Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, David32 כתב:

באופני עיר יש לי 37 לדעתי, אבל זה סטנדרט כזה.

בכביש היו לי 23 ועליתי ל 25, והאמת, תכלס אם 27 נכנסים יכול להיות נחמד להחזיק עוד זוג לרכיבות בשבילים, הבעיה היא איחסון.

בעיר היו לי 38 אאל"ט. עם האופני כביש אני על 32 ואולי ארד ל28 אבל לא מתחת לזה.

אני שוקל סינגל ספיד בשביל סידורים בעיר והלוך חזור לעבודה (7 קמ כיוון).

10 כרגע, אבל 10 פלוס רוח פלוס 30 קמש זה פיזדייץ, אני חושש.

לא נראה לי שזאת תיהיה בעיה....

בהחלט קר. אבל כן אפשר להזיע אם מתלבשים חם מידי ונמצאים בהרבה מאמץ. 

אין אין, תמיד אני יודע שאם יתחיל דיבור אופניים יגיע אדון גוסר 💗.

😄

בתכלס הלג וורמרס עצה טובה, אבל לא יודע עד כמה מתאים, אחשוב על זה. גם ככה אני "מזמין" את הביגוד כבר איזה שבועיים.

זה באמת נוח. יש לי 2 זוגות וגם כשהיה גשם, זה עדיין סיפק אחלה חימום.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2020 בשעה 20:57, korola כתב:

18 דקות, לא 20.. 

ומי אתה מכיר שהולך לחדר כושר מתאמן רק 20 דקות?

בקיצור סתם מחקר שלא בדק כלום,  מה בדיוק הם רצו להוכיח?

שניתן לפדל על אופניים 20 דקות עם מסיכה?  מה זה נותן  לך?

האם הם בדקו בכלל האם מסיכה אפקטיבית בחדר כושר כמו שהיא אפקטיבית במשרד עם 5 אנשים?

איך מהבדיחה הזאת - יו"ר ועדת הקורונה קופצת שניתן לפתוח את חדרי הכושר 

18:30 דקות אם אתה מתעקש 🤣

והם התאמנו 18:30 דקות רצוף, כמה אתה מכיר בחדר כושר שעושים כושר 20 דקות רצוף? רק אלה שהולכים בהליכון או על האופניים בדרגת קושי קלה.

הם רצו לבדוק האם הטענה נכונה שמסיכה משפיעה על יכולת הכושר שלך, והם הוכיחו שלא, אם ההבדל "עד כשל" הוא כמה שניות לפה או לשם עם ובלי מסיכה (ואפילו עם N95) אז הם לקחו את הטענה ש"אי אפשר לעשות כושר עם מסיכה" ועשו ממנה עפיפון.

עכשיו אפשר לבדוק בכלל אפקטיביות של מסיכה בחדר כושר והאם ניתן לפתוח אותם בתנאי שהמתאמנים עם מסיכות.

והיו"ר קופצת כי היא מחפשת להראות כמה היא "לטובת העם", היא בונה את עצמה פוליטית, ובפוליטיקה אנחנו יודעים שהעובדות לא רלוונטיות.

בתאריך 15.10.2020 בשעה 23:38, Transporter כתב:

זוכרים שאמרתי לכם אתמול שבקרוב מאוד יחזרו החתונות ?

כבר במוצש הולכים ללחוץ שזה יאושר

חוזרים לשיגרה יותר מהר ממה שיכלתי לדמיין 🤣

חתונה עם 40 אורחים, לא רצית הופעות ענק וחתונות של אלפי אנשים?

כצפוי אתה רוצה א', קיבלת ח' (והאמת אפילו עוד לא קיבלת, זה רק בדיונים), ואתה מנסה לצייר כאילו קיבלת א'++

בתאריך 16.10.2020 בשעה 07:19, sperial כתב:

אני לא יודע באיזה פרוטוקול השתמשו במחקר הזה מרמב"ם, אבל 18 דקות למבחן מאמץ סטדנדרטי (מאמץ מדורג על הליכון) זה כושר של סיום קורס קציני חי"ר במגמת סיירות. כל הגיבורים כאן שמתאמנים 3 שעות ביום מוזמנים למבחן מאמץ סטנדרטי - אני מבטיח שהם יתחננו להפסיק אותו אחרי 12 דקות, הטובים יגיעו ל-15 עם הלשון בחוץ. ההבדל הוא שבאימון אתה משתמש ב-2/3-3/4 מהיכולת לזמן ארוך, במבחן מאמץ מביאים אותך לשיא היכולת אחרימספר דקות (בהתאם לגיל ולכושר).

