Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

היי היי, 
מחזירה את הדיון לסמארטפונים ובעיקר לכיוון הסמסונג, מחפשת בעלי ניסיון עם S20. 
השלמתי חודשיים אחורה, לא ראיתי שהנושא עלה. 

אני מחפשת טלפון חדש, הדרישות שלי הן אנדרואיד, בגודל סביר (S20 זה הגבול העליון מבחינת מיימדים), עם מסך איכותי, סוללה שתחזיק לי מהבוקר עד הלילה בלי לחפש אינפוזיה באמצע ומצלמה מספקת. 
בעשור האחרון עברו אצלי 4 סמסונגים מסדרת S ואייפון 8 אחד (שלא נדע עוד אפל), כרגע חזרתי לS7 הקשיש שלי ובודקת אופציות עדכניות יותר.
הפיינליסטים: 
S20 - יתרונות ידועים, אבל יצא לי לקרוא שלדגמים עם מעבד אקסינוס יש בעיות התחממות חמורות. סמסונג טוענים שיצא עדכון במאי שאמור לסדר את הנושא, אך ברשת יש תלונות גם מחודש ספטמבר. מקווה שיש בעלי S20 שקוראים שורות אלו ויעזרו לי מתוך ניסיון. 
פיקסל 5 - יתרונות אנדראויד נקי, עדכונים שוטפים, מידות מושלמות, סוללה ומצלמה גם טובות מאוד, 5G.
חסרונות - מחיר, יוצא בערך 3200-3300 אחרי משלוח, מסים ועמלות, בעוד שאת הסמסונג ניתן להשיג באילת ב2600 ש"ח עם אחריות של סאני, אין מלאי זמין לצבע ירוק בחודש הקרוב שזה מבאס. אם להתבסס על תמחור של  4a - לא בונה על כך שנראה אותו בGO MOBILE במחיר שפוי יותר.

תודה רבה לכל מי שיכול לעזור לי עם סוגיית ה S20 vs Pixel. 
אבקש מראש לא להציע לי מכשירים גדולים, חבל על האנרגיה [emoji4] 

אולי שווה לך לחכות להשקת הגלקסי 20 FE, שלמיטב ידעתי אמור להיות מושק בארץ עם מעבד הקוואלקום (בגרסת ה 5g).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.10.2020 בשעה 23:01, ALÞћÃ כתב:

גבוה? הוואנפלוס נורד בר-השגה בפחות מ 1,500 שקלים.

https://zuzu.deals/להיט-חזר-להשלח-oneplus-nord-128gb-רק-ב432-26-₪1463-עם-משלוח-וב/

אכן סנאפדראגון 765G מהדוגמאות הראשונות של שילוב מודם 5G בצ'יפסט ביניים (אפילו ביניים גבוה).

לפני 5 שעות, ALÞћÃ כתב:

תמצאי מכר/ה שיוכלו להביא איתם unlocked s20 מארה"ב. ערכת שבבים של קוואלקום (סנאפדרגון) ולא הזוועה של סמסונג. האקסינוס גם מתחמם וגם שותה סוללה - הוא לא יחזיק מהבוקר עד הלילה בשום מצב.

צריך תת דגם שמתאים לתדרים הישראליים

אני דיי בטוח שלמשל גרסת ה-Verizon לא תתאים, AT&T אולי.

ואם תקנה את גירסת ה-F (שמתאימה בטוח) אז בכל מקרה תקבל את האקסינוס.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת.

חוויית השימוש שתתקבל מהוואנפלוס עם כל ה mid-grade hardware שלו תהיה חלקה מהרבה מכשירי דגל (בעיקר אלו של סמסונג והשיקוצים הסיניים של שיומי שעושים שימוש בערכות השבבים העדכניות ביותר). אפילו ה OnePlus 5T שעדיין ברשותי מתפקד טוב מהנוט 20 אולטרה שהיה אצלי שבועיים ונזרק ללוחות בהפסד מזערי - שילוב מנצח של חוסר יכולת של אנשים להגיע לאילת והאהדה חסרת הפרופורציות לסמסונג בישראל.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד נקי זה בהחלט יתרון גדול.

זה היה אחד השיקולים לקנות את ה-Razer Phone2 שלי, אנדרואיד כמעט נקי עם חומרת High-End.

