Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

תשווה ב-gsmarena.

לפי אותו אתר הייתי מוותר על ה-80 כיוון שמרבית הנתונים דומים ל-71, אבל הוא כמעט שנה יותר ישן, ואני חושש מתקלות מיכאניות במצלמה הקופצת.

"הוא כמעט שנה יותר ישן" - הכוונה ל- 71? אצלו יש חשש מתקלה במצלמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-80 יצא לשוק באפריל 2019. ה-71 בינואר 2020, יחד עם ה-S10E והנוט 10 לייט ועוד כמה דגמים. כיון שהוא יותר חדש הוא גם יזכה לתמיכה ועדכונים לתקופה יותר ממושכת.

לגבי המצלמה הקופצת - אין לי ניסיון אישי. מכל מקום, זה נראה כגימיק אבל לא הייתי סומך שישאר שמיש לזמן רב, במיוחד במכשיר שיסבול כמו טלפון של קצינה צעירה שהשד יודע כמה מכות יחטוף.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצינות מחטיפות מכות?

אין שום בעיה לבדוק אמינות של רכיב שכבר קיים שנה בשוק, מחפשים בגוגל.

ואפשר לבדוק אצל ג'רי:

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת המוצא שלי היא שבצבא יש למכשירים חיים די קשים. אז לא התילסתי לעמידות המכשיר וגם לא למגרכות ההענה עליו, אבל רכיב מורכב כמו המצלמה הקופצת, עם מנגנון עדין, וזו נקודת תורפה. במקרה זה גם מדובר בדגם יחסית ישן בלי יתרון מהותי על פני מכשיר יותר חדיש וזול.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה בעיני רוחך מרכבות מסתערות ברמת הגולן. יותר סביר שמדובר במשרד.

כנס את נקודת המוצא שלך לעובדות לפניך, לא לדמיון.

כמו שהחלטת שמנגנון המצלמה הקופצת הוא "עדין". תבדוק. הוא לא עדין.

לגבי איזה מכשיר לקנות, בלי תקציב ומה היא עושה איתו, כל תשובה זוכה, אבל אין סיבה לקנות את ה-A80 אם יש A71 (אלא אם דווקא הפיצ'ר של המצלמה הוא החשוב...).

אבל כן, לא הייתי מוציא יותר מ-1,500 ש"ח על מכשיר סלולרי. כל היתרונות של מכשירים יותר יקרים הם ממש בשוליים (אלא אם אתה ממש צריך פיצ'ר כזה או אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou, אכן לא מדובר במרכבות הדוהרות על עבר השקיעה בגולן 😊, אבל גם לא במשרד. 

מדובר בעבודת שטח מאד אינטנסיבית, הכוללת לבישת אפוד, קסדה, נשק ושאר צעצועים. רק אוסיף ואומר שיש רק עוד אחת כמוה בכל צה"ל ובזאת ניסתפק.

בכל אופן - בפעילות שהיא מבצעת הנייד כלל לא נמצא עליה או באפוד, אלא נעול בחדר שמור.

חוץ מזה, גם אם לא מדובר במיקרה ספציפי כפי שתיארתי, למה יש לך נקודת מוצא ש- אישה+מודיעין= אוטומטית מבחינתך היא יושבת במשרד?
הצבא מאד הישתנה והוא עדיין עמוק בתהליך. 

אני מסכים איתך שאין סיבה לרכוש לה את ה- 80 אם יש את ה- 71 ואכן המצלמה לא הכי חשובה לה.
כמו כן אנחנו באותו הראש שאין מה להוציא יותר מ- 1500: אכן היתרונות של מכשירי הפרימיום כמעט ולא מגיעים לידי מיצוי אצל המשתמש הרגיל, ניקרא לו כך.

אני אעביר לה את המידע המעולה שאספתי כאן בזכותכם וניראה מה יוחלט.
תודה ולילה טוב, אין כמוכם.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
עריכה: דווקא כן ציינתי את התקציב בשרשור
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ירחמיאל כתב:

מדובר בעבודת שטח מאד אינטנסיבית, הכוללת לבישת אפוד, קסדה, נשק ושאר צעצועים. רק אוסיף ואומר שיש רק עוד אחת כמוה בכל צה"ל ובזאת ניסתפק.

אוקי. מעולה. אז מגן מאסיבי, כולל הגנה על המסך, מומלץ

חוץ מזה, גם אם לא מדובר במיקרה ספציפי כפי שתיארתי, למה יש לך נקודת מוצא ש- אישה+מודיעין= אוטומטית מבחינתך היא יושבת במשרד?

הצבא מאד הישתנה והוא עדיין עמוק בתהליך.

