Jump to content

במבליק

 • הודעות

  252
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ירושלים
 • איזה רכב יש לך?
  מיצובישי אאוטלנדר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של במבליק

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

16

מוניטין

 1. הרכבים שהיו לי מחברת אופרייט ליס טופלו במוסכי יבואן (הרכב הנוכחי מאוויס טופל במוסך ככל הנראה מורשה). האמת היא ששום חברה לא יודעת לספר לך מה באמת עבר על הרכב. אספר לך מקרה אמיתי מחיי, אני וחבר הצוות שלי שנינו בערך באותו גיל, שנינו קיבלנו רכב חברה מאופרייט ליס, הרכב שלי ננהג באלף קילומטרים הראשונים בעדינות וגם אח"כ נשמר בצורה פדנטית כאילו זה היה הרכב הפרטי שלי, הילדים לא אכלו ברכב והרכב נשטף מדי שבוע ידנית (בכל זאת זה הרכב שאליו אני נכנס בסוף היום כדי להגיע לבית רגוע). לעומת זאת אצל חבר הצוות שלי הרכב היה "פח זבל" על גלגלים, מהיום הראשון הוא "קרע לרכב את הצורה", כשהילדים נרדמו ברכב הוא היה משאיר את הרכב פועל עם מזגן מתחת לבית כדי לא להעיר אותם (דלק חינם...) וכשהרכב עבר תאונה הוא טיפל בו בוואדי ג'וז כדי שלא יצטרך לתת דו"ח לקצין הרכב. ברכב שלי רק אני נוהג, ברכב שלו חצי משפחה נהגה. בסופו של דבר שתי הרכבים שלנו טופלו במוסך יבואן, אבל מעבר לזה חברת הליסניג לא יכולה לדעת מה באמת עבר על הרכב.
 2. במבליק

