Jump to content

bagira

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  20,445
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

אודות bagira

 • דירוג
  אחראי ראשי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  half way between the gutters and the stars
 • תחביבים
  חיות ומכוניות

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שאלה טכנית מעניינת. לכל אורך השנים ועד היום, היו רכבים (בעיקר שטח) שהם רכב סגור אבל עם אופציה לפרק את הגג הקשיח והרכב עדיין חוקי ולא צריך לעשות כלום מנהלי/אישורים בין הפתוח או הסגור (גיפים לכל אורך השנים, אינטרנאש, בלייזר, ג'ימני ועוד). מה שאני מתקשה להבין, למה לעזאזל אין סגירה לטנדרים שגם מאפשרת פרוק והרכבה בקלות וגם מאפשרת התקנה והסרה ללא אישורים (כיום זה עמדה מספר 1). זה ככ שימושי (היום אתה מוביל מקררים בעמידה, אתה מפרק, מחר יורד גשם ואתה משנע שקי בטון...אתה סוגר). יש כנראה איזה סיבה תהומית כי לא מוצע כזה כיסוי בשום מקום בעולם (ממה שראיתי אבל חיפשתי המון
 2. כן. ד.נ.א שורד אחרי 10 אלף שנים קבור במומיות או 30 אלף שנים בממוטות בקרח ככה שטיול קצרצר לאנגליה לא עושה עליו רושם.
 3. תעלה ונראה, אבל לפי מה שאתה מתאר, בילתי אפשרי להחזיר אותו.
 4. פטור מוחלט משרות מילואים בצהל? קיבל פינקס פטור? בילתי ניתן להחזיר, לא בכח ולא בהתנדבות.
 5. לא הבאת קישור אבל אני דיי בטוח שמדובר באי קבלת קהל, לא בסגירה של הביטוח הלאומי לרגל חופשה.
 6. יש כאלה שחושבים (בצדק מסויים) שרק סגר יוריד את המספרים משמעותית וצריך לעשות את זה כבר עכשיו, לפני פתיחת שנת הלימודים ולפני חגי תשרי.
 7. אני לא יודע מה נעשה מאחורי הקלעים, אני כן יודע שלקבל פלוגת טירונים שיתחילו לבצע תיחקורים על בסיס שאלון מנחה שנותנים להם זה לא עניין שצריך להמשך ככ הרבה זמן כאשר הזמן הוא המצרך העיקרי שאין לנו. גם סגרים חכמים באזורים אדומים...דברים שהוא בעדם, לא מתבצעים. אין סיבה הגיונית להתריס "איפה ה 3000 שהבטיחו לנו", כולנו לא מעוניינים בזה הריי וכאשר הולכים לכיוון הזה, צריך להיות פעיל יותר בכדי לעצור את המגמה...לא לתת לציבור לנהל את עצמו בביטחה, כי מי שמתנהל ככה, זה סבבה, אבל כל מי שלא (ולצערי יש הרבה) עושה את הנזק עבור כולם. העניין הוא גם לא רק הגישה הכללית והתמותה אלא ג
 8. פות"ש, כל שיטת החישוב שלך מוטעית מיסודה. לא מעניין בכמה כסף תידלקת כי מחירי הדלק משתנים מתחנה לתחנה...וכמה קווים נשארו לך במד זה נתון שאפילו לא מתחיל להיות קרוב למדויק. יש חישוב מדוייק וקל לחישוב צריכת הדלק אבל שניה לפני זה...עוד יותר פשוט... מה אומר מחשב הדרך?
 9. כי אז איך הוא ישכנע אותך שהם נלחמים בקורונה ומנצחים? במספר הנדבקים היומי הם שולטים בעזרת כמות הבדיקות שהם עושים (וככה מראים ירידה בהדבקה). במספר החולים הקשים הם שולטים בעזרת שינוי ההגדרה ושינויי אחוזי הסטורציה של החמצן (וככה מראים פסאודו-האטה) לעזאזל, רק המתים הנבלות האלה לא משתפים פעולה עם המניפולציות שלהם. לא מבקשים אישור, לא פועלים לפי התקשיר...פשוט מתים... הזינוקים במספרי המתים הם אדירים והם המראה והנתון האמיתי שמראה שלא האטה ולא הכלה, הוירוס משתולל דיי באין מפריע, בעיקר כי הפרוייקטור לא עושה כלום! צהל כבר עושה תיחקורי חולים?
 10. שטות מוחלטת, חסרת כל אחיזה במציאות, שמסכנת מאוד כל מי שעלול לקרוא ולחשוב שאתה צודק. תביא איזה רכב שאתה רוצה, ניפגש בתחילת הירידה, אחרי 10 דקות תקבל ממני רכב עם בלמים רותחים ולא מתפקדים. הנה, תראה את ההודעה מעליי, ישר נפל קורבן לקשקשת שלך.
 11. מה היה הכיוון הקודם? "אבולה, קווים לדמותה של המגפה הכלל עולמית האחרונה של האנושות...זהוא, לא תהיה עוד אחת"?
 12. מה זה לא צריך להפריט? הם עצמם ההפרטה! המים היו באחריות וניהול העיריות והמועצות. אני בדיוק יוצא לעבודה אז מצטער שלא יכול לענות באריכות, אעשה זאת מאוחר יותר, אבל המציאות לא יכולה להיות יותר רחוקה ממה שאתה מתאר.
 13. אפשר לתת כדוגמא את תאגידי המים ל"למה לא להפריט".
 14. אני מבין שזה שרשור ה"אני מחרבן על כולכם מהמקפצה" התורן? חתיכת חוצפה צריכה להיות לך לעזוב את הארץ, לחזור רק לטיפולי הפריה כי באמריקה זה נורא יקר לי ופה המיסים שלכם יממנו לי את זה ומיד אחרי זה אני חוזר לאמריקה, SUCKERSSSSSS. אה, וגם לא מתאים לי בכלל בידוד, אני בא להדביק אתכם בקורונה שחטפתי באמריקה המוכת קורונה. ברצינות בן אדם? אין יותר בושה??? יאללה, ננעל!
 15. מצער מאוד לשמוע, שלא תדעו עוד צער
×
×
 • Create New...