בתור מי שעשה מילואים עם בנות אב"כ והיה במערכת יחסים עם צלפית, אני יודע טוב מאוד מה בנות עושות בצבא, אבל...זה עדיין מיעוט.

אני מסכים איתך שאין סיבה לרכוש לה את ה- 80 אם יש את ה- 71 ואכן המצלמה לא הכי חשובה לה.

כמו כן אנחנו באותו הראש שאין מה להוציא יותר מ- 1500: אכן היתרונות של מכשירי הפרימיום כמעט ולא מגיעים לידי מיצוי אצל המשתמש הרגיל, ניקרא לו כך.

סבבה איכות המצלמה זו בד"כ אחת התכונות שעולה יותר (להוציא שני מכשירים, אייפון SE ו-Google Pixel, אבל זה קשור לתוכנה שלהם, לא לחומרה).

אם ככה, ואם חייבת סמסונג, אז A71.

נ.ב. לא נראה שיש הבדל במחיר, אבל בכל מקרה, לא לשלם יותר על גירסת ה-8GB. זה לגמרי לא נחוץ.

נ.ב.נ. רק שים לב, ה-A71 ה-רבה יותר גדול מה-S7. זה הבדל של 2 ס"מ בגובה, ובגלל שכל הטלפון זה מסך (כלומר, המסך גבוה יותר באיזה 3 ס"מ,לפחות), אי אפשר לתפעל אותו עם יד אחת (אלא אם למערכת ההפעלה של סמסונג יש מצב בו המסך מוקטן לטובת צד אחד).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. בשביל לקבל מסך קטן יותר (ועדיף מבחינת חדות), צריך לעלות במחיר לגלקסי s10. זה דגם של 2019, הוא יקבל עדכון אחד פחות מה-A71, אבל המסך עדיף (כנראה באופן מובחן) ויש לו אטימה למים ואבק.

ל-A71 יתרון מבחינת חיי סוללה ומהירות טעינה.

בשבילי גודל מסך זה הדבר הראשון שאני מחליט לפיו, אבל זה אישי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, העברתי המידע לאמא של הגברת, שמסתבר יוצאת לאילת בשבוע הבא!
האם יש טעם בכלל לבדוק מחירים כאן במרכז, או שאין סיכוי למצוא משהו זול יותר מאשר באילת? היא תרכוש רק מכשיר עם אחריות יבואן, באריזה סגורה מקורית.
אגב אילת - יש מקומות מומלצים שם לרכישה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא זול מאילת.

זה ממש לא משנה ממי קונים, את האחריות אתה מקבל מהיבואן.

אישית, לא הייתי משלם הרבה אקסטרא על "יבואן רשמי".

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשירי סמסונג החדשים, תלוי בכך עד כמה חשובה הפונקציה של הקלטת השיחות.
אם מאוד חשובה הפונקציה הזאת, כדאי לקנות רק מיבואן הרשמי מכשיר עם מקליט שיחות מובנה בחייגן.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, falou כתב:

לא תמצא זול מאילת.

זה ממש לא משנה ממי קונים, את האחריות אתה מקבל מהיבואן.

אישית, לא הייתי משלם הרבה אקסטרא על "יבואן רשמי".

ממה שאני יודע, אחריות על מוצר שנרכש באילת ניתן לממש רק באילת, אבל אולי זה השתנה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, ירחמיאל כתב:

טוב, העברתי המידע לאמא של הגברת, שמסתבר יוצאת לאילת בשבוע הבא!
האם יש טעם בכלל לבדוק מחירים כאן במרכז, או שאין סיכוי למצוא משהו זול יותר מאשר באילת? היא תרכוש רק מכשיר עם אחריות יבואן, באריזה סגורה מקורית.
אגב אילת - יש מקומות מומלצים שם לרכישה?

אין טעם, ההפרשים מספיק משמעותיים.

אישית KSP נפטון רימונים (שהוחלף בתרשיש בו לא הייתי עדיין) או KSP לגונה.

את סניף התיירות לא ניסיתי ואת הטיילת אני לא אוהב.

לפני 7 דקות, Talgaz כתב:

ממה שאני יודע, אחריות על מוצר שנרכש באילת ניתן לממש רק באילת, אבל אולי זה השתנה.

מה? לא*

*אלא אם כן קנית יבוא מקביל שנותן האחריות היא החנות, והחנות אינה רשת

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט את ה-A51 קניתי בבסט מובייל במול הים, וגם זוג אזניות אלחוטיות שהיו במחיר מצויין. את הדייסון קניתי באיזה רשת מקומית שאיני זוכר את שמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...