  חברי CF עם מדבקות

  שמחתי לעזור 😄
 3. במבליק

  חברי CF עם מדבקות

  יום ראשון 18:06, בפקקים של שרי ישראל ירושלים
 4. מעבר לעובדה שיציאה באמצע כרוכה בתשלום קנס, תבדוק טוב שבאמת אפשר לצאת, באוויס לדוגמא מופיע בחוזה שמותר לך לצאת באמצע התקופה ובתנאי שהם מאשרים את זה... תשלום חודשי בלי הפתעות - בעיקרון אתה צודק, זה רכב חדש ולא אמורות להיות בעיות. בפועל אם יש בעיות כל שהן אתה משלם אותם (אצלי נשבר תופסן חגורת הבטיחות, מסתבר שזו בעיה ידועה של אאוטלנדר ומאחר והרכב לא טופל ע"י אוויס במוסכי היבואן לא היה "רצון טוב" של היבואן והייתי צריך לשלם 700 ש"ח תיקון). שים לב שיבואן טויוטה גם עושה ליסינג פרטי לרכבים שהוא מייבא בתנאים מאוד טובים (לא הכרתי את זה, התחדש לי במקרה בעת הטיפול ברכב במוסך). גם יבואן מיצובושי \ יונדאי עושה ליסינג אבל שם לא יצא לי לברר לעומק את התנאים. לדעתי אם כבר ליסינג, עדיף לעשות אצל היבואן.
 5. מיצובושי אאוטלנדר מלא ב-7 נוסעים, מירושלים למודיעין צריכה בפועל של 1/18. זה לא אומר כלום על הרכב (נסיעה ממוצעת כללית לאחר כ-20K היא 1/9)
 6. הטויוטה ורסו הקודמת שלי (2016, רכב חברה) הוחזר עם כ-41 אלף ק"מ - בזמנו סיפרתי על כך כאן בפורום ולמיטב ידיעתי חבר פורום זכה בו. האאוטלנדר הנוכחי שלי (2019, ליסינג פרטי) נסע עוד פחות מזה (בגלל הקורונה), אמור לחזור בעוד כשלושה חודשים לחברה ונמצא כעת על כ-20 אלף ק"מ בלבד. גם הרכבים הקודמים שלי היו בעלי ק"מ נמוך וככל שהדבר נוגע אלי היו מאוד מאוד שמורים ומתוחזקים - כל מי שקנה אותם אחרי בהחלט זכה בלוטו.
 7. אאוטלנדר הוא לא באמת לשטח. טויוטה היילנדר יד שניה (2019) נכנס בתקציב והוא גם הייבריד וגם בעל יכולת שטח מסויימת
 8. אותו אחד שאחי פגש בתור להחלפת החלון, מנהל של חברה ידועה במשק, טען שהוא מתארגן לתביעה ייצוגית ולקח מאחי את הפרטים. העברתי את פרטי השרשור לאחי.
 9. צודק. טעות שלי. הפנסים האחוריים אכן תואמים לקארוק
 10. לפי ה(אין) תגובות עושה רושם שזו לא תקלה סדרתית. בינתיים יצא לי להיתקל בתמונה של סקודיאק נוספת שקיבלה שבר בשמשה הקדמית (צולם בקריסת חניון ביה"ח שערי צדק - קרדיט לא ידוע)
 11. קשה לי להאמין שנעליים לבד, ללא תאונה שמעיפה קדימה, מסוגלים לסדוק שימשה. בכל מקרה מעולם לא נסעו אצלו עם רגליים על הדשבורד. זה אולי המקום להזכיר שבמקרה של ח"ו תאונה קלה שגרמה לפתיחת כריות האוויר, הנזק למי ששם רגליים למעלה עשוי להיות חמור ביותר ביחס לאדם שישב רגיל ועשוי לצאת ללא כל נזק.
 12. כרגע אנחנו מנסים להבין האם זו באמת תקלה ידועה או שבאמת ייתכן שהוא חטף מכה בלי לשים לב והרכב השני הוא צירוף מקרים
 13. אחי קנה לפני כחודשיים סקודה קודיאק חדשה (דיזל). לפני כשבועיים הופיע לו סדק בשמשה הקדמית בצד הנוסע באזור החיבור של המגב ולאט לאט התקדם כלפי מעלה. בהעברת ציפורן על הסדק לא מרגישים כלום לא מבפנים ולא במחוץ. אחי הלך למוסך היבואן בירושלים ושם נאמר לו שהם לא מכירים כזה דבר וזה כנראה מפגיעת אבן חצץ. לא זכורה לו פגיעה כזו וגם במעבר על מצלמת הדרך לא רואים נסיעה מאחורי משאית וכדו'. אי לכך הוא נאלץ להחליף שמשה באמצעות הביטוח, שם הפנו אותו לזגגות רכב בתלפיות (על החוויה בהמשך). למרבה הפלא בתור הממתינים הוא פוגש סקודיאק דומה לשלו עם שבר ממש דומה ועם סיפור דומה (התנערות החברה תוך הפלת האשמה על אבן חצץ). הועלתה השערה שהמכסה המגן על מנוע הווישר דפק את השימשה ולקח זמן לסדק להתפשט עד שהוא יהיה נראה ובולט לעין. אשמח לשמוע אם יש עוד אנשים שנתקלו בתופעה דומה בשולי הדברים ובקיצור: אחי הגיע לזגגות ושם נאמר לו שהם מתקינים רק חילופי. אקצר בהשתלשלות הדברים ואציין שהתברר שהשמשה שהותקנה לא מתאימה מבחינת גודל. תואמה התקנה מחודשת לזכוכית תואמת אחרת, שוב אקצר... שוב התברר לאחר קבלת הרכב שהזכוכית לא תואמת. לבסוף (התקנה שלישית - פגישה שלישית) הותקנה זכוכית חדשה מקורית. כל החיישנים הקשורים לשמשה בינתיים לא עובדים ותואמה פגישה נוספת (רביעית) לשם סידור הדברים.
×
×
 • תוכן חדש...