Jump to content

asafasraf

 • פרסום הודעות

  2,188
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

49 נייטרלי

אודות asafasraf

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תלמדו שביבי יודע בדיוק מה עובד על הישראלים- הפחדה. פעם זה איראן, אח״כ הקורונה, אח״כ הפלשתינאים, ובסוף הקורונה הכלכלית. עם ראש ממשלה נורמאלי היינו מזמן מחוץ למעגל הזה.
 2. יודע ומכיר את זה מקרוב (יש מורה במשפחה) ועדיין, המצב שלהם הרבה יותר טוב ממה שאתה מתאר. כמה שעות שבועיות הן מלמדות? מה ההפרשה שלהן לפנסיה לעומת עובדים במגזר הפרטי? האם יש להן יום חופשי בשבוע? כמה ימי חופש בשנה יש להן? בחודשים יולי ואוגוסט הן בחופש ומקבלות תשלום (בבקשה לא לספר לי את השטות שהן מפרישות מהמשכורת במהלך השנה לשם כך). בקיצור, המצב לא כזה רע כמו שמספרים לנו. צריך לראות את התגובה של רן ארז ויפה בן דוד לרצון של המדינה לעבור ל-5 ימי לימוד (יום שישי יהיה יום חופשי) כדי להבין עד כמה שהאירגונים האלה מסואבים והסתדרותיים. הבנתי שנגעתי בנקודה רגישה, אבל צריך להראות את האמת, ולא רק חלק ממנה.
 3. המנגנון הציבורי שלנו מנופח בצורה מטורפת, וצריך לטפל בו ועל הדרך בעוד כמה פרות קדושות. אני יכול לתת דוגמא אישית שלי- בשנתיים האחרונות נקראתי למילואים פעמיים בתפקיד שלי (בוחן נשק), כשכל פעם זה היה לשבוע. כשהגעתי לנשקייה, יחד עם עוד 3 נשקים במילואים מה שהתבקשנו לעשות היה... לשמן נשקים של אוהל אח״י (אחסנה יבשה) שנבחנו. מיותר לציין שאת העבודה הזו יכולים לעשות הנשקים בשירות סדיר, ולא צריך שאנחנו נגיע מהמרכז לבסיס בצומת גולני בשביל זה. הפרות הקדושות מבחינתי זה צה״ל והועדים הגדולים. מספיק לראות בתקופה האחרונה את מופע האימים של רן ארז ויפה בן דוד כדי להבין באיזה ג׳ונגל אנחנו נמצאים. בישראל, המורים (ששכרם נמוך יחסית) לא עובדים יותר מרבע מהשנה, וגם את זה צריך להפסיק.
 4. בתביעה ייצוגית תסתכל כמה מקבל התובע שמוביל את הקבוצה.
 5. שלח לי בבקשה את מס׳ הרישוי בפרטי ואדאג להעביר לך את המק״טים.
 6. הסכם שהוא הרכ במיעוטו ליבואן, ובחלק מהסעיפים עושה לו טוב (טיפולעם ברשת המוסכים שלו, רכישת חלפים וכו׳).
 7. התגובה שלי היתה מכוונת לעובדה שהוא לא באמת מקבל 6000 ₪ דמי אבטלה.
 8. אדם מהרוויח 30000 ₪ אמור לקבל כ-8500 ₪ דמי אבטלה. היום, לא קשה להגיע להוצאות קבועות של 12000 ₪ לחודש.
 9. בתור אחד שמכיר את המקרה קצת יותר מקרוב אני אגיד בעדינות שהתגובה שלך מקוממת ולא קשורה למציאות. במשך פחות מ-24 שעות אנשים תרמו והעבירו קרוב ל-300k לאותו אדון והוא סירב לקחת שקל!!! הראו תמונה שלו ליד מטוס של חברת לואו קוסט ותמונה שלו בחו״ל (כאילו שחובה שחייו של בנאדם יהיו שחורים כל הזמן). לא יודע אם אתה זוכר, אבל חופשה לשבועות בישראל עלתה פי חמש יותר מחופשה בחו״ל. לפני הקורונה כל אחד יכל לטוס לחו״ל בכלום כסף. אותו אדם מסכן גם עבר אירוע לב לאחרונה, אבל למה שזה ימנע מכמה צרי עין לספר בדיות? עם ישראל בכיעורו.
 10. ניחוש קטן לאיזה צד במפה הם שייכים... אלה האנשים שהלשון שלהם תקועה בתחת של הקיסר הכל יכול (לתפיסתם). ה״עצרת״ אתמול בת״א היא פשוט ביזיון ביחס לכל ההגבלות שיש כאן, אבל זה לא חדש שמחליקים דברים כשמדובר בקהילה הגאה. אלה אותם אנשים שעושים מצעד גאווה דווקא בירושלים בשם החופש, אבל חס וחלילה שיעשו אחד כזה בעיר ערבית למען הקהילה במגזר.
 11. 75% זה לשכירים, לא לעצמאיים.
 12. אני שמח שהחלטת שדמי אבטלה מצילים מקורונה כלכלית. לקבל 75% מהשכר שלך (במקרה הטוב)+ תשלום בדיחה לרוב העצמאיים זה לדחות את הקץ.
 13. כתבתי שהסגר הראשוני נעשה בזמן ונתן לנו מרווח נשימה. מאז ועד עכשיו, דואגים רק להפחיד אותנו שסוף העולם מתקרב, כשהסיכוי למלחמת אחים כאן גדול פי כמה.
 14. כל כך מתאים לשרשור הזה. טרנספורטר צודק, ועם הנתונים (החשובים) אי אפשר להתווכח- כמות החולים קשה והמונשמים בבתי החולים כמעט ולא משתנה. כמות החולים קשה והמונשמים כלכלית גדלה מיום ליום, וכולם מבטלים את זה.
 15. Electronic stability control. ב-v40 r design בגרסת ה-t5 הגיעו בהתחלה עם כל מערך הבטיחות של וולוו (בלימה אוטונומית/ זיהוי הולכי רגל/ זיהוי תמרורים/ בקרת עירנות/ בקרת סטייה מנתיב/ תאורת אורות אוטומטית והתראת התנגשות). מ-2016 זה ירד (לפי מה שזכור לי).
×
×
 • Create New...