Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לארנק חדש מותאם לזמננו

anonport

פוסטים מומלצים

בכל תקופה היה ארנק מותאם פעם סקוצ' פעם חלון לכרטיס רישיון אבל היום נדמה שכבר אין צורך בהם. על מה כדאי ללכת? 

בסה"כ צריך מקום עד 5 כרטיסים וגם לשטרות. גם מקום למטבעות כדאי אבל לא מהווה פקטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש Timberland Men's Leather RFID Blocking Passcase Security Wallet, הוא נוח רק חסר מקום למטבעות. לא מרגיש כל כך צורך בעוד תא למטבעות מאז שהחלפתי לארנק הזה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר 4 פעמים במהלך השנים הזמנתי את הארנק הזה מאמאזון.

https://a.co/d/jgDs0ag

כאשר מתבלה קצת - מזמין חדש, אולי בגוון קצת שונה כל פעם.

רק מוודא כל פעם שאני מזמין גרסה עם coin pocket.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם Slimfold, עוד מהימים שהיה בקיקסטארטר. הוא לא מסמפט מטבעות, אבל הצורך להתעסק עם מטבעות כבר די נכחד מהעולם. עסק שלא מכבד Gpay או Contactless מוזמן לסגור את הבסטה מבחינתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש לכם תמימות דעים שיש בו צורך 👍. גם לא המלצתם על שילובים בין נרתיק לסמארטפון וארנק כמו שחשבתי שיש היום. כלומר השימוש לא השתנה בעשרים שנה האחרונות כמו שחשבתי לפני שפתחתי. 

עברתי על התמונות ששלחתם ולא מבין מה ההבדל ביניהם. אלך השבוע לשוק ואם יהיה משהו מתאים אקנה מיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, ALÞћÃ כתב:

עסק שלא מכבד Gpay או Contactless מוזמן לסגור את הבסטה מבחינתי.

זאת השקפה מוגבלת של מי שלא יוצא הרבה מהכפר שלו, מה שמפתיע אותי לאור איך שאני מכיר אותך מהפורום.

במקומות רבים בעולם (כולל כמה ערים גדולות) יש מספיק עסקים שלא מקבלים אפילו כרטיסי אשראי. גם איפה שמקבלים, המסופונים עובדים לעיתים קרובות על WiFi שאמינותו מוטלת בספק, ומנסיוני בכמה מדינות, בערך פעם בעשרים עסקאות ה-contactless פשוט לא עובר מסיבה כזאת או אחרת. זה נחמד כשכל הרכישות שלך מתבצעות בעברית ואז אתה יכול להיות גיבור גדול ולצעוק על בעל העסק שימצא פתרון, אבל מי שמסתובב קצת בעולם ולא רק במקומות תיירותיים דוברי אנגלית בעיקר יורה לעצמו ברגל עם הגישה היהירה הזאת. היה ולא הצלחת לשלם בדרך המועדפת עליך, וגם אין עליך מזומן - במקרה הטוב אתה מסתכן בהיכרות עם רשויות החוק המקומיות. במקרה הגרוע...

מקום לשטרות ולכרטסים כדאי מאד שיהיה (ולו רק למקרה שהטלפון אבד או שהסוללה נגמרה), וכיס למטבעות שימושי גם לדברים אחרים - אצלי למשל יש שם כונן USB, אביזר להוצאת סים, מתאם USB-C למיקרו, וגם כמה מטבעות למכונות שתיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, anonport כתב:

קודם כל יש לכם תמימות דעים שיש בו צורך 👍. גם לא המלצתם על שילובים בין נרתיק לסמארטפון וארנק כמו שחשבתי שיש היום. כלומר השימוש לא השתנה בעשרים שנה האחרונות כמו שחשבתי לפני שפתחתי. 

עברתי על התמונות ששלחתם ולא מבין מה ההבדל ביניהם. אלך השבוע לשוק ואם יהיה משהו מתאים אקנה מיד. 

מה ההפתעה?

נתת דרישות שמתארות ארנק קלאסי.

זה מה שקיבלת, כולל מקום למטבעות ( גם אותו רצית, גם אם לא חובה ).

כל הארנקים האלה שונים ממה שהיה לפני עשרות שנים, בכך שיש להם חסימה מגניבות פרטי כרטיסי אשראי.

הבחירה לפי הטעם האישי בעיצוב. וגם כל מיני פרטים קטנים. אני, למשל, חייב שהחלונית של תעודה תהיה שקופה לגמרי ( לא מין רשת שקשה לראות דרכה), וזה פוסל לא מעט ארנקים.

כאן בארץ לא תוכל לקנות ארנק עור אמיתי כזה ב 70-80₪.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ALÞћÃ כתב:

אני עם Slimfold, עוד מהימים שהיה בקיקסטארטר. הוא לא מסמפט מטבעות, אבל הצורך להתעסק עם מטבעות כבר די נכחד מהעולם. עסק שלא מכבד Gpay או Contactless מוזמן לסגור את הבסטה מבחינתי.

רוב מערב אירופה would like to have a word with you...

לפות"ש, תעבור לסטייל של MONEYCLIP, דק ולא מורגש. משהו בסגנון https://www.amazon.com/gp/product/B01DTWVW98/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&th=1
מספיק לת"ז/רישיון ו3-4 כרטיסים נוספים. מטבעות "גדולים" של 5/10 אני דוחף באחד התאים הפנויים של הכרטיסים, ושטרות כמובן מוחזקים בברזל.
חיסרון של רוב הmoneyclips שהיו לי, זה שרובם מותאמים לדולרים, ז"א שטר צר וארוך. שטרות יותר "מרובעים", כמו אירו או שקל לפעמים בורחים קצת החוצה.