אצל סמסונג לדוגמה S10 עם אנדרואיד 9 שיש לי ביד כרגע של העבודה, מכיל בערך 330 אפליקציות ושירותים, וזה כשהוא "חדש מהקופסה".

כל הדברים האלה רצים, מבזבזים סוללה, שטח איחסון, וגם RAM ו-CPU

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד היום לא מצליח להבין מה כל כך חשוב באנדרואיד "נקי". אני לא יודע איך זה בסמסונג (שיש להם את כל הכוונות לייצר סביבה אלטרנטיבית משלהם, משל היו אפל), אבל בשיואמי לא מצאתי במערכת ההפעלה שלהם שום חיסרון לעומת האנדרואיד "הנקי" שהיה לי ב-A2 ושיש לי עכשיו. להפך, ניהול הסוללה והאפליקציות שהיה לי ב-MIUI לפני כמה שנים היה יותר אפקטיבי (למשל, האנדרואיד "הנקי" עד עכשיו לא מצליח להעיף את האפליקציה של FB מהזיכרון עם סגירתה, מה ש-MIUI עשתה כבר לפני כמה שנים), אם כי אנדרואיד 11 מתקרבת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב באנדרואיד נקי? זה לא חשוב, זה Nice to have, זו נקודת יתרון, לא נוק אאוט.

מה טוב בזה? כתבתי:

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אצל סמסונג לדוגמה S10 עם אנדרואיד 9 שיש לי ביד כרגע של העבודה, מכיל בערך 330 אפליקציות ושירותים, וזה כשהוא "חדש מהקופסה".

כל הדברים האלה רצים, מבזבזים סוללה, שטח איחסון, וגם RAM ו-CPU

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדייק, מהניסיון שלי עם MIUI, בניגוד גמור גם למה שכולם העתיקו שכולם אומרים... אני חושב שהיא היתה יותר טובה מאנדרואיד נקי, בזכות פיצ'רים שהיו לה, בייחוד כאלו שניהלו מתי וכמה אפליקציות ירוצו. היה לה split screen וגם מוד פעולה ביד אחת (מה שפותר חלק מהקושי עם מסכים גדולים), ועוד.

מה שלא היה, זה מגירת אפליקציות, אבל זה יותר עניין של הרגל מאשר פיצ'ר שחסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אינדיבידואלי, כמו שכתבתי פעם על סמסונג שהוא כמו הטויוטה של הטלפונים, הם ינסו לייצר מכשיר (עם מ"ה) שתתן מענה ל-95% מהאוכלוסיה, זה אומר הרבה פיצ'רים שכל אחד מהם נותן מענה לאחוז כזה או אחר של אנשים.

אני לא אחד מה-95% האלה, וכנראה גם ALÞћÃ לא.

אבל בוודאות יש מחיר לזה שהטלפון מלא מראש בכל הפיצ'רים הללו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג רוצים להיות אפל. מבחינתם אנדרואיד זה כלי התחלתי. הם כבר פתחו מערכת הפעלה משלהם (כמו שיש להם מעבדים משלהם), אבל אז גוגל קנו את מוטורולה, כדי לאיים על סמסונג שאם הם ימשיכו ככה, גוגל תתחיל לייצר טלפונים תחרותיים בכמות. סמסונג התקפלו, וגוגל מכרו את מוטורולה.

עדיין סמסונג רוצה לספק סביבה טכנולוגית כוללת. בשביל זה, בין היתר, הם קנו את קונצרן Harman. בעיקר בגלל החטיבה שמתעסקת באינטגרציה של מערכות חכמות לכלי רכב.

נדמה לי, ואולי אני טועה פה, שגוגל דווקא הצליחו יותר מדי עם הפיקסלים האחרונים. מכשירים בגודל שימושי, קלים, פשוטים לתפעול...

לחברה לי יש אייפון 11 פרו. רק מלהרים אותו כל פעם בא לי לחזור לפיקסל. ומה היא עושה איתו?! אותם דברים שאני עושה עם הפיקסל. היא בכלל לא חיה באקוסיסטם של אפל, הכל אצלה בגוגל.

נדמה לי שמשתשים יתחילו לעשות אחורה פנה מטלפונים כבדים ויקרים, עם פיצ'רים שאף אחד לא עושה בהם שימוש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סמטוחה מהמטבוחה.

