Jump to content

LEGACY 1.8

 • הודעות

  1,329
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כרמיאל

צפיות אחרונות בפרופיל

1,904 צפו בפרופיל

הנקודות של LEGACY 1.8

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

29

מוניטין

 1. נתוני מנוע הסיוויק קצת מטעים - בפועל המנוע מאוד אנמי בסל"ד נמוך.. בעבר החזקתי ידנית שנת 2014 - זינוק בעליה היה ממש בעייתי, ונסיעה בשיפוע דורשת הורדה להילוך ראשון, מה שלא קרה עם 206 1.4 ידנית.. כמו כן מזג אוויר חם השפיע ממש לרעה על הסחיבה למרות שמדובר ברכב חדש עם פחות מ 30 אלף ק"מ. הדבר נהיה יותר גרוע עם הזמן עקב ממיר שמתחיל להיסתם מוקדם מהצפוי ולהתחמם במזג אוויר חם.
 2. גיר רציף ישאר גיר רציף.. לא משנה כמה ישקיעו בתוכנה - גם ב "החלפת" הילוך ניתן להרגיש "מריחה" של הטורים.. שלא לדבר על הרעש/שריקה/יבבה שהוא ממשחרר.. אני החרמתי את הגיר הזה לעולם.. עד שנעבור להנעה חשמלית אמשיך לקנות רכבים עם גיר פלנרטי.. אבל מי אני לעזאזל? מי שואל אותי בכלל?? 99% מאלו שקונים רכבים לא יודעים איזה חטיבת כח מזיזה אותם בכלל..
 3. החברה הזו ועוד כמו מהמגזר הערבי נתנו את הנשמה באסון מירון ובגבעת זאת בי"ם..
 4. אמבולנס לא נועד לבלות את זמנו בפקקים. בסיום קריאה צריך לחזור לתחנה ולהיות מוכן לקריאה הבאה.. אז בוא לא נהיה ממש יפים וניתן להם לעשות זאת בבטחה ובזריזות. נ.ב. מעדיף לפנות את הדרך לרכב בטחון מאשר לראות נהגים שעוקפים או נוסעים בשול..
 5. LEGACY 1.8

  מזדה 3 2014

  במתיחת הפנים.. 6 ו cx5 בשנת 2015, 3 בשנת 2017.
 6. אני לא מצדיק מחירי גניבה - בטח שמדובר בחלקים שניתן לרכוש לבד אשר מחיר ידוע. אבל היבואנים לא עושים הנחות למוסכי הרשת - וכולם צריך להרוויח בסוף אחרי תשלום ארנונה, שכירות, עובדים, מיסים - ומה לא.. אבל, יש צד חיובי לטיפול במוסכי רשת היבואן והיכרות עם אנשי מפתח (למרות המחיר הגבוה.. להלן מספר דוגמאות: 1. סיוויק 2014 בת שנה - הוחלפו כל הצלחות והדיסקיות לאחר שהתלוננתי על רעשי חיכוך. 2. סובארו B4 שנת 2006 - הרכב הוזמן לריקול להחלפת כרית אוויר נוסע כשהיה בן 12, פעולת הפירוק גרמה לסדקים לדשבורד שנחשב למחלה ולא הוכר ע"י יפנאוטו כמוצר פגום. עלות אחד חדש כ 4000 ₪. הרכב טופל כל השנים במורשה וכל מי שזז במוסך ידע שהרכב שמור והדש היה במצב מעולה לפני הפירוק.. כמובן לא ויתרתי, אחרי פניה חריפה הדש הוחלף על חשבון החברה! שוב.. רכב בן 12.. 3. דלק מוטורס - CX5 שהיה לי בן שש וחצי שנים, המוסך החליף פנסים קדמיים על דעת עצמו למרות שהיו במצב מצויין. לפני כמה חודשים רכשתי 3 שנת 2015 שמורה להפליא שחנתה בחניה מקורה. כשהגעתי לאותו מוסך לטיפול נאמר לי לפני שימלאו לו 7 שנים ידאגו לזמן אותו להחלפת גלגל הגה ומסך מולטימדיה.. שוב, הרכב פשוט נראה חדש. לדעתי שווה לשלם את ה 300 ₪ הנוספים במורשה ולשמר את הזכויות שהיבואן מעניק כמחווה טובה או בתור הנחיית יצרן - שלא לדבר על עידכונים שוטפים למערכות הרכב אשר לא מגיעות למוסכים פרטיים..
 7. פורד פיאסטה ידנית שנת 2012/13. יתרונות : אמינה ופשוטה לתחזוקה, נוחה, מהנה, וחסכונית במידה מסויימת. חסרונות : צפופה יחסית לרכב סופר מיני והמנוע טיפה אנמי שדורש בחישה בהילוכים. סיכום : רכב מהנה ונוח במחיר נוח..
 8. מגב אחורי: דחיפה של הידית הימנית פניה לכיוון לוח השעונים.. התחממות: מנורה כמו שהחבר שמעלי כתב. בכל מקרה פתח מכסה מנוע, תניע ותפעיל מזגן - המאורר אמור לעבוד במהירות נמוכה. אם לא צריך להחליף.. 2400 שח חלק מקורי מהיבואן.
 9. אני לא מצליח להבין למה דורשים מעל - אם זה כתוצאה מזמני אספקה ארוכים או שסתם עולים על גל הביקוש.. בעלי מאזדה עפים על עצמם במחירים ולא מוכנים להוריד עבור רכבים שנקנו באפס קילומטר.. וזה מניסיון אישי! בכל מקרה, הטרפת הזו של רכישת מכוניות לשוק הפרטי תשפיע לרעה בעוד כמה שנים כשמועד המימון יתקרב לסיום.
 10. ועדיין יותר משתלם לקנות רכב בהלוואה שהריבית שלה גבוהה ב 1-2% לעומת הלוואה לרכב חדש ולחסוך ירידת ערך מטורפת וחתונה עם הגוף המשעבד.. לדעתי מה שקונה את הלקוחות זו הלוואת הבלוף(ן) שמוזילה משמעותית את ההחזר החודשי ומייקרת את סך הריבית אותה משלם הקונה. לראייה, רוב הפרסומות מציגות את גובה ההחזר החודשי הסקסי והמפתה ופחות את הרכב המימון שיכול להגיע עד 100 תשלומים או הלוואות בלון מטורפות אשר גורמות לסך החוב לעלות על ערך הרכב אחרי שנה שנתיים..
 11. ברגע שאתה שם זוג טרי מקדימה האחיזה בציר הקדמי יותר טובה מהציר האחורי שמאכלס זוג צמיגים שחוקים ויבשים.. הדבר עלול ליצור מצב של היגוי יתר במצבים מסויימים. רכבים עם הנעה קדמית בנויים לייצר תת היגוי נשלט במקרה של איבוד אחיזה לכן עדיף להתקין את החדשים מאחור. באופן אישי - תמיד מחליף סט שלם איכותי ולא חוסך בבטיחות.
 12. בהחלפת זוג צמיגים קדמי - מעבירים את האחוריים קדימה ואת החדשים מתקינים מאחור.
 13. איביזה ופאביה עם מנוע 1.4 מאוד אמינות ומבוקשות ונסחרות מעל המחירון לפי מצבן. תוותר על הקורסה. ממליץ בחום על פיאסטה 1.25 - חלשה מצמד הוואגיות אבל לא פחות איכותית ואמינה.. כבונוס תקבל גם רכב מהנה לנהיגה וגם יותר זול לרכישה.
×
×
 • תוכן חדש...