Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות שלילית בלובינסקי

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איש מכירות הוא לא עובד ניקיון או קופאי אלא נותן שירות.

ברגע שאיש המכירות שלך מקבל את אותו שכר בסיס כמו עובד ניקיון, קופאי או מתדלק (וכבודם במקומם!) אז הגישה למקום העבודה תהיה זהה לחלוטין כמו של אותו איש ניקיון או מתדלק.

הרבה מעסיקים רוצים עולם ורוד ואנשים שיקרעו את התחת בתמורה לכמה שפחות שכר, אז זהו, שלא. כל עוד מדובר על שכר מינימום אז אותו עובד יחפש את העבודה הכי .. מינימלית .. שניתן לעשות כדי לקבל את השכר הזה.

למה העובד צריך שתבלבל לו במוח עם דרישות וסטנדרטים כשהוא יכול ללכת לעשות הרבה פחות עבודה במקום אחר תמורת אותו שכר?

לגבי השכר אוכל לשתף אותך מתחום הסלולר - אפשר לקבל משכורת 4650 ואפשר לקבל משכורת 10,000. תלוי כמה לקוחות אתה מוכן לשגל.

הבונוסים הגדולים - שלא תטעו - לא מגיעים ממכירה של מה שאתם רוצים לקנות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צריך לצאת מהגדרה שלך כאיש מכירות.

כעובד שנמצא בחנות פיזית ומגיעים אליך לקוחות להתעניין במוצר מסויים זה, אז התפקיד שלך זה איש שירות ומכירה.

רוצה לעבוד כאיש מכירות נטו?

לך תעבוד בדוכנים בקניון של הוט/פלאפון ותנסה למכור להם שם אני מבטיח לך שלא "יציקו" לך עם שאלות.

לך תעבוד במכירות טלפוניות בחברות ביטוח, שם לא תצטרך לתת שרות אלא רק למכור.

לעניינו של דבר כשאתה אומר לא גנבתי, אבל אתה נותן יחס מזלזל ללקוח ולא נותן לו שרות כמצופה אתה גונב לבוס שלך הכנסה עתידית(ולפעמים מיידית).

דבר נוסף כאיש מכירות אתה לא אמור להסתכל על שכר בסיס בלבד אלא גם על עמלות מכירה כחלק מהמשכורת שלך, זה חלק בלתי נפרד מהמשכורות והיא תלויה בך.

גילוי נאות- עובד כבר 7 שנים במכירות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

עריכה אחרונה על ידי eliran769
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפקיד של איש מכירות בתחום הרכב, סלולר, מוצרי חשמל וכו׳ הוא לדחוף ללקוח סחורה עם כמה שיותר רווח. על הדרך מעסיקים רוצים לתפוס טרמפ - תן שירות לכולם, אפילו לקוח שלא קונה הוא חשוב... אבל בשורה התחתונה בסוף היום אם לא מכרת תקבל מהמעסיק פרצוף עקום למרות שנתת שירות 10 ולא קיבלת שקל 1 עמלה. מה לא ברור?

תנו לי סיבה להתאמץ בשביל לקוח שמניסיון אישי מוכנות הקנייה שלו שואפת ל-0 בשביל 25 ש"ח לשעה.

(גילוי נאות - מושגים כמו ניסיון, מוכנות קנייה וכו׳ באים מעולם המכירות)

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שזה שילוב של 2 הדברים.

1. צריך למכור וכמה שיותר, טוב לך וטוב למעסיק שלך.

2. אתה צריך לתת גם שרות טוב ואין לזה שום קשר למכירה אל תשכח שאתה הפנים של העסק.

לגבי העניין של לדחוף הייתי מבין אותך אם אתה פונה באופן ייזום ללקוח שלך א-ב-ל הלקוח מגיע אליך, וזה מעיד על תהליך שהלקוח עבר לצורך רצון לרכישה. (מה שלא קורה בשיחות יוצאות ללקוחות ואתה צריך לגרום לו שזה קשה פי כמה וכמה)

ואיש מכירות טוב לא דוחף ללקוח הוא פשוט גורם ללקוח להבין איך הוא לא רכש את המוצר הזה עד היום:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפקיד של איש מכירות בתחום הרכב, סלולר, מוצרי חשמל וכו׳ הוא לדחוף ללקוח סחורה עם כמה שיותר רווח.

