Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות שלילית בלובינסקי

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזו הגדרה נכנסות תושבת מנוע שבורה ונזילת מים, כל אחת במועד אחר, שגורמת למבחן על רכב חדש להסתיים על גרר?

http://www.autosport.co.il/49209/מבחן-פיגו-208gti-בחזרה-למקורות/

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קלארקסון אמר פעם שהרכב הכי מהיר בעולם זה טויוטה קורולה האצ'בק מהשכרה.

אני אישית נסעתי שבוע על אלטו ידנית של חברת השכרה כלשהי, נשבע לכם שהרכב הרגיש יותר מהיר מפאביה שפורט.

אני מאמין שאת ה208GTI אנסו בצורה כזאת שאף אחד מאיתנו לא היה מעז לעשות עם הרכב האישי שלו, אבל זה רכב הדגמה אז למי אכפת? הבוחן בטח לא משלם מהכיס על התקלות שהוא יוצר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני מודה שההבנה הטכנית שלי לא מבריקה, אבל איך בן אדם (או כמה כאלה) יכולים לגרום לתקלה בתושבת מנוע או לנזילת מים?

ב. רכב שהוא ספורטיבי, לא להיות בנוי לנהיגה חזקה?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלארקסון אמר פעם שהרכב הכי מהיר בעולם זה טויוטה קורולה האצ'בק מהשכרה.

אני אישית נסעתי שבוע על אלטו ידנית של חברת השכרה כלשהי, נשבע לכם שהרכב הרגיש יותר מהיר מפאביה שפורט.

אני מאמין שאת ה208GTI אנסו בצורה כזאת שאף אחד מאיתנו לא היה מעז לעשות עם הרכב האישי שלו, אבל זה רכב הדגמה אז למי אכפת? הבוחן בטח לא משלם מהכיס על התקלות שהוא יוצר.

אני אישית מכיר כמה רכבי מבחן שידוע לי שעבדו מאוד קשה ולא שמעתי על תקלות כאלה.

אבל זה לא משנה. אמין, לא אמין...בלובינסקי ייתכן שבכלל לא תגלו, כי לא תצליחו לקנות מהם רכב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגישה שמי שלא יודע לתת שירות לפני שלקח לי את הכסף בטוח יחרבן עליי אחרי שיקח אותו.

אני נמצא לפני רכישת רכב מיני חדש וכשנכנסתי לסוכנות של יונדאי לא בעירי אחרי 25 דקות שיש נציגה אחת באולם ותור של 20 איש פשוט הסתובבתי ויצאתי בידיעה שאין סיכוי שאקנה שם.

לעומתם בסוכנות umi בעיר מגוריי הם שוברים את הראש איך להגיע לסגירת עסקה.

אני לא מצפה שאיש המכירות יידבק ויתעלק איך שאני נכנס לסוכנות אבל כשהוא רואה לקוח שמתבונן ברכב מסויים מן הראוי שיגש בנימוס, יציג את עצמו ויגיד שהוא לא רוצה להתעלק אבל הוא יושב שם ושלא אהסס לסמן לו מתי שאחליט והיא ישמח לענות. אחר יזה שיתרחק וישמור על קשר עין כדי לקלוט מתי הלקוח צריך משהו. בדיוק כמו מלצר מקצועי במסעדת יודרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצפה שאיש המכירות יידבק ויתעלק איך שאני נכנס לסוכנות אבל כשהוא רואה לקוח שמתבונן ברכב מסויים מן הראוי שיגש בנימוס, יציג את עצמו ויגיד שהוא לא רוצה להתעלק אבל הוא יושב שם ושלא אהסס לסמן לו מתי שאחליט והיא ישמח לענות. אחר יזה שיתרחק וישמור על קשר עין כדי לקלוט מתי הלקוח צריך משהו. בדיוק כמו מלצר מקצועי במסעדת יודרה.

זה. בדיוק זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+2

לאחרונה בעת רכישת האוריס לאישתי הרגשתי שבסוכנויות טויוטה עושים טובה לקונה על הזכות שנפלה לו לרכוש טויוטה.

לעומת זאת בסוכנות מאזדה בחיפה התרשמתי לחיוב מזמינות רכבי ההדגמה והיחס ללקוח.

אבל כמו שאמרה אישתי - חווית הרכישה היא ליום יומיים אחר כך נשארים לחיות עם הרכב ולא עם האיש מכירות.

(למרות שלדעתי עדיף לחיות עם מזדה 3 2000 מאשר עם אוריס היברידית....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו הגדרה נכנסות תושבת מנוע שבורה ונזילת מים, כל אחת במועד אחר, שגורמת למבחן על רכב חדש להסתיים על גרר?

תחת "תת היגוי ונכנסתי במדרכה"

Sent from my ONE E1001 using Tapatalk

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחת "תת היגוי ונכנסתי במדרכה"

בוא, אני אחסוך לך. לא היו שם תאונות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני כתבתי את הכתבה, רק ראיתי צורך לומר שלפני שאספתי את הרכב - בפעם בה גיליתי את הנזילה - נאמר לי שהוא עבר תאונה ותוקן. ייתכן והנזילה נובעת מזה (לא חיזקו צינור אולי?), ייתכן ולא. לגבי התושבת - לא יודע אם יכול להיות קשור לתאונה.

אחלה יום

http://www.autosport.co.il/49209/מבחן-פיגו-208gti-בחזרה-למקורות/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, אני אחסוך לך. לא היו שם תאונות.

אין לך מושג מה היה ומה לא היה.

לא לך ולא ללובינסקי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכב חונה ליד אנטנה סלולרית וזה נשבר מהקרינה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי. למען האמת, אם כבר אז ההיפך הוא הנכון.

אז תשתף את כולנו.

אותי מאוד מעניין איזו תקלה ארעה ברכב שאני בהחלט מגלגל מחשבה עצבנית בראש לרכוש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...