Jump to content

YoJ

 • הודעות

  113
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Golf MK7

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של YoJ

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

27

מוניטין

 1. YoJ

  מראה בצד שמאל מרעישה

  תלוי כמה אתה טוב בעבודה כזו עם הידיים . הבחור בדיון די מסביר צעד צעד, אז זה רק לעשות כמו תוכי בהתאם לתמונות ולקוות שלא תתקע. אני כן יכול להגיד שאני יודע לטפל טיפולים שוטפים (כולל צלחות ורפידות) ברכב בעצמי ורטרופיט לא זר לי ובהחלט מדובר בתהליך די מסובך. בעיקר בהתחשב בעובדה שבשביל להחליף גלגל פלסטיק מסכן צריך לפרק את כל המנגנון, יחס עלות-תועלות מאוד נמוך. לבינתיים אתה יכול לפרק את הפלסטיק הפנימי (מתוך הרכב) של המראה ולנתק את הכבל, זה לפחות יפסיק את הניסיונות האין סופיים של הגלגל להסתובב וייתן לך שקט.
 2. YoJ

  מראה בצד שמאל מרעישה

  רעש של נקישות בלתי פוסקות? זה אחד הגלגלי פלסטיק שנשבר. מחלה ידועה. אני קניתי את הבורג הנ"ל https://www.ebay.com/itm/173611740423 (לפני הקורונה המשלוח היה שקלים בודדים, לא יודע כמה זה משתלם עכשיו)
 3. Ahh yes, the classic פרסה מהנתיב הימיני. לא מראה נדיר בכבישנו.
 4. הרכבים שבאמת משמשים להסוואה לרוב עומדים בקריטריונים שהעלת, יש אנשים שדואגים לזה. מעבר לכך, הרכבים האלה לרוב לא מסתובבים בגוש דן... לכן הרכב שראה כנראה סתם איזו אנמוליה מוזרה ולא באמת רכב סמוי/הסוואה.
 5. עדכון קל למי שאולי בעתיד יתקל בתר'ד הזה ויהיה אבוד כמוני. נבדק עם מולטימטר וכבל מס' 1 (השחור) הוא המתח לרוורס.
 6. אתה מערבב פה שני דברים שלא קשורים אחד לשני ובוודאי שלא צריכים לבוא אחד על חשבון השני. האם רוב האנשים פה תתי-אדם שלא יודעים להתייחס לרכוש ולרכבים של אחרים (וגם לשל עצמם שנראים כמו פח זבל מבפנים, שזה עוד יותר מוזר בהתחשב בזה שרכבים פה מהיקרים בעולם) בצורה נאותה? בוודאי, וסביר שזה לא ישתנה כי זו התרבות פה, של חראות. אם כבר, רק יחריף. האם זה נותן לאנשים החרדים לרכושם את הזכות לגנוב משאבים ציבורים ולגזול מאחרים בשביל שהלעיל לא יתקיים? ברור שלא. מי שמפחד על הרכוש שמסתובב בציבור (כדוגמת רכב) שיחנה רחוק ומבודד כמה שניתן, יצפה אותו בפצפצים מבחוץ או ישאיר אותו בבית. אבל שלא יחנה על 2 חניות ויצדיק את זה כי "האוטו יקר". או גרוע מזה, שאנשים אחרים יצדיקו התנהגות כזו.. ואגב, אף אחד פה לא מצדיק המשפט "זה רק פח", זה מי שרוצה שיגיד על הרכוש של עצמו, לא על של אחרים.
 7. איזה משפט מטופש. זה שמישהו קנה מוצר (אפילו לא קורא לזה בשמו "רכב", כי זה פאקינג מוצר בסופו של דבר) בסכום מסויים נותן לו את הזכות לגנוב משאבי ציבור? אגב, איפה עובר הרף מחיר שבו מותר כבר לקחת 2 חניות לטעמך? 🤔 אחד יגיד 1M, מישהו אחר בשבילו זה 100 אלף... הבלטות של החניה לא מבחינות ברכב ב2M או ב6000 שקל, אחת לכל אחד.
 8. היי, אני בעיצומו של שידרוג כולל לכל המערכות ברכב (שדרוג מולטימדיה, AA/CP, אנטנת GPS, מצלמת רוורס וכו', אולי שרשור על זה בעתיד) ואני לקראת סופה של התקנת מצלמת רוורס נשלפת מהסמל האחורי. רוב הכבלים ל-Infotainment חוברו בלי בעיה (הCANBUS טרם), אבל עם הכבל שצריך לחבר לנורת רוורס לקבלת המתח אני קצת תקוע. אני צריך לחבר את הכבל הכחול המסומן למתח של הנורת רוורס. העניין הוא שהנורת רוורס זה האיקס השחור הזה, ז"א שאין שם באמת כבל להתעלק עליו (יש לי מעין תנין T שמותקן על הכבל הכחול) כי היא ניזנת מהתושבת הזו שננעלת בסיבוב (בדומה לנורות דרך מקדימה). אני מניח שזה אחד מהכבלים הממוספרים, רק שאין לי שמץ איזה. מישהו יודע? תודה!
 9. אהבתי איך פסחת על זה באלגנטיות... זה באמת היה כזה חלק? כי החוויה שלי אחרת לגמרי כאשר לפני מספר חודשים ניתקתי אותם כדי להחליף את הפלגים עצמם, הרגשתי שהייתי צריך לרתום את the power of a thousand suns כדי לשלוף אותם החוצה, באמת שהייתי בטוח שמכמות המאמץ אני עוד רגע מאבד שליטה על הסוגרים.😅 עריכה: רק עכשיו ראיתי את הכלי היעודי, כנראה באמת משתלם.
 10. YoJ

