Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות שלילית בלובינסקי

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכמה ביקורים בסוכנות בחיפה יצאתי עם אותה ההרגשה בדיוק. יחס מזלזל והבטחות ללא כיסוי.

קיוויתי שעם המעבר לסוכנות החדשה במפרץ ירעננו את צוות\אווירת המכירה. מצער מאוד שזה לא קרה.

חבל, למרות ניסיונות היבואן לעורר את המכירות עם מבחר דגמים ומחירים תחרותיים יוצא שעם יחס כזה הוא יורה לעצמו ברגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב מאוד, לא עברת חוויה יוצאת דופן לא בלובינסקי ולא בכל שוק הרכב.

אני יכול לתרום מנסיוני לאחרונה, חבר מחפש קטנה ידנית משומשת ב 35-40K ש"ח, הלכנו לאוטו-דיל לחפש איזה פיקנטו/I10 או משהוא בסגנון.

המוכר אמנם נתן את הנתונים, לקח אותנו לנסיעת מבחן (קצרצרה) בשני רכבים אבל שידר כל הזמן אווירת "אני צריך עכשיו למכור את האסטון מרטין באולם התצוגה, מה אתם מבלבלים לי את המח עם 35K ש"ח".

השיא הגיע כשאמר לנו "חברה, כמה חפירות, כולה 35K ש"ח, תעשו אנ-דן-דינו ותתחדשו".

בנוסף, לא היו לו רכבים מעניינים, אז אמרנו תודה ושלום שלום, אל תבוא לי בחלום!

באולם של סובארו במסגר מוכרת נלהבת שהראתה XV לקונה פוטנציאלי (כנראה שאני לא נראיתי כזה) אמרה לי "אתה לא רואה שאתה מפריע פה?" ככה שאל תצפה לגדולות ונצורות באולם המכירה של סובארו.

מאחר ויש לנו כאן נציגות של היבואן, יהיה מעניין לשמוע את התיחסותם.

נ.ב., שכחתי להגיד תודה, אז תודה שהצחקת אותי, קנה קאיה סיד, או XV...או שתחכה לג'וליה.

בול אותה רמת מחיר :lol:

טוב, אני בהלם טוטאלי ממה שהנציג מכירות באוטו דיל אמר לך! איזה חוצפן, הוא לא מבין שבשביל מישהו אחד 35k זה הרבה כסף ובשביל מישהו אחר אסטון מרטין זה קצת כסף.. אני בטוח שאותו נציג גם רכב ב35k לא יכול לקנות.

והסוכנת מכירות בסובארו, עוד חוצפנית.

אני חייב לציין שבסוכנויות הפרימיום במרכז היחס לא מתקרב למה שמתואר כאן, אבל audi למשל הם הכי מתנשאים כנראה עקב זה שהם מובילים את מכירות הפרימיום..

לסיום אני חייב לציין את סוכנות במוו בתל אביב עם יחס שאני מאחל לכל מקום שמכבד את עצמו, לדוגמא: נסיעות מבחן באותו רגע (במידה ויש רכב), הסבר מפורט גם על רכבים שהתעניינתי גם לאחר שאמרתי שלא מתכוון לרכוש אותם וכו׳.

עריכה אחרונה על ידי SportsCar

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא את השרשור ולא יודע עם לצחוק או לבכות.

בתור מנהל מכירות אני פשוט לא מבין את אנשי המכירות ומנהלי האולמות שמזלזלים בלקוחות.

זאת העבודה שלכם!!! תעשו אותה, תחייכו, תעזרו, תתעניינו ותעניינו.

גם אם הלקוח לא יקנה, תמיד יש לו חבר שאולי מחפש רכב ובזכות השירות שלכם הוא ייתן גם לכם הזדמנות.

גם לי זכורה חוויה מאולם התצוגה של קיה במפרץ חיפה.

הגעתי כדי לקחת פרטים לגבי קיה ריו חדשה במבצע שהיה בזמנו ב80K ש"ח.

אף אחד לא ניגש אלי למרות שהייתי היחידי באולם.

לבסוף אני ניגשתי לסוכן המכירות שאפילו לא קם ממושבו כדי ללחוץ לי את היד.

ביקשתי פרטים על הרכב ובתגובה הוא שאל אותי איזה פרטים לא רשומים על המפרט הצמוד לרכב.

מה לעזעזל?!?!