הראו חלק מהמבחנים בטלוויזיה, הפעם הם הלכו על אופני כושר בדרגת קושי משתנה (עולה כל כמה דקות), 18 דקות זה הרבה.

אבל זו בכלל לא הנקודה של המחקר, המחקר בא לבדוק כמה מסיכה פוגעת בכושר שלך, כלומר אם בלי מסיכה אתה מגיע ל-X דקות, אז עם מסיכה אתה מגיע ל-X-Y דקות, הם רצו לראות מה זה ה-Y הזה, וגילו שהוא שואף לכלום ושום דבר בערך.

הייתה טענה חוזרת (גם של בעלי מכוני כושר למיטב זכרוני) ש"אי אפשר לעשות כושר עם מסיכות", הם לקחו את הטענה הזו ועשו ממנה עפיפון.

בתאריך 16.10.2020 בשעה 10:24, DareDevil כתב:

יש לך מושג אם משתמשים בivermectin כ-טיפול במחלת הקורונה? זה חלק מהטיפול או שנתקענו עם טיפול של תחילת המגפה פה בארץ (מכונת הנשמה)?

לא נשארנו עם טיפולי מכונות הנשמה, אפילו מחפשים למכור את הזכויות קנייה של מכונות ההנשמה שרצו לחפש בגל הראשון.

בתאריך 16.10.2020 בשעה 14:54, korola כתב:

עכשיו נותר רק לראות האם ניתן להתאמן עם מסיכה

זו השאלה היחידה שהמחקר היה אמור לענות עליה, וענה עליה.

בתאריך 16.10.2020 בשעה 15:12, sperial כתב:

לגבי כמות נגיפים - דומני שהבדיקה בוצעה עם מסכות N95 שאמורות להיות חסומות כמעט לגמרי למעבר נגיפים, אבל הנושא הזה לא נבדק.

בדקו 3 מצבים - ללא מסיכה, מסיכה כירורגית (Medical Grade) ומסיכת N95.

בתאריך 16.10.2020 בשעה 16:17, David32 כתב:

רק רוצה להגיד שאנחנו בהולנד ב 14% חיוביים, ואני חושב שאין מספיק בדיקות.

וכול זה בלי חרדים, וכשכבר מתקרר...

פיזדוייץ

בלאזור, לא הייתי תולה תקווה בחיסון הזה..

תברח לישראל, תעשה בידוד שבועיים ואז תבוא לביקור

בתאריך 16.10.2020 בשעה 20:21, khalil כתב:

איבדתי כל אמון בצמרת מערכת הבריאות.

מערכת שהמיטב שהיא מתיעה בעת משבר זה גליה-רהב ההיסטרית, הגסה והצעקנית, גמזו חסר עמוד השדרה והמחפה על מחדלי הממשלה ואלרועי פרייס המניפולטורית ומתחבאת מאחורי קלישאות והיעלבות מפני כל שאלה עניינית, זאת מערכת חולה בעצמה שלא כשירה לטפל במגפה או לעמוד מול פוליטקאי מושחת שמנסה לנווט את המשבר סביב בעיותיו האישיות.

זה חלק מתופעת פקידוסטן, הפקידים כאן חושבים שזה תפקידם להגן על הציבור מפני נבחריו.

ומה זה אשמתם כשכל היום והלילה במשך שנים מפמפמים להם שהם "שומרי הסף" מפני נבחרי הציבור?

בתאריך 17.10.2020 בשעה 00:28, DareDevil כתב:

היום הנשיא הצ'כי יצא בהודעה לתקשורת וקרא לציבור להשים מסיכה כל הזמן כי אין עדיין פתרון יותר טוב כי אין עדיין חיסון נגד הוירוס.

