Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, Pika007 כתב:

במדינה עם שמץ של שפיות זו הייתה הנקודה בה היו מגייסים לגיון שלם של riot police ומעמידים קבוצה בכניסה לכל ישיבה.

כפי שהמציאות מראה לנו, זה לא נכון.

לצערי הבעיה היא שזאת דת. ודת זאת בעיה.

גם פה היה איזה סיפור עם כנסיה שאנשים הלכו אליה בניגוד להנחיות. 

הבעיה שלכם שאתם אתאיסטים ולא מאמינים בתפילות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, pooh-bear כתב:

לא נעים להגיד, אבל אולי כדאי להזכיר: גנץ כרגע שר הביטחון, אשכנזי שר החוץ, ושניהם (ביחד עם שאר חברי המפלגה) שותפים מלאים לפארסה הזו, ולא רק. חתיכת גמגום לדעתי.

פספסת את הפואנטה. 

מה עושה כרגע (באופן מפואר ביותר) זה שהטיח באחרים שהם יגמגמו בשעת האמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הממשלה אשמה.

במדינה מתוקנת קנייבסקי היה עכשיו בתחנת המשטרה בחקירה ומג"ב היו אוכפים את החוק טהסדר בכל מקום בו מצפצפים על החוק. 

• אהבתי 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, David32 כתב:

לצערי הבעיה היא שזאת דת. ודת זאת בעיה.

אני לא בטוח בזה.

אם אפשר לאכוף הפסקת אש על נסראללה, אפשר גם על קנייבסקי. מדינת ישראל הצליחה להתמודד עם מלחמות, אינפלציה של מאות אחוזים, אינתיפדות, רצח של רה"מ, היא יכולה גם להתמודד עם קנייבסקי. המחיר עלול להיות גבוה, אבל פעם אחת משלמים אותו ואחרי זה יש הרתעה. כרגע, במקום, גמזו עסוק בלהתנצל ונתניהו בלעצום עיניים.

אני בטוח ב-200% שמדינת ישראל יכולה לגייס מספיק כוחות כדי לסגור את תלמודי התורה מחר. זה יהיה כואב, יהיו נפגעים בנפש, אבל זה ישדר מסר מאוד ברור: יש כאן ריבון, ויש לו סמכות, ולא כל רב יכול להשתין על כולם מהמקפצה כל אימת שמתחשק לו.

אבל זה יהיה ארוע כל כך מכונן, שנתניהו עשוי לא להיות רה"מ אח"כ. עד כדי כך. ולכן, הסיכוי שזה יקרה הוא אפס מוחלט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של דת. זה עניין של טמטום. וכולנו אשמים בזה. 

אני באמת מעריך ומכבד את זכותם של בני אדם להתאגד בכתות, שיהיה להם בכיף. בני אדם שהשואה לא הספיקה להם כדי ללמוד משהו על העולם - מה זה כבר מגפה קטנה (אם כי צריך לזכור שהרבנים החכמים באמת ברחו)?

אבל אנחנו אשמים בזה שאנחנו נותנים מקום לחוצפה הזו.

הציע אתמול איזה עסקן חרדי - לא אני - להכניס צבא לשם ולהשליט שם משטר צבאי. רוצים למות בשם עבודת האלילים שלכם? שיהיה לכם בכיף. רוצים שתהייה הזדמנות למי שישרוד לספר על הקדושים שהקריבו את חייהם ואיך הוא שרד כי הוא נבחר? שיהיה בכיף. פשוט במנותק לחלוטין מאיתנו, ממי שעובד, משלם, משרת בצבא ובכלל מקדם את העולם באמת. במדינה מתוקנת היו באמת סוגרים הרמטית את הגטאות שלהם, ושיהנו שם. שיקימו אוטונומיה. לא כתוב באף ספר חוקים אוניברסלי שחייבת להיות דווקא מדינה יהודית אחת בעולם. שיקימו נפרדת. בטוח שרמת החיים שם תהייה לפחות כמו בשוויץ. ולא יהיו יותר "אנטישמים" ו"נאצים" להאשים. ולא יהיו שקרים זולים לספר על זה שיש קולות שונים, יש כאלו שתורמים. כאילו מה שמשנה זה איזה אנקדוטה ולא המספרים הגדולים, לא חסידויות בנות עשרות אלפי חברים, ולא "מנהיג" בן 92 שעושה מה שבז** שלו - מה כבר יש לו להפסיד?