על הדרך מעסיקים רוצים לתפוס טרמפ - תן שירות לכולם, אפילו לקוח שלא קונה הוא חשוב... אבל בשורה התחתונה בסוף היום אם לא מכרת תקבל מהמעסיק פרצוף עקום למרות שנתת שירות 10 ולא קיבלת שקל 1 עמלה. מה לא ברור?

תנו לי סיבה להתאמץ בשביל לקוח שמניסיון אישי מוכנות הקנייה שלו שואפת ל-0 בשביל 25 ש"ח לשעה.

)

מעולם לא שמעתי תפישה כ"כ מעוותת, מזל שאתה לא עובד אצלי!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיש מכירות טוב לא דוחף ללקוח הוא פשוט גורם ללקוח להבין איך הוא לא רכש את המוצר הזה עד היום:lol:

הזכרת לי בדיחה.

נער התחיל לעבוד במכירות בחנות כלבו גדולה ובסוף היום הראשון שלו בעבודה הבוס שואל אותו כמה לקוחות שירת. הנער משיב לקוח אחד.

הבוס שואל אותו בכעס רק אחד?

הנער השיב כן. מכרתי לו חכה ואז אמרתי לו שאם כבר קנה חכה אז כדאי לקחת גם צידנית וכיסא. אחר כך מכרתי לו סירה כי עם חכה כזו כדאי שילך לדוג דגים גדולים בעומק ומצלמה כדי שיוכל לצלם את עצמו עם השלל. כדי שיוכל לקחת את הסירה לאגם מכרתי לו גם נגרר בשבילה וג'יפ כדי שיוכל להגיע ממש עד המים.

הבוס מלא התפעלות אומר לו שזה לא יאומן שאת כל זה מכר למישהו שרק רצה לקנות חכה.

הנער השיב זהו שהוא לא בא לקנות חכה. הוא בכלל בא לקנות טמפונים לאשתו אז אמרתי לו שאם ממילא סוף השבוע הרוס אז למה שלא ילך לדוג.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם האמיתי הבוס לא היה שואל שאלות ורק מבסוט מהפדיון.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא שמעתי תפישה כ"כ מעוותת, מזל שאתה לא עובד אצלי!

בינתיים אני רואה שאנשי רצפת המכירות מסכימים איתי ורק המעסיקים נגד, כמה צפוי. אז למה לא לתגמל עובדים כמו שצריך וכולם יהיו מרוצים? או שאולי לא, כי אז צריך לשלם יותר - ולמה לשלם יותר על משהו שאפשר לדחוף לדרישות התפקיד "בחינם".

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו עם ניסיון לא קצר עם תחום מכירות הרכב - מיקי צודק. בסופו של דבר מסתכלים על כמה מכרת ובכל ראשון לחודש זה לא משנה כמה מכרת בחודש הקודם כי הכל מתאפס. היחס מההנהלה הוא מאוד ברור - תמכור, וכמה שיותר. כן משקיעים באנשים, וכן תהיה לך משכורת טובה אם תמכור את הגרזנים.

בגירה אם אתה רוצה שמי שיעבוד בשבילך יהיה שותף ל"אני מאמין שלך" אתה צריך לשלם לו בהתאם או לתת לו עמדת מפתח. בסופו של דבר הכסף מדבר לאנשים ולא ה"חזון" של הבעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה בעל עסק, אנשי המכירות הם הפנים של החברה שלך, צריך לתגמל אותם \ לגרום להם לתחושת שייכות לחברה יותר מעובדי ניקיון וכו', נתקלתי במספר מקומות שלא עלו על ההיגיון הבסיסי הזה, וחבל. לדעתי זה הדבר הבסיסי ביותר בניהול עסק גדול, נציגי השירות שלך משפיעים על כל החוויה. זה נכון במלצרות, קולנוע, מכירות רכבים וגם מכירת בגדים.