הקטע הזה שנשיא צ'כי שהוא בכלל אתאיסט, מצליח להבין משפט מהתלמוד יותר טוב מתלמידי הישיבות שאנחנו משלמים להם ללמוד את זה.

אלוהים בטוח רואה את זה ומתפקע מצחוק.

4as338.jpg

בתאריך 17.10.2020 בשעה 08:57, יבגניפ כתב:

איך אפשר לנהל מסגרת מדינית מתפקדת, כשכל אוכלוסיה של כמה עשרות אלפי בני אדם בוחרת לעצמם את אסטרטגיית ההתמודדות עם כל נושא בעולם?

באופן לא מפתיע, רוב ראשי הרשויות שביקשו וקיבלו סמכות להתמודד לבד, התמודדו טוב בהרבה מהמסגרת המדינית.

לפני 15 שעות, Pika007 כתב:

במדינה עם שמץ של שפיות זו הייתה הנקודה בה היו מגייסים לגיון שלם של riot police ומעמידים קבוצה בכניסה לכל ישיבה. יש הבדל בין אזרח שעובר בקטנה על החוק ומתחמק מאיזה דו"ח תנועה למאות אלפי אנשים בצורה מאורגנת שמצהירים במובהק- "אנחנו לא מכירים בחוק של המדינה בה אנחנו חיים, ואנחנו נעשה מה שבא לנו"

כמה תלמודי תורה כבר יש לפלג הזה של קנייבסקי שמשטרת ישראל על עשרות אלפי שוטריה לא יכולים לעשות מהם דוגמה?

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

פספסת את הפואנטה. 

מה עושה כרגע (באופן מפואר ביותר) זה שהטיח באחרים שהם יגמגמו בשעת האמת?

מעביר נושא, הוא התעקש על הסגר וכו' וכו'.

לפני 14 שעות, pooh-bear כתב:

אני לא בטוח בזה.

אם אפשר לאכוף הפסקת אש על נסראללה, אפשר גם על קנייבסקי. מדינת ישראל הצליחה להתמודד עם מלחמות, אינפלציה של מאות אחוזים, אינתיפדות, רצח של רה"מ, היא יכולה גם להתמודד עם קנייבסקי. המחיר עלול להיות גבוה, אבל פעם אחת משלמים אותו ואחרי זה יש הרתעה. כרגע, במקום, גמזו עסוק בלהתנצל ונתניהו בלעצום עיניים.

אני בטוח ב-200% שמדינת ישראל יכולה לגייס מספיק כוחות כדי לסגור את תלמודי התורה מחר. זה יהיה כואב, יהיו נפגעים בנפש, אבל זה ישדר מסר מאוד ברור: יש כאן ריבון, ויש לו סמכות, ולא כל רב יכול להשתין על כולם מהמקפצה כל אימת שמתחשק לו.

אבל זה יהיה ארוע כל כך מכונן, שנתניהו עשוי לא להיות רה"מ אח"כ. עד כדי כך. ולכן, הסיכוי שזה יקרה הוא אפס מוחלט.

כמה גבוה יכול להיות המחיר על סגירה בכוח של פלג אחד מתוך הליטאים (שהם בעצמם כולה שליש מהחרדים)?

וגם אני בטוח שיכולים לגייס מספיק כוחות, כי לא צריך להתמקד בכל תלמודי התורה, אלא באלה של הפלג של קנייבסקי.

וביבי היה יכול להמשיך להיות רה"מ אח"כ (למי הם יילכו? ללפיד? נו באמת), אבל הוא הפסיד במשחק הצ'יקן. הוא מיצמץ ראשון.

לפני 14 שעות, Potato כתב:

עדיף לך שהוא יהיה טיפש ובחיים ומיד פעם יעשה משהו נכון.

אם מחר הוא ימות לך תתחיל מלחמה על המקום שלו,ככל הנראה תהיה התפצלות והדבר האחרון שיעניין אותם זה מדינת ישראל וההנחיות שלה.

