Jump to content

`Infinity

 • פרסום הודעות

  1,339
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי `Infinity

 1. `Infinity

  מיקסר Kitchenaid

  הזמנתי לאחותי לפני כשבועיים את הקיטצ'ן אייד בצבע הזה ב 1799 שח כולל 5 שנים אחריות ופורס ירקות (מתנה לבחירה מתוך 3 אופציות). בהתחלה הזמנתי דרך לאסט פרייס אבל אחרי כמה ימים התקשרו להגיד שאין את הצבע במלאי. אז התקשרתי ליבואן, נתנו לי באותו מחיר והגיע יומיים אחרי ההזמנה. 0538835070 זה הטלפון שלהם. Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 2. אפדר לקנות דרך לאסט פרייס באזור ה 1800 שח בהגשת הצעה. Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 3. דרך היבואן הרשמי אפשר לקנות אותה ב 1800 ש"ח. לא ניסיתי עדיין תכנים ב 4k. Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 4. אני קניתי את ה 55" לחדר שינה. התפעול נוח ואינטואיטיבי, במיוחד שאני רגיל ל mi box. בסלון יש qled של סמסונג שרואים בה משמעותית יותר טוב, אבל עם מערכת הפעלה מוגבלת ופחות נוחה. ראיתי איפשהו באינטרנט שיש קוד קופון שמחזיר את המחיר למחירי השקה (850 שח ל 32"). Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 5. מניסיון של 4 שנים עם ג'ולייטה תילתן ושנתיים עם 220: עלות הביטוח בבמוו מוגזמת מאוד, קיבלתי הצעות של מעל 10K לנהג מעל גיל 24 ללא תאונות. בסוף, בהמלצת חבר פורום, פניתי לחברת הביטוח של דלק שנתנו לי הצעה משמעותית יותר נמוכה מכל שאר החברות והסוכנים (ופניתי אז לכל חברת ביטוח ישיר ולשלושה סוכני ביטוח). בסופו של דבר, המקיף עולה כ 6300 ש"ח והחובה 1900 ש"ח. בג'ולייטה המקיף היה בסיבובות ה 4000-5000 ש"ח. בעניין הטיפולים, שני הרכבים מטופלים במוסכים המורשים, היום בדיוק הוצאתי את הבמוו מטיפול קטן + מצתים (60K) שעלה 2400 ש"ח. בג'ולייטה, במיוחד אם משקללים את עלות שמן הסלינה, הטיפולים לא היו משמעותית יותר זולים, אבל בחישוב גס אני מניח שיש פער של כ 20%.
 6. 4 שנים אחרי, האבארט נמכרה השבוע. היה בנינו יחסה אהבה-שנאה לאורך כל התקופה, מצד אחד היא התאימה לי בול לצרכים, רוב הנסיעות שלי היו בתוך העיר ואפשר להוציא ממנה המון פאן בתוואי כזה. החוויה הכוללת של האוטו היא די כיפית, מקבלים המון תשומת לב מהסביבה, הרעש נחמד מאוד, קל להשתעשע איתה בלי לפתח מהירויות גבוהות, וכמובן מושלמת לחניות בתל אביב. מצד שני יש את כל החסרונות הברורים מאליהם: צפופה מאוד, בנסיעה בינעירונית במהירויות גבוהות הרגישה לי הרבה יותר חלשה ממה שאני רגיל, קוטר סיבוב של משאית, איכות ההרכבה בסיסית מאוד, קשיחה מאוד מאוד מאוד (ואני רגיל לרכבים קשיחים) וקופצנית. מבחינה מכנית, מכרתי אותה עם כמעט 150K ק"מ, ולא היו בעיות רציניות, אבל הטיפולים והחלפים כן היו משמעותית יותר יקרים ממה שציפיתי (ציריות, משאבת מים, טיימינג וכו'). את כל ההיסטורית טיפולים מסרתי לרוכש ולצערי שכחתי לשמור לעצמי עותק בשביל לצרף לכאן, אבל אם זה יעניין מישהו אני מניח שאני יכול לבקש מהמוסך להוציא לי תדפיסים חדשים. הביטוח מאוד זול, בשנה האחרונה שילמתי 3000 ש"ח למקיף ו 1300 ש"ח חובה. מעבר לכך, הגג נפתח שבק חיים, מנגנון קיפול הכיסאות נשבר בשני המושבים למרות