Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש את ה mi 10 lite , כרגע הוא חסר במלאי מגו מובייל אבל יש במחיר דומה משופרסל אונליין, יש סיבה למה לא לרכוש מהם ?

לצורך העניין מכירים עוד חנויות אמינות ?

עריכה אחרונה על ידי Tvr_speed_12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KSP אייבורי המילטון (היבואנים של שיאומי)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, m3x7r3m3 כתב:

KSP אייבורי המילטון (היבואנים של שיאומי)

KSP ואייבורי יקרים יותר ב 300-400 ש"ח מאחרים (תלוי בדגם 64GB או 128GB)

ELINE טובים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם KSP עולים יותר כנראה יש סיבה, יבואן מקביל אולי, מכשיר שלא מיועד לאירופה, מטען מהיר או שילוב של הדברים.

לא מכיר את ELINE.

Mi Note 10 Lite? שים לב שזה מטען 30W, רק המטען שווה פה איזה 200 שקל קל (המטען שלי עולה איזה 150 והוא "רק" 24W)

בהייטקזון מוכרים ב-1600 שקל את ה-128GB

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.10.2020 בשעה 16:47, m3x7r3m3 כתב:

אם KSP עולים יותר כנראה יש סיבה, יבואן מקביל אולי, מכשיר שלא מיועד לאירופה, מטען מהיר או שילוב של הדברים.

לא מכיר את ELINE.

Mi Note 10 Lite? שים לב שזה מטען 30W, רק המטען שווה פה איזה 200 שקל קל (המטען שלי עולה איזה 150 והוא "רק" 24W)

בהייטקזון מוכרים ב-1600 שקל את ה-128GB

טוב, שכנעת אותי, הזמנתי מ KSP.

תודה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הולך לרכוש סמארטפון לילדה.

יש רדמי 9 , 64 ג'יגה, 4 ג'יגה ראם ב 569 ש"ח

או

רדמי נוט 9, 64 ג'יגה, 3 ג'יגה ראם ב 579 ש"ח.

מה עדיף? 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין את הרדמי נוט 9 עם 4 ג'יגה ראם?

כמה עולה הרדמי נוט 9S?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה קצת קשה, ה-Note טוב יותר בכמה פרמטרים (מעבד, מצלמות, גימור, מסך)

מצד שני 3GB זה לא הרבה.

בסופו של דבר לדעתי ה-Note מנצח בנקודות

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שכתבתי, יש לי את האוזניות הללו, בעקבות חשק שקבלתי מהשרשור הזה:

https://www.scarbir.com/tws/soundpeats-truedot-review

והן עדיין עובדות סבבה. נשמעות טוב במוסיקה, טובות מספיק לניהול שיחה בסביבה לא רועשת. העניין היחיד איתן הוא טיפה latency מורגש, אבל אני לא משתמש בהם לצפייה בסרטים/משחקים.

אבל אז קפצה לי הזדמנות לקנות את אלו, עם קופון, מה שהוריד את המחיר שלהן לכיוון ה-170 ש"ח, עם משלוחה.

https://www.joom.com/en/products/5f463632448d300106422145

בדקתי עם הקשר שלי ב-Joom שהמוכר בסדר, והזמנתי. לקח שלושה שבועות, והגיעו.

אלו כבר אוזניות עם סינון רעשי מיקרופון לשיחות (עוד לא בדקתי איך עובד), מפסיקות לנגן כשמוציאים מהאוזן (שולי), עובדות בבודדת גם הימנית וגם השמאלית (שולי), ועם אפליקצית EQ, וטעינת Type C. גם הטעינה מחזיקה שש שעות, לעומת שלוש (לא שזה משנה לי כרגע, שאין טיסות גם ככה...).

טוף. מהרגע הראשון מדובר כאן בקפיצה באיכות, מהקופסא/אריזה ועד לפלסטיק ממנו עשוי הכל. גם ה-latency הקל של ה-SoundPeats לא קיים.

אבל הקפיצה הגדולה היא ברמת הסאונד. רמת הפירוט כבר שמה את האוזניות האלו ברמה של HiFi. אם ה-SoundPeats בנויות לסאונד נוח ונעים (שזה סבבה לגמרי), אלו כבר נותנות לך את הפירוט בפרצוף (או בתוך הראש). זה טוב, כשההקלטה טובה. באוזניות, בייחוד כאלו שיושבות בתוך האוזן, זה יכול לעייף לאורך זמן. ככה לפחות חששתי.

אבל בסופן של כמה האזנות מרוכזות, זה לא קורה.

