Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות שלילית בלובינסקי

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מעטה סודיות? שמו לכם לינק לכתבה בה הזכירו את זה (תגובה 46).

אגב, כבר ציינתי בעמוד הראשון שברור שלא ניתן להסיק משהו על רכבי פיג'ו מהמקרה הזה. יחד עם זאת, מאכזב לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה???? זו התקלה???

אולוהים. אם זו הבעיה של האוטו שמז**נים אותו על בסיס קבוע בצורה ברוטאלית, ואלו התקלות, זה מבחינתי אור ירוק לאמינות שלו.

(האוטו הזה מבקר את מנתק ההצתה על בסיס יומי יותר מכל המכוניות של גולשי הפורום יחד, במצטבר, בשנה שלמה)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב דיסקו, את דעתך על עינייני לובינסקי כבר הבנו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתגובה 55 נטען שהרכב עבר תאונה.

עכשיו ראיתי, תודה. זה שהוא עבר תאונה לא ממש קשור לתקלות הללו - תאונה יכולה להיות גם מכה בכנף.

דבר נוסף, אם מישהו חושב שמרבית רכבי ההדגמה, אשר עובדים קשה, סובלים מתושבות מתפרקות ונזילות מים, אז זה לא המצב.

אם כבר, אז עזבו את רכב ההדגמה, אמינות המנועים של פיג'ו מוטלת בספק בלי קשר לרכב הנ"ל - אני אישית שמעתי על בעיות אמינות במנועי THP בלי קשר לרכב המבחן.

אבל בעיקר, נושא השרשור הוא לא "האם יש לפיג'ו בעיות אמינות בגלל תקלות ברכב המבחן?" אלא השירות הניתן ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה מאוד נחרץ, לא הייתה שם שום תאונה, כשמוכיחים לך שכן הייתה, אז פתאום זה לא רלוונטי...ככ אופייני לרמת הדיון שלך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב דיסקו, את דעתך על עינייני לובינסקי כבר הבנו.

שתף אותי...שגם אני אדע או תתאפק קצת, תמתין שיתפרסמו כל הסקירות שעשיתי על מכוניות פיג'ו, ואז יתפרסם גם הסיכום.

ו...כן. יש שתי מכוניות שלובינסקי מייביאים שהייתי קונה לעצמי ברגע זה בהינתן עסקה טובה - רוצה לנחש?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי סוכנות אני מאמין.

כשהייתי בשלבי הבירור בנוגע לרכישת 208 קיבלתי יחס מעולה גם מהנציגים בסניף פיג'ו בראשון לציון וגם מהסניף באשדוד.

הם נתנו את הספייס כשראו שהייתי צריך לדבר לבד עם אבא שלי (ליווה אותי בתהליך הרכישה. בכל זאת, רכב ראשון) וידעו לחזור ולענות על כל שאלה כשהיינו צריכים.

דחפו אותי לעשות נסיעת מבחן לפני שאני מקבל החלטה ואפילו שלחו נציג עם הרכב עד למוסד הלימודים שלי, בזמן שעת חלון שהייתה לי בשביל הנסיעת מבחן.

את הרכב רכשתי בסוף מסוכנות פיג'ו בחודש נובמבר (אם אני זוכר נכון) והסכימו לספק לי אותו בינואר 2016 בשביל הרישוי.

לאורך כל אותם חודשים הנציג שממנו רכשתי ומנהל הסוכנות היו איתו בקשר ועידכנו אותי בנוגע לכל דבר חדש (מספר רישוי/ תאריך קבלה/ כיסוי ביטוחי/ אירועי חברה ללקוחות ועוד).

הרכב הגיע ביום שלישי ואמרתי להם שאוכל לבוא לאסוף רק בשישי. הם איחסנו לי את הרכב בחדר מיוחד אצלם על מנת שלא יפגע מסופת האבק שהייתה במשך שלושה ימים עד שהגעתי.

לאורך כל התהליך, משלב הבירור ועד שלב קבלת הרכב (אפילו התקשרו אלי שבוע אחרי ושאלו אם אני מרוצה והכל בסדר) הם נתנו לי תחושה שהם שותפים להתרגשות ולהתלהבות שלי מהרכב הראשון (ברור לי שלא באמת התלהבו. אבל נתנו את התחושה. בדיוק ההיפך מהדוגמא שנתנו כאן "סה"כ 35K. תעשו אנדנדינו". זה מאוד הוסיף).