שבקושי השתמשתי בו והמראה החיצונית השתחררה מהמקום שלה. המחזיקי כוסות (4 במספר ??) חסרי תועלת לחלוטין. כמובן שאף פעם לא למדתי את הלקח לסיים את הכוס, ובאופן קבוע היה נשפך לי קפה באוטו. גם לעניין החגורה לא התרגלתי, במשך 4 שנים פשוט ישבתי עקום כדי שהחגורה לא תחתוך לי את הצוואר. כמובן גם שאר הנדסת האנוש לוקה בחסר כיאה לארץ היצור של האוטו: מערכת הבלוטוס המקורית תומכת רק בשיחות ולא במוזיקה. אין כניסה AUX אלא רק כניסת DOK. אין רשימת שירים ב DOK, אפשר רק לעבור קדימה ואחורה כמו בדיסק MP3. אי אפשר להעביר תחנות רדיו דרך כפתורי ההגה (חוץ ממעבר בין התחנות השמורות), והכפתורים שעל הרדיו עצמו רחוקים מאוד וצריך לזוז עם כל הגוף בשביל להגיע אליהם.
 7. מנסיון עם כמה FLIP 3 ו FLIP 4, אחרי כשנה-שנה וחצי הסוללה מתפגרת. מעבר לזה אחלה רמקול, ואני משתמש די הרבה בפונקציה של חיבור כמה רמקולים במקביל (כרגע יש לי FLIP 4 ו CHARGE 4 אחרי שהחלפתי שני FLIP 3 ואחד FLIP 4 שהתפגרו).
 8. מפרט מומלץ: I5 מדור 8 256 SSD (לדעתי עדיף לוותר על מחשבים שמציעים תוספת של כונן HD בנוסף ל SSD). מסך FHD אחריות ל 3 שנים כל השאר זה פינוקים: איכות חומרים, משקל, תאורת מקלדת, מסך טאצ' וכו. קניה מגרמניה כדאית אם תצליח לקבל החזר מע"מ בשדה תעופה, צריך לשים לב שכנראה לא תהיה אחריות או שתהיה מוגבלת ושסידור האותיות במקלדת שונה. קניה מדיוטי פרי אתה מסתכן בתשלום מיסים מכיוון שככל הנראה סכום הקניה יהיה גבוה יותר מסכום הפטור (300 דולר כמדמוני). אל תשלם על רכישת מנוי אופיס, יש זכאות לתלמידי בתי ספר לאופיס 365 חינם.
 9. המנוע T-JET לא מולטי
 10. קניתי אתמול מוזר LI PRO 2 1888 ב 700 ש"ח מלאסט פרייס. רוב ההמלצות הן על הפנסוניק ER-1611 (או ה er-gp80 הכמעט זהה), אני העדפתי לקנות את המוזר כי היא נראית לי יותר מתאימה לזקן, ומתחילה מ 0.7 בניגוד ל 0.8 של הפנסוניק.
 11. אני עם טלוויזיות פשוטות 1080, לא מבחין בהבדלים ואין לי מושג לגבי הסאונד.
 12. לי יש גם סלקום TV וגם סטינג, שתי האפלקציות מותקנות במקביל על שני מי בוקסים. לאחר שסידרתי את האינטרנט (ראוטר יותר חזק + מיקום אידאלי במרכז הבית) שתי האפלקציות רצות חלק ללא תקיעות. 99.9% מהמקרים פותח את האפלקציה של סלקום נטו בגלל שהיא יותר נוחה לשימוש עבורי.
 13. שנה וקצת אחרי, הגשתי בזמנו בקשה מקוונת להמיר לאזהרה שלא נתקבלה. היום היה המשפט, העו"ד הלך וסגר איתם על סטיה מנתיב, אותו כנס כספי וללא נקודות.
 14. למישהו מכאן יש מועדון ב costco ויכול להגיד לי מה המחיר של המחשב הנ"ל? https://www.costco.com/Lenovo-ThinkPad-X1-Carbon-Business-Laptop---Intel-Core-i7---1080p.product.100398789.html
 15. אתה יכול להסיר את עצמך מהרשימת שיחות שיווק באתר של פלאפון.
 16. אני מזמין מהיילו (yellow click and pick), מרוצה מהם מאוד.
 17. http://www.cartube.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%97%D7%93%D7%A9/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2-%D7%91%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-28-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%99-2018
 18. `Infinity

  איך קונים מחשב נייד?

