Jump to content

dorgo

 • פרסום הודעות

  34
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות dorgo

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ריבוי דעות וידע זה דבר מבורך. אין ספק
 2. אני מחזיק כיום 240 ואני יודע את העלויות.. תודה שהטלת ספק לגבי מחיר הרכישה, אני מניח שזה בסביבות ה160, למצוא 135 במחיר כזה מאוד קשה ולצערנו רובן שופרו ותתפלא לגלות שגם הרבה לא מטופלות כמו שהיית מצפה. לא דיברתי על האמינות, דיברתי על טיפולים ועלויות שבשוטף - יקרים יותר מלטפל בקופרה (דלק, צמיגים, ברקסים, חלפים..) ההוצאה של הקניה זה באמת החלק הזול, החלפה של טורבו אחרי 100K (לפי פורומים בחו"ל גם כן?) זה לא ניראה לי זול..
 3. קיבל עצה על קופרה וסבבה לגמרי, להציע 135, 235.. עלויות אחזקה וטיפול ל135 מזדקנת (ואני לא מדבר על איזו שבורה יד 4 עם מעל 100K) לא קרובות להוצאות אחזקה קופרה או 220 משום אספקט.
 4. אם כ"כ נפגעת יכולת להגיד.. אני אגיד את זה שוב, במוו גם בסדרות הנמוכות עם מנועים צנועים מהנות לנהיגה - במיוחד ביחס למתחרות שלהן. להגיב בשרשור ייעוץ לרכישת רכב ולקטול רכב מסויים על סמך כ"ס ונתונים מהנייר מבלי שנהגת, החזקת כזה.. זה לא רציני. כמו בשרשור כאן עכשיו, הבחור מבקש עצה על רכבים בתקציב מסויים, הדגמים שמוזכרים פה? לא רלוונטיים בכלל לתקציב (בשום צורה שהיא).
 5. חידשת לי, הזמנתי גם את הרכיב, חשבתי שהאפליקציה חינם.. התמימות.. בכל מקרה, יש דרך נוספת שעבדתי איתה כבר: Esys. טיפה יותר מסובך, צריך למצוא גרסא חינמית או לרכוש, ללמוד ולעבוד בזהירות.
 6. בנוגע לבמוו, שים לב שתלוי שנתון, לבמוו יש שני מנועים של 2 ליטר. אני יודע שסדרה 2 הגיעה עם N20 אבל לא בטוח שהיא הגיעה גם עם B48 (משנת 2016).
 7. היה לי במשך כמעט 5 שנים (ויש לנו גם במשפחה) מספר רכבים עם N13, הייתה גם סדרה 3 למשך 3 וקצת שנים. אין מחלות/תקלות מיוחדות, רק שים לב שאטם השסתומים עשוי מפלסטיק ועם הזמן מאבד מהתכונות שלו ומצריך החלפה אם יש נזילות (זה מתחיל בהזעה שניתן למשוך אבל מתישהו שמן יתחיל לנזול).
 8. חברים, ניראה לי שאתם מתבלבלים בין רמות הגימור והשמות המבלבלים. משנה מסויימת החליפו את השם של רמת הגימור "ביזנס" עם "ספורט" (או "ספורט ליין") והקפיצים של רמות הגימור האלו זהים ל"לאקשרי". בנוסף, יש רמת גימור Mספורט שמגיעה עם טמבונים, גאנטים ואבזור פנים שונה (ובין היתר גם מתלים יותר נמוכים וקשים). בנוגע למנועים, אני יודע שn20 בעייתי לשיפור, הוא סובל מבעיות נוספות?
 9. שים לב שיש חבילות אבזור ויש תוספות שאפשר להוסיף שהן לא בחבילת אבזור. בנוגע לנפח מנוע וחבילת אבזור, לא. אין קשר. לצורך הדוגמא אתה יכול לקנות 330 עם רמת אבזור בסיסית לחלוטין (מושבים מתכווננים ידנית עם ריפוד בד וכו..).
 10. דווקא יש אפשרויות לשיפורים לBMW (וספציפית לB48), אבל כן, ההיצע בארץ הרבה יותר רחב כשמדובר בקבוצה של פולקסוואגן. שים לב לאבזור ותוספות שהותקנו והוזמנו עם הרכב (מזגן מפוצל, חלון בגג, מערכת מולטימדיה, רמקולים וכו..) בהצלחה!
 11. ה125 (f20) הוא אחלה רכב, מיוחד ולא ככ נפוץ. שים לב שעד 2017 הוא הגיע עם מנוע N20 שיש לו בעיה עם השרשרת טיימינג (רוב התקלות הן במנועים שיוצרו לפני 2015, יש תביעה ייצוגית שמתארגנת בנושא). מבחינת אחזקה, טיפולים במוסך יהיו לדעתי די זהים לקופרה, כדאי שתבדוק מראש עלויות ביטוח וטסט. למצוא את הדגם בלוחות זה לא קל.
 12. נכון אחלה מנוע. התכוונתי קודם לשנים שהוא ציין.
 13. אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מדבר על 120I עם 177 כ"ס, שים לב שעלויות הביטוח והאחזקה של הבמוו יהיו מעט גבוהות יותר (תלוי איפה אתה מטפל). נקודה שצריך לשים לב אליה היא האבזור והתוספות המקוריות שיש לרכב (bmw), ההבדלים קטנים אבל זה מה שמוסיף להנאה מהרכב. בגדול, שני רכבים מעולים אבל שונים בתכלית (מימדים, פרקטיות, משקל, הנעה, תאוצות). בנוגע לפולו דור קודם, מנוע 1.4 נחשב למנוע בעייתי, הייתי מברר על זה יותר לעומק.
 14. לגבי ה"תאוצות" וההתנהגות שלה נאלץ שלהסכים שלא להסכים. 235 - זה כבר דיון אחר בקטגוריה שונה לחלוטין שלא רלוונטית בכלל לתקציב שמדובר פה.
 15. המתחרות הישירות שלה (גולף, A, הקטנה של מרצדס וכו..) הן סביב אותם נתוני תאוצה, אותו משקל ויותר קג"מ מהן (אם תחפש באינטרנט תיראה שהנתונים שלה בפועל על דיינו יותר חזקים - אבל עזוב..) - וזה בסדר גמור. זאת ה"קטגוריה" שלהן. בקטגוריה שהיא נמצאת בה, מול המתחרות שלה - כולן "עגלות" וכמו שכבר דיברנו בשירשור אחר - הנאה מנהיגה היא לא רק תאוצה 😃 לי סתם כואב שזה כבר שרשור 2 או 3 שאני רואה שאתה מוריד אנשים מאוטו שיכול להיות ממש מהנה עבורם. הרכב הקודם שלי היה gti mk6 (עגלה כן?) וכשעברתי ל116i היה חסר לי כוח אבל ההתנהגות שלה.. פגז. רכב יציב, נשלט, מתקשר. את החסרונות של הרכב כבר ציינתי בשרשור
×
×
 • תוכן חדש...