אם אתה מצליח לקנות איכשהו אחד, https://www.myroik.com/en/wallets.html.
ארנקי moneyclip מעולים. דקים, קטנים, מתאימים ליורו/שקל + מקום ייעודי למטבעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מהשוק והיו שם ארנקים מאוד דומים בעיצוב למה שהציעו פה במחיר של 20 שקל. הבעיה שהכרטיסים לא נכנסו בקלות (אולי בגלל שהעור חדש?) אז ויתרתי. גם לא היתה סגירה מגנטית או שאחרים היו ממש עבים. לכן חשוב לראות בעיניים ולא לקנות מהרשת לדעתי. בהמשך השבוע אלך לשוק הכרמל ומקווה שאמצא שם ארנק מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, anonport כתב:

חזרתי מהשוק והיו שם ארנקים מאוד דומים בעיצוב למה שהציעו פה במחיר של 20 שקל. הבעיה שהכרטיסים לא נכנסו בקלות (אולי בגלל שהעור חדש?) אז ויתרתי. גם לא היתה סגירה מגנטית או שאחרים היו ממש עבים. לכן חשוב לראות בעיניים ולא לקנות מהרשת לדעתי. בהמשך השבוע אלך לשוק הכרמל ומקווה שאמצא שם ארנק מתאים

ארנקים צונג' צינג'?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.7.2023 בשעה 00:26, Derish כתב:

זאת השקפה מוגבלת של מי שלא יוצא הרבה מהכפר שלו, מה שמפתיע אותי לאור איך שאני מכיר אותך מהפורום.

במקומות רבים בעולם (כולל כמה ערים גדולות) יש מספיק עסקים שלא מקבלים אפילו כרטיסי אשראי. גם איפה שמקבלים, המסופונים עובדים לעיתים קרובות על WiFi שאמינותו מוטלת בספק, ומנסיוני בכמה מדינות, בערך פעם בעשרים עסקאות ה-contactless פשוט לא עובר מסיבה כזאת או אחרת. זה נחמד כשכל הרכישות שלך מתבצעות בעברית ואז אתה יכול להיות גיבור גדול ולצעוק על בעל העסק שימצא פתרון, אבל מי שמסתובב קצת בעולם ולא רק במקומות תיירותיים דוברי אנגלית בעיקר יורה לעצמו ברגל עם הגישה היהירה הזאת. היה ולא הצלחת לשלם בדרך המועדפת עליך, וגם אין עליך מזומן - במקרה הטוב אתה מסתכן בהיכרות עם רשויות החוק המקומיות. במקרה הגרוע...

מקום לשטרות ולכרטסים כדאי מאד שיהיה (ולו רק למקרה שהטלפון אבד או שהסוללה נגמרה), וכיס למטבעות שימושי גם לדברים אחרים - אצלי למשל יש שם כונן USB, אביזר להוצאת סים, מתאם USB-C למיקרו, וגם כמה מטבעות למכונות שתיה.

זה לגמרי עניין של מקום - בארץ צריך כרטיסי אשראי, רישיון נהיגה, ת.ז. כסף מזומן ועוד. 

הסתובבתי לאחרונה בסין ושם רק עם הפלאפון מקסימום נרתיק עם מקום ל2-3 כרטיסים מגנטיים (לא אשראי).

בשפה של הפורום - לחזור לארנק זה כמו לחזור מחשמלי לשריפה פנימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזומן בארץ? רק בשוק. טוב, גם לאינסטלטור, אבל זה לא לנפח של ארנק.

כרטיסים שאינם קונטקטלס? רק לדלק. אחרי כל האיומים של הסוחרים ש"הישראלים יתקשו להקיש את הקוד" ה-emv נקלט בקלות רבה.

ב-5-6 השנים האחרונות אני כמעט לא משתמש במזומן. טיול של 3 שבועות במדינה מערבית - אולי 100 דולר/אירו במזומן לכל התקופה. גם כניסה לשירותים -עניין של שקל וחצי - משולמת בכ"א. נדיר שהמסופונים הסלולריים לא מתפקדים, ופה ושם עוד יש מכשירים שדורשים כרטיס עם. PIN, אבל הם מעטים.

אז איך זה מתבטא בדרישות מהארנק? מקום לכרטיסי האשראי, רב-קו, ר"נ, כרטיס עובד וכו'. ו- @anonport - עדיף ארנק שקשה להוציא ממנו כרטיסים, כך שלא ייפלו ויאבדו. צריך מקום למטבע של 5 ש"ח לעגלה בסופר ול-2-3 שטרות.

אגב, דווקא ריבוי כרטיסים מקשה על "רחרוח" שלבם מרחוק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא סיבה היום להסתובב עם ארנק. מהרגע שאפל פיי יצאו בישראל השארתיי את הארנק במגירה ולא יצאתי איתו יותר מהבית. 

ת.ז תמיד אפשר להראות לשוטר דרך הטלפון אם צריך. מזומן בארץ כבר דיי נכחד בעסקים. 

עריכה:

גם לדלק אני משלם דרך האפליקציה.

תחב"צ דרך מוביט

עריכה אחרונה על ידי Aviv943
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...