אז אני מאוד מרוצה מחווית השירות שקיבלתי. וגם מהטיפול שקיבלתי עוד לפני שהיה ברור שארכוש.

גם אבא שלי, שקנה מספר רכבים מסוכנויות בעבר (בעיקר הונדה) ציין לחיוב את השירות שקיבלתי.

אז מה שסופר כאן באמת מרתיח ומקומם, אבל רציתי להראות שזה לא בהכרח משהו אופייני ושזה תלוי סוכנות

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה מאוד נחרץ, לא הייתה שם שום תאונה, כשמוכיחים לך שכן הייתה, אז פתאום זה לא רלוונטי...ככ אופייני לרמת הדיון שלך!

המקור ממנו שמעתי לא עשה את התאונה. אבל בוא תסביר איך זה קשור, מעניין לשמוע.

בינתיים לובינסקי ממשיכים לעשות לובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה 208 GTI :shock:

דאם יו.

אני כל הזמן שוכח שבכניסה לבית שלי יש בוטק'ה של מג"ב ודגלים של דרום קוריאה.

אז אני אצטט את עצמי "שלובינסקי מייבאים". כן ה 208GTI היא אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוויה שלי מלובינסקי חיפה אמביוולנטית:

לחיוב - הנציגים היו חביבים בטלפון וגם במקום, לא פושרים מדי טרם המו"מ, רכב המבחן הגיע למקום העבודה שלי כך שנסיעת המבחן היתה נוחה (נכחתי באולם פעם אחת לפני הנסיעה, ופעם אחת אחריה).

לשלילה - חוסר מקצועיות מטורף, אני הכרתי את הרכב טוב יותר מכל הנציגים שפגשתי (כולל מי שהגיע עם רכב המבחן) שזה אבסורד, מעבר לזה: הם טעו בכל מיני דברים שהיו חשובים לי וגיליתי זאת לאחר חקירה עצמאית. המו"מ התבצע בצורה קצת טיפשית מבחינתם, יש להם איזשהו 'תסריט' קבוע והם לא היו מוכנים לזוז ממנו, ואיבדו שני לקוחות פוט' (הייתי מוכן לסגור על מחיר X בסבירות גבוהה, לא אישרו, התקשרו כמה ימים אח"כ והציעו את אותו מחיר X אבל זה היה כבר מאוחר מדי עבורם). בנוסף הם לא שחררו אחרי שאמרתי שזה לא רלוונטי וקצת הציקו בטלפון וזה היה מיותר.

אישית, בעיקר הפריע לי חוסר המקצועיות. אם לי היה זמן 'ללמוד' את הרכב, ורבאק זה באמת לא כזה קשה, אני לא מבין איך נציג מכירות לא עושה את זה. אם הייתי רוכש מהם את הרכב ומגלה בעת קבלת האקזמפלר את ההטעיות שהנציג שלהם אמר לי (כנראה בתום לב, אבל זה לא באמת משנה), הייתי ממש *ממש* מתעצבן.

בנוגע לרכב עצמו (208GTI) - מאוד אהבתי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה ספורטיבו,

אני לא אסביר כלום כי צורת הדיון שלך היא לסובב ולסובב עד שזה יוצא תואם את האג'נדה שלך כמו שבדיוק מוכיחה ההודעה הזו שלך. אמרת אין תאונה, הוכיחו שהייתה, במקום להגיד לא ידעתי, סליחה על ההכפשה, עכשיו צריך לתת לך הסברים איך זה קשור וכשנסביר לך איך זה קשור, תתחיל לסובב את זה שוב. אני כבר רואה ויכוחים על חישובי חוזק גזירה מטלורגית של התושבת וחישובי זוית ומהירות פגיעה...בקיצור, לא בבית ספרי, תחפור למישהוא אחר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,

בקצרה ובמילים פשוטות אין לך מה להגיד ואין לך שום הסבר. קיבלתי.

אגב, על מה אני אמור להתנצל? דבריי הם ביחס לאותו נהג שחווה את שתי התקלות הללו. אני לא יודע את כל ההיסטוריה של הרכב מיומו הראשון, בדיוק כשם שאין לי מידע מאילו תקלות נוספות הוא סבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי להתנצל? כאשר אנשים מנהלים דיון ומישהוא טועה, אומרים "סליחה, טעיתי, לא הייתי מודע לכל העובדות", אבל כרגיל, הפכת את זה ל"התנצלות", כאילו ביקשו ממך להתרפס בפני מישהוא. סע ברכה, עלה והצלח.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...