בשבילי זו הוכחה שהסאונד בסופו של דבר מאוזן היטב. לפעמים אני נותן בוסט לבאס, היכן שמתאים, כדי לאזן לכיוון "חם" יותר את הצליל, תלוי בהקלטה/ז'אנר/ווליום ההאזנה. בנוסף, כושר ההפרדה מאוד גבוה, מה שאומר שכשיש הקלטה עם הרבה רבדים (כלים שמנגנים ביחד בווליום גבוה וכו'), שומעים כל אחד נפרד היטב, גם כשהעוצמה עולה. העדר הפרדה זו גם תכונה שמובילה בסופו של דבר לעייפות בהקשבה (המוח מנסה להפריד את הצלילים). אני חושד שהאוזניות הן גם טיפה מדגישות ביתר את המיד, מה שמדגיש את הפירוט... אבל זה בסדר. עם ה-EQ המפורט לפי תדרים עוד לא שחקתי.

[במאמר מוסגר, לפעמים נוטים לבלבל הדגשה של התדרים הגבוהים (טרבל) כתוספת פירוט. לא בזה מדובר. כשהפירוט גבוה שומעים היטב כל רובד, גם כשהעוצמה עולה ויש הרבה כלים/צלילים בו"ז. אחד הטריקים של מוכרי היי פיי, זה להשמיע הקלטות מאוד מפורטות (עם המיקרופון צמוד לכלי), אבל עם כלי אחד או זמר + כלי מנגן. המאזין נוטה להתרשם מחריקות המיתר הברורות, אבל ת'כלס זו חכמה קטנה.

כאן גם המקום לציין שהאטימה של אוזניות מהסוג הזה היא קריטית לאיזון ואיכות הבאס. איך האוזניה יושבת באוזן משפיע על התדרים הנמוכים. מאוד]

אז אוזניות, בטח כאלו שנכנסות לתוך האוזן, הן עדיין לא הדרך המועדפת שלי לצרוך מוסיקה. אני מעדיף רמקולים על מוסיקה שמנגנת בקטן אצלי בראש. לא יעזור, באס זה משהו שמרגישים, לא בדיוק שומעים. אין את זה באוזניות זעירות. לכלים וקולות אין נפח. זו חוויה אחרת, בשבילי פחות טובה מרמקולים בהרבה (וגם פחות טובה מאוזניות on ear).

ובכל זאת, רמת הפירוט וההפרדה של האוזניות האלו, בשביל המחיר שלהן ובהתחשב בזה שהן עושות עוד כמה דברים מלבד לנגן מוסיקה, לא תאמן. אלו כבר אוזניות שאני אקשיב איתן ממש למוסיקה יותר מורכבת, כשאי אפשר להפעיל רמקולים, לא רק כדי להעביר זמן כשאין משהו אחר לעשות.

אז השרשור הזה הביא אותי לקנות את ה-SoundPeats והן אחלה לכל שימוש כללי, והיום יש אותן ב-$25 בלבד, והן פשוט עובדות. ה-Fiil הן כבר אוזניות להאזנה של מוסיקה ממש, בשבילי. 

ולא, אין ממש סיבה להוציא 400+ ש"ח על אוזניות TWS ממותגים מוכרים יותר (בטח שלא 800+). גם הבדיקות הטכניות המדוייקות כבר הראו, אין להם יתרון.

עכשיו אני הולך להאזין ל-Lost Cause של Beck שנשמעת יפהפה (שיר מתאים לאוזניות, מלא נגיעות סאונד עדינות).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביקורת של Rtings על T1X של אותה חברה (לא יודע מה ההבדל ל-XS)

הם דווקא מדדו Latency לא נמוך

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא אותן אוזניות.

אני בסה"כ שמתי סרטון בטיוב, לא מדדתי. אני אחבר אותן אח"כ לטלוויזיה ואבדוק גם שם.

בכל מקרה, יש להן מצב low latency בנוסף.

Rtings אתר מצויין. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקופון קבלתי אישית.

בקרוב יהיה שת"פ עם Joom, אבל שייגמר הסגר...

אני לא רץ לשומקום, בטח לא בחום הזה. התאמה זה ממש תלוי בכל אחד והאוזן שלו. אצלי הן יושבות מצוין, ויש 4 גדלי אטמים לבחור, ועוד 3 "כנפיים" שמתלבשות בתוך התנוך. אלו שהגיעו עם האזניות קטנות לי, אבל האזניות יושבות בסדר גמור גם ככה. מאוחר יותר אני אבדוק אותן עם כאלו שמתאימות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...