עוד קצת באנגלית

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Night Driver כתב:

כל הממשלה אשמה.

במדינה מתוקנת קנייבסקי היה עכשיו בתחנת המשטרה בחקירה ומג"ב היו אוכפים את החוק טהסדר בכל מקום בו מצפצפים על החוק. 

עדיף לך שהוא יהיה טיפש ובחיים ומיד פעם יעשה משהו נכון.

אם מחר הוא ימות לך תתחיל מלחמה על המקום שלו,ככל הנראה תהיה התפצלות והדבר האחרון שיעניין אותם זה מדינת ישראל וההנחיות שלה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, ביבי התחיל עם התירוצים עם החרדים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Potato כתב:

עדיף לך שהוא יהיה טיפש ובחיים ומיד פעם יעשה משהו נכון.

אם מחר הוא ימות לך תתחיל מלחמה על המקום שלו,ככל הנראה תהיה התפצלות והדבר האחרון שיעניין אותם זה מדינת ישראל וההנחיות שלה.

זהו שלא אכפת לי מה מעניין אותם. לא רוצים בטוב אז ירצו בכוח.

וזה נכון לכולם. לא רק לחרדים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה עובדת לפי חוקים ושמירת ביטחון הציבור. אם כדי להשיג את זה כמה אלפים יצטרכו לקבל מכות ממגבניקים אז שיהיה להם לבריאות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

המדינה עובדת לפי חוקים ושמירת ביטחון הציבור

טעות. המדינה עובדת כדי שנתניהו ישאר רה"מ. היא אמורה לעבוד לפי חוק, אבל אמור, כולם יודעים, זה שם של דג.

לפני 14 דקות, Potato כתב:

אני גם לא מרוצה,אבל זה שהזקן הזה בחיים זה לטובת כולנו.

א. אף אחד, חלילה, לא רוצה שהוא או מישהו אחר יפגעו, בוודאי לא ימותו.

ב. זו הטעות הבסיסית פה - אנשים שבויים בקונספציה, או רוצים להציג את המצב כאילו יש רק כמה אפשרויות מסויימות, כולן גרועות, והם בוחרים מביניהם. יש אפשרות אכיפה, היא לא נעימה בכלל, היא תהיה ארוע מכונן, אבל אם היא לא תקרה עכשיו, אח"כ יהיה הרבה יותר גרוע (או שאולי כבר לא תהיה אפשרות כזו).

האמירה הרשמית של רה"מ כרגע היא "אני מחליט, אבל אתם עושים מה שבא לכם, וזה בסדר לגמרי". אפס מוחלט של ריבונות.

• מעניין 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לשלוח שוטרים ואלות. הוראה פשוטה בתקציב הישיבות תיישר אותם.
כתבתי את זה בבוקר: לבטל את התקציב.
לגבי הרב קנייבסקי: שיחיה עד 120 כי אחרת יש לנו הלוויה המונית שזה גרוע מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pooh-bear כתב:

טעות. המדינה עובדת כדי שנתניהו ישאר רה"מ. היא אמורה לעבוד לפי חוק, אבל אמור, כולם יודעים, זה שם של דג.

זה הכי נכון מכל מה שכתבו פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רואים מצב שבו מפסיקים להזרים תקציבים והממשלה לא מתפרקת?
אולי. אבל לפחות לא תשפוך עוד כמה מיליארדים טובים על סגר שלישי ורביעי.
מה שמוביל למסקנה שלא כחול לבן היא הגורם לכשלון הממשלה בטיפול בקורונה.
מדהים איזה דממה בממשלה אחרי הודעת הרב קנייבסקי על חידוש התלמודים. כאילו זו הפתעת המאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...