בטווח הארוך כל פיצול כזה משרת אותנו, אם היום קנייבסקי מכריז על סוג של מלחמה על סמכות הממשלה, הוא מייצג פלג אחד מתוך הליטאים שהם שליש מהציבור החרדי.

אם זה היה אלישיב או שטיינמן הם היו מייצגים יותר.

לפני 13 שעות, pooh-bear כתב:

טעות. המדינה עובדת כדי שנתניהו ישאר רה"מ. היא אמורה לעבוד לפי חוק, אבל אמור, כולם יודעים, זה שם של דג.

זה נכון למדינה דמוקרטית, אנחנו לצערנו התחלנו לצעוד לכיוון, אבל לא עברנו את המשוכה.

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3התייחסתי לפרוטוקול מבחן המאמץ בתגובה למי שכתב שאימון של 18 דקות הוא משהו די טריוויאלי ולהדגיש שבמהירות ובשיפוע הנכונים - ולא משנה הפרוטוקול - 18 דקות יכולים להיות עומס גבוה מאוד.

באופן כללי, מבחני המאמץ ברפואה מדורגים, מתחילים בעומס נמוך וכל מספר דקות מעלים את ההתנגדות (באופניים) או את השיפוע והמהירות (על הליכון). באיזה עומס מתחילים ואיך מגדילים  אותו - אלה הפרוטוקולים שעליהם אני מדבר, יש כמה וכמה כאלה המיועדים לצרכים ונסיבות שונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:
בתאריך 15.10.2020 בשעה 23:38, Transporter כתב:

חתונה עם 40 אורחים, לא רצית הופעות ענק וחתונות של אלפי אנשים?

כצפוי אתה רוצה א', קיבלת ח' (והאמת אפילו עוד לא קיבלת, זה רק בדיונים), ואתה מנסה לצייר כאילו קיבלת א'++

אני לא אמרתי שום דבר

רק אומר שהיה מותר 250 עשו 1000

וכשהיה מותר 30 עשו 500

אז אמרתי שכרגע מותר 40 וזאת בשורה טובה

אני לא נביא נכון ? רק אומר שיהיה בסדר 😇

אתה בטוח יודע יותר טוב ממני מה מתוכנן ✌️

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא קייטרינג.

מבקשים ממנו לארגן אירוע ל1000 איש הוא ייקח מחיר של 1000 איש,מה אכפת לו שמותר 30?

לוקח כסף על עבודה,לארגן אירוע ל1000 איש זה לא נגד החוק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, sperial כתב:

@m3x7r3m3התייחסתי לפרוטוקול מבחן המאמץ בתגובה למי שכתב שאימון של 18 דקות הוא משהו די טריוויאלי ולהדגיש שבמהירות ובשיפוע הנכונים - ולא משנה הפרוטוקול - 18 דקות יכולים להיות עומס גבוה מאוד.

כמובן, אבל בגלל שראיתי את הצילום בחדשות הוספתי מידע נוסף

לפני 27 דקות, Transporter כתב:

אני לא אמרתי שום דבר

רק אומר שהיה מותר 250 עשו 1000

וכשהיה מותר 30 עשו 500

אז אמרתי שכרגע מותר 40 וזאת בשורה טובה

אני לא נביא נכון ? רק אומר שיהיה בסדר 😇

אתה בטוח יודע יותר טוב ממני מה מתוכנן ✌️

אה אתה לא נביא? כי כמעט 1200 עמודים זו בדיוק הטענה המובלעת שלך. כל הודעה שנייה זה "נכון אמרתי" או משהו בסגנון.

לפני 15 דקות, Potato כתב:

הוא לא קייטרינג.

מבקשים ממנו לארגן אירוע ל1000 איש הוא ייקח מחיר של 1000 איש,מה אכפת לו שמותר 30?

רוב הסיכויים שלאירוע של 40 איש לא צריך אותו או את הציוד שלו, אאל"ט הוא אפילו כתב כמה פעמים שהציוד שלו לא מיועד לאירועים בגינה וכאלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Potato כתב:

הוא לא קייטרינג.