  אורות דרך - Led

  עכשיו כבר מרגיש לי הגזמה. במהלך הסטס האחרון פסלו אותי על נורת לוחית זיהוי שרופה. כמובן שרצו לדחוף לי אחת במחיר הזוי. נזכרתי שיש לי בתא מטען זרוקות איפשהו כמה מנורות W5W לד מהרכב הקודם. התקנתי, חזרתי לבוחן "הנה, יש אור". לא נראה שהפריע לו יותר מידי שאחד לבן ואחד צהוב והעביר.
 11. זה כי המדינה הזו רקובה מהיסוד שמקדשת פשע ועורמה ולא מסוגלת לאכוף דבר חוץ מכשזה מגיע למסכות בטיילת ב37 מעלות, בשביל זה גם ירימו מסוק לאוויר. עצוב ביותר, אבל לפחות ננצל את האי אכיפה הזו להמשיך לטפל עצמית.
 12. זה כי נכשלת בטסט. לא בודקים בטסט שנתי שמנים ופילטרים
 13. מי יחייב? המכון טסטים? המשטרה? אף אחד לא מחוייב לעשות טיפול שנתי לרכב. כיאה לישראלים תהיה בטוח שיש פה כמות נכבדה של רכבים על הכביש שלא עוברים טיפול כל שנה.
 14. יותר כמו טיפשות וחוצפה, השילוב הכי גרוע בכביש.
 15. YoJ

  השליטה מהמסך -חיסרון גדול

  הא? הוא שאל אותך על X, ענית לו על bhlnkotiurldsfgik. במקלדת יש כפתורים פיזים שקל להתמצאות בה תוך שימוש קצר (שלא לדבר על זה שיש לך מקשי "אבני בניין" כמו spacebar, Enter, Tab וכו' שעוזרים למוח למפות את השטח). בנוסף יש לך 10 אצבעות לתפעל אותה ואתה יושב במצב סטטי לחלוטין. אלא אם כן דיברת על מקלדת וירטואלית בטלפון או משהו וגם שם לרוב יש לך יותר מאצבע אחת לתפעל את העניין ולהוציא מקרים חריגים, רובנו לרוב סטטיים בישיבה על האסלה. מנגד ברכב יש לך מסך חלק בלי שום אינדיקטורים להתמצאות עליו, שרחוק ממך בהרבה מאשר טלפון או מקלדת מה שהופך את הדיוק לקריטי יותר, לרוב בין 1 ל-3 אצבעות לתפעל את הסיפור וכל זה תוך כדי שאתה נוסע 90 קמ"ש~ כשברקע מאות גורמים נוספים שצריך להתחשב בהם, ואתה טוען שכל זה הרבה יותר נוח מאשר לתפוס בגלגלת ולעשות לה חצי קליק לצד ימין?🤔
×
×
 • תוכן חדש...