עידן

היי עידן, אני בהחלט שלא מבין מה הבעיה פה, ובמיוחד שלא מבין את תגובתך הכועסת בנוגע לעניין

זה ממש לא משנה איזה צד מתחיל לפתוח את השיחה, הרבה מאוד אנשים היו דווקא מעדיפים לגשת לנציג מאשר שהנציג יגש אליהם.

אין צורך שהנציג יקום אליך כשאתה מגיע לשאול שאלה, בטח ובטח שלא צריך ללחוץ לך את היד.

יש לגיטימציה בשאלה שהוא שאל אותך, אחרי הכל אל תשכח שרוב הסיכויים שאתה מבין יותר ממנו בעולם הרכבים, והיית יכול לענות איזה פרטים לא מופיעים על מפרט הרכב בדיוק יותר טוב ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה לא מסתדר לי, לא בלובינסקי ולא בסוכנויות האחרות שתיארתם. איש מכירות לא שירותי פשוט גודע את הענף עליו הוא יושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמשיך כמה הודעות אחרי ההודעה המקורית, תראה שאני מסכים איתך שלא ניתן להסיק על אמינות רכבי פיג'ו כתוצאה מרכב בודד. יחד עם זאת, התקלות בהחלט מפתיעות לרעה.

לגבי האווירה הצפונית, זה סביר בעיניך שאדם יצטרך לנסוע עד ת"א בשביל לקנות פיג'ו? ייתכן שפלוני שממש מעוניין באחד הדגמים אכן ידרים עד המרכז, אבל אני מניח שרוב האנשים ירימו ידיים וילכו לקנות רכב בסוכנות אחרת, כזו שיודעת לתת שירות.

אגב, אולי בכלל ת"א זה החריג (לטובה).

לא דובר על אמינות "רכבי פיז'ו" . אמרתי שאי אפשר להסיק כלום על אמינות מרכבי מבחן ספורטיביים.

לגבי השירות, נתתי את החוויה שלי והסכמתי, הכל תלוי במנהל בשטח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דובר על אמינות "רכבי פיז'ו" . אמרתי שאי אפשר להסיק כלום על אמינות מרכבי מבחן ספורטיביים.

לגבי השירות, נתתי את החוויה שלי והסכמתי, הכל תלוי במנהל בשטח.

לא ניתן להסיק על אמינות של...?

זה לא רק המנהל בשטח. ניהול מתחיל מלמעלה. בב.מ.וו גם מנהלי סוכנות דפ"רים לחלוטין נאלצים לתת שירות טוב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכני מכירות בד"כ חלק מהתגמול שלהם הוא אחוז כלשהו מהעיסקאות שהם סוגרים.

לא ברורה ההתנהלות, אלא אם הם שבעים מדי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מסיק מהרכב הזה על אמינות הרכב. אם היית פעם במבחן דרכים של עיתונאים מקצועיים (וגם "מקצועיים") היית מבין מה רכב כזה עובר.

.

מזתאמרת מה רכב כזה עובר? מדובר ברכב ספורט שנועד לנסוע חזק, אז גם אם הם קורעים אותו יתר על המידה, הוא אמור להחזיק היטב בטח ובטח כשהוא רק שנה או אפילו שנתיים על הכביש...

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני מהמר שלא נראיתם להם כאלה שעומדים לקנות, אחרת אין הסבר הגיוני חזה שאיש מכירות יתנהג ככה.

איך צריך להראות מישהו שעומד לקנות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזתאמרת מה רכב כזה עובר? מדובר ברכב ספורט שנועד לנסוע חזק, אז גם אם הם קורעים אותו יתר על המידה, הוא אמור להחזיק היטב בטח ובטח כשהוא רק שנה או אפילו שנתיים על הכביש...

יש כאלה "שקורעים אותו" זה לעשות דברים שאתה לא מעלה על דעתך לעשות עם רכב, אפילו אם הוא לא שלך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רכב ספורט/יבי כרכב הדגמה "נקרע" 24/7, 7/7, 365/365, רוב רכבי הספורט לא יעמדו בזה בכבוד ללא תחזוקה קפדנית.

2. בא נעשה אווטינג לשמועות על ה"תקלה" של רכב ההדגמה של ה 208GTI, הרכב נמסר למבחן עם סטיה קלה בכיוון פרונט. לא בטוח שסטיה שהנהג הממוצע היה שם לב אליה ברכב הממוצע, רק כשבוחן ניגש לרכב ספורטיבי, הוא שם לב. בכל מקרה, מדובר אולי באיכות התחזוקה, אבל בטח שאין שום קשר לאיכות של הרכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לטפס על מדרכות

זה לא ג'יפון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...