סמסונג רוצים להתחרות באפל ולהרים "אקוסיסטם" משלהם, לגמרי.

לצורך כך הם ייצרו גם טלפונים שהם ספינת דגל גדולים עם פיצ'רים שרוב הסיכויים שלא תשתמש בהם, אבל גם טלפוני ביניים שייתנו VFM גבוה, וחלקם לפחות כנראה יבואו באריזה קטנה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

מה שלא היה, זה מגירת אפליקציות, אבל זה יותר עניין של הרגל מאשר פיצ'ר שחסר.

זה דווקא היה אחד הדברים שמאוד היו חסרים לי. (אני לא אוהב שהכל מגובב וזרוק על גבי מס' מסכים).

בעדכונים האחרונים שיאומי החזירו את האופציה הזו , ובכל מקרה יכולתי לקבל אותה ע"י התקנת Launcher של Pocophone. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה MIUI 12 הוא הדבר הכי מבחיל והכי קרוב לחוויית אנדרואיד של 2013. אפילו סמסונג עם ה OneUI שלהם עקפו אותו בסיבוב. בחייאת, רק בשואהמי יש פרסומות בתוך העבליקציות שלהם (פתיר באמצעות ADB/ROOT).

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן. תתי תפריטים בתוך תתי תפריטים, פשוט בלאגן שלם. 

בנאדם טכנולוגי יכול להסתדר עם זה, ואולי זה אפילו יהיה לו יותר טוב, אבל בנאדם שאינו טכנולוגי אלא סתם משתמש פשוט, יכול להתקע ללא יכולת להתסדר, עם דברים מפגרים כמו אי הצגת שמות אנשי קשר, או אינטרנט סלולרי שלא עובד, בגלל שהילד שלו לחץ משהו בטעות. 

כול זה מנסיון אמיתי של אנשים מהעבודה שלי, שבאים אליי עם מכשירי שיאומי על בסיס די קבוע על מנת לפתור להם בעיות מהסוג הזה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 שעות, falou כתב:

מה שלא היה, זה מגירת אפליקציות, אבל זה יותר עניין של הרגל מאשר פיצ'ר שחסר

זה פתיר עם לאונצ'ר אחר (ממליץ על nova launcher) ובכל מקרה קיים ב miui 12.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, ALÞћÃ כתב:

ה MIUI 12 הוא הדבר הכי מבחיל והכי קרוב לחוויית אנדרואיד של 2013. 

מבחיל כמו לדרוך על חרא או כמו לאכול אותו? או שללאכול חרא יש לך מילה יותר קיצונית?!

ובשנת 2013, התבחלת הרבה עם הסלולרי?

לגבי פרסומות - אצלי לא היו, וממה שבדקתי, פשוט מסירים אותם בתפריטים.

זה שאנשים לא מסתדרים עם תפריטים וממשקים, זה לרב ענין של הרגל. מין הסתם, כשלממשק יש יותר יכולות, יש לו גם יותר מורכבות. אבל, שוב, לפחות בשיומי יכולתי למנוע מאפליקציות לאכול לי את הסוללה, באופן אבסולוטי. אמרתי למערכת ההפעלה להעיף את האפליקציה בסגירה, היא עפה. באנדרואיד אתה יכול להגדיר לאינסטה שלא תעבוד ברקע... והיא בכל זאת עובדת.

עכשיו, באנדרואיד 11 יש ניהול סוללה חכם, אבל החכמה הזו נסתרת מהמשתמש, ככה שאין לי מושג איך זה עובד

וכמובן, בסופו של דבר, מגדירים משהו, וזהו. 

זה לא משהו שצריך לחזור עליו.

אולי זה הדור שלי, שעשה את המעבר מ-DOS לממשקים גרפיים, שיודע להסתדר יותר טוב כל פעם שיש איזושהי בעיה, כי פשוט יש לנו את המיומנות הבסיסית של ללמוד ממשק. מעולם לא היתה לי בעיה גדולה מדי לעבור מאפל לאנדרואיד כזה ומשם לאנדרואיד אחר. יש קצת עקומת למידה. זהו. שם זה יותר נוח, פה האחר יותר נגיש...שומדבר שהוא שמיים וארץ.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...