  אני קניתי את המחשב שלי מארז והוא עזר לי מול אסוס שנתיים אחרי הקניה כשאיבדו לי את המחשב. כנל גם קפצתי אליו לפני שבוע (5 שנים אחרי הקניה של המחשב הנ"ל) והוא חיזק לי את הברגים בתחתית המחשב אחרי שהמחשב חזר מהמעבדה כשהברגים רופפים.
 19. למה לא מאזדה 3 או CX-3 משומש?
 20. את זה אני לא זוכר. כשהוא עצר אותי הוא טען שהבהבתי לו (שזה בוודאות לא קרה כי הוא הוא היה מאחורי לרוב, ועקף אותי רק בפקקים כשכל אחד מאיתנו היה בנתיב אחר).
 21. איך זה רלוונטי לעבירה שלי הנהיגה של השוטר? אני הייתי כבר בעצירה מלאה כשזה קרה. מעבר לכך, הוא עצר אותי כשעמדנו ברמזור אדום והוא נעמד בנתיב שלידי, ככה שעובדתית זה לא נכון מה שאתה אומר, לא נדרשה שום נהיגה מבצעית בשביל לעצור אותי. במקטעים הפנויים עקפתי מכוניות מהנתיב השמאלי וחזרתי מידית לנתיב הימני (אחרי כל עקיפה בודדת). במקטעים העמוסים יותר נסעתי בימני כי לרוב הוא פחות עמוס. שוב מדובר על מקטע די ארוך שהוא נסע אחורי ככה להגיד שנסעתי 100 כאשר התנועה נסעה על 70 זה לא נכון, חלק מהזמן נסענו במהירות גובהה יותר וחלק בפחות. בכל מקרה העצה שלך לא מועילה, גם אם אתה חושב שלא כדאי לי להגיש בקשה לשיפוט, למה לשלם את הדו"ח בלי לנסות להמיר לאזהרה?
 22. השוטר סטה בפראיות מהנתיב השמאלי לנתיב הימני ביותר שהינו נתיב השתלבות, והרכב שהגיע משם ורצה להשתלב כמעט נכנס בו (אותו נהג גם קיבל דו"ח). לא בטוח שהבנתי את ההודעה שלך.
 23. קיבלתי לפני שעה דו"ח בגין נהיגה בחוסר זהירות (6 נק ו 500 ש"ח). לטענת השוטר עקפתי רכבים מצד ימין ונהגתי במהירות גבוהה. את השוטר ראיתי עוד הרבה לפני שעצר אותי, לכן נהגתי באקסטרה זהירות כי הוא היה מאחורי לאורך זמן. עקפתי מכוניות בצורה הרגילה, מעבר מנתיב ימין לנתיב שמאל (כולל איתות) וחזרה מיד לנתיב הימני. אני מניח שבגלל ההקפדה לחזרה לנתיב הימני הוא החליט לתת לי דו"ח בגין עקיפה מצד ימין. אני עם רישיון 9 שנים ללא שום דו"ח תנועה, לכן אני יכול לנסות לבקש להמיר את הדו"ח לאזהרה או לחלופין להגיש בקשה לשפיטה אם בעיניכם יש הצדקה לכך (השוטר ציין שמדידת המהירות היא לפי הספידומטר שלו). מצב הדו"ח
 24. איך אני בודק אם יש לי דוחות? באתר העירייה חייבים להזין מספר דו"ח למרות שהטופס נקרא "איתור ותשלום דוחות חניה".
 25. חברת הליסינג יכולות לקנות את הרכב מהיבואן עבורך ולרשום אותו על שמך כבעלים ראשון (00). בדרך כלל עושים את זה רק למקורבים ככה שמצד אחד נהנים ממחיר נמוך ממה שהיבואן מציע אך עדיין הרכב הינו בבעלות פרטית ויד ראשונה.
×
×
 • Create New...