אני לא לוקח לפי ראש זה לא מעניין אותי כמה אנשים יש

יכול לעשות אירוע ל 20 איש ולשלם 40,000

בחירה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם קודם, אבל מישהו העלה עוד תמונה שמשלימה את הסיפור... לא השתנה כלום בחצי שנה...

bbb1.thumb.jpeg.da2779da9f3130491d275dffc9983479.jpeg

theo2.jpg.52b1da9ef01889dc343f7d2f787ebcba.jpg

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רוב הסיכויים שלאירוע של 40 איש לא צריך אותו או את הציוד שלו, אאל"ט הוא אפילו כתב כמה פעמים שהציוד שלו לא מיועד לאירועים בגינה וכאלה.

קודם כל במיוחד בתקופות האלה אנשים משלמים לי כל מחיר בשביל למצוא להם מקום ובמיוחד כשיש סיכון לגשם אז מקום מקורה

אחר כך צריך עיצוב וכל המסביב

מעבר לזה אני מאמין שתעקוב אחרי החדשות ותתעדכן שם מה קורה בגיזרת האירועים

אני לא עו"ד של אף זוג ולא מייצג אותם כאן. לקוח מבקש דברים מקבל אותם ושם נגמר החלק שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Transporter כתב:

אני לא לוקח לפי ראש זה לא מעניין אותי כמה אנשים יש

יכול לעשות אירוע ל 20 איש ולשלם 40,000

בחירה שלך

חבר,זה בדיוק מה שרשמתי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אה אתה לא נביא? כי כמעט 1200 עמודים זו בדיוק הטענה המובלעת שלך. כל הודעה שנייה זה "נכון אמרתי" או משהו בסגנון.

אני אומר שהכל בסדר

זה מה שאמרתי ממרץ

ועד היום אין תלונות תודה לה'

אני אומר שאל תנסה לקבל ממני מידע תחכה בסבלנות ובטח התקשורת כבר תדאג לעדכן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

קודם כל במיוחד בתקופות האלה אנשים משלמים לי כל מחיר בשביל למצוא להם מקום ובמיוחד כשיש סיכון לגשם אז מקום מקורה

אחר כך צריך עיצוב וכל המסביב

מעבר לזה אני מאמין שתעקוב אחרי החדשות ותתעדכן שם מה קורה בגיזרת האירועים

אני לא עו"ד של אף זוג ולא מייצג אותם כאן. לקוח מבקש דברים מקבל אותם ושם נגמר החלק שלי.

מה הקשר בין הטקסט הזה לטקסט שציטטת?

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אני אומר שהכל בסדר

זה מה שאמרתי ממרץ

ועד היום אין תלונות תודה לה'

אני אומר שאל תנסה לקבל ממני מידע תחכה בסבלנות ובטח התקשורת כבר תדאג לעדכן 

זה לא מה שמעניין בכל מה שכתבת

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

מה הקשר בין הטקסט הזה לטקסט שציטטת?

אתה מקשקש דברים שאין לך מושג בהם

אמרת שאנשים לא צריכים את השירות שלי ל 40 איש אז אני מסביר לך שכן

לקוחות לא יכולים למצוא לבד מקומות ולא יכולים לעצב לבד את המקום ולמצוא ספקים מעכשיו לעכשיו

בכל מקרה אתה חושב שאתה יותר חכם מכולם ואתה מנסה לשמוע פה שיש היום אירועים של 1000 איש

אז את התשובות שאתה תשמע מהתקשורת לא ממני

אני אין לי  מושג זה שנה ראשונה שלי בתחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהבנת הנקרא שלך הבנו שהיא לא בשמיים:

כתבת ככה:

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

אמרת שאנשים לא צריכים את השירות שלי ל 40 איש אז אני מסביר לך שכן

ואילו מה שאני כתבתי:

לפני 51 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה אפילו באותו דף.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתב n12 מותקף והשוטרים ממליצים לו לעזוב 

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q4/Article-9165ac1cdaa3571027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

ופה קופות החולים חוששות מקריסת   בגלל מתווה חדש 

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q4/Article-9165ac1cdaa3571027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

והיה בבוקר שרוצים להעביר כסף לערים האדומות לא מוצא את זה 

אתם מבינים את זה.jpg

אתם מבינים את זה 2.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...