Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, outnex כתב:

פיי גם הפיקסל נמכר אצלם.
בין הפיקסל לנורד, מה הייתם לוקחים?

כרגע?

קונה 4a.

הנורד גדול מדי לטעמי.

אם כבר טלפון בגודל הזה, הייתי מוציא פחות וקונה שיאומי...

אני פשוט לא יכולתי לחכות ומצאתי דיל טוב על ה-3a.

אבל הדרישות שלי מסלולרי הן די פשוטות. שיהיה בגודל מתאים ובעיקר תקשורת בסיסית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, outnex כתב:

פיי גם הפיקסל נמכר אצלם.
בין הפיקסל לנורד, מה הייתם לוקחים?

רגע, מי בארץ מוכר פיקסל 4a.

המקום היחיד שאני רואה הוא ב-buyamerica, והמחיר שם גבוה ב-1000 ש״ח מהמחיר הרשמי בארה״ב.

עריכה: אני רואה שנמכר ב-go mobile

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2020 בשעה 11:53, davemustaine87 כתב:

לשלילה- 

המכשיר מרגיש לא אפוי מספיק. אולי מול יצרנים אחרים זה בסדר אבל לא מול הפיקסל. המסך עובד ב-90 הרץ רוב הזמן, אבל במקומות מסויימים הוא חוזר לעבוד ב-60 הרץ, במיוחד בדפדפן שאינו כרום. למה זה קורה? אין לי מושג. 

תמיכה באפליקציות.

לדוגמה אצלי בטלפון שתומך עד 120Hz, יש באפליקציית Game Hub (שקוראים לה אצלם Cortex Games) קטגוריה נפרדת למשחקים תומכי 120Hz

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת זריזה.
מכשיר: IPhone SE
שנת יציאה: מרץ 2016.
מחיר כחדש כשיצא: 400-450$.

הSE הייתה הכרזה מפתיעה של אפל בזמנו. אפל עשו משהו גאוני מבחינתם, לקחו חומרה קיימת (אייפון 6S) והתאימו אותה למארז קיים (אייפון 5). התוצאה בזמנו - רוקטפוקט קטן (זה לא וויברטור למרות שהוא רוטט). המכשיר היה מהיר כשד. הסוללה הייתה מצויינת יחסית. המחיר היה נמוך מאוד יחסית והוא קסם לאותם משתמשים שחיפשו טלפון קטן/רצו לשדרג את ה-5 ולא רצו לשלם הרבה כסף.

הרומן שלי עם הטלפון הזה התחיל ברגל שמאל. קצת אחרי שהוא הוכרז הייתי בארה"ב ורכשתי אותו. המעבר מאנדרואיד (נקסוס 4 מזדקן) לטלפון הזה לא היה חלק ואיבדתי את הסבלנות. מכרתי אותו צ'יק צ'ק והמשכתי הלאה. החלטתי לתת לזה נסיון נוסף ורכשתי מכשיר כמו חדש ביד 2. שוב פעם התייאשתי והחלטתי למכור אותו (צ'יק צ'ק), אבל שוב לא הייתי שלם עם זה וקניתי שוב מכשיר חדש ביד 2 (כן קצת לא החלטי אני יודע, אבל לא הפסדתי כסף מכל הקניות מכירות האלה אז ניחה).
הפעם השלישית הייתה באוגוסט 16, אז המכשיר איתי קצת יותר מ4 שנים.

מבחינת ביצועים. בזמנו היה מדובר במטוס, ולי היה מדובר בדי והותר, מה גם שאני לא משתמש כבד ובסך הכל מחפש סמארטפון לדברים שפוטים כמו וואטסאפ/וויז/קצת מצלמה/ שלל אפליקציות שירותיות כאלה וכאלה. מה שכן המכשיר לחלוטין עומד במבחן הזמן. לאחרונה שידרגתי אותו לIOS14 והוא מריץ אותה יפה מאוד.
מבחינת סוללה כחדש היה מדובר במכשיר עם סוללה מעולה בטח ביחס לנפח שלה. בשדירוג תוכנה מסויים אפל פשוט חירבו לי את זמן הסוללה... מבאס מאוד, אבל אלו החיים. לא יודע בדיוק מה קרה שם אבל השינוי היה כל כך ברור שאין ספק שזה בגלל שידרוג התוכנה.
מבחינת מצלמה לא משהו מדהים ולא משהו רע.

