Jump to content

bagira

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  20,450
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

33 נייטרלי

אודות bagira

 • דירוג
  אחראי ראשי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  half way between the gutters and the stars
 • תחביבים
  חיות ומכוניות

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בוא נתחיל איפה שצריך... בהתחלה. מה התקציב ומה היעוד של הרכב? ישמש גם טיולים וגם דיילי? או אולי יעמוד מחוץ לבית ויצא רק לטיולים? נתחיל בזה, תמצא רכב, נדבר על מסלולים, קבוצות וטיפים
 2. הקשר הוא בזה שאני מראה לך מה זה "להחשד בנאמנות כפולה" הלכה למעשה בעוד אתה לא נתת עוד עובדה אחת שהיהודים בזמן מלה"ע ה 2 נחשדו כמשתפי פעולה עם הגרמנים. זאת ועוד, אם היו נחשדים, היו מגוייסים ומשרתים במיטב העילית של המודיעין האמריקאי? זה מופרך מה שאתה אומר! מכיר את נערי ריצ'י?
 3. ושוב...העובדות שלך לוקות בחסר, נכלאו גם יפנים ילידי ארהב. נכלאו גם...שב לפני שאתה קורא... נכדים למשפחות שהן חצי אמריקאי וחצי יפני!
 4. אתה ממציא עובדות? יהודים גרמנים (לשעבר) נלחמו שכם לשכם עם חבריהם הקתולים אמריקאים והיו מבוקשים בכל היחידות בשל יכולת התירגום שלהם והבנת "הראש הגרמני". יהודים-גרמנים נלחמו בכל אגפי צבא ארה"ב כולל יחידות עילית בחוד החנית (ה 101 למשל).
 5. מה הארועים שבעקבותיהם לדעתך, נושא הנאמנות הכפולה הוא נקודה מאוד כואבת ליהודיי ארה"ב? הפרעות והפוגרומים? הלינצ'ים שביצעו בהם בדרום? כי לדוגמא, אצל היפנים זו נקודה כואבת מאוד, הכניסו אותם למחנות בזמן מלהע ה2.
 6. כל תפקידה של השדולה היהודית היא בדיוק זה! https://he.wikipedia.org/wiki/איפא"ק השדולה נוסדה ב-1951, מורכבת בעיקר מיהודים-אמריקאים, ועוסקת בעיקר בשתדלנות לגבי האינטרסים של מדינת ישראל. היא נחשבת כאחת השדולות החזקות והמשפיעות ביותר בקונגרס. מטרתה הראשונית הייתה להתמקד באנשי הקונגרס, אך בפועל היא מפנה את רוב תשומת הלב לאנשי הזרוע המבצעת.
 7. אחת ההערות המנותקות מהמציאות...EVER!!!
 8. ועל זה בדיוק האמריקאים אומרים, out of the fryingpan , into the fire למרות שראמן זה בסיר...😉
 9. כלל אצבע במשפטים הוא...יזהר הקונה! כן, לכלל יש כבר הרבה סייגים וסעיפי חוק להגנת הקונה, אבל דווקא פה...הם לדעתי לא חלים. זה לא שהוסתר איזה מידע.. או לא יודע מה... אחד לוקח על החלפת מיסב 100 שקל, אחר 500 שקל ואחר 800 שקל. אני ממש לא משפטן, אבל אני בספק אם אפשר לתבוע מישהוא (ולזכות), כי הוא יקרן... בטח ובטח לא כשמדובר בבעל מלאכה שמתמחר את המלאכה שלו עפי כישוריו ורצונותיו.
 10. הכי מצחיקים/קות אותי כל אלה שכשמבינים שאין לנו ילדים, מתעקשים על זה שיש בעיה פיזית שאנחנו מסתירים ולא רוצים לדבר עליה... מתחילים להציע פתרונות של כל מיני רופאים שהם שמעו עליהם או אימוץ... לא מוכנים לקבל את זה ש"לא רוצים ילדים". מזל שכבר הגענו לגיל שהנושא לא רלוונטי.
 11. סבבה. אני לא חושב שזאת "התנהגות בוגדנית שלכן הוא צריך לעוף מיידית" אלא פשוט שהוא לא רציני בחיפוש העבודה *אצלי*. אין לי זמן לבזבז על כאלה.
 12. מי שהגיש מועמדות , התקבל ופתאום צריך לחשוב על זה, מנופה לטעמי מיידית מקבלה. תחשוב בבית... בנוגע לטלפון ולציפיה שהוא מייצר אצלכם והאכזבה... איזה נפש שברירית יש לכם, הדור הצעיר... מניח שברגע שמישהוא יתבע, תשובה שלילית תצתרך להמסר אישית בהתיצבות בבית המועמד בליווי רופא, פסיכיאטר ונציגות קצין העיר וקצינת נפגעים אזורית... ולחשוב שבמלחמת העולם ה 2 הודיעו למשפחות שכולות על נפילת אהובם בטלגרמה שהגיע במונית...
 13. לא הבנתי... שיחת טלפון זה לא טוב ולא מספיק אישי ויותר אישי זה מייל? 🤷‍♂️
×
×
 • תוכן חדש...