתה תשבור את כל הלוגיקה שבנינו עד היום, זה משמעותית יותר חמור מ P = NP😁
 8. אז לא דור מילניום ולא "פקולטה נכונה במדמ"ח" אלא גם דור מאורעות תרפ"ט שלא סיימו תיכון.
 9. בולשיט! כל משפט בולשיט יותר מהשני. 1. שמעת על מחמאת המתמחים? מי הם אותם מתמחים שרוצים לקצת את המשמרות שלהם מ26 שעות לרק 16? 2. מי הם המלצרים והשליחים שמשרתים אותך בין 5 ל12 בלילה? 3. למדתי בפקולטה הנכונה למדמ"ח. בימים טובים התחלתי ב8 וסיימתי ב10 בלילה. בימים רעים הנ"ל כלל גם שישי ושבת. 4. היום אני עובד יחסית בכיר בחברה עם 2 סניפים - בארץ וארצות הברית. כלומר אני זמין מ9 בבוקר עד 3-4 בלילה, גם ביום שישי וחגים. אז בוא ספר לי עוד על מה אופייני לדור מילניום.
 10. זה לא הרעיון של כיתה ירוקה?
 11. גם לי אין. אבל גם אם היתה מחוסנת, גם אז לא היה לי. באסה, דברים רעים קורים לאנשים טובים.
 12. אני מדבר על בדיקות עצמיות. ממה שראיתי הם משתמשים בערכה בשם PANBIO והיא עולה 24.50 בחבילה של 20. אני סתם מוציא תסכול שהמדינה מעודדת חיסונים אבל לא מעודדת בדיקות. אם בדיקה עצמית היתה עולה 4-6 שקל, היית יכול לפזר אותן בכל חור, ככה שכל אזרח יוכל לדעת בוודאות שאם הוא חולה או לא ולא להסתמך על הסתברות שהחיסון פועל.
 13. אה? אבל גם מי שהתחסן וטס לחו"ל צריך לעשות בדיקת PCR במעבדה פרטית - כי סיבות. אגב בדיקת אנטיגן עולה 25 שקל בסופרפארם. בEBAY היא עולה 4-7 שקל. שזה סביר ואף סביר מאוד.
 14. אני אנסח את עצמי טוב יותר. אנשים חוששים להיות ליד לא מחוסנים, במקום לחשוש להיות ליד חולים מאומתים. לכן הגיוני יותר לדרוש שאנשים יבדקו ויקבלו תשובה שלילית ולחשוש מאלה שלא נבדקים כלל.
 15. אין לי בעיה להיות ליד מעשן, כל עוד הוא לא מעשן לידי. אין לי בעיה להיות ליד לא מחוסן כל עוד הוא לא מאומת. אבל זה היגיון ואין לזה קשר למציאות.
×
×
 • תוכן חדש...