Jump to content

LEGACY 1.8

 • פרסום הודעות

  1,248
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

1 עוקב

אודות LEGACY 1.8

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כרמיאל

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. דיברתי על הסיוויק בת 6 של אחי שעברה צביעת קורות וגג על חשבון היבואן. לעומת זאת טויוטה דרשו השתתפות של כ 5000 שח עבור צביעת קורולה בת 10. ברור לי שהרכב של פותח השרשור באחריות ואין לי ספק שהיבואן יתקן אותו "בשקט".. אגב, לא היה ריקול אצל היבואנים לעיל למרות שמדובר בדבר נפוץ ברכבי החברה..
 2. כמו שציינו קודם, בסיוויקים לבנות היה את זה והיבואן תיקן על חשבונו גם לאחר גמר הארחיות. לעומת זאת בטויוטה דרשו כסף למרות שהם מודים שמדובר בפגם ייצור! בשני המקרים מדובר בניסיון אישי. גש למוסך ותראה להם את הנזק.
 3. עוד סוג של עברינות!! פשוט העולם התחתון של הכביש. תפסתם אותם פעם אחת - אל תשחררו.. תשאירו אותם בכלא! בסוף כל אחד מהם יחזור לעשות את מה שהוא יודע לעשות! לצערי רמת הענישה בארץ נמוכה, עו"ד ושופטים מושחתים וזה מה שמקבלים ולצערי נמשיך לקבל.
 4. תודה על הסקירה! הדבר הכי מסקרן אותי מה היה מצב הצמיגים אחרי 90 אלף.. נראה לי קילומטרז' מטורף שגובל בסיכון של ממש..
 5. אחלה אוסף. בחיי!! שאלה - עבדת במאזדה בתקופה שמכרת את הפרימיום הלבנה??
 6. תתחדש שלומי וסע בדרכים טובות! מאוד אוהב את ה 6 ובשמחה הייתי רוכש אחת כזו. לצערי במגבלת התקציב לא מצאתי משומשת שמורה במחיר שפוי ו "התפשרתי" על CX5. יחד עם זאת קשה להתעלם מהעובדה שבמונחי עולם הרכב ה 6 כבר בת 8 וזה המון. נכון שהרכב שופר כמה פעמים אבל קשה להתעלם מרמת רעש גבוהה מהמקובל, מרווח לא נדיב במושב האחורי, ותא מטען קטן. אלו פרמטרים שלא ניתן לשפר כ"כ מבלי לעדכן פלטפורמה מהבסיס. כך או כך, אני מאלו שייסתפקו במה שיש, גם בדגם שלפני מתיחת פנים.. וכמובן רק עם מנוע ה 2.5 ליטר החביב.
 7. מה אין לעומת האורבן: פנסי איתות במראות, חלונות מושחרים, חיישני נסיעה לאחור ומראה מתכהה. מפרט מע' הבטיחות נותר כשהיה כמו מע' המולטמדיה.
 8. LEGACY 1.8

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  לא מבין מה הכוונה שלך אשראי זול! רוב הסדרי המימון עם הבנקים נעים סביב פ. + 0.4 עד 0.7 שזה כלום לעומת ירידת ההערך אותה סופג הקונה ברכישת רכב חדש.. לא מדובר במשכנתא של מאות אלפים ל 30 שנים.. בוא לא נגזים. שלא נדבר על הלוואות בלון מטורפות, או חלילה על מימון חוץ בנקאי שלא מתבייש לתקוע ריביות של שוק אפור (לכל אלה שנבעטו מהבנקים..).. העיקר לחיות את החיים!! המשבר הזה ישפיע לרעה על הרבה אנשים שחיים "על" אשראי מתגלגל.. החזרות שיקים/עיקולים ועוד. הרבה אנשים חיים שתי רמות מעל היכולת שלהם, כך שרכישת רכב חדש היא חלק מזה - שלא נדבר על חו"ל בתשלומים, או על משקפי שמש ב 2000 ₪ להשלמת הפוזה, ו ו ו.. כל זה צף בימים קשים - אנשים התחילו לבכות כשרק הריחו את החל"ת.. אין להם רזרבות ואין חסכונות.
 9. ^ הסתכלתי שוב בסרטון, יש שם הברידית אחת לפחות - רצ"ב צילום מסך מאחד הרכבים שהוא מעמיס. ?
 10. כנראה שיונדאי לא מוותרת. I40 חדשה תוצג בקרוב. אין מידע על יחידות ההנעה.
 11. לא יודע איזה נתונים יש בידיך - זו הסונטה שנמכרת היום בארה"ב והיא שונה מה I40 שנמכרת באירופה.
 12. דגם חדש לחלוטין אשר החל להימכר בסוף 2019.
 13. לדעתי מדובר באורות לד אשר אמורים להתכוונן לבד. רכבים נוספים אשר מסנוורים בצורה לא נעימה - לנד קרוזר דור אחרון מלפני מתיחת פנים, וסובארו פורסטר דור אחרון. חבר שמחזיק אחד סיפר שכל הזמן מהבהבים לו.
 14. מברוק מברוק! שינוי מבורך - תודה לעוסקים במלאכה ?
 15. ^ תשאל באחת הסוכנויות.
×
×
 • Create New...