Jump to content

bagira

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  20,439
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות bagira

 • דירוג
  אחראי ראשי
 • תאריך לידה 30/08/1969

Personal Information

 • מיקום
  half way between the gutters and the stars
 • תחביבים
  חיות ומכוניות
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.reptilez.co.il

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני חושב שזו פרשנות לא נכונה שלך ללשון החוק. אני לא רואה פה הצתברות. אני רואה שני מקרים שונים. אני אסע היום לתל אביב אם יהיה שמשי ואעצור בדרך אם יהיה גשום, אין פה הצתברות אלא 2 מקרים שונים. לא הגיוני שצריך לעצור למי שעומד אבל לא לעצור למי שפוסע...
 2. דווקא ניכר מאוד שכוונתה לחצות ולכן כן בוצעה עבירה (לעניות דעתי).
 3. לא כלול, זה נזק שעשית כתוצאה מפגיעה במדרכה או כניסה לבור גדול בכביש במהירות. כנס למכון כיוון פרונט ובצע כיוון.
 4. החוק, מלפני שנתיים, מטיל על הנהג לא רק לתת זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה אלא גם לצפות את כוונתו של הולך הרגל וגם אז לתת לו את זכות המעבר. אני לא רואה מצב שאתה מזוכה בבית משפט בזכות הסירטון.
 5. לדעתי, קישקוש מקושקש של השוטרים. התמרור מחייב אותך לתת זכות קדימה לרכב. זכות קדימה מתבטאת בזה שהנהג לו זכות הקדימה לא יצתרך לבלום, להאט, לשנות את קצב נסיעתו או לסטות מנתיבו בגלל ההשתלבות שלך. אם כל אלה לא קרו, אין שום הכרח לתת לכל תנועת הרכבים לעבור ורק אז לעבור בעצמך. הנפצה של השוטרים, אבל בהעדר מצלמת דרך, טוב ששילמת ושכחת כי אין לך דרך להוכיח.
 6. כנראה לא ראית הרבה "סרט ערבית" בשישי בצהריים
 7. אתה יכול ללמד את המצרי עברית מפה עד הודעה חדשה, בסופו של דבר, כשהוא פוגש את הארוסה שלו בפארק הוא מתחבא מאחורי הדקל, מציץ וקורא לה "יא חביבתי, קוקו..."
 8. bagira

  מבחן דרך: אאודי Q7

  ככה נראה רכב יוקרה כאשר אתה מטרגט שייחים סעודים ואוליגרכים. במקסימום, נשות כדורגלנים אנגלים.
 9. bagira

  מבחן דרך: אאודי Q7

  אהבתי מאוד את הכתיבה. נשגב מבינתי העניין הזה שרכבים ב 600 אלף שח ומעלה "לא מדברים עברית". השתתפתי ביום מסלול של יגואר שבו הביאו את כל רכבי יגואר, אף אחד מהם לא מדבר עברית במערכת המולטימדיה. לך תכניס "שדה תימן" למערכת באנגלית.
 10. bagira

  C220 הנעה אחורית?

  מאז הוצגה לראשונה סידרה C, היא הנעה אחורית (למעט דגמים ייחודיים, כמו שציינו, שהגיעו החל מ 2002 עם הנעה לכל 4 הגלגלים).
 11. לא, אין לה מושג מה זה רובוטי ומה זה חד מצמדי. 1. זאת לא המצאה זו עובדה. 2. כנראה הייתם מהרוכשים הראשונים לפני גל ההחזרות המסיבי. 3. מה זה "אצלינו", "אנחנו"? אם אני מנחש נכונה לפי הפורמט שמוכר לי, אצלנו זה "אבא שלי קנה את האוטו כשהייתי בן 11" ואז ממש אתה יודע על מה הוא חתם ועל מה לא.
 12. bagira

  Club1000

  בפולין יש ליגה ארצית של קבוצת CUP פיקאנטו.
 13. שניה.... עצור רגע. לפני שאתה רץ להחליף שמנים ותושבות גיר, מנסיון אישי, הוצא את כלל השטיחים שיש לך מתחת לדוושות והשאר רק עם השטיח המקורי של הרכב (בלי שום שטיחונים). בדוק שילוב לרוורס וחזור לדווח.
 14. 1. לא הייתי נוסע בקבוצת ישראלים, המטרה גדולה ובולטת מידי. 2. למרות שהסכנה לתיירים היא גם ללא ישראלים/יהודים, לאחים המוסלמים יש רקורד של פיגועים התיירים מכל הלאומים, הייתי מעדיף לטוס ללונדון (סתם כדוגמא) ולצאת לטיול עם קבוצה אנגלית. 3. צריך לקחת גם בחשבון את עניין הקורונה, גם ברמת ההדבקה (אבל להדבק אפשר גם בבית) אבל גם בפחד שתחזור בריא אבל תוכנס להסגר.
×
×
 • Create New...