Jump to content

YoJ

 • פרסום הודעות

  60
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות YoJ

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. אני מניח שהוא מתכוון לצורה הsomewhat מרובעת דמוי משאית קירור שקיימת בRAV4. אני גם רואה את זה. הגג בצבע נפרד מהגוף, ובעיקר בביתי הגלגלים המרובעים העשויים פלסטיק שחור זול ומזעזע (טרנד ששמתי לב קיים בעיקר בג'יפונים, זה כדי לחסוך בעלויות פח? כי זה מכוער בצורה קיצונית) ובצורה שבה כל הפח לצד בית הגלגל מוקצן כלפי חוץ.
 2. איכשהו גם נורא יפה וגם נורא מכוער בו זמנית. הישג מרשים.
 3. אין באמת קשר בין השניים. בטח סתם מישמאש של היבואן. כולנו יודעים הרי שיש רכבים אירופאיים עם לוחיות אמריקאיות.
 4. אם רשום לך פשוט Error :Start-stop system כמו בתמונה, ואין שום מידע על זה במסך הS&S של הInfotainment, אז אי אפשר לדעת מה זה באמת בלי לחבר סורק תקלות, כיוון שהוא לא ממש נותן מידע מלבד המילה Error... קרה לי כבר פעמיים ,אחרי מספר הנעות זה פשוט נעלם וחוזר לפעול. דווקא נהנתי מהסיטואציה הזו, חסך ממני לבטל את השטות הזו איך שאני מניע את הרכב.
 5. נפלתם על מוסך מבין הבודדים בארץ הזו שלקח על עצמו אחריות ומוכן לכסות את הטעות שלו בניגוד ל99% מהאחרים שהיו אומרים לך "לך תחפש, זה היה ככה כשהגעתי?" שריטה לא משנה איזה גודל וצורה זה לא כיף גדול, במיוחד גם אם לא אתה היצרן שלה, אבל הם מוכנים לתקן אותה ללא עלות מה יותר מזה אפשר לבקש? להחזיר את הזמן אחורה למצב שבו לא הייתה שריטה אי אפשר... האופציה הראשונה יותר מהוגנת.
 6. אגב, למקרה שלא שמתם לב, איוניק זה הקורולה החדשה בכל הנוגע לנ"ל.
 7. צפצפה. למה ישראלים כל כך אוהבים את הדבר הזה? נשבע שצריך לייבא את הרכבים לכאן מעוקרים מצופר. כל דבר שאפילו מיקרון השניה מפריע לנהיגה העקומה שלהם, ישר לצפצף... חוצה רגל, רכב פונה, רכב מחנה, רכב משתלב ומה לא, אני הרי הכי חשוב בכביש! מדינה של תחת.
 8. לא יודע אם אפסול על זה אבסולוטית רכב, אבל יש כל מיני טרנדים לאחרונה שבהחלט גורמים לי להרים גבה. - אגזוז מזוייף. עם הגאג המוזר הזה של VAG שמנסים לדמות את זה עם פלסטיק שמתכחש לעצמו אני עוד יכול לחיות, אבל כאלה שמחביאים את המערכת פליטה מאחורי פתחים מצופים כרום שמובילים לשום מקום זה פשוט מגוחך. - Keyless Start. לא יודע, לא מתחבר לזה. אוהב את התחושה והרעש של מפתח בסוויצ' והסיבוב הזה שצעד צעד מעיר את הרכב. - כל המערכות Touch המוגזמות והיעלמותם של כפתורים...בלתי נסבל. - רכב לבן. זה כאילו הצבע הכי משמים שיש. למה..?
 9. ישבת מאחור? תחושה נוראית של צינוק. לא הייתי מאחל לאף ילד או אדם. מה גם שהתא מטען לא מהגדולים בקטגוריה... בכזה סכום לרכב דומה (אומנם לא היברידי), הייתי שוקל להסתכל על Ateca או 3008.
 10. כתובה ארץ הלידה. בהנחה ונולדת בארץ, אין שום דרך לשנות זאת. בנוסף כתוב היכן ניתן הדרכון, במידה והוצא בארץ יהיה רשום תל אביב, את זה ניתן לעקוף במידה ומנפיקים בפורטוגל עצמה, את ארץ הלידה לעומת זאת...פחות.
 11. עשינו (משפחה של 5, על צד האב, טורקיה) את כל התהליך והאחרונה סיימה לפני הקורונה. באוקטובר האחרון הלכתי לאסוף את הדרכון. הייתי השני לסיים את התהליך עד סופו (קבלת דרכון) אחרי אבי. שאר המשפחה קיבלו כרגע רק ת"ז. שים לב שבהנחה שעושים את התהליך במלאו רק בארץ, כלומר בלי לטוס למשרד הפנים בליסבון, מה שכרגע גם ככה לא אפשרי, מרגע קבלת הת"ז עד קבלת התור לדרכון יכולה לעבור בכיף שנה וחצי+ וגם אז סביר להניח שידחו אותך רחוק יותר. את כל התהליך התחלנו סביב סוף 2016, אז קח בחשבון שמדובר על תהליך לא קצר, אם כי לא דורש ממך הרבה מלבד לשלם כל פעם שמתקדמים שלב. אנשים פה רושמים על לעשות את הכל לבד אבל לא ב
 12. Peanuts.. כסף שיצליח לחסוך ממלצרות או כל סוג אחר של עבודת סטדונט לא מפצה מאומה על הגידול השנתי בעליית מחירי הדירות.
 13. לא אמרתי שרכב זה מותרות, במדינה המצ'וקמקת הזו זה הכרח, אבל מחירי רכבים נעים על סקאלה מאוד רחבה ואפשר למצוא גם ב10-25K ולא ב200K "למי שאין לו ככה סתם". תקביל את זה לאנלוגיה של הדירות, בדיוק כמו שאנשים לא קונים ארמון ב15M ומספקים בדירה ששוויה "רק" 1.5-2M, אז פה זה פתאום הגיוני? לכן רכבים ב130-160K (המחיר הממוצע לג'יפונים בשקל שמציפים את כבישי הארץ) הם מותרות בהתחשב בעובדה שלרוב האנשים אין את הסכומים האלה בצד לשפוך על "מותרויות". שאנשים יחיו לפי היכולות הכלכליות שלהם ולא ע"פ חלומות שקריים, כל כך מסובך? אגב הסכומים האלה (גם במאות אלפים) בניגוד למחירי הדירות, הם לא מספרים אסטרונמים
 14. ברור. גם כמובן שלא התכוונתי פרטנית אליך (מתנצל אם ככה זה השתמע) פשוט המשפט הזה כל כך פשוט ובעל המון הגיון בריא אבל למעשה מעטים במדינה הזו פועלים לפיו (וכך למעשה דופקים את אלו שכן...) הרי כל אדם בר דעת שיקרא, מבין את המשפט הזה בצורה הפשוטה של "אם אין לך, פשוט אל תקנה" שזה לגיטימי והגיוני לחלוטין, ואני מניח שאם תעשה סקר בחברה תגלה שרוב האנשים מסכימים עם הקביעה הזו . אך עם זאת האבסורד הוא שרוב האנשים עדיין קונים דברי מותרות בכסף לא שלהם, ההפך הגמור מהתנהגות כלכלית נבונה.
 15. The epitome of התרבות הכלכלית של הישראלי הממוצע.
×
×
 • Create New...