בסך הכל אני סופר מרוצה מהטלפון הזה. המחיר לא היה יקר מדי (שילמתי בפעם השלישית 1600 שקלים על מכשיר חדש עם 64GB) בטח לטלפון שהחזיק 4 שנים ועדיין מתפקד מצויין. לראיה עד כמה הוא מוצלח ב2019 אפל חיסלו את המלאי של הSE ומכרו ב250$ גרסאות 128GB והן נחטפו בתוך זמן קצר שזה די מדהים.
מבחינת תקלות - לפני שנה/שנתיים לא זוכר כבר הייתי בניויורק והחלפתי סוללה לחדשה אצל אפל כדי לרענן את המכשיר.

השנה יצא הSE2. האמת שכמעט קניתי אותו לפני חודש אבל אז התחילו לצוץ שמועות על האייפון 12 שיצא בחודש הבא. מהמשמועות אפשר לומר במידה די גובהה של וודאות שהאייפון 12 יכלול גירסה עם מסך 5.4 אינצ' ללא שוליים, מה שיביא את גודל המכשיר להיות משהו בין האייפון SE (להזכירכם גוף של אייפון 5) לבין האייפון 8, וזה מבחינתי חדשות גדולות כי לי זה נישמע כמו מכשיר עם מימדים כמעט מושלמים! (מושלמים זה אם היו עושים אייפון 5 עם מסך ללא שוליים)ת אז זה כנראה יהיה הטלפון הבא שלי והSE יפנה את מקומו, יקבל המון כבוד ויפרוש לפנסיה במגירה.
אני לא רואה טעם למכור אותו למרות שהוא עדיין שווה קצת כסף, פשוט מכשיר מצויין שאני מעדיף לשמור.

לסיכום מכשיר מצויין ומיוחד בעולם של בלוקים איטונג שמילא את תפקידו בהצלחה יתרה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר השני שלי הוא אייפון se גם כן. מכשיר מעולה. 

חומרה של 2015 עם ios 14 ועובד ממש סבבה. 

לגרושים שהוא עלה לי(280 שקל למשומש) לא יודע איזה מכשיר מתקרב אליו בכלל. 

מה שכן, הסוללה באמת איומה. לרוב צריך להקפיד על הסוללה עד שמגיע הבייתה מהעבודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות למכשיר לילדה בת 10?

איזור ה 600-700 ש"ח, אנדרואיד כמה שיותר נקי ורצוי מסך קטן מ 6" (יש עוד כאלה)? 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין. 

עם שיאומי אתה תתקע עם הרבה חרא שאי אפשר להסיר. 

REALME- אני לא מכיר

סמסונג- לא מכשירים קטנים, הורדת האפילקציות סבירה יותר משיאומי אבל רחוקה ליהות מושלמת ואין פחות מ- 6.4 אינץ. 

חפש גוגל פיקסל או וואןפלוס ביד 2, או תעלה את התקציב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SurfHigh כתב:

המלצות למכשיר לילדה בת 10?

איזור ה 600-700 ש"ח, אנדרואיד כמה שיותר נקי ורצוי מסך קטן מ 6" (יש עוד כאלה)? 

האם עוד ניתן להשיג נוקיה? הניסיון שלי עם נוקיה 8 בן שנתיים טוב מאד, מדובר במכשיר לא גדול עם אנדרואיד טהור.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הזבל" ששיאומי תקעו במכשיר ממש לא מפריע לי. (למה זה אמור לעניין ילדה בת 10)?

כבר סוגר כמעט שנה עם ה- Redmi note 8 Pro ואני מאוד מרוצה.

או אחד מהטלפונים בלינק שצרפתי.  אין לי מושג בקשר לתקציב או זמינותם בארץ.

https://www.android.com/one/

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה או לחפש נוקיה חדש יחסית וקטן יחסית (דגמי 5.3 או 7.2 וכאלה) או להתפשר על כמה נקי האנדרואיד ולקחת שיאומי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...