את הקישקוש הזה שהשכר לא מספיק, זה לא מעניין. אני גם לא הייתי מתלהב לעבוד במינימום, אבל אם התחייבת לעבודה, תעשה אותה על הצד הטוב ביותר, אתה לא עושה טובה לאף אחד, אתה מרוויח פה כסף, אם יש לך הזדמנות להרוויח יותר - בהצלחה.

בנוגע לחווית השירות, לא הייתי מתרגש יותר מדי, החבר'ה פה לרוב הם אנשים צעירים בעלי ידע במכוניות, כמו שאני לא מתלהב מנציג המכירות כשאני קונה פלאפון (כי קרוב לוודאי אני יודע פי כמה יותר ממנו), אין לי גם מה להתרגש מהנציג פה שככל הנראה נגוע באינטרסים פנימיים, לכן צריך להכין ש.ב לפני העסקה, ובזמן העסקה פשוט לנסות לסגור על נסיעת מבחן ומחיר טוב ככל הניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

תעשה לי טובה, לא נולדתי אתמול, עובד כמו פריקי-מיקי, אתה מבטל לו את הבונוסים ומודיע לו שמהיום, במקום מינימום +בונוסים הוא מרוויח אותו דבר רק בלי בונוסים אלא משכורת רגילה, למחרת הוא מביא נרגילה ויושב עם יתר הסוכנים בחוץ, מגרשים זבובים ולקוחות טורדניים.

שכר מבוסס מכירות הוא היסוד היחיד להזיז עובדי מכירות ואם יש לקוח שלא מראה רצינות, אתה תתיחס אליו אותו דבר ואם אין לקוחות, אתה תנקה אבק מהמדפים או מהדש בורד של המכוניות.

רק אוסיף שאני מסכים שתמהיל המשכורת בהחלט צריך להשתנות ושכר מינימום צריך להרוויח רק כח אדם לא מיומן שעושה עבודה ללא מיומנות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי לבטל את שיטת הבונוסים. אני מאוד בעד. אבל יחד עם זאת, כדי לקבל אקסטרה מעובד מסויים - הוא צריך להרגיש שמשקיעים בו מספיק ומעריכים אותו רק אז תיבנה אצלו מוטיבציה לקחת חלק מה"אני מאמין" שלך כבעל העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

תעשה לי טובה, לא נולדתי אתמול, עובד כמו פריקי-מיקי, אתה מבטל לו את הבונוסים ומודיע לו שמהיום, במקום מינימום +בונוסים הוא מרוויח אותו דבר רק בלי בונוסים אלא משכורת רגילה, למחרת הוא מביא נרגילה ויושב עם יתר הסוכנים בחוץ, מגרשים זבובים ולקוחות טורדניים.

שכר מבוסס מכירות הוא היסוד היחיד להזיז עובדי מכירות ואם יש לקוח שלא מראה רצינות, אתה תתיחס אליו אותו דבר ואם אין לקוחות, אתה תנקה אבק מהמדפים או מהדש בורד של המכוניות.

רק אוסיף שאני מסכים שתמהיל המשכורת בהחלט צריך להשתנות ושכר מינימום צריך להרוויח רק כח אדם לא מיומן שעושה עבודה ללא מיומנות.

אתה לא סותר את מה שאני מנסה להגיד, תשלם בונוסים גם על שירות ללא מכירה.

ואתה כמובן לעולם לא תשלם גלובלי כי אז אתה צריך לשלם יותר פנסיה, יותר לפיצויים וכו'.

מה שכן אתה תמיד תחפש "לשפר" את נוסחת השכר - להרוויח יותר ולשלם לסוכן אותו בונוס.

כל פעם שלקוח ילחץ על כפתור "שירות 10" תשמע צ'יצ'ינג אצל חשב השכר - מתאים לך?

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...